Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 31., szombat 21:18

Amikor JM-t tolmácsozzák,akkor mindig az jut eszembe,hogy ez a többire nézve mennyire gáz,az amit elért,amit megcsinált eddig,azt nem sok "tolmács" fogja utána csinálni.
Kár hogy annyira pimasz és önérzetes,ez lesz a veszte,ez volt nálunk is az egyik fő baja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 30., péntek 19:37

Galacticos írta:
sassdibandi írta:vagy csak azt hitte seven up7 reklám forgatáson van?
csak izgult hogy a tolmács odafigyeljen a műsorvezető kérdésére.
Mourinho is ott volt? :mrgreen:

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. augusztus 30., péntek 18:04

igazad lehet...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 30., péntek 18:00

sassdibandi írta:vagy csak azt hitte seven up7 reklám forgatáson van?
csak izgult hogy a tolmács odafigyeljen a műsorvezető kérdésére.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. augusztus 30., péntek 17:59

csalódhatott a nagynövésű,mert nagyon igazgatta az öltönye ujjait, az ingét a nyakán,a nyakkendőjét,hogy szépnek lássa a világ a titulus átvételekor,
vagy csak azt hitte seven up7 reklám forgatáson van?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 30., péntek 12:45

Arról miért nem beszél Zubi, hogy a spanyol olimpiai bizottság két embert kért fel, hogy támogassák a madridi 2020-as olimpiai kampányt, és abból az egyik CR, a másik a nem túl magas fiú volt. Előbbi az arcát adja, a másik meg nem támogatja az országot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mrazo
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ramos, Varane, Guti, Casillas, Carlos, Raúl, Makelele, CR7, Persie, Ronaldinho, Iniesta, ...
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mrazo » 2013. augusztus 30., péntek 12:12

primrose írta:A tegnapi FIFA gálán a Barcelona sportigazgatója, Zubizarreta burkoltan bírálta Cristianot: “Az mi játékosaink legalább kifogás nélkül megjelennek a hivatalos eseményeken”. Ezt követően Michel Platini, az UEFA elnöke védte meg a portugált: “Tudjuk, hogy azért nincs itt, mert a kötelezettségeinek tesz eleget La Corunában. Azt beszélik nem jött el, mert tudta, hogy nem nyer de ez nem igaz.”

Már megint velünk foglalkoznak. :lol: :lol: Hihetetlen. A szurkolóikat nem zavarja ez a magatartás? Mi az, hogy kifogás nélkül megjelennek? Most is látom a végeredményt... hihetetlen, h a BL góllövőlistájának a győztese 3, azaz 3 pontot kapott. :lol: NEVETSÉGES.
A napokban túl sok negatívum merült fel Messivel kapcsolatban, s épp itt volt az ideje, hogy Ronaldót is megtalálják valamivel! Ez törvényszerű és említésre sem méltó. :shifty:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 30., péntek 12:07

A tegnapi FIFA gálán a Barcelona sportigazgatója, Zubizarreta burkoltan bírálta Cristianot: “Az mi játékosaink legalább kifogás nélkül megjelennek a hivatalos eseményeken”. Ezt követően Michel Platini, az UEFA elnöke védte meg a portugált: “Tudjuk, hogy azért nincs itt, mert a kötelezettségeinek tesz eleget La Corunában. Azt beszélik nem jött el, mert tudta, hogy nem nyer de ez nem igaz.”

Már megint velünk foglalkoznak. :lol: :lol: Hihetetlen. A szurkolóikat nem zavarja ez a magatartás? Mi az, hogy kifogás nélkül megjelennek? Most is látom a végeredményt... hihetetlen, h a BL góllövőlistájának a győztese 3, azaz 3 pontot kapott. :lol: NEVETSÉGES.
But he is a good boy...

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. augusztus 30., péntek 11:50

Isconak is voltak nem Real párti megnyílvánulásai,még is megkedveltem, azt kell nézni a pályán mit nyújt,tőlem aludhat Barcás pizsamában, ha az előtte lévő este az ő góljával verjük katalánékat. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 30., péntek 11:44

Ibrahimovic konyvebol egy reszlet:
- Hogy mi a véleményem? //Ibra
- Igen. //Guardiola
- Az, hogy keményebben fogok dolgozni. Mindent bele fogok adni azért, hogy helyem legyen a csapatban. Meg foglak győzni arról, hogy jó vagyok.
Azelőtt soha egy edzővel szemben sem viselkedtem így. Micsoda hülye szöveg, hogy mindent bele fogok adni! Hiszen azért fizetnek, hogy mindent beleadjak.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 30., péntek 11:35

ericco írta:Szerintem R24 inkább arra szerette volna helyezni a hangsúlyt, hogy 9 hónapja Levy a mostani ár feléért is eladta volna a walesit. Perezék túl agresszívan és nyilvánvalóan mentek rá Balere, ráadásul mi a Madrid vagyunk, így sikerült megduplázni az árát.
akkor viszont a mínusz pont inkább Pereznek járna, vagy Levynek. Mondjuk ezen 1 év alatt Bale továbbfejlődött, és nagy szezont hozott le, várható volt, hogy jóval drágábban adják, mint korábban. Ha sikerül 90 alatt tartani az üzletet, akkor szerintem reális árat fizetünk érte. Meglehet nézni, hogy idén 1-2 játékos milyen horribilis összegért váltott klubot. Egyik sem ért annyit, de ma már ilyen árak vannak és kész. Mi pedig mégis az angol bajnokság legjobbját vesszük meg. Ne mondja senki, h ez rossz ajánlólevél.
But he is a good boy...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 30., péntek 11:25

Szerintem R24 inkább arra szerette volna helyezni a hangsúlyt, hogy 9 hónapja Levy a mostani ár feléért is eladta volna a walesit. Perezék túl agresszívan és nyilvánvalóan mentek rá Balere, ráadásul mi a Madrid vagyunk, így sikerült megduplázni az árát.
Merci Zizou!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 30., péntek 11:21

A dolog szépséghibája, hogy a hír 1 éves, viszont ha igaz, akkor mínusz kettőről indul nálam a walesi.
szerintem nálad már amúgy is mínusz kettőről indulna :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 30., péntek 11:21

Mondtam, hogy úgy fog? :) Arra céloztam, hogy volt is -2 Modricnak, már visszahozta.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. augusztus 30., péntek 11:20

Modric a belét kiteszi a csapatért amikor a pályán van, innentől tőlem égetve is lehet a Barca címer a bőrébe. Gondolom R24 sincs másként.
Mondjuk szerintem Bale se csipőre tett kézzel fog álldogálni a pályán....

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 30., péntek 11:13

Modric a belét kiteszi a csapatért amikor a pályán van, innentől tőlem égetve is lehet a Barca címer a bőrébe. Gondolom R24 sincs másként. :)

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 30., péntek 11:09

modric is mínusz kettőről indult nálad akkor? mert ugye állítólag barca mezzel is pózolt amikor közel állt a katalánokhoz. most meg látjuk, hogy úgy ugrik cr nyakába a gólörömöknél , mint egy kisgyerek + mindent megtesz a csapatért. ráadásul ugye volt ilyen iniestánál is gyerekkorában, hogy a real az álmai klubja stbstb.. nem hiszem, hogy ennek lenne jelentősége.
Csak egy újabb kifogás, hogy ne lehessen szeretni. :ike:
But he is a good boy...

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 30., péntek 10:51

dannen írta:
Realista24 írta:A dolog szépséghibája, hogy a hír 1 éves, viszont ha igaz, akkor mínusz kettőről indul nálam a walesi.

modric is mínusz kettőről indult nálad akkor? mert ugye állítólag barca mezzel is pózolt amikor közel állt a katalánokhoz. most meg látjuk, hogy úgy ugrik cr nyakába a gólörömöknél , mint egy kisgyerek + mindent megtesz a csapatért. ráadásul ugye volt ilyen iniestánál is gyerekkorában, hogy a real az álmai klubja stbstb.. nem hiszem, hogy ennek lenne jelentősége.
Lehet hogy egykor még volt jelentősége legalábbis a játékosnál. Lehet hogy eligazol a játékos egy csapatba és megváltozik a véleménye amikor már oda került és nem azért mert most épp ők igazolták le hanem egyszerűen a környezete ahogy látja a szurkolókat és még szerintem lehetne sorolni.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. augusztus 30., péntek 10:48

Ön culé? :mrgreen:

Barcás, de én nagyon nevettem.
Még sípol a tüdeje neki. :mrgreen: :lol:
De a műsorvezető is nagyon nagy.Az a séró befigyel nála... :salute:
Tegnap már láttam,de ahányszor megnézem mindig nevetek rajta... :agree:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. augusztus 30., péntek 10:43

A dolog szépséghibája, hogy a hír 1 éves, viszont ha igaz, akkor mínusz kettőről indul nálam a walesi.
ennek amúgy mi értelme van? mínusz kettőről..
mert tárgyaltak vele? :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég