Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2014. július 2., szerda 10:48

@Sonny írta:
mocsok írta:nyár végén szeretnék telót venni.
nagyon max 100-ért. ötletek? (tmobil)
Lumia 925, a windows rendszer köröket ver az androidra,emellett elég jó minőségű maga a készülék is.
milyen köröket?
portillo írta:Én nagyon szemezek most a Blackberry Z10-el.
Vágom, hogy a cég elég nagy bajban, habár az utóbbi negyedévben már pozitív lett a mérleg, viszont a 10.2-es rendszer elvileg már támogatja az android appokat is, és az ára most nagyon alacsony, és nekem kifejezetten bejön az oprendszer maga. Van valakinek tapasztalata vele?
nincs tapasztalat, de kevés az alkalmazás rá. apk-t ugyan tudsz telepíteni, de attól még, h android alatt megy, bb alatt rengeteg bug előjöhet. de facebook, viber vannak rá, még ha kicsit szegényebb is (pl facebook), ha nincsenek extra alkalmazáskívánságaid, nem rossz készülék.
tick. tick. tick.

pero001
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:32
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Casillas, Benzema, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pero001 » 2014. július 2., szerda 1:52

Sziasztok!

Ma rendeltem meg az Sony Z2-t és mivel ajándékba kapok mellé egy Smart Lens-t és egy Brazucat, gondoltam legyen teljes a kép és rendelnék mellé egy Sony SmartWatch-ot vagy SmartBandet. Már ha használhatóak.

Van esetleg valakinek tapasztalata ezekről? Tesztet olvastam róluk, de személyes felhasználói tapasztalat jobban érdekelne :)

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 2., szerda 0:54

szerintem gagyi volt barinőmnek volt olyanja és hát nagyon nem jött be lassú,gyenge.. óccó kinai

szerk.: ja de lehet csak általánosítom a márkát úgyhogy ne adj a véleményemre .. gecinagy sonyfan vagyok :D
Kép

Avatar
portillo
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: portillo » 2014. július 2., szerda 0:42

csabi* írta:mindenképp z1, semmiképp huawei
Jahát, a Z1 kétszer annyiba kerül, más kategória, de ha a magasabb ár mellett döntök, akkor egyértelmű.
A hüvellyel miabaj?
Szégyen a kukás, de hasznos.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 1., kedd 23:19

mindenképp z1, semmiképp huawei
Kép

Avatar
portillo
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: portillo » 2014. július 1., kedd 22:58

Én nagyon szemezek most a Blackberry Z10-el.
Vágom, hogy a cég elég nagy bajban, habár az utóbbi negyedévben már pozitív lett a mérleg, viszont a 10.2-es rendszer elvileg már támogatja az android appokat is, és az ára most nagyon alacsony, és nekem kifejezetten bejön az oprendszer maga. Van valakinek tapasztalata vele?

A másik opcióm a Huawei G6, az ár ugyanaz (erről is jöhetnek vélemények) A többi hasonló kategóriás teló nekem már túl nagy, 4,5-ös kijelző fölé nem nagyon mennék.


Aztán lehet, hogy úgy döntök, h gazdagabb vagyok, és beruházok egy Xperia Z1 Compact-ra, az jelenleg minden szempontból tökélesnek tűnik számomra. :D
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. július 1., kedd 20:45

Köszi srácok, de ezzel a hangerő + bekapcsolással sem sikerült megoldani, csak annyit értünk el, hogy kikapcsolt, bekapcsolt simán, de semmi változás nem történt. Esetleg mi csinálunk rosszul valamit? :roll:

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. július 1., kedd 19:38

mocsok írta:nyár végén szeretnék telót venni.
nagyon max 100-ért. ötletek? (tmobil)
Lumia 925, a windows rendszer köröket ver az androidra,emellett elég jó minőségű maga a készülék is.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. július 1., kedd 19:31

nyár végén szeretnék telót venni.
nagyon max 100-ért. ötletek? (tmobil)

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. június 29., vasárnap 0:17

Pipita írta:Srácok, elég okos voltam ahhoz, hogy haver telóját picit tönkrebasszam. Ezt a billentyűzár kombót túl sokszor csesztem el, eleinte csak fél perceket kellett várni, de most már a google accountot kéri, amibe viszont nem tud bejelentkezni, tudja a nevét meg a jelszavát is, az én telómról be is lépett a gmailjébe, de a telefonja valamiért nem engedi be... vaélami megoldást tudtok mondani, hogy lehetne újra életet lehetlni a telóba? Egy LG Optimus Black P970-ről van szó egyébként.
Kikapcsolás, majd hangerő+bekapcsoló gomb lenyomva tartás, és formázás biztos beválik. :)

Megelőztek. A videón is az van.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 29., vasárnap 0:14

Pipita írta:Srácok, elég okos voltam ahhoz, hogy haver telóját picit tönkrebasszam. Ezt a billentyűzár kombót túl sokszor csesztem el, eleinte csak fél perceket kellett várni, de most már a google accountot kéri, amibe viszont nem tud bejelentkezni, tudja a nevét meg a jelszavát is, az én telómról be is lépett a gmailjébe, de a telefonja valamiért nem engedi be... vaélami megoldást tudtok mondani, hogy lehetne újra életet lehetlni a telóba? Egy LG Optimus Black P970-ről van szó egyébként.
https://www.youtube.com/watch?v=YdGGuhVDch4 ?

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. június 29., vasárnap 0:12

Srácok, elég okos voltam ahhoz, hogy haver telóját picit tönkrebasszam. Ezt a billentyűzár kombót túl sokszor csesztem el, eleinte csak fél perceket kellett várni, de most már a google accountot kéri, amibe viszont nem tud bejelentkezni, tudja a nevét meg a jelszavát is, az én telómról be is lépett a gmailjébe, de a telefonja valamiért nem engedi be... vaélami megoldást tudtok mondani, hogy lehetne újra életet lehetlni a telóba? Egy LG Optimus Black P970-ről van szó egyébként.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. június 21., szombat 12:36

Hardveres vagy szoftveresen akarod felvenni ? Bár az írásodból szoftveresre gondolok.
szoftveresen felvenni nagyon erőforrás igényes és nagyon sok helyet is foglal a videó , a legismertebb talán a fraps , de nvidia kártyákon ott van a shadowplay is , de az MSI afterburnerrel is lehet videót felvenni
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 21., szombat 6:59

Hali.
Olyan kérdésem lenne, hogy Gameplay vidiket milyen felvevővel szoktak csinálni? :)
Nekem olyan felvevő kéne, ami jó Mac-re is, tehát nem feltétlen csak Windowson fut és az sem lenne hátrány, ha valami full verziós cumó lenne. Annak kifejezetten örülnék. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Laci » 2014. június 19., csütörtök 15:33

Köszi, fel is tettem.
Még egy kérdés: autótöltő. Régebben vettem egy kínai olcsó microUSB-s autótöltőt, ez nem ronthatja el az akkut/telefont? Tölttöttem már vele tabletot meg másik telefont, de azért szeretnék biztosa menni... univerzális microUSB-s töltő jó mindenkre akkor? :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9176
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 17., kedd 14:21

Laci írta:Még azt szeretném megkérdezni, hogy Vírusírtót android telenfonra megéri feltenni? ha igen, akkor milyet?
AVG. Ingyenes. Sok virussal meg nem talalkoztam, de vannak olyan programok google play-en is, amik pl lecserelik a kezdo kepernyodet valami reklamra. Ezeket az AVG kiszuri, figyelmeztet telepites elott.

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Laci » 2014. június 17., kedd 14:12

Erre én tuti h nem kötök biztosítást :D cca. 39000ft-ba jött ki az S4 mini :mrgreen: HongKongból rendteltem rá ilyen tokot meg bumpert is, összesen 2 euró volt :lol:

Még azt szeretném megkérdezni, hogy Vírusírtót android telenfonra megéri feltenni? ha igen, akkor milyet?

Tibi09
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Tibi09 » 2014. június 14., szombat 1:26

mit érdemes rá venni, hogy megkíméljem?
biztosítás :)

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Laci » 2014. június 14., szombat 1:09

Végül mégis csak az S4 Mini-t veszem. Vadiújan 50K-ért 2éves garival ismerőstől. (iphonet csak 2 éveset gari nélkül használtan tudtam volna 57K-ért...) Engem mindig is zavart a f0s minőség, az olcsó műanyag, de úgy döntöttem, hogy adok neki egy esélyt... de a következő már kötelezően iphone lesz. :)

Samsungosok: mit érdemes rá venni, hogy megkíméljem? Nem fogom földhöz dobálni, de nem szeretném, ha összekarcolódna pl. a hátlap. (meg a 'széle', amiről azt hiszed, hogy fém, közben csak műanyag :mrgreen: ) Bumpereket meg fóliákat láttam már...de nem igazán tudom melyik lenne megfelelő. iPhone-ra a bumper igen fasza...nemtom Samsungra milyen... ha esetleg tudtok dobni valamilyen linketek vagy képeket az még jobb lenne. köszi előre is :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 12., csütörtök 13:50

T-függő, 16 gigás és van is rajta néhány karc :Đ :Đ :mrgreen:
:lol:

kapsz érte 50-et :mrgreen:
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég