Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. június 12., csütörtök 13:46

hehe írta:
peti_madrid írta:Ha kiadják a 6-os szifont, akkor az én 5-ösöm eladóvá válik (80-90 körül), mert venni akarnék egy arany 5S-t :D
kártyafüggetlen, 64 gigás, karcmentes? :D
T-függő, 16 gigás és van is rajta néhány karc :Đ :Đ :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 12., csütörtök 13:19

kelemen.istvan írta:Srácok... Blackberryt kell venni :)
A Z10 bár "régebbi" darab,de még mindig az egyik legjobb telefon ár-érték arányba.
Én személy szerint egy Q5-öt nyúzok,de még egyszer sem állt meg a telefon. :coffee:
persze mert nem fejlesztenek rá lófaszt se :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. június 12., csütörtök 12:54

Srácok... Blackberryt kell venni :)
A Z10 bár "régebbi" darab,de még mindig az egyik legjobb telefon ár-érték arányba.
Én személy szerint egy Q5-öt nyúzok,de még egyszer sem állt meg a telefon. :coffee:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2014. június 12., csütörtök 11:54

Laci írta:Ez meglepő, mert én iphone-párti vagyok, de a samsung felé húztam már... méretben még épp megfelel, 1,5gb ram pedig már jó az androidnak. Egyébként a 5-ös iphone lenne a legjobb, csak ne lenne olyan drága :mrgreen:
És a 4S nem fog 1-2 éven belül nagyon belassulni? Mert pl. az iphone 4 elég lassúcska már... fogja bírni a frissítéseket? Csak attól félek, hogy már régi... egyébként nem lenne kérdés.
nekem évek óta iPhoneom van, először volt egy sima hármasom vagy 3 évig durván,2012 őszén cseréltem 4Sre, de eszembe se jutna már nem szifont venni,nagyob bejött. Nekem a 4S előfordult butáskodott de mikor kijött az iOS 7 látványosan gyorsabb lett , azóta semmi problémám nincs vele, ahogy néztem majd a 8 is vidáman fut majd rajta. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 12., csütörtök 11:51

Realista24 írta:De telefont részletre? Inkabb nem vennék olyat. Ez sem lenne, ha nem ingyen kaptam volna
Telefonra sajnálok kifizetni egybe nagy összeget. Kötök rá 400ft/hó-ert biztosítást, mert melómból adódóan nem bízom a véletlenre, és inkább törlesztgetem szépen óvatosan. Percdíjam nagyon jó, így ahogy számoltam a telefon törlesztővel sem lenne sok a számlám, de ezt majd ki kalkulálom :smile:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 12., csütörtök 11:49

Egyébként tesóméknak 5S van, hihetetlen, hogy mennyire jó az a telefon. A kamerája eszméletlen éles, szinte bármilyen fényviszonyban. A gyorsasága brutális, alig fagy le, sőt. Az sem igaz, hogy nincsen rá normális app, ami meg kéne az fizetős, rengeteg jó és hasznos alkalmazás van iOS-re, ingyenesen. :)
Meg aztán szerintem az AppStore jobb, mint a Play. Nem is kevéssel. :)
Az egyetlen negatívum ami felhozható az iPhone ellen ,az valóban az áruk. Magyar viszonylatba. Bár így is elég sok embernél látok már Apple-t, a fesztiválokon meg szinte mindenkinek az van. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. június 12., csütörtök 11:38

Géci írta:
pheco írta: plusz nekem kicsi a 4 col. 4,7-es teló után kis zsebpiszoknak érzem őket.
:ozil:

Nem vagy semmi! :Đ Rosszul tudnék lenni az ilyen nagy hombár telefonoktól. Akkor gondolom Te galaxy párti vagy :Đ
Inkább LG párti :mrgreen: Optimus G-m van, de a G2 és a G3 is nagyon adja. Viszont el kell ismerni, hogy az Apple egyébként veri az összes telefont, csak az ár miatt maradtam inkább egy csúcskategória közeli androidnál.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 12., csütörtök 11:22

peti_madrid írta:Ha kiadják a 6-os szifont, akkor az én 5-ösöm eladóvá válik (80-90 körül), mert venni akarnék egy arany 5S-t :D
kártyafüggetlen, 64 gigás, karcmentes? :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 12., csütörtök 11:20

Bocs, közbeszólok, korábban volt problémám a Defy+-ommal. Nos, megoldódott. Beszarás, de a SIM kártya volt a hibás. De kösz a sok tippet dodi :Đ

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. június 12., csütörtök 11:16

Ha kiadják a 6-os szifont, akkor az én 5-ösöm eladóvá válik (80-90 körül), mert venni akarnék egy arany 5S-t :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 12., csütörtök 11:11

Passzolom, nincs bajom vele.
De telefont részletre? Inkabb nem vennék olyat. Ez sem lenne, ha nem ingyen kaptam volna
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 12., csütörtök 11:06

pheco írta: plusz nekem kicsi a 4 col. 4,7-es teló után kis zsebpiszoknak érzem őket.
:ozil:

Nem vagy semmi! :Đ Rosszul tudnék lenni az ilyen nagy hombár telefonoktól. Akkor gondolom Te galaxy párti vagy :Đ
Realista24 írta:Van egy 820asom meg egy ötösöm. Előbbit kivagnam a vérbe, ha nem céges lenne, igy Kötelező darab.
Alma odavissza veri mindenben, bar ez nem is kerdes szerintem.
Meg egy appert sem fizettem,pedig hasznalok rengeteget.
Azt mondják, hogy az új nokiák nagyon jók. Összességében azzal tisztában vagyok, hogy a szifonok jobbak, főleg a régiekhez képest, mert még a windows oprendszer sokat baszakodott, így nem voltak még elég jók. Ettől független hajazok én is a szifonra, mert bátyám bevitt annak a cégnek a csomagjába ahol dolgozik, és nem lenne annyira vészes a törlesztője. Pontosabban nem lenne sokkal több mint jelenleg a nokia 925-nek, de ez szeptemberig tuti változik, remélhetőleg olcsóbb lesz és nem drágább. Neked melyik fajta van a szifonokból, mert az ötösnek is volt egy hibás szériája a kezdetekkor, ha jól emlékszem... :hmmm:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 12., csütörtök 11:03

KAG írta:Egy hátránya van az maga a kijelző. Természetesen nem minőségre, hanem mennyiségre/méretre.
Elég szokatlan használni egy nagy Androidos telefon után.
Ez tenyleg igaz, nekem es 4.3-as Galaxy S2-om van, amikor meg kezembe veszem tesom 3.5-es iPhone 4-eset, eleg fura erzes.
tubatibi írta:Elvileg a következő iOS már nem fog futni a sima 4-en, tehát gondolom akkor a 4S lesz belassúlva.
Én azt mondo, hogy gyűjtögessél még egy picit hozzá és vegyél egy 5-t. :) Vagy még többet gyűjtsél és várd meg a 6-ot. :mrgreen:
Egyébként szerintem az iOS sokkal, de sokkal masszívabb rendszer, mint az Android. Teszem hozzá, hogy én kb almát használok mindenben. :)
A jelenlegi iOS is eleg gyengen fut sima 4-en, pedig az azt megelozo ios jobb volt ra.
Ha mindenkepp most akarsz telefont venni, akkor az iPhone 4S helyett a Galaxy S4 Minit vedd meg, ha viszont nem olyan fontos, akkor gyujts meg egy kicsit es par honap mulva vegyel es iPhone 5-ost. (en legalabbis igy csinalnam)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 12., csütörtök 10:55

Géci írta:A Lumiákon windows oprendszer van. Azért félek váltani, mert az első érintő képernyős telefonom volt, és ráadásul be is jött. Eleinte voltak velük gubancok, de abban az időben sok frissítést nyomtak rájuk. Az IOS felől annyi panaszt hallok csak, hogy sok fontos alkalmazásért fizetni kell mivel zárt a rendszer. Bár ez bizonyos téren jó mert vírusok ellen védet vagy + nyugodtabban meg lehet adni rajtuk a számlaszámot. Nem igazán tudok dönteni még, azért is érdeklődök. Szeptemberig még van időm dönteni, de azért szívesen várom az infókat, tapasztalatokat. :D
Van egy 820asom meg egy ötösöm. Előbbit kivagnam a vérbe, ha nem céges lenne, igy Kötelező darab.
Alma odavissza veri mindenben, bar ez nem is kerdes szerintem.
Meg egy appert sem fizettem,pedig hasznalok rengeteget.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 12., csütörtök 10:53

Laci írta:Ez meglepő, mert én iphone-párti vagyok, de a samsung felé húztam már... méretben még épp megfelel, 1,5gb ram pedig már jó az androidnak. Egyébként a 5-ös iphone lenne a legjobb, csak ne lenne olyan drága :mrgreen:
És a 4S nem fog 1-2 éven belül nagyon belassulni? Mert pl. az iphone 4 elég lassúcska már... fogja bírni a frissítéseket? Csak attól félek, hogy már régi... egyébként nem lenne kérdés.

Elvileg a következő iOS már nem fog futni a sima 4-en, tehát gondolom akkor a 4S lesz belassúlva. Én azt mondo, hogy gyűjtögessél még egy picit hozzá és vegyél egy 5-t. :) Vagy még többet gyűjtsél és várd meg a 6-ot. :mrgreen:
Egyébként szerintem az iOS sokkal, de sokkal masszívabb rendszer, mint az Android. Teszem hozzá, hogy én kb almát használok mindenben. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. június 12., csütörtök 10:49

Géci írta:Az IOS felől annyi panaszt hallok csak, hogy sok fontos alkalmazásért fizetni kell mivel zárt a rendszer.
Hát nekem iPaden nem volt még ilyen gondom, hogy valami fontos appot ne találtam volna meg ingyenesen. Én nagyon szívesen vennék iPhonet, csak nem ennyiért, plusz nekem kicsi a 4 col. 4,7-es teló után kis zsebpiszoknak érzem őket. Elvileg a 6 majd nagyobb lesz, arra beneveznék, ha lenne rá pénzem :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 12., csütörtök 10:29

A Lumiákon windows oprendszer van. Azért félek váltani, mert az első érintő képernyős telefonom volt, és ráadásul be is jött. Eleinte voltak velük gubancok, de abban az időben sok frissítést nyomtak rájuk. Az IOS felől annyi panaszt hallok csak, hogy sok fontos alkalmazásért fizetni kell mivel zárt a rendszer. Bár ez bizonyos téren jó mert vírusok ellen védet vagy + nyugodtabban meg lehet adni rajtuk a számlaszámot. Nem igazán tudok dönteni még, azért is érdeklődök. Szeptemberig még van időm dönteni, de azért szívesen várom az infókat, tapasztalatokat. :D

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Laci » 2014. június 12., csütörtök 10:28

Ez meglepő, mert én iphone-párti vagyok, de a samsung felé húztam már... méretben még épp megfelel, 1,5gb ram pedig már jó az androidnak. Egyébként a 5-ös iphone lenne a legjobb, csak ne lenne olyan drága :mrgreen:
És a 4S nem fog 1-2 éven belül nagyon belassulni? Mert pl. az iphone 4 elég lassúcska már... fogja bírni a frissítéseket? Csak attól félek, hogy már régi... egyébként nem lenne kérdés.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. június 12., csütörtök 10:07

Géci írta:
Csabi írta:ebből a kettőből az ajfon.
szeptemberbe én is lecserélem a nokia lumia 800-at, és mivel nekem speciel bejött szerintem az új széria valamelyikét veszem majd meg. Az 1020 azzal a 40 megapixeles kamerával elég beteg, de olyan mintha egy fényképezőgéppel telefonálnék. Viszont a Lumia 925 nagyon bejön. A másik amit vennék egy szifon, csak nem vagyok benne biztos, hogy ár/érték arányba megéri. Vélemény!? :hmmm:

Nekem volt 4S és 5S is.

Hardveresen gyengébb, mint egy Android, de ezt használat közben egyáltalán nem fogod észrevenni köszönhetően a még mindig sokkal kiforrottabb rendszerének IOS>>Android.

Egy hátránya van az maga a kijelző. Természetesen nem minőségre, hanem mennyiségre/méretre.
Elég szokatlan használni egy nagy Androidos telefon után.


Ha van rá zsé akkor én nyugodtan ajánlom, mert ez a rendszer egyszer sem fog befagyni,akadni a legváratlanabb pillanatokban szétkapcsolni, mint egy android.
Persze, mint már említett az android is egyre kevésbé teszi ezt.

Emlékszem rá még 4-5 éve volt egy Samsung Galaxy Ace nálam... akkoriban egy középkategoriás telefonnak számított.
Hát valami borzasztó volt :D
ZIDANE

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 12., csütörtök 10:01

Csabi írta:ebből a kettőből az ajfon.
szeptemberbe én is lecserélem a nokia lumia 800-at, és mivel nekem speciel bejött szerintem az új széria valamelyikét veszem majd meg. Az 1020 azzal a 40 megapixeles kamerával elég beteg, de olyan mintha egy fényképezőgéppel telefonálnék. Viszont a Lumia 925 nagyon bejön. A másik amit vennék egy szifon, csak nem vagyok benne biztos, hogy ár/érték arányba megéri. Vélemény!? :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég