Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 14., kedd 11:46

Na de komolyan, miért nem lehet egy komoly pontrendszerű szavazóívet kiküldeni a sok sarlatánnak, akik ott nem tudnak "annyira" a haverra, a szimpire " szavazni....lehetnének olyan jellegű pontra menő kérdések, amiket nehezebben tud elmosni a haver irányába. Tököm tudja hogy,de biztos lehetne ebbe az irányba menni.
Egyszer írtam hogy kellene egy 100 tagú szavazótestület,ami akár évenként megújulhatna,melybe szakvezetők,exjátékosok,szakember,szakértő újságírók lennének benne hogy képviselve legyen minden szegmens.De szigorúan hozzáértő emberekről beszélek,nem a nepáli szövetségi kapitányról.
Mondjuk az kérdéseket vetne fel nyilván hogy kit és ki jelölje be a szakembereket ebbe a testületbe.
Hogy mi alapján,azt tudjuk.A szakértelem,a szakmai múlt,a hozzáértés alapján.

Amúgy meg b.tok meg úgy sírtok mintha nem Ronaldo nyerte volna az aranylabdat :D Hát nem mindegy hogy hány %-al meg hogy Messi 2. lett??Én megmondom őszintén le***om...Ha valaki nyer,az nyer.Ha méterekkel ha miliméterekkel de akkor is...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 14., kedd 11:08

Gyanítom egyébként, hogy a határidő kitolása azért volt, mert akkor Messi volt a győztes, és a FIFA látva CR hatalmas meccsét kitolta a határidőt, hátha megváltozik a sorrend, mert ezt a blamát nem vállalhatták. Ha Messi még ilyen szezon után is nyert "első körben", akkor nyerni fog bármikor, amikor nem lesz sérült. Most duplán szurkolok CR-nek és a Realnak, hogy nyerje meg a BL-t, és legyen gólkirály, mert nagyon kíváncsi lennék, hogy akkor CR megnyerhetné-e a harmadikat, vagy így is, úgy is Messi nyer.
a hivatalos álláspont ezügyben: http://madridom.hu/blog/2014/01/13/elo- ... ferenciak/
15:40 – A szabályok és a szavazás menete ismertetve van. A konferáló elmondja, hogy a meghosszabbított szavazás nem befolyásolta a végeredményt! Csak több szavazat érkezett! (további szabályzat ismertetés, a tavalyi blamák elkerülése miatt)
mert az európai klubcsapatok védelmei és védőjátékosaik minősége miatt már nem kuriózum 50-60 gólt lőni egy évben.
nem a védelmek minősége miatt nem kuriózum, hanem 2 ember miatt, előte hol volt ilyen? ezután se lesz.
suarez nagyon nagy formában van, tudod mennyi gólt lőtt 2013-ban? 29-et. ronaldo 69-et. tudom, volt ott egy 10 meccses eltiltás, ha 1-es átlaggal számolunk se éri el a 40 gólt. ibrahimovic jobb, neki 47 gólja. van. de. soha ezelőtt nem lőtt annyit, és gyanítom nem is fog.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 14., kedd 10:46

Gyanítom egyébként, hogy a határidő kitolása azért volt, mert akkor Messi volt a győztes, és a FIFA látva CR hatalmas meccsét kitolta a határidőt, hátha megváltozik a sorrend, mert ezt a blamát nem vállalhatták. Ha Messi még ilyen szezon után is nyert "első körben", akkor nyerni fog bármikor, amikor nem lesz sérült. Most duplán szurkolok CR-nek és a Realnak, hogy nyerje meg a BL-t, és legyen gólkirály, mert nagyon kíváncsi lennék, hogy akkor CR megnyerhetné-e a harmadikat, vagy így is, úgy is Messi nyer.
idén a vébé fog dönteni a nagy nevek között. 2010-ben talán kaphatta volna iniesta messi helyett, de ő egy csendes se sava se borsa játékos, aki észrevétlenül teszi a dolgát. sneijder ugyanez.
ha messi, céronaldo vagy neymar odatesz egy jó vébét, akkor ezen fog múlni, mert az európai klubcsapatok védelmei és védőjátékosaik minősége miatt már nem kuriózum 50-60 gólt lőni egy évben.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 14., kedd 10:46

komoly pontrendszerű szavazóívet kiküldeni
Amíg emberek szavaznak, addig mindig van kiskapu arra, hogy ki lehessen választani a kedvencet, legyen az Cé, Messi, Neymar. De mindegy, jövőre Karim nyer. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 14., kedd 10:41

EGyébként a legtisztább az lenne,ha bedobnák a három nevet a nyilvánosság előtt egy urnába, közönségből kimegy valaki,és kihúzza
Vagy olyanok szavazhatnának akik látják is játsznani őket, mert ennek a 70% nem látja csak max egy két meccsen.:lol: :lol: :lol:

Na de komolyan, miért nem lehet egy komoly pontrendszerű szavazóívet kiküldeni a sok sarlatánnak, akik ott nem tudnak "annyira" a haverra, a szimpire " szavazni....lehetnének olyan jellegű pontra menő kérdések, amiket nehezebben tud elmosni a haver irányába. Tököm tudja hogy,de biztos lehetne ebbe az irányba menni.
:hmmm:

Vélemény?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 14., kedd 10:38

realmadridfan írta:
Engem például végtelenül elszomorít ez és szerintem sokmindent ki lehet olvasni ezekből a százalékokból. Idén nem nagyon kellene előjönnie Messi nevének, mint végső győzelemre esélyes, a dobogó azért reális, inkább az alsóbb foka.De még így is, hogy rengeteget volt sérült és nem ment neki az igazán kemény ellenfelek ellen, miközben CR-nek és Riberynek igen, majdnem ő nyert. Ez a 3% különbség szinte semmi. Emiatt ha nem lesz sérült és hoz egy átlagot, akkor tehetnek bármit a többiek, ő fog nyerni, mert szimpatikusabb a szavazóknak. Nem lennék meglepve ha 7-8 labdája lenne, esetleg 10.
Engem is elszomorítanak ezek a számok.

Figyelem: ez csak spekuláció, semmit több.

Gyanítom egyébként, hogy a határidő kitolása azért volt, mert akkor Messi volt a győztes, és a FIFA látva CR hatalmas meccsét kitolta a határidőt, hátha megváltozik a sorrend, mert ezt a blamát nem vállalhatták. Ha Messi még ilyen szezon után is nyert "első körben", akkor nyerni fog bármikor, amikor nem lesz sérült. Most duplán szurkolok CR-nek és a Realnak, hogy nyerje meg a BL-t, és legyen gólkirály, mert nagyon kíváncsi lennék, hogy akkor CR megnyerhetné-e a harmadikat, vagy így is, úgy is Messi nyer.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. január 14., kedd 10:19

csababarca írta:Messinek viszont duplán jól kell teljesítenie,ha akarja az 5.et, nem lesz elég csak rengeteg gólt lőnie,vagy csak kupákat nyernie, mindkettő kell.
VB is lesz, az egy plusz verseny ahol nyomatékosítani lehet a dolgokat.
Fura, de sztem Ronaldo esélyeit a következő évek szavazásainál Neymar fogja növelni.
Messi és Neymar egy csapatban játszanak, csökkentik egymás érdemeit, és mivel mindkettőt elég rendesen felsz.pkodja a média, a sok tudatlan etióp meg hongkongi majd hol az egyiket, hol a másikat favorizálja.

én most merek rá fogadni hogy jövőre CR, Messi, Neymar lesz a végső háromban.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 14., kedd 8:40

Rosell a twitteren gratulált Cristianónak, semmi extrat nem írt, plusz még megköszönte Messinek a felejthetetlen 2013-as évet.
De ne izguljunk, ami késik nem múlik. A nincs igazság és hasonló nyilatkozatokig nem kell sokat várni szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 13., hétfő 22:11

Úgy mondjátok,hogy lesz majd egy "átlagos szezonja" és egyből aranylabdát kap, mintha lett volna már ilyen. :roll:
Messi maga is elmondta,hogy sérülésétől eltekintve is abszolút megérdemelt Cé aranylasztija idén, ha Cé ilyen számokat hoz, plusz nyer is valamit 2014ben,akkor megint ott lesz a végső elszámolásnál.
Messinek viszont duplán jól kell teljesítenie,ha akarja az 5.et, nem lesz elég csak rengeteg gólt lőnie,vagy csak kupákat nyernie, mindkettő kell.
VB is lesz, az egy plusz verseny ahol nyomatékosítani lehet a dolgokat.
De ne legyenek illúzióitok, Ronaldo ha megsérülne tavasszal meg ősszel is 1-2 hónapra, akkor is ott lesz a top 3ban.

Az újságíróknál meg Ribéry nyert amúgy, szóval a sokat szidott edzők,csk-k nyerték meg Cének a lasztit idén.
A lényeg,hogy Cé kapta tök megérdemelten, hogy jövőre mi lesz, az majd egy év múlva kiderül.


EGyébként a legtisztább az lenne,ha bedobnák a három nevet a nyilvánosság előtt egy urnába, közönségből kimegy valaki,és kihúzza :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. január 13., hétfő 22:09

realmadridfan írta: Emiatt ha nem lesz sérült és hoz egy átlagot, akkor tehetnek bármit a többiek, ő fog nyerni, mert szimpatikusabb a szavazóknak. Nem lennék meglepve ha 7-8 labdája lenne, esetleg 10.
Csak a sérülése miatt nem kapta ő, egyébként már öt lenne neki. Én nem tudom, hogy miért jó egy embert teljesen a VILÁG fölé emelni?! Azt sem értem, hogy most akkor mi a célja ennek a díjnak? A szimpátia vagy a teljesítmény? Mert mind ezidáig szimpátia alapján szavaztak meg elsősorban Leot. De ha valaki elfogult, akkor az meg miért szavaz/hat? Á, ez érthetetlenség.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. január 13., hétfő 22:00

csababarca írta:
MorataMartin írta:27, 99%-át kapta Ronaldo a szavazatok, míg a 2. ( :ozil: ) messi 24,72% majdnem megint összehozták neki... bezzeg, mikor ronaldo volt tavaly a 2. akkor lessi a dupláját kapta!:S
Végkifejlet ugyanaz,holnap ezekre a számokra senki nem fog emlékezni,és már ma is tök érdektelenek.
CR nyert? igen
Jogosan? igen

Ennyi a lényege,nem a százalékok, és hogy megint fintorogni lehessen.
Engem például végtelenül elszomorít ez és szerintem sokmindent ki lehet olvasni ezekből a százalékokból. Idén nem nagyon kellene előjönnie Messi nevének, mint végső győzelemre esélyes, a dobogó azért reális, inkább az alsóbb foka.De még így is, hogy rengeteget volt sérült és nem ment neki az igazán kemény ellenfelek ellen, miközben CR-nek és Riberynek igen, majdnem ő nyert. Ez a 3% különbség szinte semmi. Emiatt ha nem lesz sérült és hoz egy átlagot, akkor tehetnek bármit a többiek, ő fog nyerni, mert szimpatikusabb a szavazóknak. Nem lennék meglepve ha 7-8 labdája lenne, esetleg 10.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 13., hétfő 21:57

istimester írta:
csababarca írta:Ennyi a lényege,nem a százalékok, és hogy megint fintorogni lehessen.
Nem vagyok az összeesküvések híve, de szerintem a lényeg az, hogy a Goodboy abban a pillanatban újra meg fogja kapni, amint csak átlagosan végignyom egy szezont. Idén a fele évet sérült volt, a második felében meg megalázta a szembe jövő első komolyabb csapat. Arra már nem is emlékszem mikor játszott utoljára jól egy Clásicón, de nembaj, áltassuk csak magunkat, hogy nem favorizálják a kis kedvenceket. A Csillag Péter nevű emberi életformára emlékeztető valamitől pedig egyenesen felfordul a gyomrom. Puszi :sziv:
Leírtad a lényeget. Messinek Neymar lesz a komolyabb konkurenciája, ha így megy, mivel neki is meg van a kellő média tolása és ott a jó fiúkkal teletűzdelt Barcában. Az idei 5. helye is ezt mutatja... Ott van Suárez, Bale, Schweini, Robben, Müller... Mind-mind többet tett le 2013-ban az asztalra. Egyedül a konfederációs kupán csinált valamit.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 13., hétfő 21:51

csababarca írta:
MorataMartin írta:27, 99%-át kapta Ronaldo a szavazatok, míg a 2. ( :ozil: ) messi 24,72% majdnem megint összehozták neki... bezzeg, mikor ronaldo volt tavaly a 2. akkor lessi a dupláját kapta!:S
Végkifejlet ugyanaz,holnap ezekre a számokra senki nem fog emlékezni,és már ma is tök érdektelenek.
CR nyert? igen
Jogosan? igen

Ennyi a lényege,nem a százalékok, és hogy megint fintorogni lehessen.
Igazad is van meg nem is... A fintorgás abból akad, hogy egyszer ezen a világon egy barcás mikor mondja azt ki, hogy igen elfogultak az emberek a kedvenc csapatunkal szemben... Messi úgy lett második, hogy szinte alig játszott idén! Alves szintén ott fityeg mint legjobb jobb bek mikor Alaba tavaly kicsit többet tett le az asztalra. Xavi meg a no comment kategória, mikor ott van Yaya aki bomba formában van... Csak ennyi! Ettől független annyiból igazad van, hogy az eredménnyel kéne foglalkoznunk...

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. január 13., hétfő 21:29

csababarca írta:Ennyi a lényege,nem a százalékok, és hogy megint fintorogni lehessen.
Nem vagyok az összeesküvések híve, de szerintem a lényeg az, hogy a Goodboy abban a pillanatban újra meg fogja kapni, amint csak átlagosan végignyom egy szezont. Idén a fele évet sérült volt, a második felében meg megalázta a szembe jövő első komolyabb csapat. Arra már nem is emlékszem mikor játszott utoljára jól egy Clásicón, de nembaj, áltassuk csak magunkat, hogy nem favorizálják a kis kedvenceket. A Csillag Péter nevű emberi életformára emlékeztető valamitől pedig egyenesen felfordul a gyomrom. Puszi :sziv:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 13., hétfő 20:42

csababarca írta:
MorataMartin írta:27, 99%-át kapta Ronaldo a szavazatok, míg a 2. ( :ozil: ) messi 24,72% majdnem megint összehozták neki... bezzeg, mikor ronaldo volt tavaly a 2. akkor lessi a dupláját kapta!:S
Végkifejlet ugyanaz,holnap ezekre a számokra senki nem fog emlékezni,és már ma is tök érdektelenek.
CR nyert? igen
Jogosan? igen

Ennyi a lényege,nem a százalékok, és hogy megint fintorogni lehessen.
Én sem foglalkoznék a százalékos eloszlással...CR megnyerte, hurrá, nem kell most Messivel foglalkozni.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 13., hétfő 20:34

MorataMartin írta:27, 99%-át kapta Ronaldo a szavazatok, míg a 2. ( :ozil: ) messi 24,72% majdnem megint összehozták neki... bezzeg, mikor ronaldo volt tavaly a 2. akkor lessi a dupláját kapta!:S
Végkifejlet ugyanaz,holnap ezekre a számokra senki nem fog emlékezni,és már ma is tök érdektelenek.
CR nyert? igen
Jogosan? igen

Ennyi a lényege,nem a százalékok, és hogy megint fintorogni lehessen.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. január 13., hétfő 20:32

27, 99%-át kapta Ronaldo a szavazatok, míg a 2. ( :ozil: ) messi 24,72% majdnem megint összehozták neki... bezzeg, mikor ronaldo volt tavaly a 2. akkor lessi a dupláját kapta!:S

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 13., hétfő 20:30

A visszavágón a citynek már csak tartani kell a 3 gólos előnyt... :D nemtudom, általában beszoktak jönni a megérzéseim, erre a szezonra 3 jovendölésem van, az egyik, hogy a city kiejti a barcát a másik ,hogy összefogunk futni José papával a legjobb 8 vagy 4 között a 3ik ami nem erre az évre szól, hogy Messi fog még másik Európai topcsapatban játszani 2-3 éven belül :mrgreen: ezt azért írtam ide le, hogy ha bejönnek menőzhessek,hogy én Megmondtam :D
Ami a city barcat illeti,tartom amit írtam,hogy Mouval összefutunk az sanszos,Messi esete....ha igen akkor a city.Mást nemtok elképzelni.
Amügy meg jósolgathatunk mi itt,rajtunk kívül úgysem emlékszik majd rá senki... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 13., hétfő 18:30

morientes írta:Egy szóval sem mondtam hogy Tata jobb mint Tito,azt sem hogy Tataval most már BL-t kell nyerniük,hanem azt mondom hogy Tata kellemes meglepetés,(vagy inkább kellemetlen :mrgreen: ),hogy egy ilyen csapat élèn egyáltalán nincs elveszve...
Egyébként ha már BL,én még mindig a katalánokat tartom esélyebbsenek egy hajszálnyival,Tata/Pelle ide vagy oda,mert a city idegenben elég gyenge...a barca meg manchesterben is jó egy nyögvenyelős X-re.
A visszavágón a citynek már csak tartani kell a 3 gólos előnyt... :D nemtudom, általában beszoktak jönni a megérzéseim, erre a szezonra 3 jovendölésem van, az egyik, hogy a city kiejti a barcát a másik ,hogy összefogunk futni José papával a legjobb 8 vagy 4 között a 3ik ami nem erre az évre szól, hogy Messi fog még másik Európai topcsapatban játszani 2-3 éven belül :mrgreen: ezt azért írtam ide le, hogy ha bejönnek menőzhessek,hogy én Megmondtam :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 13., hétfő 17:03

Egy szóval sem mondtam hogy Tata jobb mint Tito,azt sem hogy Tataval most már BL-t kell nyerniük,hanem azt mondom hogy Tata kellemes meglepetés,(vagy inkább kellemetlen :mrgreen: ),hogy egy ilyen csapat élèn egyáltalán nincs elveszve...
Egyébként ha már BL,én még mindig a katalánokat tartom esélyebbsenek egy hajszálnyival,Tata/Pelle ide vagy oda,mert a city idegenben elég gyenge...a barca meg manchesterben is jó egy nyögvenyelős X-re.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég