Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. január 11., szombat 0:13

istimester írta:Én az Espanyol elleni mozdulata óta gyűlölöm az argentint. Bár ez már szinte olyan régen volt, hogy a fórumozók fele nem is emlékszik, csak a "régebbi" madridomisták. Nekünk ez majdnem a bajnoki cimünkbe került, a 2007 tavaszán folytatott Real ellenes játékvezetői offenziváról már nem is beszélve.
De még annyi töke sem volt, hogy bevallja azt, amit egyébként is mindenki látott. goodboy.
Messinek rengeteg finoman szólva sem szép mozzanata volt... csak ezek egyszerűen a feledés homályába merültek. :agree:
Ez a kezes meg a közönségberúgós van főleg a köztudatban, pedig voltak még szép dolgai.
Persze nem probléma ez, ő is ember, csak hát pöppet másnak volt/van beállítva.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. január 11., szombat 0:02

Én az Espanyol elleni mozdulata óta gyűlölöm az argentint. Bár ez már szinte olyan régen volt, hogy a fórumozók fele nem is emlékszik, csak a "régebbi" madridomisták. Nekünk ez majdnem a bajnoki cimünkbe került, a 2007 tavaszán folytatott Real ellenes játékvezetői offenziváról már nem is beszélve.
De még annyi töke sem volt, hogy bevallja azt, amit egyébként is mindenki látott. goodboy.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. január 10., péntek 23:44

Majd, ha vége az ügynek, akkor ki lehet mondani, hogy igaz volt-e vagy sem.
így van, addig meg higgyük el, hogy igaz. :mrgreen:

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2014. január 10., péntek 23:41

Én nem ezekre gondoltam, bár egyiket sem láttam eddig. Az első a hitelesebb. :D Volt egy videó, ebbe a topicba is bekerült, Messit mutatják, hogy egymagában köp a pályán a semmibe, és kihozták, hogy az ellenfél padja felé köp, és ment is itt a háború. Vagy az előző oldalon, már nem tudom.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 10., péntek 23:31

mahitoo(Henke) írta: h3x0r! A köpős dolog nem "leköpte az ellenfelét" volt, hanem egy összevágott videó, hogy az ellenfél padja felé köp... De megint belemehetünk idiótaságokba, vagy elfogadjuk, hogy a média 80%-ban szenzációhajhász baromságokat ír, és az emberek össze is vesznek rajta, ahogy illik. Ebből lesz pl az NSO-n 2000 hozzászólás egy olyan cikkhez pl hogy: "CR katalán fodrászhoz jár!". Nem, nem volt ilyen, nyugalom. :)
Nem, nem erre gondoltam.
Hanem erre

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2014. január 10., péntek 23:18

Természetesen bármit elismerek, ami igaz a Barcával kapcsolatban, hiába negatív, amint bizonyított. De ezt felétek is megteszem, nem ugrok be idióta kitalációknak. Kőkemény szankciók kellenének a médiában is, hogy az eladott lapszám, vagy elért "kattintás" szám ellenére se érje meg hazug, kamu, provokáló cikkeket lehozni, sőt ráfizetéses legyen. Gusztustalan ez az egész. Schumival is mi ment napokig... Egy ember, egy klub jóhíre a tét, vagy egy ember életéről írnak, vagy teljesen mindegy miről, és csak az számít, mennyien olvassák. És sikeresen össze is ugrasztanak embereket a valóságban, vagy a neten akár. Legalja.

h3x0r! A köpős dolog nem "leköpte az ellenfelét" volt, hanem egy összevágott videó, hogy az ellenfél padja felé köp... De megint belemehetünk idiótaságokba, vagy elfogadjuk, hogy a média 80%-ban szenzációhajhász baromságokat ír, és az emberek össze is vesznek rajta, ahogy illik. Ebből lesz pl az NSO-n 2000 hozzászólás egy olyan cikkhez pl hogy: "CR katalán fodrászhoz jár!". Nem, nem volt ilyen, nyugalom. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 10., péntek 23:12

mahitoo(Henke) írta:Messi az ellenfél felé köpött, cigizett, kurvázott stb stb stb. És az a baj, hogy az elvakultak ezt szépen elolvassák, elhiszik, belelovalják magukat, ha kiderül, hogy nem igaz, az már nem számít. A másik oldal is természetesen ugyanilyen.
Mondjuk az hogy cigizett, lekopte az ellenfelet, idegbol a kozonsegbe rugta a labdat hireket nyugodtan el lehet hinni, mert ott van ra a konkret bizonyitok, video felvetelek, amiket nem kell megmagyarazni, eleg csak siman nezni.

Van ez az adocsalasos ugy, amirol kiderult hogy bizonyitottan kevesebbet fizetett mint kellett volna, utolag fizetett ki tobb milliot, talan meg tobbet is mint kellett volna. Itt mar lehet vedeni azzal, hogy a konyvelok dolga, nem tudott rola meg nem is nagyon ert az ilyesmikhez. (mondjuk siman feltunhetett volna neki, hogy valamivel tobb penze van, de ez mar csak sajat velemeny)

Voltak meg ilyen Messi terrorban tartja a csapattarsait hirek is. Ez olyan hir, amit nehezen tudsz cafolni vagy bebizonyitani. Nyilvan a csapattarsai melle allnak es minden hirt cafolnak (ez mindenhol igy megy, ez a dolguk, tamogatni a csapattarsakat, a csapatot). Siman elofordulhatott, hogy 1-1 komolyan helyzetben ideges volt es elkuldte kb a k. anyukajaba a tapasztalatlan csapattarsat. Amikor a media tudomast szerzett rola, szepen fel is fujhattak a tortenetet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 10., péntek 22:59

Realista, te hozod ide a legtöbb Barcát vagy játékosait feketén feltüntető hírt. Messi az ellenfél felé köpött, cigizett, kurvázott stb stb stb. És az a baj, hogy az elvakultak ezt szépen elolvassák, elhiszik, belelovalják magukat, ha kiderül, hogy nem igaz, az már nem számít. A másik oldal is természetesen ugyanilyen.
Neked is BUÉK!

Igen, én hozom, mivel olvasgatok, keresem a Realos híreket és belefutok a barcás hírekbe.
Ma olvastam, hogy tovább folytatódik a Neymar ügy, mert nem hagyják annyiban, erre a kedves "kolléga" idejön és beleugat úgy, hogy lövése nincs a legfrissebb hírekről, majd azt állítja, hogy egyesek nem néznek utána. :smile:
Ezen azért csak-csak felhúzom magam egy kicsit.
Majd, ha vége az ügynek, akkor ki lehet mondani, hogy igaz volt-e vagy sem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2014. január 10., péntek 22:44

morientes írta:Én Di Mariaval kapcsolatban csak azért írtam azt amit,hogy ne legyen ködösíté,még véletlenül sem.Mert azt a + 11millio csak adhato ha a játékos elér ezt azt...magyarán ha jól teljesít..
Na most az eddigi 3,5 év alapján nemhogy még fizetnék a benficanak,hanem visszakövetelnék min 5 milliót...vagy lehet hogy tizet... :mrgreen:
:D

Morientes cimbora, és többi kedves fórumozó! BUÉK! :)

Thiago kolléga mondandójában sok az igazság. Csak ez sokaknak nem tetszik. A 2 csapat szurkolói olyan szinten tudják utálni az ellenfelet és szurkolóit is, hogy bármit készpénznek tudnak venni, ami a másikról negatív képet ad. Realista, te hozod ide a legtöbb Barcát vagy játékosait feketén feltüntető hírt. Messi az ellenfél felé köpött, cigizett, kurvázott stb stb stb. És az a baj, hogy az elvakultak ezt szépen elolvassák, elhiszik, belelovalják magukat, ha kiderül, hogy nem igaz, az már nem számít. A másik oldal is természetesen ugyanilyen.
Neymar szerintem sem 57 millió volt, de tuti nem 200, és a többi lóvé nem a Barca kasszájából került oda, ahova (?). De ki merné itt az egész vagyonát feltenni arra, hogy Perez nem egyezett meg az illetékessel a Spursnél, hogy lehozzuk azt az összeget, ami CR ára alatt van, és megy még zsebbe egy 10-es? Hm?

Amúgy amivel teljesen egyetértek veletek, hogy Sandro elnök "úr" egy igazi idióta, Xavi meg sosem tudott nyilatkozni.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. január 10., péntek 22:35

El Unico írta:Neymarral kapcsolatban annyi a véleményem,hogy mivel a Real Madrid jóval többet ajánlott fel Neymarért,mint a Barcelona
Nem tudjuk, mennyit ajánlott a Real Madrid. Perez 130 millióis üzletről beszélt, de az tartalmazta volna a játékos szerődésbe foglalt fizetését, az átigazolási összeget, juttatásokat, mindent.
Ha valamit ebből megtanulhatott a klub az az, hogy a szóbali megállapodás semmit sem ér, és hogy a játékosokhoz gyakran az apjuk pénztárcáján keresztül vezet az út, lásd Özil.
Ami az egész ügyben bűzlik, az a bizonyos 10 milliós előleg, amit "elfelejtettek" bejegyezni a FIFA-nál, és hogy a Santos viszonylag kevés pénzt kapott, bár ki tudja hány százalékát birtokolták Neymar játékjogának egyébb cégek mellett.
Hogy végül maga a játékos a Barcat választotta (ha nem így tesz, elég szép summát kellett volna kártérítésként a katalánoknak fizetnie), abban nincs semmi meglepő. A Barca, ismerjük be, sokkal vonzóbb lett a játékosok számára az elmúlt évtizedben, mint a Real Madrid. Ez van, el kell fogadni, a jövőben változtatni kell ezen. Szerencsére nem olyan rossz a helyzet, mint Calderón alatt, amikor már annak örültünk, ha a csapat hármat tudott passzolni egymásnak egy érintésből. Bár az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy akkor volt egy fizetési sapka, nettó 6 millió évente, amit csak Raúl és Iker kapott meg, közben pedig Drogba, Rooney és CR Angliában 10 milliókat kerestek (Barcelonában is voltak ekkor már sokkal többet kereső labdarúgók). Aztán jött Perez, és megadta ezt a fizetést Kakának és Ronaldonak is.
Merci Zizou!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. január 10., péntek 22:18

Nekem meg az rémlik, hogy a hivatalos közlés szerint Di Mariaért 35 milliót fizettünk anno. :hmmm:
Nekem is 35 millió rémlik.

Neymarral kapcsolatban annyi a véleményem,hogy mivel a Real Madrid jóval többet ajánlott fel Neymarért,mint a Barcelona,így nem a pénz döntött,hanem a megkent emberek száma és befolyása,ergo a Barca nem teljesen tisztán szerezte meg Neymart. Előfordulhat,hogy megszegtek bizonyos szabályokat,és ha tovább nyomoznak az ügyben,találhatnak ezt-azt. :shutup:
:goat:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. január 10., péntek 22:15

Nekem meg az rémlik, hogy a hivatalos közlés szerint Di Mariaért 35 milliót fizettünk anno. :hmmm:
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 10., péntek 22:01

___Samy___ írta:
De most nem értem, hogy mire fel veszekszik Di Maria árán, amikor itt tisztán mindenki lehozta, hogy milyen feltételek mellett szerződik el és mindenhol nyilvános volt az átigazolási összeg
azt mondja, hogy vki nyilatkozta, hogy dm 25-be került, és nem volt benne a nyilatkozatban a 11 milliós opció
én erre lennék kíváncsi, mert nem emlékszem ilyenre
Hát azért Samymert ilyen nem is volt...csak némelyek szeretnék hogy legyen....
off:beleverem a :cens: om az érintőképernyőbe :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. január 10., péntek 21:49

úgy, hogy abban a nyilatkozatban sem volt leközölve a plusz összeg (állítólag), és a barcánál is csak az 57 milla szerepel
az már más dolog, hogy hivatalosan is meg lett erősítve dm ára, de most csak a nyilatkozat volt a fő szempont
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 10., péntek 21:44

Így sem teljesen értem, hogy lehet Di Maria 25+11 milliós árát a Neymar féle 57+X-xel összehasonlítani. Na mindegy, ők tudják.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. január 10., péntek 21:42

De most nem értem, hogy mire fel veszekszik Di Maria árán, amikor itt tisztán mindenki lehozta, hogy milyen feltételek mellett szerződik el és mindenhol nyilvános volt az átigazolási összeg
azt mondja, hogy vki nyilatkozta, hogy dm 25-be került, és nem volt benne a nyilatkozatban a 11 milliós opció
én erre lennék kíváncsi, mert nem emlékszem ilyenre
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 10., péntek 21:35

De most nem értem, hogy mire fel veszekszik Di Maria árán, amikor itt tisztán mindenki lehozta, hogy milyen feltételek mellett szerződik el és mindenhol nyilvános volt az átigazolási összeg, míg Neymarnál ködösít mindenki. Lehet még Rosell se tudja kinek mennyit tett a zsebébe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 10., péntek 21:08

Én Di Mariaval kapcsolatban csak azért írtam azt amit,hogy ne legyen ködösíté,még véletlenül sem.Mert azt a + 11millio csak adhato ha a játékos elér ezt azt...magyarán ha jól teljesít..
Na most az eddigi 3,5 év alapján nemhogy még fizetnék a benficanak,hanem visszakövetelnék min 5 milliót...vagy lehet hogy tizet... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 10., péntek 21:04

Thiago11 írta:Ezt próbáltam valahogy párhuzamba állítani a Neymar-üggyel. Folyamatosan az megy, hogy hűtlen kezelés, feketén ment a szerződés, csalás stb. Erre írtam, hogy a Casas által kezdeményezett eljárás ez ügyben tisztázta a transzfert. A bíróság bekérve és átvizsgálva az összes papírt a szerződéssel kapcsolatban semmilyen szabálytalanságot nem talált. Emiatt lehet mondani szerintem szintúgy jogosan, hogy nem történt csalás. Csak ennek sem néznek egyesek utána.
Vagy csak te nem nezel utana annak, hogy ez az ugy meg nincs teljesen lezarva.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 10., péntek 21:00

Eleg az ha terjeszted a hülyeséget, amikor le vagy maradva a híreket illetően.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég