Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. szeptember 1., vasárnap 23:06

Jó ez a Valencia, csak szarok a játékosai!


Amúgy Neymar már a 60-adik perc körül off volt. Nem bírja az iramot, ahogy láttam. Mondjuk valami biszem-b.szom ligából jött, nem is csodálom.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 1., vasárnap 23:05

nehogy kialudja magát a nép a nyári szünet utolsó napján, 0-3-ról izgalmassá kell tenni a meccset. :lol:
könnyen megbosszulhatták volna magukat a kihagyott helyzetek.

neymarral pedig eddig elégedett vagyok, mert én nem is vártam, hogy padlógázzal fog indulni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. szeptember 1., vasárnap 23:06-kor.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 1., vasárnap 23:00

Fontos három pontot szereztünk meg, a játék képe többnyire biztató volt, a második félidei kihagyott ziccerektől eltekintve. Messi akár ötöt is lőhetett volna (Leverkusen style :mrgreen: ), de mivel fair játékos, ezért nem akarta még jobban megalázni az ellenfelet. :mrgreen:

Ney szép gólpasszt adott Messinek (igen, az argentin keze alá játszik, ő is behódolt a zsarnoknak), bele fog lendülni ő is, ebben biztos vagyok.

Iniesta jobb volt, mint az utóbbi egy-két meccsén, bízom benne, hogy csak egy apró hullámvölgy volt az, amit az utóbbi mérkőzéseken láthattunk tőle.

Busquets pedig a legnagyobb király még mindig. :D

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. szeptember 1., vasárnap 22:53

Neymar eddig nem nagy eresztés,..oké, most ment a csapatba tudom, felfogtam, de én többet várnék még így pár meccs alatt a világ 3. legjobbjától sokak szerint( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

csak annyit még, hogy Isco is most jött hozzánk... :roll: :roll:


na, mindegy
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 31., szombat 22:14

Jól összefoglaltad.....én is így látom,a barca elleni hadjárata szerintem sok volt,és a média rászállt,mert ebből csináltak pénzt(egyik főszerkesztő nyilatkozta,hogy ha JM távozik,az nekik egy vérveszteség,mert jobban fogy a lap,ha ő van,mintha CR vagy messi a címlapon)....ikernek is ez lehetett a baja vele,ugye iker nem az a szenvedélyes típus,olyan aki mindig próbál kimaradni mindenből,mindig az un aranyközéputat választja,és ez nem fért neki össze a barca elleni szócsata,a másikkal szembeni harccal.
JM túlzásba esett,bár NAGYON sokszor IGAZA volt.....de SOKSZOR NEM kellett volna kimondani,hanem jobb lett volna csöndben lenni.

Szakmailag én sem láttam tőle nagy dolgokat,inkább a portugál szenvedélye,a preciz felépítése,a poszt a poszt elleni focija,az eredménycentrikussága(CA is ilyen volt régebben) volt ez erőssége.
Nagy dolgot nem mutatott,de még így is ő volt az aki a langyos szarból kivezette a csapatot.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 31., szombat 22:13

R.M.C.F írta:A "külsős" megítélés nagyban függ a barca(mindenki barcája,az akkor még megetetett minden korrekt,mindig példa,minden soha nem látott,minden egyedi,minden olcsó,minden saját hazugságokkal) elleni "hadjáratától.....azért eléggé "kitárta" a barca "könyvet"...amit a többség nem látott meg,vagy nem akart meglátni. Azokról beszélek amiket már JM előtt is ugattam éveken át. Ez a közvéleménynek nem volt szimpatikus,hiszen képzeljük el a kontrasztot a mindenki sajátnevelés,mindenki aranyos, mindenki jó.....a mindenki nagyképű,túlfizetett,a zsoldossereg az arrogánsokkal szemben....húúúúú.
JM nem az a fajta aki olyan hogy szeressék,aki szereti,az azért szereti mert ismeri,és mert jó ember,igazi sportvezér,aki a csajod is lek***rja ha ez kell ahhoz hogy jobb legyél.
A barca felépített egy olyan körítést,amit benyalt a világ és a média ezt etette,nyomta le a torkunkon,amit JM is mondott,ha állandóan a hazugságot hallod,előbb utóbb elhiszed,és ez igaz is.

JM megbukott,ezt magának,a túlzott arcnak,a média elleni győzhetetlen harcának,a barca elleni (mindenki elleni)csatájának,az Iker elleni fellépésének köszönheti.
Mourinho idejott, latta pontosan hogy mukodnek a dolgok es ugy gondolta, hogy majd egyedul megvaltoztatja az egesz barcelonarol evek alatt kialakitott kepet. Ahhoz, hogy ez az egesz mukodjon, olyan jatekosok kellenek akik teljes mertekben megbiznak az elkepzeleseiben, nem kerdojelezik meg a donteseit, ugy ahogy a vezetoseg es a szurkolok is minden korulmenyek kozott tamogatjak. Ez az amit o nem kapott meg, se az elnok, se a jatekosok nem tamogattak olyan szinten ahogy azt elvarta volna. A szurkolok legnagyobb reszet pedig a sajto teljes mertekben tudja manipulalni. A legtobben ha latnak egy atlagos meccset es utana tobb helyrol is azt halljak, hogy mennyire jo volt, akkor egy ido utan el is elhiszik, hogy milyen jo meccs volt. Mourinho pedig ezt a sajtoval valo harcot nem nyerhette meg. Amig jottek az eredmenyek, addig a sajto semmit sem tehetett, mert a szurkolok tamogattak az edzot. Amikor viszont mar nem jottek, sorra szulettek meg a lejarato cikkek, a pletykak az oltozon beluli feszultsegrol, ahogy a jatekosok egymast es az edzot hibaztatjak, stb.
A klubbon belul a galaktikus korszakban rengeteg problema szuletett, amit az utana valo idoben nem hogy megoldottak volna, hanem ujabbak keletkeztek. Mourinho egyik hibaja az volt, hogy tul sok mindent akart egyszerre megoldani, nem egyenkent vette a hibakat, hanem azonnal bele a kozepebe. Ezt a rengeteg valtoztatast viszont a jatekosok, a sajto es a szurkolok nem tudtak megemeszteni. A masik hiba pedig a tulsagos magabiztossag, a tul nagy ego volt. Egyszeruen nem ismerte el a sajat hibait, vagy ha azt is nyilatkozta, hogy a vereseg az o hibaja volt, a kovetkezo alkalommal ugyan ugy elkovette a hibat, nem valtoztatott. (itt a rugott gol utani visszaallasokra gondolok)

szerk.: Mourinho megnyerte a barca elleni harcokat, viszont elbukta a haborut. Ennek ellenere is rengeteget koszonhetunk neki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2013. augusztus 31., szombat 22:14-kor.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 31., szombat 22:02

JM megbukott,ezt magának,a túlzott arcnak,a média elleni győzhetetlen harcának,a barca elleni (mindenki elleni)csatájának,az Iker elleni fellépésének köszönheti.
+ volt még ügye Ramossal, C. Ronaldoval stb...
Inkább a csapaton belüli dolgokba bukott meg, mert amit művelt a barca ellen az nagyon is helyénvaló volt. Végre egy olyan edző, aki nem sunnyogott el, hanem ha kell kimondta, hogy mi a véleménye a barcelonarol és ezzel nagyon nagyon sok madridista véleményét is összefoglalta. Végre valaki kimerte mondani. Ennek én nagyon örültem. Sajnos a saját csapatunk háza táján is belenyúlt a lecsóba, és úgy látszik ez pár elkényeztetett embernek nem tetszett. Valószínűleg ezeknek a játékosok soha nem kaptak még korábbi edzőjüktől nyaklevest, Moutól pedig megkapták az elsőt és csípte a szemüket. :) Még mielőtt félreértenétek... nem mindenben értettem egy Mouval, a játékunk sajna nekem sem tetszett (habár most hogy jött Carlo és vannak technikásabb játékosok is a keretben pl: Isco, Kázmér, Jesé, kíváncsi vagyok, hogy mennyivel lesz szebb a játékunk, mert nem lepne meg ha továbbra is sok meccset a kontrákból nyernénk meg és nem a kispasszokból, de kívánom, hogy ne így legyen!), ráadásul tényleg nagyképű és téveszthetetlennek akart tűnni, de attól még jó edző. Illetve... nem tartom egy hatalmas taktikusnak, inkább nagyszerű pszichológusnak, aki űzi, hajtja, beleneveli a játékosaiba a győzelmet. És szerintem ebből az egész Mou féle projektből többet is kilehetett volna hozni.
But he is a good boy...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 31., szombat 21:50

A "külsős" megítélés nagyban függ a barca(mindenki barcája,az akkor még megetetett minden korrekt,mindig példa,minden soha nem látott,minden egyedi,minden olcsó,minden saját hazugságokkal) elleni "hadjáratától.....azért eléggé "kitárta" a barca "könyvet"...amit a többség nem látott meg,vagy nem akart meglátni. Azokról beszélek amiket már JM előtt is ugattam éveken át. Ez a közvéleménynek nem volt szimpatikus,hiszen képzeljük el a kontrasztot a mindenki sajátnevelés,mindenki aranyos, mindenki jó.....a mindenki nagyképű,túlfizetett,a zsoldossereg az arrogánsokkal szemben....húúúúú.
JM nem az a fajta aki olyan hogy szeressék,aki szereti,az azért szereti mert ismeri,és mert jó ember,igazi sportvezér,aki a csajod is lek***rja ha ez kell ahhoz hogy jobb legyél.
A barca felépített egy olyan körítést,amit benyalt a világ és a média ezt etette,nyomta le a torkunkon,amit JM is mondott,ha állandóan a hazugságot hallod,előbb utóbb elhiszed,és ez igaz is.

JM megbukott,ezt magának,a túlzott arcnak,a média elleni győzhetetlen harcának,a barca elleni (mindenki elleni)csatájának,az Iker elleni fellépésének köszönheti.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 31., szombat 21:32

R.M.C.F írta:Amikor JM-t tolmácsozzák,akkor mindig az jut eszembe,hogy ez a többire nézve mennyire gáz,az amit elért,amit megcsinált eddig,azt nem sok "tolmács" fogja utána csinálni.
Kár hogy annyira pimasz és önérzetes,ez lesz a veszte,ez volt nálunk is az egyik fő baja.
Egyetértek. Habár én is amellett voltam, hogy menjen Mou, de én még mindig jó edzőnek tartom és kicsit korai a No Mourinho, no problem táblákat mutogatni, mert várjuk ki a végét... lehet kevesen fogják ezt utána csinálni. Persze most még minden szép és jó. :ike:
But he is a good boy...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 31., szombat 21:18

Amikor JM-t tolmácsozzák,akkor mindig az jut eszembe,hogy ez a többire nézve mennyire gáz,az amit elért,amit megcsinált eddig,azt nem sok "tolmács" fogja utána csinálni.
Kár hogy annyira pimasz és önérzetes,ez lesz a veszte,ez volt nálunk is az egyik fő baja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 30., péntek 19:37

Galacticos írta:
sassdibandi írta:vagy csak azt hitte seven up7 reklám forgatáson van?
csak izgult hogy a tolmács odafigyeljen a műsorvezető kérdésére.
Mourinho is ott volt? :mrgreen:

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. augusztus 30., péntek 18:04

igazad lehet...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 30., péntek 18:00

sassdibandi írta:vagy csak azt hitte seven up7 reklám forgatáson van?
csak izgult hogy a tolmács odafigyeljen a műsorvezető kérdésére.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. augusztus 30., péntek 17:59

csalódhatott a nagynövésű,mert nagyon igazgatta az öltönye ujjait, az ingét a nyakán,a nyakkendőjét,hogy szépnek lássa a világ a titulus átvételekor,
vagy csak azt hitte seven up7 reklám forgatáson van?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 30., péntek 12:45

Arról miért nem beszél Zubi, hogy a spanyol olimpiai bizottság két embert kért fel, hogy támogassák a madridi 2020-as olimpiai kampányt, és abból az egyik CR, a másik a nem túl magas fiú volt. Előbbi az arcát adja, a másik meg nem támogatja az országot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mrazo
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ramos, Varane, Guti, Casillas, Carlos, Raúl, Makelele, CR7, Persie, Ronaldinho, Iniesta, ...
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mrazo » 2013. augusztus 30., péntek 12:12

primrose írta:A tegnapi FIFA gálán a Barcelona sportigazgatója, Zubizarreta burkoltan bírálta Cristianot: “Az mi játékosaink legalább kifogás nélkül megjelennek a hivatalos eseményeken”. Ezt követően Michel Platini, az UEFA elnöke védte meg a portugált: “Tudjuk, hogy azért nincs itt, mert a kötelezettségeinek tesz eleget La Corunában. Azt beszélik nem jött el, mert tudta, hogy nem nyer de ez nem igaz.”

Már megint velünk foglalkoznak. :lol: :lol: Hihetetlen. A szurkolóikat nem zavarja ez a magatartás? Mi az, hogy kifogás nélkül megjelennek? Most is látom a végeredményt... hihetetlen, h a BL góllövőlistájának a győztese 3, azaz 3 pontot kapott. :lol: NEVETSÉGES.
A napokban túl sok negatívum merült fel Messivel kapcsolatban, s épp itt volt az ideje, hogy Ronaldót is megtalálják valamivel! Ez törvényszerű és említésre sem méltó. :shifty:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 30., péntek 12:07

A tegnapi FIFA gálán a Barcelona sportigazgatója, Zubizarreta burkoltan bírálta Cristianot: “Az mi játékosaink legalább kifogás nélkül megjelennek a hivatalos eseményeken”. Ezt követően Michel Platini, az UEFA elnöke védte meg a portugált: “Tudjuk, hogy azért nincs itt, mert a kötelezettségeinek tesz eleget La Corunában. Azt beszélik nem jött el, mert tudta, hogy nem nyer de ez nem igaz.”

Már megint velünk foglalkoznak. :lol: :lol: Hihetetlen. A szurkolóikat nem zavarja ez a magatartás? Mi az, hogy kifogás nélkül megjelennek? Most is látom a végeredményt... hihetetlen, h a BL góllövőlistájának a győztese 3, azaz 3 pontot kapott. :lol: NEVETSÉGES.
But he is a good boy...

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. augusztus 30., péntek 11:50

Isconak is voltak nem Real párti megnyílvánulásai,még is megkedveltem, azt kell nézni a pályán mit nyújt,tőlem aludhat Barcás pizsamában, ha az előtte lévő este az ő góljával verjük katalánékat. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 30., péntek 11:44

Ibrahimovic konyvebol egy reszlet:
- Hogy mi a véleményem? //Ibra
- Igen. //Guardiola
- Az, hogy keményebben fogok dolgozni. Mindent bele fogok adni azért, hogy helyem legyen a csapatban. Meg foglak győzni arról, hogy jó vagyok.
Azelőtt soha egy edzővel szemben sem viselkedtem így. Micsoda hülye szöveg, hogy mindent bele fogok adni! Hiszen azért fizetnek, hogy mindent beleadjak.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 30., péntek 11:35

ericco írta:Szerintem R24 inkább arra szerette volna helyezni a hangsúlyt, hogy 9 hónapja Levy a mostani ár feléért is eladta volna a walesit. Perezék túl agresszívan és nyilvánvalóan mentek rá Balere, ráadásul mi a Madrid vagyunk, így sikerült megduplázni az árát.
akkor viszont a mínusz pont inkább Pereznek járna, vagy Levynek. Mondjuk ezen 1 év alatt Bale továbbfejlődött, és nagy szezont hozott le, várható volt, hogy jóval drágábban adják, mint korábban. Ha sikerül 90 alatt tartani az üzletet, akkor szerintem reális árat fizetünk érte. Meglehet nézni, hogy idén 1-2 játékos milyen horribilis összegért váltott klubot. Egyik sem ért annyit, de ma már ilyen árak vannak és kész. Mi pedig mégis az angol bajnokság legjobbját vesszük meg. Ne mondja senki, h ez rossz ajánlólevél.
But he is a good boy...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 249 regisztrált és 0 vendég