Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. június 16., hétfő 12:00

:salute: Újabb győzelem! :lilasalas:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. június 16., hétfő 11:54

Remélem teljes értékű életet tud majd élni :salute: :salute:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Casso » 2014. június 16., hétfő 11:47

Felébredt a legenda. :)

http://www.f1-live.hu/bulvar/breking-sc ... yezetevel/

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 13., péntek 11:15

szerk.: autót mosóknak. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 13., péntek 11:03

Mobil 1 - 'Carwash' stunt ad with Jenson Button


Ez mekkora. Milyen élmény lehetett az ott tankolóknak. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 10., kedd 19:19

A forma 1 is teljesen olyan iranyba megy el, mint a ma kijott nike video..
A video szerintem fasza. :D
De ez a bohóc f1 tényleg nagyon kezd alámenni. Fogok nekik emailben küldeni egy jövőbeli tervet, hátha bernie bácsi megdob egy kis apróval. Ne legyenek pilótak, hanem a mérnökök a boxból irányítsák xbox controllerekkel az autókat. Nem csak költségkímélő ötlet, de sokkal biztonságosabb is! Remélem tetszeni fog nekik. !!!4!!!4
Love football, hate antifa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. június 10., kedd 19:18

Javítok,elírtam....Sato és Montoya indycar nem nascar...:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. június 10., kedd 19:08

Ahogy előtérbe került a Real Legends csapat több mérkőzése is, ahol sokunknak öröm nézni egykori kedvenceket... szerintem ahogy Bernie felhozta múltkor simán lenne létjogosultsága annak is, hogy a régi nagy F1 kedvencek versenyezzenek egy külön szériában. Nem kéne 60-70 kör, hanem mondjuk csak 40, évente kb 10 futam. Már aki belemenne egy ilyenbe, de Irvine, Hakkinen, Coulthard trió simán és nemtudom hogy ki versenyzik éppen valahol, de például Barrichello, Montoya, RSchumi (MSchumi is simán, de sajnos neki fontosabb dolga van), Heidfeld, Fisichella, Trulli, Liuzzi, stb.
Volt ehhez hasonló sorozat,kb úgy 10 éve,abban még Mansell meg Patrese is nyomta,de nem élt meg sok futamot...az emberek nem igazán voltak rájuk kíváncsiak.Nem F1-es autók voltak,de együlésesek,minimális elektronikával...
Amúgy az álltalad felsoroltak közül a legtöbben még aktívak vmelyik sorozatban,Montoya nascar,Hakkinen,R.Schumacher DTM,de asszem Liuzzi és Trulli is nyomja valahol...
Ja...Takuma Sato nascar... :lol: Óvakodj amerika,japán visszávág hiroshima miatt...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 9., hétfő 20:56

En se nagyon nezem mar az F1-et, viszont gondoltam beleolvasok mar valamelyik cikkbe es talaltam egy ilyet:
A HÉTVÉGE PLETYKÁJA. Kiszivárgó információk szerint Bernie Ecclestone azt szeretné elérni, hogy a következő szezontól kezdve a versenyhétvégék során csupán két szabadedzésre kerüljön sor az időmérő edzés előtt. Ennek értelmében a péntek délelőtti gyakorlásokat eltörölnék, amire Ecclestone meglátása szerint két dolog miatt lenne szükség: egyfelől kímélnék a motorokat, másfelől pedig a délutáni edzésre több néző is ki tudna menni, miután befejeződött a munkaideje. A Force India alkalmazásában álló Bob Fernley a kétségeit fejezte ki a javaslat kapcsán, tehát semmiképpen ne vegyük biztosra azt, hogy eltűnik majd a három szabadedzéses formula.
WTF.
Ev kozben tesztek? Minek?
Idomero elott tesztek? Minek?
A forma 1 is teljesen olyan iranyba megy el, mint a ma kijott nike video..

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 9., hétfő 20:46

wZoLee7 írta:Sokkal inkább néznék egy olyan F1-et, ahol a technika ugyan az minden csapatnál, de az aeroval bátran lehet trükközni.
Newey vinne mindent. Bár ahogyan olvasom, '15 után nem tervez új autót.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. június 9., hétfő 20:42

Ahogy előtérbe került a Real Legends csapat több mérkőzése is, ahol sokunknak öröm nézni egykori kedvenceket... szerintem ahogy Bernie felhozta múltkor simán lenne létjogosultsága annak is, hogy a régi nagy F1 kedvencek versenyezzenek egy külön szériában. Nem kéne 60-70 kör, hanem mondjuk csak 40, évente kb 10 futam. Már aki belemenne egy ilyenbe, de Irvine, Hakkinen, Coulthard trió simán és nemtudom hogy ki versenyzik éppen valahol, de például Barrichello, Montoya, RSchumi (MSchumi is simán, de sajnos neki fontosabb dolga van), Heidfeld, Fisichella, Trulli, Liuzzi, stb.

Sokan nem tudnak elvonatkoztatni attól hogy mindenképpen megnézik az F1-et még ha sz*r is a korábbiakhoz képest, mert egyszerűen beléjük rögzült a dolog, asszem Remy és morientes is ezt írta korábban, de még biztos vannak páran. volt szaktársam (lány) is nézi továbbra is minden futamot (nagy Kimi fan). Tavaly ha 3-4 futamot láttam sokat mondok, idén talán 1-et láttam, azt is azért mert nem volt más.

Évek óta rossz irányba megy az egész sportág, ennél még talán Button VB címes éve is jobb volt, fele évben ők domináltak, másik felében jött fel éppen a RBR. 2010 megint élvezetes volt, sajnos 4 pont miatt nem Alonso nyert a végén, 2011 említésre sem méltó, 2012-ben megint nagyon szoros volt, csak 3 pont és az itteni Európai versenyt Valenciában sosem feledem (ALO, Kimi, MSC dobogó). Sorminta alapján a tavalyi megint kuka. de sajnos úgy néz ki a páros évek jó sorozata idén nem folytatódik. egy dolog van aminek így látatlanban is tudok örülni, hogy az ifjonc/RBR-újonc simán elveri Vettelt oda-vissza majd' minden idei futamon és időmérőn.

Ferrarinál meg totális vérfrissítés kéne, de hogy annak eredménye is legyen ahhoz sajnos minimum 4-5 év kéne. Korábban Szujó Zolival volt egy interjú ezzel kapcsolatban (ő mondta ezt a 4-5 évet). Én amondó vagyok, hogy jobb híján ezt az Alonso-Kimi párost már vigyék végig így ahogy van - ha lehet közben személyeket változtatni tegyék meg és ha netán ők kifutottak akkor egy totál friss párossal nekivágva ott kéne váltani és újra felépíteni a Ferrari F1-es brandet (méltót régi nagy híréhez)!
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 9., hétfő 20:27

wZoLee7 írta:Sokkal inkább néznék egy olyan F1-et, ahol a technika ugyan az minden csapatnál, de az aeroval bátran lehet trükközni
az ötlet nem lenne rossz, de technika alatt mit értesz? Motor például? Mert akkor nem lenne se merci se ferrari, vagy épp csak az egyik lenne
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 9., hétfő 20:11

Elég rég nem írtam már ide semmit, sajnos túlságosan elfogult lett a kommentek nagy része.
Ez a jelenlegi F1...SZ@R
Vettel egy remek képességű pilóta, nekem sem tetszett amikor csak ő nyert, de utálni azért mert jó csomag volt alatta butaság. Most semmi szerencséje sincs, és még a csapattárs is tud vezetni mellette...összességében nem egy rossz csomag most sem az a RB.
A Merci idén mindent visz, de Haminak sincs sok szerencséje ebben az évben. Szintén két jó pilóta, a csapat is toppon van.
A többiekről kár komolyabban szót ejteni, van hogy ennek jön ki a hétvége, van hogy annak...
Ferrári...ezek annyira hülyék hogy az valami borzalom. Két remek képességű pilótájuk van. Igen Kimi fan vagyok, de igyekezni fogok elfogultság mentesen megfogalmazni ezt a pár mondatot. A versenyek alatt mindig a rossz taktikát választják. Kimit figyelembe sem veszik, leginkább csak Alonsora koncentrálnak, de még az ő versenyét is hazatudják vágni. Érdemes figyelni az első kiállásokat...szinte mindig túl sokáig várnak, 2-3 autó is eléjük kerül, és mivel Kimi szinte mindig 2. ként van kihívva ő elő akár 4-5 autó is befér. Nem értem hogy ők ezt hogy nem lássák. Monacoban Kimi, Montrealban Alonso is remekül tartotta a tempót az első kiállásig, utána viszont eltűntek, egy Button meg kb képen sem volt egész végig és amikor befutott a 4. helyen még a kommentátorok is csak lestek, hogy ez most valami hiba vagy valóság.

Sokkal inkább néznék egy olyan F1-et, ahol a technika ugyan az minden csapatnál, de az aeroval bátran lehet trükközni. Visszatérnének a komoly mérnöki megoldások, kb egyforma technikai gondok lennének mindenkinél, vagy éppen nem lennének. Előtérbe kerülne a vezetési technika, mert a motort és a technikai kütyüket nem a pilóták fejlesztik, de egy aerodinamikai csomagot már nekik kellene leginkább fejleszteni...Sajnos ilyenről csak álmodni lehet.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. június 8., vasárnap 22:41

wxyz írta:Nem vagyok már képben az F1ben, de nekem nagyon úgy tűnik az itteni kommentek alapján , hogy Vettel kierdemli a forma1 Messije címet :lol:
Ez már régen eldöntött tény... :mrgreen:
Csak annyi a különbség hogy Messi jobb futballista még így is,mint amilyen jó pilóta Vettel... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
rm222
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2013. október 23., szerda 21:11

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: rm222 » 2014. június 8., vasárnap 22:20

ovál pályán az igaz,de sokkal kiegyenlítettebb a mezőny,több az autó,több esemény.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. június 8., vasárnap 22:15

rm222 írta:digi2-n nascar van. akit érdekel.
Akár még jó is lehetne,de nekem ez az ovál pályás körözgetés tönkre vágja az egészet. Lehetne több olyan verseny,ami nem ovál pályán van azokat szívesen nézem.

Visszatérve a mai F1 futamhoz:
Nem bántam volna,ha Massa viszi Vettelt is. :lol:
Rosberg számára még így is elég jól alakultak a dolgok,hogy nem sikerült nyernie. Hamiltonnak most majd megint meg kell vernie párszor,hogy visszazárkózzon.
Én nem bánnám,ha Rosberg lenne a világbajnok,de valahogy nekem nagyon az a megérzésem,hogy ez az év Hamiltoné lesz.

Avatar
rm222
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2013. október 23., szerda 21:11

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: rm222 » 2014. június 8., vasárnap 22:05

digi2-n nascar van. akit érdekel.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. június 8., vasárnap 21:59

Tényleg nézi még valaki ezt a hülyeséget? Motorbefagyasztással, teszttilalommal és a DRS-szel teljesen kiherélték az egészet. Két futam után lemondtam az idei idényről.
Merci Zizou!

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. június 8., vasárnap 21:57

nagyon szimpatikus ez a Ricciardo, azt meg öröm nézni, hogy Vettelt oda-vissza veri folyamat :lol: :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. június 8., vasárnap 21:52

Webber csak egyszerűen egy pancser volt. nem is kellett hogy beálljon Vettel mögé mert képtelen volt hosszútávon közel lenni hozzá. egy-egy jutalom csont neki is jutott de ritka nagy balfék volt az ember. Ricciardoban van potenciál. Rosbergnek külön örülök mert német. így tovább.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég