Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 8., szerda 0:11

'shutterisland írta:ez a tag hihetetlen.
sose adjuk el! :lol:

napi song. :lol:
bár ezt nem lehet ütni. :mrgreen:
ő varrta de még nincs kész :D

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 7., kedd 21:15

'shutterisland írta:ez a tag hihetetlen.
sose adjuk el! :lol:

napi song. :lol:
lehet ,hogy véletlenül összecserélték alvessel a cuccaikat :D
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 7., kedd 21:13

ez a tag hihetetlen.
sose adjuk el! :lol:

napi song. :lol:
bár ezt nem lehet ütni. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 7., kedd 21:01

morientes írta:
eddig is az volt, csak csatár nélkül. :D
Persze,de én a klasszik 433-ra gondolok,nem arra hogy VdB megadja ezt a formàciót,közben meg mindenki játszik mindenhol :D
Eddig ugye:
---Arbeloa--Ramos--Pique--Alba--
--------Buszkecc--Xabi--------
------------Xavi-------------
------Iniesta--------------
----------------Fabregas-------
------Pedro-------
féle kombóval állt fel általában,és ez nehezen nevezhető 433-nak...
Hát abszolút nem szerintem. Alapból Iniesta a bal oldalon/szélen szokott, Fabregas meg csúcsba... de mindegy, hidegen hagy.
Alapvetően értelmetlen, amit Bosque csinál. Felrak mindenkit, mert ők top középpályások, aztán mehet a cicázás egy futball meccsen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 7., kedd 20:50

morientes írta:
főleg egy ilyen szezon után amit eddig idén fut
Meg ugye némiképp ütőképesebbnrk tűnik mint Fredzsi :mrgreen:
hát csak egy picit :D
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 7., kedd 20:49

főleg egy ilyen szezon után amit eddig idén fut
Meg ugye némiképp ütőképesebbnek tűnik mint Fredzsi :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 7., kedd 20:43

torjack írta:
Ez így jó is lenne, középre mehet DC, egy patkány, de ő a legjobb a jelöltek közül.
Meg hazaáruló. Hihetetlen, hogy annak ellenére, hogy hívták, nem akar szülőhazája válogatottjában egy hazai vb-n játszani. Ráadásul a brazil válogatott kezdőjére semmivel nem lett volna kevesebb sansza mint a spanyoléra.
főleg egy ilyen szezon után amit eddig idén fut
Kép

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 7., kedd 20:34

Ez így jó is lenne, középre mehet DC, egy patkány, de ő a legjobb a jelöltek közül.
Meg hazaáruló. Hihetetlen, hogy annak ellenére, hogy hívták, nem akar szülőhazája válogatottjában egy hazai vb-n játszani. Ráadásul a brazil válogatott kezdőjére semmivel nem lett volna kevesebb sansza mint a spanyoléra.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 7., kedd 20:11

:agree: Nem kötekedni vagy megbántani akartalak. Régebb óta olvasgatom ezt a fórumot és a hozzászólásaid nagy részével egyetértek! Viszont ez a mindenkibarcanevelés szöveg annyira eltúlzó hogy nem tudtam szó nélkül hagyni.
Nincs ezzel semmi gond.Persze hogy túlzó.Mint ahogy az is,hogy mi mindig mindenkit megveszünk,csak mert èpp ő van a reflektorfényben.Amikor meg Fauberek meg Gravesenek játszottak itt,akkor meg mindenki rajtunk röhögött hogy hát ez lenne a nagy Real Madrid...sose jó semmi,csak az a baj,hogy míg a katalán oldalon a sarkításokat,a ködösítéseket nem hajlandó észrevenni a nagyvilág,addig ha Ronaldo valakinek üzen a kamerába mondjuk egy gólja után,akkor mindenki arról beszél hogy belefingott a zajmikrofonba...lehet hogy RMCF néha túlspilázza,de hogy sok mindenben igaza van,az nem kérdés...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 7., kedd 19:33

morientes írta: Eddig ugye:
---Arbeloa--Ramos--Pique--Alba--
--------Buszkecc--Xabi--------
------------Xavi-------------
------Iniesta--------------
----------------Fabregas-------
------Pedro-------
féle kombóval állt fel általában,és ez nehezen nevezhető 433-nak...
ez a kezdő a bajszos mestermunkája, ennél magasabbra már nem juthat :salute:
Nem illik.

Avatar
Mohamed Lali
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014. január 5., vasárnap 17:35
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mohamed Lali » 2014. január 7., kedd 19:21

morientes írta:Aki ismeri a kommentjeim,az tudja hogy ez egyszerűen nem igaz.Bármilyen hihetetlen és megfoghatatlan számodra,de én a barcelonat a világ egyik legnagyobb klubjának tartom.Kubala,Kocsis,Czibor,Quini,Cruyff,Romario,Ronaldo,Rivaldo,Ronaldinho,Messi,mind mind ott lettek azok akik...a barca nélkül nem lenne spanyol futball....a barca nélkül nem lenne futball...
De az az àlszent viselkedés,az a kommunikáció hogy mi mindig mindenkor a legbecsületesebbek,a legszeplőtelennebbek vagyunk,megspékelve egy álszent katalán öntudattal,az ami néha kiveri a biztosítékot.Bár már manapság csak szórakoztat...de nem idegesìt.Azon már rég túl vagyok...
:agree: Nem kötekedni vagy megbántani akartalak. Régebb óta olvasgatom ezt a fórumot és a hozzászólásaid nagy részével egyetértek! Viszont ez a mindenkibarcanevelés szöveg annyira eltúlzó hogy nem tudtam szó nélkül hagyni.
Lehet azon vitatkozni (mindenki hovatartozása szerint) hogy saját nevelés vagy "csak" a klubnál nevelkedett de a Barca sosem tulajdonított olyan játékost magáénak aki sosem játszott náluk. Kb. pont annyira fáraszt ezt hallgatni Barca szimpatizánsként mint pl. neked (gondolom én) a Franco tábornokkal kapcsolatos faszságokat olvasgatni néhány agyatlan ellendrukker irományaként.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 7., kedd 19:08

eddig is az volt, csak csatár nélkül. :D 
Persze,de én a klasszik 433-ra gondolok,nem arra hogy VdB megadja ezt a formàciót,közben meg mindenki játszik mindenhol :D
Eddig ugye:
---Arbeloa--Ramos--Pique--Alba--
--------Buszkecc--Xabi--------
------------Xavi-------------
------Iniesta--------------
----------------Fabregas-------
------Pedro-------
féle kombóval állt fel általában,és ez nehezen nevezhető 433-nak...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 7., kedd 18:52

pheco írta:----------------Iker------------
Carvajal?-Piqué-Ramos-Alba
-------------Busquets---------
-----Fabregas-------Iniesta--
Silva---------???----------Isco

Csatárnak nem tudom ki lenne jó, Costat nem szeretném látni, bár lehet ő lesz sajnos a legjobb megoldás. Iniestat és Iscot akár meg is lehet cserélni, mind2 tud mind2 poszton szerepelni. A keretben meg ott van még Xabi, Martinez, Thiago, Mata, Cazorla, Pedro.. Nagyon remélem, hogy Iscot berakják és ha nem is alapember, de első számú csere lesz. Jesének is örülnék, de kétlem, hogy kivinné VdB..
Ez így jó is lenne, középre mehet DC, egy patkány, de ő a legjobb a jelöltek közül.

Padon meg az említettek mellett Navas, Negredo, Illarra, Koke akár, Jesé is mehetne... Bár őt szerintem sem fogja kivinni még VdB.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 7., kedd 18:50

morientes írta:
'shutterisland írta:xavinak egyértelműen nincs helye a válogatott kezdőjében, a keretbe még igen.
Jogos.VdB-nek lassan át kellene àlnia egy 433-ra,nem erőltetni ezt a csatár nélküli baromságot,és akkor talán lehetne valami keresnivaló a VB-n...
eddig is az volt, csak csatár nélkül. :D
montoya nálam még nem szint, azpili, arbeloa, carvajal és juanfran közül nem tartozik a három legjobb közé, de bartra már kérdéses, mivel puyol szerintem kihúzható a listáról, így albiol és inigo vannak még emlékeim szerint középhátvédek a kezdő duón kívül, nem tudom, mennyivel futnak erősebb szezont nála.
Albiol kirobbanthatatlan a jó idényt futó Napoliból és eddig akkor is keret tag volt, mikor csak epizód szereplő volt, tuti kap meghívót és szerintem meg is érdemli. Én bízom abban, hogy Carvajal megkapja a VB-re már a behívót, mivel iszonyatosan jó már. Egyre kevesebbszer van nála zavar és amúgy stabil, gyors és egyre kevesebb a hiba is a játékában.

A kapus poszt meg érdekes, mert szerintem De Gea mindenkit megesz, azután López meg Valdes, de ugye tudjuk, hogy az első kettő helyett lesz szinte 100%-ra Casillas és Reina.

A középpályára meg annyi a variációs lehetőség a spanyoloknál, mint égen a csillag. Valami hihetetlen a keret és az utánpótlásból is árad a minőség... Egyedül tényleg csak eredeti spanyol csatár nincs esetleg Negredo.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 7., kedd 18:48

----------------Iker------------
Carvajal?-Piqué-Ramos-Alba
-------------Busquets---------
-----Fabregas-------Iniesta--
Silva---------???----------Isco

Csatárnak nem tudom ki lenne jó, Costat nem szeretném látni, bár lehet ő lesz sajnos a legjobb megoldás. Iniestat és Iscot akár meg is lehet cserélni, mind2 tud mind2 poszton szerepelni. A keretben meg ott van még Xabi, Martinez, Thiago, Mata, Cazorla, Pedro.. Nagyon remélem, hogy Iscot berakják és ha nem is alapember, de első számú csere lesz. Jesének is örülnék, de kétlem, hogy kivinné VdB..

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 7., kedd 18:43

ha costa így folytatja, nem hiszem, hogy megint cesc lesz elöl.
nem beszélve arról, hogy negredonak sincsen ám rossz idénye.

egyébként ha már itt tartunk, jelenleg nekem a barcából "csak" alba,pique,busquets,cesc és iniesta helye lenne biztos a kezdőben.

ezek közül kettő, pique és iniesta az idei formája alapján nem érdemelné meg feltétlenül, de a pique-ramos duót nagyon kedvelem a válogatottban, és nem is hiszem, hogy lenne ennél jobb variáció, kockázatos lenne megbontani.
míg iniesta az én (lehet, hogy a kelleténél több, hiszen az egyik kedvencem) bizalmamat azért nem játszotta még el pár halványabb hónappal, meg nem hiszem, hogy a riválisok brillíroznak, például mata alig játszik, de isco is visszavett a kezdeti lendületből.

valdes azért a kerettagságot minimum megérdemli (már ha marad az, hogy a lopez-iker témában iker mellett tette le a voksát vdb), xavit és pedrot is kivinném, mint kerettag, bár pedrot csak akkor, ha marad ez a jó forma, habár a válogatottban meggyőzőbb volt az utóbbi időkben.

montoya nálam még nem szint, azpili, arbeloa, carvajal és juanfran közül nem tartozik a három legjobb közé, de bartra már kérdéses, mivel puyol szerintem kihúzható a listáról, így albiol és inigo vannak még emlékeim szerint középhátvédek a kezdő duón kívül, nem tudom, mennyivel futnak erősebb szezont nála.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 7., kedd 18:27

'shutterisland írta:xavinak egyértelműen nincs helye a válogatott kezdőjében, a keretbe még igen.
Jogos.VdB-nek lassan át kellene àlnia egy 433-ra,nem erőltetni ezt a csatár nélküli baromságot,és akkor talán lehetne valami keresnivaló a VB-n...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 7., kedd 18:13

xavinak egyértelműen nincs helye a válogatott kezdőjében, a keretbe még igen.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. január 7., kedd 15:48

Azért Iniestának még bőven van helye a válogatott kezdőjében.Még mindig olyanokat tud,amit a focisták 90%-a nem.Xavi már más kérdés..fogalmam sincs,hogy VdB miért ragaszkodik ennyire hozzá,amikor ott van Thiago.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 7., kedd 15:43

Messit teljesen egészségesnek nyilvánították az orvosok, végre. Jó lenne, ha már kezdene az AtMa ellen.
Balii írta:Igen ezen már én is gondolkodtam hogy VdB még csak meg se említette 1x se hogy esetleg számítana rájuk a közeljövőben..Deulofeut mondjuk nem ismerem csak 1-2 videót láttam.Annyira elvakult Xavi-Iniesta párossal hogy szerintem még 40+ fölött se cserélné le őket ami akár a Spanyol válogatott idei VB szereplését tönkre is vághatja.
Viszont ha kizúgnak a vártnál hamarabb, akkor talán VdB-t is elbocsátják/lemond... :hmmm: Legalábbis én ebben bízom. Na mindegy, ez itt már off.
Thiago11 írta:most pedig úgy néz ki Sanabria is hasonló okból távozik
Mondjuk Sanabria helyzete azért más, most került fel a B-be, és máris a nagycsapat kapuján akar kopogtatni... Míg Thiago azért lehúzott jó pár hónapot Messiék mellett.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég