Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 3., kedd 20:25

hallod R24?

hagyd el a villát! most!

:mrgreen:


alkoholistává tesz ez a sok jó hír, csakamadrid :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 3., kedd 20:19

Kitfisto. írta:
Realista24 minden rossz szándék nélkül mondom neked, hogy inkább hagyd el ezt a topicot. Amikor ide írsz valamit, akkor rendszerit rohadt elfogult vagy a Barcával szembe és gyalázó stílusba beszélsz a katalánokról,
.
Hazai pályán van, szerintem nem ő jár rossz helyen. És ezt nem személyeskedésnek szántam, csak ez még mindig a Madridom.hu :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. szeptember 3., kedd 20:18

Kitfisto. írta: Annak meg kifejezetten örülök, hogy jött hozzátok Bale, mert szerintem egyáltalán nem fog bevállni. CR helyén nem játszhat, Isco bombaformában, a jobbzsélen meg ellesz veszve. És egy 100 millió €-s játékosnak játszania kell. Aztán kitudja, lehet hogy még Ronaldonál is jobb lesz, vagy bejön az egyik poszton egy sérülés, és állandóan tud ott játszani, ahol neki kényelmes.
Akkor ezek szerint nem sokat láttad játszani,mert én 1-2 kivételtől eltekintve láttam minden meccsét és bizony elég sokszor volt a jobbszélen és ott is jól játszott,arról nem is beszélve,hogy nem is egy gólt szerzett jobbról indulva. Persze attól még lehet nem válik be, bármi lehet, bár én nem gondolom,hogy gondjai lesznek.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. szeptember 3., kedd 20:15

Kitfisto. írta:a jobbzsélen meg ellesz veszve.
ezt miért mondod?
tényleg nem értem és érdekel.

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. szeptember 3., kedd 20:14

Azért Cuenca helyzetét nem igazán értem, hogy miért akarjuk ennyire lepasszolni. Amikor nálunk pályára lépett akkor rendre jó volt, szerintem sokkal jobb mitn mondjuk Pedro. A sorsdöntő Chelsea elleni elödöntőn is kezdőként kapott lehetőséget és adott is egy gólpasszt.

Realista24 minden rossz szándék nélkül mondom neked, hogy inkább hagyd el ezt a topicot. Amikor ide írsz valamit, akkor rendszerit rohadt elfogult vagy a Barcával szembe és gyalázó stílusba beszélsz a katalánokról, vagy épp shutterel szembe személyeskedsz. Többet foglalkozol vele mint az anyukája. :)

Annak meg kifejezetten örülök, hogy jött hozzátok Bale, mert szerintem egyáltalán nem fog bevállni. CR helyén nem játszhat, Isco bombaformában, a jobbzsélen meg ellesz veszve. És egy 100 millió €-s játékosnak játszania kell. Aztán kitudja, lehet hogy még Ronaldonál is jobb lesz, vagy bejön az egyik poszton egy sérülés, és állandóan tud ott játszani, ahol neki kényelmes.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. szeptember 3., kedd 19:38

oké, ez a véleményed, de hogy mindennek a barca számára negatív kimenetelű és borús jövőképet kirajzoló oldalát fogod meg... :mrgreen:
Nekem tetszenek a hozzászólásai, remélem így lesz, ahogy dzsihad gondolja, akkor egy szebb jövő elé nézünk. :lol: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 3., kedd 19:35

Ha ez a véleménye, akkor mit csináljon? Legyen kétszínű? Itt jopofizzon, Facebookon meg pavaskodjon?
Ez a véleménye, felvállalta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 3., kedd 18:32

komolyan dzsihad, ha rajtad múlna, nem hogy minden sorozatból vissza kellene vonni a nevezést, de még az egész keret játékengedélyét is visszaküldhetnénk, felesleges indulni és egyáltalán focizini is a srácoknak.

szinte folyamatosan a barcát leíró, néhány esetben már inkább lenéző hangnemben, tényként közölve írod meg, hogy miért nem leszünk kanyarban sem sehol.

oké, ez a véleményed, de hogy mindennek a barca számára negatív kimenetelű és borús jövőképet kirajzoló oldalát fogod meg... :mrgreen:

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 3., kedd 16:57

Hát azért brutális a kontraszt a 2 csapat átigazolási szezonja között a Madrid javára...és megmondom őszintén szerintem a barcának sokkal nagyobb szüksége lett volna az erősítésre mint nekünk, nálunk inkább mentális gondok voltak...azért úgy hogykb 2 éve a Milanon kívül nem vertek meg top csapatot, rekordvereség a bl elődöntőben és képesek továbbra is úgy csinálni mintha minden szép és jó lenne...háát én nem számolok velük a legjobb 4-be európában és nem azért mert lenézem őket, hanem mindenki látja ,hogy ez a védelem szar, csapat védekezéssel lehet kompenzálni de az már soha nemfog úgy működni mint annó...ha neymar fejre áll se fognak több gólt lőni mint eddig, mert azzal sose volt gond, tudom ,hogy még korai de én nem érzek semmi különbséget, hogy most neymar adja a gólpasszt messinek, vagy alexis, vagy tavaly villa...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 3., kedd 16:45

Örülök, hogy a barca nem vett középső védőt, nem gondoltam volna, hogy mégegyszer nekimennek így a szezonnal. Puyollal gyakorlatilag nem lehet már számolni, többet sérült, mint nem, és azért az a 35 év...
Pique, Masquerano jók, de azért sérülgettek ők is erősen az utóbbi időben. Meg a formájuk sem volt a top.

Nálunk Ramosnál szinte csak az eltitástól kell félni, mert egyébként vasból van a gyerek. Pepének is két hosszabb kihagyása volt, ha jól emlékszem, azon kívül nem nagyon. Varane kérdéses, bízom benne, hogy ez egyszeri alkalom volt. És én Nachoban is bízom, már amennyire egy negyedik számú védőben bízni kell.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 3., kedd 16:33

Pepe szerintem nem kap olyan sok lapot. Majd ha Ramost meg XabitArbeloat közelíti.mondjuk.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. szeptember 3., kedd 16:30

a real védelméről az a véleményem, hogy nagyon komoly nevekből áll, és jó is lesz, főleg varane-al, viszont én is vékonynak érzem a 3 khv-t, főleg a francia meniszkusza után.
egyébként óriási hiba lett volna eladni coentraot, akkor azért nagyon necces lett volna szerintem egy ilyen hosszú szezon.

Coentrao ha el is ment volna akkor is jott volna a helyere valaki, valoszinuleg siqueira. A 3 kozepsovedo meg valojaban 4, mert szerintem Nachoval is ott szamolnak. O kapja meg Albiol helyet, ami eleg logikus leven hogy Albiol alig jatszott es azert annal jobb hogy szezononkent 3 meccset kapjon, Nacho meg sajatneveles es negyedik szamu kozepsohatvednek o pontosan eleg. Azon a poszton azert nincs annyira rotacio, ott allandosag van. Serules bejohet, de ez minden posztnal igaz. Van harom siman kezdoszintu, sot vilagszinvonalu kozephatvedunk, es van mogottuk egy lelkes helyettesitoember. Azert ez annyira nem rizikos.

A Barcanal ugyanez hogy is nez ki? Van egy oregedo Puyol aki egyre tobbet serult, van egy Pique, van egy alapbol kozeppalyas Mascherano, es biztositeknak ottvan az utanpotlasbol felhozott Bartra. Azert ha azt nezzuk ez sem veretesebb nevsor semmivel.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 3., kedd 15:48

MorataMartin írta:Na az utolsó percben erősödött a Barca is, mert Cuencát és Affelayt is benevezték. :D
így van, kerettagok lesznek.
mondjuk afellay még annyira sem tényező, mint isaac, hiszen ismét kidőlt hosszú időre.
nagyon szerencsétlen a sérülésekkel.

Neymar eddig számomra csalódás,3 sárgát beszedni 3 meccsen,az több mint véletlen....
ez abszolút nem meglepő, volt valami statisztika arról (hogy mennyire reális, annak nem néztem utoljára akkoriban) ahol írják, hogy pepénél jobban gyűjti a lapokat.
a santosban is átlagban minden 3. meccsén kapott lapot támadó létére.

örülni nem örülök ennek, de amiből kifolyólag fogja ezeket kapni (agresszív visszatámadás labdavesztés után) annak igen.

Bale biztos erősítés lesz, de inkább Mou Madridjába illett volna bele. Nem lesz egyszerű beépíteni, szinte az egész alapozást kihagyta, úgy érkezik. Egy új csapatba, új ligába, teljesen új taktikába, új csapattársakhoz, jóval a bajnokság kezdete után.
amikor 25-ről megtolja, és ellövi, akkor teljesen mindegy milyen ligában vagy mennyire van összeszokva a csapattársakkal.
vagy mikor szabadrúgáshoz terpeszt.
szóval szerintem vannak olyan erényei, amiből profitálni fog a madrid addig is, amíg nem illeszkedik be a gépezetbe.
egyébként nálam bale esetében az a mérleg nyelve, hogy fejben mennyire erős.
ekkora nyomás soha az életben nem volt rajta megközelítőleg sem, a világ második legdrágább játékosa lett.

Szerintem is jó a Barca védelme.
ezt nem mondanám, inkább elviselhetőbb, így, hogy azért láthatjuk (még ha nem is a régi fényében tündökölve) a letámadást.
kevesebb dolga van a védelemnek, kevesebbet hibáznak, valahogy jobban együtt élnek a játékkal.
de amíg ilyen full átlag postigák 2 perc alatt kétszer is beköszönnek, bőven van mit csiszolni. :)

a real védelméről az a véleményem, hogy nagyon komoly nevekből áll, és jó is lesz, főleg varane-al, viszont én is vékonynak érzem a 3 khv-t, főleg a francia meniszkusza után.
egyébként óriási hiba lett volna eladni coentraot, akkor azért nagyon necces lett volna szerintem egy ilyen hosszú szezon.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 3., kedd 15:39

Thiago11 írta:
Anthony írta:Igazából a Laliga teljesen attól függ mennyire koncentrálnak a játékosok, főleg az idegenbeli meccseken. Itt könnyen nyerhet a Barca vagy a Real is.

Viszont ez a Barca védelem a BL-ben semmire sem lesz elég szerintem, hiába erősek elől. Azért mondjuk csatár nélküli játékkal sem lesz egyszerű.
Ebben egyetértek. A Liga nem az egymás elleni meccseken fog eldőlni, ezt láthattuk tavaly is. Végig nagyon kell figyelni, mert a kis csapatok is betehetnek egy-egy meccsen, de az is lehet, hogy csak gólarányt javíásra lesznek jók. Lásd a Levante. Ellenünk kaptak egy hetest, azóta viszont elég jól muzsikálnak.
Én 50-50 százalékra tippelem a ligát. Nem hiszem hogy sok pontvesztés lenne, de minden meccsre oda kell figyelni, a kupa pedig nagyban függ a sorsolástól, az egy kicsit bonyolultabb.

A Barca védelemről alkotott véleményeddel nem igazán értek egyet. Mascherano újra a régi formáját hozza és Piqué is kezdi összeszedni magát. 15 nap alatt, 5 meccs, 3 kapott gól. Ezekből pedig két mérkőzés az Atma ellen, egy pedig a Valenciaval. Az utóbbi ellen is egy pontrúgás, a másik pedig 100-ból egyszer jönne össze Postiganak. Persze lehet javítani, főleg Alba teljesítménye nem a legjobb, jelenleg Adriano megbízhatóbb, ha nem lenne sérült szerintem ő játszana.
A védelemről amúgy is óvatosan kell beszélni, mert nektek hiába minőségi, de láttuk hogy milyen könnyen jöhet sérüléshullám, akkor pedig mehet Nacho vagy Arbeloa középre, illetve 3 fronton 3 középső védő sem életbiztosítás. Nincs túl nagy rotálási lehetőség, még ha valamilyen csoda folytán végig egészséges lesz mindenki.

Bale biztos erősítés lesz, de inkább Mou Madridjába illett volna bele. Nem lesz egyszerű beépíteni, szinte az egész alapozást kihagyta, úgy érkezik. Egy új csapatba, új ligába, teljesen új taktikába, új csapattársakhoz, jóval a bajnokság kezdete után. Madridban pedig nem túl türelmesek a szurkolók, ráadásul hatalmas lesz rajta a nyomás, már csak az igazolási összeggel járó elvárások miatt is.
Én most nem a mi védelmünkről beszélek, abban is sajnos mindig benne van a hiba. Meg a ti védelmetek sem a ligában érdekes, hanem a BL-ben, ahol a Bayern 4-est gurított lazán. Ezek után minden épeszű csapat megerősítette volna a védelmét, szerintetek jó az úgy. Értem én, hogy azokon a meccseken pont nem jöttek össze a dolgok, de ha elől rúgtok 3-4 gólt azzal se értek el semmitse. Na most idén egy Bayern, Chelsea, Real, Dortmund, stb. ellen ott nagy bajok lesznek szerintem, bár ez engem nem fog zavarni :roll:

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 3., kedd 14:30

Thiago11 írta:
Anthony írta:Igazából a Laliga teljesen attól függ mennyire koncentrálnak a játékosok, főleg az idegenbeli meccseken. Itt könnyen nyerhet a Barca vagy a Real is.

Viszont ez a Barca védelem a BL-ben semmire sem lesz elég szerintem, hiába erősek elől. Azért mondjuk csatár nélküli játékkal sem lesz egyszerű.
Ebben egyetértek. A Liga nem az egymás elleni meccseken fog eldőlni, ezt láthattuk tavaly is. Végig nagyon kell figyelni, mert a kis csapatok is betehetnek egy-egy meccsen, de az is lehet, hogy csak gólarányt javíásra lesznek jók. Lásd a Levante. Ellenünk kaptak egy hetest, azóta viszont elég jól muzsikálnak.
Én 50-50 százalékra tippelem a ligát. Nem hiszem hogy sok pontvesztés lenne, de minden meccsre oda kell figyelni, a kupa pedig nagyban függ a sorsolástól, az egy kicsit bonyolultabb.

A Barca védelemről alkotott véleményeddel nem igazán értek egyet. Mascherano újra a régi formáját hozza és Piqué is kezdi összeszedni magát. 15 nap alatt, 5 meccs, 3 kapott gól. Ezekből pedig két mérkőzés az Atma ellen, egy pedig a Valenciaval. Az utóbbi ellen is egy pontrúgás, a másik pedig 100-ból egyszer jönne össze Postiganak. Persze lehet javítani, főleg Alba teljesítménye nem a legjobb, jelenleg Adriano megbízhatóbb, ha nem lenne sérült szerintem ő játszana.
A védelemről amúgy is óvatosan kell beszélni, mert nektek hiába minőségi, de láttuk hogy milyen könnyen jöhet sérüléshullám, akkor pedig mehet Nacho vagy Arbeloa középre, illetve 3 fronton 3 középső védő sem életbiztosítás. Nincs túl nagy rotálási lehetőség, még ha valamilyen csoda folytán végig egészséges lesz mindenki.

Bale biztos erősítés lesz, de inkább Mou Madridjába illett volna bele. Nem lesz egyszerű beépíteni, szinte az egész alapozást kihagyta, úgy érkezik. Egy új csapatba, új ligába, teljesen új taktikába, új csapattársakhoz, jóval a bajnokság kezdete után. Madridban pedig nem túl türelmesek a szurkolók, ráadásul hatalmas lesz rajta a nyomás, már csak az igazolási összeggel járó elvárások miatt is.
Ezt "Mou Madridja" dolgot nem értem,egyenlőre nem tudjuk milyen Carló Madridja, én eddig azt látom, hogy a kiscsapatok ellen akik betömörülnek tili tolizunk, ezen buktunk tavaly ,hogy a tömörülő védelmeket nemtudtuk feltörni, de kontrázni nem felejtettünk el...egy barca ellen akik kitámadnak kontrázni fogunk kőkeményen mert megtehetjük és megis tudjuk tenni...szerintem Ancelotti azért erőlteti most a tili-tolit,hogy 2 fegyverünk legyen, mint a tavalyi bayern, amikor betömörült az ellen ment a "tilitoli" amikor meg jött egy barca szerű csapat szétkontrázták őket. A mi keretünk fizikumban jelenleg hasonló a bayernéhez, a két szélsőnk jobb (SZERINTEM) mint a Robbery páros...Mou madridja csak kontrázott, Carlo Madridja szerintem amolyan Hibrid lesz a 2012-13as Bayernre hajazva.Eggyértelmű ,hogy egy granada ellen nem tudunk kontrázni mert 11 emberrel védekeznek, pontosan ezért gyakoroljuk a "tiki-takát"...támadóbb szellemű csapatok ellen jöhet a José féle Madrid...

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. szeptember 3., kedd 14:28

A Barca védelemről alkotott véleményeddel nem igazán értek egyet. Mascherano újra a régi formáját hozza és Piqué is kezdi összeszedni magát. 15 nap alatt, 5 meccs, 3 kapott gól. Ezekből pedig két mérkőzés az Atma ellen, egy pedig a Valenciaval.
Szerintem is jó a Barca védelme. Legalább is ha az embereket nézzük akkor szerintem mindenki elfogadható teljesítményt nyújt. Ami gondot okozhat az talán a rotáció, vagy esetleg valamelyik védő esetleges kiesése.

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. szeptember 3., kedd 14:12

Anthony írta:Igazából a Laliga teljesen attól függ mennyire koncentrálnak a játékosok, főleg az idegenbeli meccseken. Itt könnyen nyerhet a Barca vagy a Real is.

Viszont ez a Barca védelem a BL-ben semmire sem lesz elég szerintem, hiába erősek elől. Azért mondjuk csatár nélküli játékkal sem lesz egyszerű.
Ebben egyetértek. A Liga nem az egymás elleni meccseken fog eldőlni, ezt láthattuk tavaly is. Végig nagyon kell figyelni, mert a kis csapatok is betehetnek egy-egy meccsen, de az is lehet, hogy csak gólarányt javíásra lesznek jók. Lásd a Levante. Ellenünk kaptak egy hetest, azóta viszont elég jól muzsikálnak.
Én 50-50 százalékra tippelem a ligát. Nem hiszem hogy sok pontvesztés lenne, de minden meccsre oda kell figyelni, a kupa pedig nagyban függ a sorsolástól, az egy kicsit bonyolultabb.

A Barca védelemről alkotott véleményeddel nem igazán értek egyet. Mascherano újra a régi formáját hozza és Piqué is kezdi összeszedni magát. 15 nap alatt, 5 meccs, 3 kapott gól. Ezekből pedig két mérkőzés az Atma ellen, egy pedig a Valenciaval. Az utóbbi ellen is egy pontrúgás, a másik pedig 100-ból egyszer jönne össze Postiganak. Persze lehet javítani, főleg Alba teljesítménye nem a legjobb, jelenleg Adriano megbízhatóbb, ha nem lenne sérült szerintem ő játszana.
A védelemről amúgy is óvatosan kell beszélni, mert nektek hiába minőségi, de láttuk hogy milyen könnyen jöhet sérüléshullám, akkor pedig mehet Nacho vagy Arbeloa középre, illetve 3 fronton 3 középső védő sem életbiztosítás. Nincs túl nagy rotálási lehetőség, még ha valamilyen csoda folytán végig egészséges lesz mindenki.

Bale biztos erősítés lesz, de inkább Mou Madridjába illett volna bele. Nem lesz egyszerű beépíteni, szinte az egész alapozást kihagyta, úgy érkezik. Egy új csapatba, új ligába, teljesen új taktikába, új csapattársakhoz, jóval a bajnokság kezdete után. Madridban pedig nem túl türelmesek a szurkolók, ráadásul hatalmas lesz rajta a nyomás, már csak az igazolási összeggel járó elvárások miatt is.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 3., kedd 13:49

dannen írta:ez most valami irónia akart lenni? :mrgreen: vagy csak én nem értem a viccet?
Igen, irónia akart lenni. :D (Azt gondoltam, hogy Modric, Bale és Isco iránti csodálattal határos tiszteletem közismert, így mindenki számára egyértelmű lesz, hogy nem gondolom komolyan, de tévedtem. :D )
MorataMartin írta:Na az utolsó percben erősödött a Barca is, mert Cuencát és Affelayt is benevezték. :D
Szerintem szépen lassan felépülnek, aztán télen elmennek egy holland első osztályú csapatba kölcsönbe a szezon végéig. :agree:

Amúgy egyértelműen jobban erősítettetek a nyáron, mint mi (GB, Isco), ezért én most egy hajszállal nagyobb esélyt látok arra, hogy ti nyeritek meg a ligát. De ne legyen igazam. :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 3., kedd 13:43

Igazából a Laliga teljesen attól függ mennyire koncentrálnak a játékosok, főleg az idegenbeli meccseken. Itt könnyen nyerhet a Barca vagy a Real is.

Viszont ez a Barca védelem a BL-ben semmire sem lesz elég szerintem, hiába erősek elől. Azért mondjuk csatár nélküli játékkal sem lesz egyszerű.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 3., kedd 13:27

Egyébként egyáltalán nem, most nézd, ott van nálatok Isco meg Bale. És? Középkategóriás játékosok, ha Bale nem is, de Isco mindenképpen, és akkor már Modricról ne is beszéljünk... CR az egyetlen jó játékosotok, amíg ilyen gyenge keret van Madridban, addig nem kell félnünk semmitől, így idén is lazán meg fogjuk nyerni a ligát és a kupát. B-)
Kicsit erősre sikerült az a hazaipálinka kedves GT :lol:
Modric nem hinném hogy középkategóriás játèkos lenne,Isco meg...Iniesta asszem a válogatottba kezdhet lassan aggódni...
Ezzel együtt persze nem garantált semmi,bukhatjuk a bajnokságot,meg a kupát,de sokkal reálisabb esélyünk van a PD-re mint tavaly...
A BL meg...hát ott aztán nagyon sok mindennek össze kell jönni...

Neymar eddig számomra csalódás,3 sárgát beszedni 3 meccsen,az több mint véletlen....persze belelendülhet még,de azt hittem jobb lesz.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 236 regisztrált és 0 vendég