Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. október 25., péntek 21:57

sőt, 2 évet adok neki és lelécel. nem akarok senkit sem megbántani, de látszólag sem egy agysebész messi, hiába egy nagyszerű játékos. nem tudnám elképzelni róla, hogy ő a klubhűség mintapéldánya. eddig alatta volt a szekér, szinte minden évben nyertek valamit, ő volt a kirakati bábú, viszont ez az említett xavi iniesta páros kidőlésével megváltozhat. xavi már egy éve nagyon gyenge, amit lehoz, iniesta pedig idén kezdett eléggé fásultan játszani.
a barca részéről nézve, 250 millió orbitális összeg, rengeteg tartozást lehetne kifizetni belőle és még mellé egy egész keretet leigazolni. neymar van, alexis van, velük pedig még számolhatnak évekre.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 25., péntek 21:17

kitudja, lehet Messi elgondolkodik a váltáson, ha már majd Iniesta és Xavi kiszáll, csupa fiatal játékos fogja körülvenni akikkel mint tudjuk, nem mindig jön ki olyan jól...
nem lepődnék meg ha egy nap menne Guardiola után

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. október 25., péntek 21:08

akkor messzi keresheti is a csapatát :mrgreen:
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 25., péntek 21:07

A Punto Pelota cikkezik róla, na meg Figo is beszélt :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 25., péntek 21:06

Miért téma messi igazolása? Előbb lesz khedirából aranylabdás minthogy messi eligazol.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. október 25., péntek 21:03

jogos :)
amúgy se szívesen nézném el itt .. viszont inkább a BMben játsszon mint a barcában
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 25., péntek 20:53

Itt van Cé :) Kizárhatod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. október 25., péntek 20:52

én nem zárnám ki.. annó Figot is elhoztuk :D
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 25., péntek 20:50

Azt nem írják, de ugye csak Adidasos csapat jöhet szóba, a Realt kizárnám. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. október 25., péntek 20:48

Realista24 írta:A PP elemében van.
Szerintük az Adidas kész lett volna idén nyáron Messi klubváltását elősegíteni, és a kivásárlási ár felét kifizették volna a Barcának, ami 125 millió euró, a másik felét a három klub is letenné, köztük a Bayern az egyik, aki jövő nyáron újra próbálkozik.
BM mellet ki a másik 2 ?
Real ,Chelsea ?
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 25., péntek 20:42

Varane: „100%-os állapotban van. Nem játszott a Juventus ellen, de jól van. Jó esélye van arra, hogy játszani fog holnap.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. október 25., péntek 15:14

Puyol interjú:

„Gondolhatják, hogy ha egy szimpla tréning örömet okozott nekem a sérülésem után, akkor milyen lesz, ha pályára léphetek a Klasszikuson. A legjobb állapotban kell lennem, és jól is érzem magam nagyon. Voltak kétségeim, hogyan is reagál majd a terhelésre a szervezetem, de a pamplonai meccs után is tudtam edzeni, és azóta egyre jobban érzem magam. Amikor pályára lépek, mindent beleadok, és ha a Mester úgy gondolja, hogy szüksége van rám, én készen állok.”

A rangadókon rossz teljesítmény

„Itt a lehetőség, hogy egy jó meccset tegyünk le az asztalra, habár ez a mérkőzés nem fogja eldönteni a Ligát. Jól kell játszanunk, az önbizalmunkat meg kell erősíteni a szezon későbbi szakaszára. Az ősi riválisunk érkezik, melyben óriási a potenciál.”

Nagyok az elvárások

„Itt mindig ez van. Kétszer nem nyertünk, annak ellenére, hogy mindent beleadtunk. Nincs probléma az önbizalmunkkal, és nagyon várjuk már az összecsapást. A hibákat ki kell elemezni, és javítani kell őket.”

A Madrid egyre jobb

„Ők mindig a legjobb teljesítményre késztetnek. Meccsről meccsre fejlődnek, és önbizalommal telve érkeznek hozzánk. Meg kell hiúsítanunk a kontráikat, mert nagyon gyorsak. Komplett teljesítmény kell, hogy legyőzzük őket.”

Bartra

„Az, hogy ki játszik, az edző dolga. Én mindig bíztam benne. Amikor olvastam a neveket, kik igazolhatnak ide, mindig is azt gondoltam, hogy egyik célpont sem volt jobb nála. Azokon a találkozókon, amikor pályán volt, nagyon jól teljesített, és úgy néz ki, ezáltal a világ is felfedezte magának. Sosem veszítheti el az önbizalmát. Megvan a középső védőnk hosszú évekre előre.”

Előny a hazai pálya?

„Nem. Segíthet a közönség, de az utóbbi években nagyon jól játszott itt a Madrid. Óvatosnak kell lennünk.”

Casillas távozik Madridból?

„Iker nagyszerű kapus, a barátaim egyike, de az, hogy játszik-e, az a Madrid vezetőedzőjére tartozik. Nem tudom, hogy távozni fog-e, de biztos vagyok benne, hogy ő a pályán akar lenni, és ha nem kapja meg az állandó játéklehetőséget, úgy távozni akar majd. Diego López egyébként szintén egy nagyon jó hálóőr.”

Mascherano önkritikája

„Nem hiszem, hogy szenved. Tiszteletben kell tartanunk, amit mondott. Nagyon sokat követel magától. Három éve itt van, és mindvégig nagyon magas színvonalon teljesített, már számtalanszor mentett meg minket, sokkal többször annál, mint ahányszor hibázott. Csak az hibázhat, aki játszik.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 25., péntek 14:49

A PP elemében van.
Szerintük az Adidas kész lett volna idén nyáron Messi klubváltását elősegíteni, és a kivásárlási ár felét kifizették volna a Barcának, ami 125 millió euró, a másik felét a három klub is letenné, köztük a Bayern az egyik, aki jövő nyáron újra próbálkozik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. október 25., péntek 13:37

Az biztos, hogy a jelenlegi csapatban eddig 4 fék volt/van. Alves, Piqué, Mascherano és Xavi. Alves már csak sztárocska, de játéka csapkodó, pontatlan. Piqué-Masch kettős nem működik, ezt ha nem veszi észre Martino, akkor ugrott az évünk. A Milan ellen is mit műveltek a gól előtt....megye szint. :lol:
A Puyol-Bartra páros sokkal jobb volt az Osasuna ellen. Bartra amúgy is jól szerepelt, érthetetlen számomra miért került ki a kezdőből. Gyors, jól fejel, nyeri a párharcokat, jól lép be a támadásokba.
Xavi szegényem megöregedett. Már nem csak lábbal lassú, hanem fejben is. Nem szabadna állandóan játszania. Legutóbb mikor csereként szállt be tudott lendíteni a csapaton, de visszafogja a középpályát és a támadósort is. Szükségünk van rá, mert a rutinja sokat hozhat, de nem minden meccsen és nem állandó kezdőként.
Ezzel a 4 emberrel, akik ha egészségesek bent vannak Tata alap kezdőjében nem vagyunk versenyképesek. Nem elég, hogy a keret nagy része agyon nyerte magát, ezek az említett emberek még lejjebb rántják a csapatot.
Fabregas pedig nem Messi helyén kell, hogy szerepeljen. Van egy Neymar-unk, aki ha szélről befelé indul vagy ha már eleve középről, akkor életveszély. Milan ellen nyomattuk végig azt a szerencsétlen jobb szélt Alves-sel és Alexis-el. A brazil meg ácsorgott a túloldalon.
Szakmai hibák sorozatát vélem felfedezni, pedig nem én vagyok az edző, Tata biztos jobban ért hozzá, de mégis rosszul működik helyenként a dolog.
Alves, Xavi és Iniesta elégedettek voltak a Milan meccs után. Na itt van a baj, hogy ők ezt érzik. Azt még elfogadná, hogy nem hajtottak ezerrel a második félidőben, mert a továbbjutás így sem forog veszélyben és tartalékoltak ellenetek. Ki fog derülni hamarosan. Otthon a Real és a Milan ellen már színt kell vallani.
Megint olyan csapat leszünk idén, akik a kicsiket elverik és bajnokságot nyerünk, viszont a rangadókat meg képtelenek leszünk megnyerni.
3 meccs idén, 2x Atlético, 1x Milan és nem nyertük meg egyiket sem. Elgondolkodtató. :hmmm:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 25., péntek 12:14

Én a barcás részről Bartrát tenném be, a Milan ellen kellett volna kezdenie.

Nagy valószínűséggel Puyol-Mascherano páros lesz...
"And my heart will leave you never."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 25., péntek 12:05

Én is félek, hogy a Pepe-Ramos kezd és azért mind2 el tud durranni agyilag, nagyon kellene Varane higgadtsága. De a legjobban attól tartok, hogy az Illarra-Khedira páros kezd középen. Szerintem ugyanaz a kezdő lesz, mint a Juve ellen, csak Bale játszik majd Di María vagy Benzema helyett.. Pedig én tuti a Lopez-Carvajal-Varane-Ramos-Marci-Illarra-Modric-Isco-DM-Benz-Ronaldo kezdővel mennék ki.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 25., péntek 11:06

Nagyon remélem, hogy Varane fog kezdeni. Nem csak mert jobb védő, mint Pepe, de szerintem Ramossal is jobban összetud dolgozni. Pepe meg valóban jó, de a menetrendszerű hibák a "legjobbkor" tényleg ott szoktak nála lenni. De ne legyen igazam.
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 25., péntek 10:51

varane - nem tudom most milyen állapotban van - olyan alapember pepe helyén, mint a szél.
Egyértelmű, de Carlo nem fogja megbontani, nem érzem benne az erőt hozzá.
Én is Varanet nyomatnám, nem kérdés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 25., péntek 10:47

Pepe most jó, fejben rendben van, semmi nem indokolja, hogy padra kerüljön. Ramos kihagyhatatlan.
majd amikor jön a menetrendszerű hiba, koncentrációkimaradás, akkor majd átértékelik páran ezt a dolgot.
varane - nem tudom most milyen állapotban van - olyan alapember pepe helyén, mint a szél.
Kép
Kép
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 25., péntek 9:08

Realista24 írta:Nem hinném, hogy Varane kezdeni fog.
Pepe most jó, fejben rendben van, semmi nem indokolja, hogy padra kerüljön. Ramos kihagyhatatlan. Vagy lehet Carlo betolja csatárnak, ha már Karim úgyis impotens, gólokat meg ugyebár már szerzett ellenetek :lol:

A Bartra-Varane hasonlat már tegnap óta szúrja a szemem, a jó értelemben, mert mivel nem nézek Barca meccseket, így először fogom látni.

Puyol jelenléte valóban sokat számít, de akármennyire is felszívja magát, többször hoz le gyengébb teljesítményt, mint jót, szerintem.
Ez esetben viszont dupla adag gumibogyószörpöt adunk Piquének, hogy felépüljön, aztán mi meg őt rakjuk be csatárnak. :lol: Mess-Piqué-Neymar. :D

Már ha fogod látni, azért én nem vagyok biztos benne, hogy Tata be meri majd rakni, végül is nagycsapatok ellen nincs még sok tapasztalata (Bayern :lol: :lol: ). Bár ki tudja.
Mondjuk ha Piqué nem épül fel, akkor szerintem mindenképpen kelleni fog egy magas ember, aki a fejpárbajokat nagyobb arányban meg tudja nyerni, egy Puyol-Mascherano párossal kész öngyilkosság kiállni ebből a szempontból.

Ez talán kicsit túlzás, bár tény, hogy sajnos már nem a régi a Kapitány. Ráadásul most tért vissza hosszú hónapok után, neki is kell még egy kis idő, amíg újra felveszi a ritmust.

No mindegy, majd meglátjuk, mi lesz, a lényeg, hogy nyerjünk, most csak három ponttal lennék elégedett.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 117 regisztrált és 0 vendég