Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 28., vasárnap 21:07

Verstappen miért nem szerzett 38x annyit?

Ha engedték a fekának akkor a többiek a balfaszok hogy nem használták ki.
Nem illik.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. március 28., vasárnap 21:02

Kerlon írta:
Remy írta: Megnézed az utolsó 5 kört, aztán idejössz kardoskodni.

Mert a futam bármelyik köre nem éles helyzet, nincs kihatással egy gyorsabb vagy lassabb kör az egész futamodra. Végülis, ha így nézzük, már érthető, hogy miért születnek ilyen random döntések a futamokon.
Szóval nem érzed
Hamilton 38x szerzett nagyságrendileg (nem en találtam ki)2 tizedet.. azt Verstappen pont érezte, az elég.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 28., vasárnap 20:59

Remy írta: Megnézed az utolsó 5 kört, aztán idejössz kardoskodni.

Mert a futam bármelyik köre nem éles helyzet, nincs kihatással egy gyorsabb vagy lassabb kör az egész futamodra. Végülis, ha így nézzük, már érthető, hogy miért születnek ilyen random döntések a futamokon.
Szóval nem érzed
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 28., vasárnap 20:53

Megnézed az utolsó 5 kört, aztán idejössz kardoskodni.

Mert a futam bármelyik köre nem éles helyzet, nincs kihatással egy gyorsabb vagy lassabb kör az egész futamodra. Végülis, ha így nézzük, már érthető, hogy miért születnek ilyen random döntések a futamokon.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 28., vasárnap 20:44

Hát mi sírás lement és le is megy mióta Schumacher rekordjai veszélyben voltak és döntődtek meg? Élharcos voltál..........

Hozzáteszem most is parádé a topik. Nem tudom, hogy Hamilton éles "csatában" hagyta-e el a pályát, amikor elhagyta vagy azzal előzte meg Verstappent futam közben, de szerintem érzitek a kettő súlyát.

Hozzáteszem, hogy én örülnék neki, ha megdöntenék az elmúlt évek hegemóniáját, de talán a legnagyobb élvezet az ellen tábort olvasni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 28., vasárnap 20:40

De amúgy miért kell mindig ezzel a sablonnal jönni? Ki állítja, hogy Hamilton mögött nincs tudás? Senki nem vitatja és vitatta a tudását soha.

De a szabályok betartásával ma a tudását a fejére kenhette volna. Mégis ő örült a végén.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 28., vasárnap 20:38

Remy írta: Persze, hogy bevállalta, hiszen kitolták a szabálymódosításokat 2022-re. Így nyert még egy évet fix top kocsiban. (Még, ha talán, közeledett is a Red Bull hozzájuk. De ezt majd úgyis hosszútávon tudjuk felémérni, hogy mi is a valós különbség.)
Azért majd meg ne öld magad, ha az RB folyamatosan ott lesz idén a sarkában, de képtelenek lesznek megverni. Ha űr autója van, hanem hülye, aki nem látja, hogy tudás is van mögötte.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 28., vasárnap 20:30

Persze, hogy bevállalta, hiszen kitolták a szabálymódosításokat 2022-re. Így nyert még egy évet fix top kocsiban. (Még, ha talán, közeledett is a Red Bull hozzájuk. De ezt majd úgyis hosszútávon tudjuk felémérni, hogy mi is a valós különbség.)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 28., vasárnap 20:28

Nekem kicsit az látszik Hamiltonon (de majd a szakértők megmondják, ha kiheverték a mai sokkot :mrgreen: ) hogy bevállalta még ezt az évet a rekordokért, de nem sok kedve van már hozzá, emiatt olyan veszélyezettnek, görcsösnek tűnik, meg vszeg érzi hogy melegszik a pite. Perez ha stabilan ott tud lenni a 3. hely környékén és ő is nyomasztja a mercit, akkor jó év lehet, Bottas pláne nem lesz faktor így hogy nincs meg az űrautó. Verstappen meg gheci gyors ez tény.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 28., vasárnap 20:21

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Már csak az ilyen madár Vettel, Mazepin, Stroll féléktől kéne megszabadulni.
Én még Bottast is idevenném, süt a csávóról hogy egy szerencsétlen báb.
Ja igen! A főkolonc lemaradt. Perez meg remélem belerázódik, de a versenytempója és eredménye már jónak tűnik. Futamot sajnos nem láttam csak az utolsó 5 kört, de gondolom ő sem egy balfék Albon lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 28., vasárnap 20:10

Kerlon írta: Már csak az ilyen madár Vettel, Mazepin, Stroll féléktől kéne megszabadulni.
Én még Bottast is idevenném, süt a csávóról hogy egy szerencsétlen báb.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 28., vasárnap 20:08

ziro4vr írta:
Kerlon írta: micsoda buthurt megy itt kérem :lol:
Nekem az egyik kedvenc topicom. :mrgreen:

Alonsonak örültem, kb miatta néztem meg mert az lett beharangozva szoros lehet az idei. Az is volt, jó lehet ez az idei év.
Nekem nagyon tetszik a középmezőny, elég erős és akár sok érdekes futam is lehet belőle. Az meg külön öröm, hogy az RB felnőni látszik végre a feladathoz.

Már csak az ilyen madár Vettel, Mazepin, Stroll féléktől kéne megszabadulni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 28., vasárnap 20:06

Kerlon írta: micsoda buthurt megy itt kérem :lol:
Nekem az egyik kedvenc topicom. :mrgreen:

Alonsonak örültem, kb miatta néztem meg mert az lett beharangozva szoros lehet az idei. Az is volt, jó lehet ez az idei év.
Nem illik.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. március 28., vasárnap 20:01

Hát ez egy rohadt jó kis verseny volt kezdésnek, de rendesen idegbe is rakott. Szánalmas, hogy Hamilton egész futamon a pályán kívül közlekedett, és folyamat nyerte ott a tizedeket, mikor Verstappen meg ott megy el mellette, visszasorolják. Mindegy, megszokhattuk már, hogy Hamiltonnak mindig ad a gép. Egyébként belehibázott egyszer, amikor Max kergette. És hát persze megint Bottast szopatta le a Merci, ahogy azt már előttem is írták. :roll: Különben ez honnan jött, hogy a Red Bull biztosan jobb autó? Én nem vennék rá mérget, Verstappen nem nagyon tudott a futam első etapjában sem elhúzni Hamiltontól, arról ne is beszéljünk , hogy mikor láttunk olyat utoljára a Mercedestől, ami Perezzel történt a futam elején? És nem egyedi eset, máskor is akadtak már gondok a Hondával. Inkább mondanám egálnak a két autót, vagy max. minimális fölénye lehet az egyiknek.

Az Alpine és az Aston Martin nagy csalódás. Vetteltől eddig ez tényleg gáz, nyilván lehet még jobb, de sokkal többet vártam volna tőle. Lehet tényleg teljesen kiégett, ellenben Alonso nagyon jól tért vissza szerintem, csakhát ez a gép nagyon nincs a tavalyi Renault szintjén. Az Alfa is egész jól feljött a közepébe, Kimi majdnem pontot szerzett, de azért tegyük hozzá, hogy Gasly kikerült a képből, ő 4.-5. helyre jó lett volna szerintem. Mondjuk akiket én a középmezőny elején akartam volna látni, Raikkönen, Alonso és Vettel, pont övék a rosszabb verda, a Ferkával, Mclarennel és Taurival szemben. :lol:

Mazepin meg botrány.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 28., vasárnap 19:55

micsoda buthurt megy itt kérem :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. március 28., vasárnap 19:17

totál hidegen hagy Hamilton mert baromira nem kedvelem csak margóra https://www.racefans.net/2021/03/26/dif ... n-bahrain/

a hétvége elején elmondták a csapatoknak hogy a 4es kanyarban a versenyen kimehetnek a szélére. ezt mindenki meg is tette aztán a redbull panaszkodott hogy illegális és mindenkit leállítottak róla. utána Max ott előz és szabálytalan. magukat lőtték lábon. kár érte mert simán behozhatta volna első helyre.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. március 28., vasárnap 19:11

realistahuni írta: Netflixes sorozatban a RB résznél az epizód fele arról szólt, hogy Horner mindenkit is jelent mindenért, akkor most miért nem jelentették a Mercit?

Visszaengedés érdekes volt, szerintem Max azt gondolta hogy simán újraelőzi, de az öreg Lewis csak előkapott egy tempót a végén.
"Szóltak". Utána jelezték is Hamiltonnak, hogy figyelni fogják, nem is csinálta utána.
Nehéz kérdés ez, amíg nem szólnak valami miatt te csinálnád vagy nem?
Köszönheti magának is Verstappen, türelmetlen volt. Amugy meg igen, Hamilton a végét szépen összerakta a hiba ellenére is.

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Gabo » 2021. március 28., vasárnap 19:10

realistahuni írta: Netflixes sorozatban a RB résznél az epizód fele arról szólt, hogy Horner mindenkit is jelent mindenért, akkor most miért nem jelentették a Mercit?

Visszaengedés érdekes volt, szerintem Max azt gondolta hogy simán újraelőzi, de az öreg Lewis csak előkapott egy tempót a végén.
Raszoltak Verstappenre a toronybol, hogy engedjek vissza.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. március 28., vasárnap 19:03

Netflixes sorozatban a RB résznél az epizód fele arról szólt, hogy Horner mindenkit is jelent mindenért, akkor most miért nem jelentették a Mercit?

Visszaengedés érdekes volt, szerintem Max azt gondolta hogy simán újraelőzi, de az öreg Lewis csak előkapott egy tempót a végén.
Love football, hate antifa.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. március 28., vasárnap 18:58

Hát én biztos nem adtam volna vissza,előtte vagy 4 körön keresztül lement ugyanott a pályáról aztán nem szóltak neki.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég