Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 8., hétfő 22:59

Nekem meg hígfos htc one v van, belassul, kifagy, akadozik de mivel sztyupid júzer vagyok megteszi, az alap funkciókra jó. Majd talán jövő nyáron váltok valami windows 8/8.1esre, de 50 max 60nál többet nem vagyok hajlandó áldozni telefonra.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 22:25

Amúgy nem is értem, hogy egyesek miből adnak ki ennyi pénzt egy telóért? Vagy mire vállalnak be havi 15-20ezres havi részletet/előfizetést?
Ha én nem kaptam volna ingyen, lehet még mindig egy N-es Nokiával rohongálnék :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 8., hétfő 22:22

Realista24 írta:
Galacticos írta:Dehogy tepsi.
Az elozom az negy col volt. Most rz 5,2 es meg azt mondom ez is lehetne nagyobb.
Addig amig az hogy ekkora meretu raadasul full hd-t kell mozgatnia a hardvernek es nem kezd akadozni addig nincs vele bajom. Raadasul nem volt meg olyan problemam hogy nem ertem vna el a kijelzo vmelyik pontjat. :D
Jó, hát baszki, néha belefér egy mozijegy nem ezt kell vinni a randira. 5,2 coll kicsi...telefonnak :| :lol:
De ratyi. :lol: Nekem 4,3-as van és tökéletes, mondjuk a telefon paraméterei nagyobbak, ezért például a 4,5- colos kijelzővel rendelkező telefonok is nagyjából ekkorák, de talán még van pár 4,7-es is, ami nem sokkal nagyobb. Amúgy a számomra dizájnra az 5S a csúcs. Bár nem igazán tartom létfontosságnak, hogy 160-250ezerért vegyek telefont, mert a középkategória teteje is faszántos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 8., hétfő 22:17

RMCF: tényleg fasza az S4? Mert hol jót hallok róla, hol rosszat... Legutóbb egyik ismerős azt mondta, hogy sokszor lefagy, meg hogy szar... Nehéz elképzelni, hogy egy 150 ezres telefon sokszor lefagyna vagy akadozna.. Létezik? Mert most S3-mam van, de tavasszal terveztem beújítani egy S4-re, és érdekelne a személyes vélemény. Szerintem a 4 szebb is mint a 3.
Szebb? Össze sem lehet hasonlítani,olyan képe van. Egyébként nem fagy le,gyors mint a pi**csa és gyönyörű képe van,a fotók is nagyon komolyak,gyors a záridő,brutál jó képeket csinál,az aksi is korrekt.Szuper hang,a kihangosító funkció az ami szerintem nem tuti.....
Egyébként nagyon jó telefon.

Mondjuk aki buzernyákolni akar az ájfónt vesz 2x ennyiért kevesebb tudással.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. szeptember 8., hétfő 22:01

Galacticos írta:Raadasul nem volt meg olyan problemam hogy nem ertem vna el a kijelzo vmelyik pontjat.
Te vagy az Shaq? :lol:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. szeptember 8., hétfő 22:00

Srácok.. BlackBerry!!
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. szeptember 8., hétfő 21:58

Samsungból csak prémium kategóriát érdemes venni, többi legtöbbször tényleg kuka.
De a Galaxy S és a Note szériák szerintem mégérik az árukat.

HTC-ről én is jókat hallottam eddig, ha váltanék azt vennék (One-t), vagy Nexus 4/5-öt.
Iphone nem kéne, mert alapból rühellem az Applet (mondjuk a tudásukat elismerem), de még ha nem is lenne bajom velük akkor is kicsinek találom őket, még az 5-öt is. Az új meg szokás szerint csillagászati árban lesz, szóval hiába a nagy kijelző.

RMCF: tényleg fasza az S4? Mert hol jót hallok róla, hol rosszat... Legutóbb egyik ismerős azt mondta, hogy sokszor lefagy, meg hogy szar... Nehéz elképzelni, hogy egy 150 ezres telefon sokszor lefagyna vagy akadozna.. Létezik? Mert most S3-mam van, de tavasszal terveztem beújítani egy S4-re, és érdekelne a személyes vélemény. Szerintem a 4 szebb is mint a 3.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 21:50

Galacticos írta:Dehogy tepsi.
Az elozom az negy col volt. Most rz 5,2 es meg azt mondom ez is lehetne nagyobb.
Addig amig az hogy ekkora meretu raadasul full hd-t kell mozgatnia a hardvernek es nem kezd akadozni addig nincs vele bajom. Raadasul nem volt meg olyan problemam hogy nem ertem vna el a kijelzo vmelyik pontjat. :D
Jó, hát baszki, néha belefér egy mozijegy nem ezt kell vinni a randira. 5,2 coll kicsi...telefonnak :| :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. szeptember 8., hétfő 21:48

Dehogy tepsi.
Az elozom az negy col volt. Most rz 5,2 es meg azt mondom ez is lehetne nagyobb.
Addig amig az hogy ekkora meretu raadasul full hd-t kell mozgatnia a hardvernek es nem kezd akadozni addig nincs vele bajom. Raadasul nem volt meg olyan problemam hogy nem ertem vna el a kijelzo vmelyik pontjat. :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 8., hétfő 21:35

Kerlon írta:Hát nem tudom ratyi Samsungom már volt, amit soha többé nem vennék. Arról váltottam HTC-re, de ezen a Sense is sokkal jobb, mint a sima Android és a HTC is igen megbízható pedig nem a 150ezer+ kategória.

Amúgy a WIN8 remekül üzemel telefonon.

Én samsung S4el ratyizok, tökéletes,sőt.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 21:34

Galacticos írta:Azert az iphone temahoz, ha vkinek van penze es eleg neki a negy huvelyk akkor az a legjobb valasztas.
De ha en kibasznek 200ezret egy telefonra akkor nalam alap elvaras lenne egy minimum ot colos kijelzo.
Tepsi!!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. szeptember 8., hétfő 21:33

Azert az iphone temahoz, ha vkinek van penze es eleg neki a negy huvelyk akkor az a legjobb valasztas.
De ha en kibasznek 200ezret egy telefonra akkor nalam alap elvaras lenne egy minimum ot colos kijelzo.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 8., hétfő 21:11

nekem sasung galaxy s-em van 5-6 éve,és tökéletes... :) -




de nem bírok rajta tinderezni :vivo:





:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 8., hétfő 21:09

Hát nem tudom ratyi Samsungom már volt, amit soha többé nem vennék. Arról váltottam HTC-re, de ezen a Sense is sokkal jobb, mint a sima Android és a HTC is igen megbízható pedig nem a 150ezer+ kategória.

Amúgy a WIN8 remekül üzemel telefonon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. szeptember 8., hétfő 21:07

Nem vagyok egy nagy igényű felhasználó, de nekem eddig WP 8-cal sem volt bajom, és a kezelőfelülete is jobban fekszik, mint az androidoknak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 8., hétfő 21:02

hehe írta:nekem is van, de sikítva menekültem vissza immár másodszor androidra, mert azzal azt csinálok, amit akarok, használhatom mini-officeként, nincs bekorlátozva, mint az ios.
amikor egy emailből egy pdf-et nem tudsz kínlódás nélkül lementeni a telefonba, hogy bármikor kéznél legyen, na ott kezdődnek a gondok.
maga a hardver eszementkirály és tökéletes, a szoftverről inkább nem mondok semmit, mert az ipse csak forogna a sírjában.
a csúcs samsungok úgy néznek ki, mint egy gagyi lófasz, úgyhogy várom az időt, amikor az apple vagy valaki képes csinálni olyan telefont, ami nem csak jól is néz ki, de bármire bármikor bárhogy lehet használni.
ha már "okos"telefonról beszélünk
HTC vagy Nexus!!!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 20:40

matador írta:
hehe írta:nekem is van, de sikítva menekültem vissza immár másodszor androidra, mert azzal azt csinálok, amit akarok, használhatom mini-officeként, nincs bekorlátozva, mint az ios.
amikor egy emailből egy pdf-et nem tudsz kínlódás nélkül lementeni a telefonba, hogy bármikor kéznél legyen, na ott kezdődnek a gondok.
maga a hardver eszementkirály és tökéletes, a szoftverről inkább nem mondok semmit, mert az ipse csak forogna a sírjában.
a csúcs samsungok úgy néznek ki, mint egy gagyi lófasz, úgyhogy várom az időt, amikor az apple vagy valaki képes csinálni olyan telefont, ami nem csak jól is néz ki, de bármire bármikor bárhogy lehet használni.
ha már "okos"telefonról beszélünk
Samsungot nagyon rühellem, amilyen csúnya, szégyent hoz az Androidokra. Okosnak mondjuk okosak.

Nexusok, HTC One, Moto G. Ezek nagyon jól is néznek ki, teljesítményben, használhatóságban, meg nagyon csúnyán elteszik az iphonet.
Na errol beszeltem...meg a vegen kiderul hogy a szifon egy szar.
Hasznalhatosag? Másfél eve nyuzom, mindenre jo volt amire kellett es mindent meg tudtam vele oldani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 8., hétfő 20:31

Realista24 írta:Annyiért bőven jo, de akkor vagy nagy kiraly, ha kihozod a vegere hogy ő fizessen neked :D
:mrgreen:

végén a telóhoz kapnék még egy "trikót". :lol: :lol: :lol:

h3x0r írta:Hogy hivjak a csajt? En is beszallnek ha licitbe :Đ
Ha meg nem sikerul megszerezzem a telot, tulelem valahogy :Đ
hagyd a bizniszem... :argue: :lol:


na,de akkor királyság,én is úgy érzem hogy kb.40ért baráti... :)

kösz szépen srácok! :salute:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: matador » 2014. szeptember 8., hétfő 20:20

hehe írta:nekem is van, de sikítva menekültem vissza immár másodszor androidra, mert azzal azt csinálok, amit akarok, használhatom mini-officeként, nincs bekorlátozva, mint az ios.
amikor egy emailből egy pdf-et nem tudsz kínlódás nélkül lementeni a telefonba, hogy bármikor kéznél legyen, na ott kezdődnek a gondok.
maga a hardver eszementkirály és tökéletes, a szoftverről inkább nem mondok semmit, mert az ipse csak forogna a sírjában.
a csúcs samsungok úgy néznek ki, mint egy gagyi lófasz, úgyhogy várom az időt, amikor az apple vagy valaki képes csinálni olyan telefont, ami nem csak jól is néz ki, de bármire bármikor bárhogy lehet használni.
ha már "okos"telefonról beszélünk
Samsungot nagyon rühellem, amilyen csúnya, szégyent hoz az Androidokra. Okosnak mondjuk okosak.

Nexusok, HTC One, Moto G. Ezek nagyon jól is néznek ki, teljesítményben, használhatóságban, meg nagyon csúnyán elteszik az iphonet.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 8., hétfő 20:15

miro írta:viszont van egy exem aki elakarja passzolni a 4s-et mert akar újat venni,40 az irányár,de egy kis természetbeli juttatásért csökken az :D
Hogy hivjak a csajt? En is beszallnek ha licitbe :Đ
Ha meg nem sikerul megszerezzem a telot, tulelem valahogy :Đ


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég