Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 4., szerda 15:45

Érdekes hogy pont R24-et kezdik ki,mikor a legkorekktebb ficko az egész oldalon... :salute:
Nem túl magas?Hát ha nem az,nem mondhatja hogy égimeszelő...de a zselézés a korrekt...ja.Amúgy meg itt azonnal jön pirossal,ha valaki "becézgeti az ellenfelet",míg a másik oldalon csak a fehér szimpatizánsokat sulytják általába...ja gyökerek vagyunk,de csak mer leállunk gyökerekkel vitatkozni... :banplz:
Na Off vége...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 4., szerda 14:06

MyStiQ írta:Nem aranyosak? :mrgreen:
:lol: lehet Neymar faterja eladta a fia életét némi kenőért
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. szeptember 4., szerda 14:00

Nem aranyosak? :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 4., szerda 12:29

miVida írta:
“Idén minden adott ahhoz, hogy az első összecsapás a Real Madrid és a Barcelona között ebben az időpontban (12.00-kor) kezdődjön. Még semmi sem biztos, hiszen még két hónap van addig, de a lehetőségek adottak. Óriási szenzáció lenne az egész világon. Ázsiában az emberek jobban rajonganak Cristianóért vagy Messiért, mint a Realért vagy a Barcáért” – nyilatkozta Jaume Roures, a Mediapro elnöke.
sok lesz a lógás aznap asszem... :mrgreen:
milyen nap lesz az? ha vasárnap akkor nincs gond, ha szombat akkor hozzá szigetelőzöm magam a tv-hez :D :D

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 4., szerda 12:14

“Idén minden adott ahhoz, hogy az első összecsapás a Real Madrid és a Barcelona között ebben az időpontban (12.00-kor) kezdődjön. Még semmi sem biztos, hiszen még két hónap van addig, de a lehetőségek adottak. Óriási szenzáció lenne az egész világon. Ázsiában az emberek jobban rajonganak Cristianóért vagy Messiért, mint a Realért vagy a Barcáért” – nyilatkozta Jaume Roures, a Mediapro elnöke.
sok lesz a lógás aznap asszem... :mrgreen:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 4., szerda 10:18

hehe írta:én mindenkit gyűlölök, csak özilt szeretem.
mért adtuk el?

miért?

MIÉÉÉÉÉÉRT???
:mrgreen:
hehe ma is piaval kezdte a napot... Nem lesz ennek jo vege :lol:

Amugy a forumokkal kapcsolatban itt sokkal tobbszor latom, hogy 1-1 gunynev utolag ki van moderalva mint odaat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 4., szerda 8:14

Nem tettél semmi rosszat, de ha már az igazságot említetted. Néhány nappal ezelőtt azt írtad, hogy Cristianoval ellentétben Messi ill. ahogy Te nevezted a "nem túl magas" nem támogatja Madrid 2020-as olimpiai kandidálását.
Ezzel ellentétben Leo teljes mértékben kiáll mellette.
Igen, ez így is volt. Lenyilatkozták, hogy nem. Jöttek a negatív sajtóvisszhangok, és a PR hatott rá, belátták, hogy jobb, ha odaáll. Már vártam, hogy ki lesz az első, aki felhozza. :)
Nem fogok neki állni linkelgetni
Ha nem linkelsz, akkor ne vádaskodj, maradj csöndben.
És ezzel nem az oldalt akarom szidni, mert ugyanúgy megvannak nálunk is az elfogult gyökerek, akik szerint a Real Madrid a gonosz a Barcelona pedig az a csapat aki majd elvezeti az emberiséget íz ígéret földjére.
Itt akkor 5-6 embert legyökereztél.
Sem Cristiano sem pedig Messi nem szent és vannak és pont ugyanannyi fogyatékos madridista van, mint amennyi Barcás. Persze érdemes diskurálni külön-külön a témákról, de csak olyanoknak akik képesek reálisan gondolkodni.
Itt pedig fogyatékosoztál, pedig sehol egy szóval nem említettem, hogy az eurobarcán fogyatékosok lennének.
És akkor te beszélsz a fórum színvonalának alacsonyságáról/javításáról.
Én nem akartam Realista24-nek se megmondani semmit,
Dehogynem.
egyébiránt most azzal nem tudok mit csinálni, ha valaki nyíltan utál.
Ez így van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 4., szerda 7:26

én mindenkit gyűlölök, csak özilt szeretem.
mért adtuk el?

miért?

MIÉÉÉÉÉÉRT???












:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 4., szerda 7:19

KItfisto: Miért? Mit csinálunk ami nem normális? Heee? Engem ne emlegess gyökerekkel együtt,mint a másik oldalon lévők egy jelentős része, sajnos megteheted itt hogy olyan legyen a stilusod ami tenyérbe mászó,ha én írnék úgy ahogy a barcások rólunk,akár nálatok régebben(mostanában nem olvastam mert nem túl jó a gyomrom,vagy más fórumokon,ott viszont olvastam) akkor a moderátorok még az otthonomba is becsengetnének és a PC-met is elvennék,és rám vágnák az ajtót.

Amiket írni szoktam volt,az inkább elgondolkodtató,mintsem leszólni való.....sőt,sok belőle az évek múltával be is igazolódott(csak nem szeretik beismerni sokan).....csak olvasgasd jobban,és értelmezd.Vagy tedd azt amit páran,és próbálj vért izzadva valahogy találni olyan pár mondatot a 15.000 hszáből ami végül is nem jött be,fogsz....és hiheteted hogy akkor nem beszélek jól.....:).
Ne piszkálódj,ne legyél******* és ne legyél ******** és ****** se legyél :), és ne szabd meg ki mit tegyen,magaddal foglalkozz, az meg hogy a relosok meg a barcások egálban vannak az egymás iránti tiszteletben,az az évezred legnagyobb humbugja...direkt megfigyeltem más oldalakat,megnéztem egy- egy fontos esemény utáni reakciókat,igen nagy a különbség a lereagálásban...a barcások jelentősebb része rosszindulatú,beszólós,köcsögöző kis sza***rdarab....míg a madridi tisztelettudóbb,emberibb......


Shutter,
azt hiszem én is köztük voltam,majd Te megmondod,ha igen,de ez szinte biztos,akkor annak oka volt!
Mivel a stilusod megváltozott,és a jó(vagy jobb irányba),ez vagy mert lett szólva,vagy mert idősebb és érettebb lettél nem tudom,de nem is fontos.
Én anno leírtam mit nem szerettem benned,ezeket mára nagyjából levetkőzted. De ez csak egy senki véleménye,nem kell komolyan venni,én úgy is csak hülyeségeket írok általában.


:shutup:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 4., szerda 4:45

ajj,nem kell ezen pörögni.

én jól érzem itt magam, az esetek 90%-ban (legyen az bármilyen téma, off, premier league, zene vagy akármi) pedig totálisan egyenrangú fórumozónak érzem már magam a "hazaiakkal", és úgy érzem, a nagy többség is annak tart engem.
nyilván a real vs barcában vannak kisebb csörték, de már ott sem érzek háborús, több oldalon át tartó személyeskedős maúnika show effektet, mint korábban.

egyébiránt most azzal nem tudok mit csinálni, ha valaki nyíltan utál.
annál inkább tölt el örömmel az, hogy kapásból 3 fórumozót tudnék felsorolni az elmúlt pár hónapból, aki jelezte nekem pü-ben vagy publikusan, hogy korábban ki nem állhatott,de mára pedig már tökre semmi baja velem.

Gabi-Roni7
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. augusztus 4., vasárnap 1:59
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gabi-Roni7 » 2013. szeptember 4., szerda 2:54

Realos vok de most foglalkozok ink a Barcával.
Próbálok nem elfogultan írni!
Ha az igazolásokat nézem ide értem az edző személyét is sztem a Real magasan jobban igazolt főleg h Neymar azt hozza amit én vártam tőle nem sokat ah képest amit témyleg tud.
Hogy kinyeri a bajnokságot sztem is az idegenbeli meccseken fog eldőlni h ki nyer ott többször.
A classicusokat én úgy érzem h nagyon egálosak lesznek 2 xet is el tudok képzelni.
A barca védelem: hát igen engem is meglepett h masqerano magához képest jó formát mutat,de ő nem középső védő sose volt az! sztem nem lesz tartós ez a forma.
Ami leginkább aggaszt Real szempontból az az h Tata martino megtette azt amit senki eddig a Barcánál h rotálja Xavit,Iniestat,Sanchezt,Pedrot,Fabregast,ha ezt a szezon végéig így csinálja sztem a Barcának 1 árnyalattal több esélye lesz a trófeákra. eddig ezt nem tették mdig bele is buktak az utóbbi 3 évben.
Nálam az nem vita h Bale sokkal ink illik a Realba és jobb is mint Neymar mint Neymar a barcaba.
Neymar be lett állítva a sorba h kiszolgálja Messit,Bale játszani fogja a játékát szabadon sztem ezért lehet jobb a Real csapatként. Aztán majd meglátjuk mit hoz a jövő ;)

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. szeptember 4., szerda 0:25

Nem fogok neki állni linkelgetni. Nehogymár valaki azt mondja nekem, hogy amit REMY, Savant, Csabi, Realista24 vagy R.M.C.F. csinálnak az normális. És ezzel nem az oldalt akarom szidni, mert ugyanúgy megvannak nálunk is az elfogult gyökerek, akik szerint a Real Madrid a gonosz a Barcelona pedig az a csapat aki majd elvezeti az emberiséget íz ígéret földjére.

Ebből kifolyólag azért nem is nagyon szeretem a Barca vs Real vitákat, mert szerintem az arany középút az ami igazság. Ahogy Pereznek, úgy Rosellnek is megvannak a maga húzásai. Sem Cristiano sem pedig Messi nem szent és vannak és pont ugyanannyi fogyatékos madridista van, mint amennyi Barcás. Persze érdemes diskurálni külön-külön a témákról, de csak olyanoknak akik képesek reálisan gondolkodni.

Én nem akartam Realista24-nek se megmondani semmit, de ennek a topicnak a színvonala erősen javulna, ha az emberek nem begőzölve járnának ide mindig ugyanazzal a szöveggel. És ez egyébként látható volt a Higuain vs Benz témában vagy mondjuk ha átmegyek a Forma 1 topicba rendesen megy Vettel gyalázása.

Gali
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:19
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gali » 2013. szeptember 3., kedd 22:36

MorataMartin írta:Na az utolsó percben erősödött a Barca is, mert Cuencát és Affelayt is benevezték. :D
A Real is, maradt Khedira. :D
Realista24 írta:...
Én mi rosszat tettem? Csak az igazságot írtam. Bár tudom néha fáj, de ezzel együtt kell tudni élni.
Ja, és idézzél már gyalázó hozzászólást, kíváncsivá tettél.
Nem tettél semmi rosszat, de ha már az igazságot említetted. Néhány nappal ezelőtt azt írtad, hogy Cristianoval ellentétben Messi ill. ahogy Te nevezted a "nem túl magas" nem támogatja Madrid 2020-as olimpiai kandidálását.
Ezzel ellentétben Leo teljes mértékben kiáll mellette.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. szeptember 3., kedd 21:04

Annak meg kifejezetten örülök, hogy jött hozzátok Bale, mert szerintem egyáltalán nem fog bevállni.
Jajj...ugyanezt a dumát nyomtátok 4 éve Ronaldoval kapcsolatban... :lol:
Szal máris bizakodóbb lettem. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 3., kedd 21:01

Realista24 minden rossz szándék nélkül mondom neked, hogy inkább hagyd el ezt a topicot. Amikor ide írsz valamit, akkor rendszerit rohadt elfogult vagy a Barcával szembe és gyalázó stílusba beszélsz a katalánokról, vagy épp shutterel szembe személyeskedsz. Többet foglalkozol vele mint az anyukája.
Én is minden rossz szándék nélkül mondom neked, hogy inkább hagyd el az oldalt, ha nem bírod elviselni a kritikát. Jött egy madridista arc, leírta a véleményét, erre beleköt.

Én mi rosszat tettem? Csak az igazságot írtam. Bár tudom néha fáj, de ezzel együtt kell tudni élni.

Ja, és idézzél már gyalázó hozzászólást, kíváncsivá tettél.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. szeptember 3., kedd 20:53

Realista24, hagyd el a villát, most. :lol:

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 3., kedd 20:44

Hello, my name is KITFISTO and this is Jackass... :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 3., kedd 20:39

Na jól nézünk ki, hogy egy barcás kezdi megmondani a moderátorunknak, hogy mit (ne) csináljon. :lol:

Mondtam én már nektek zöldek, hogy túl engedelmesek vagytok a hungarokatalán barátainkkal. :roll:
Love football, hate antifa.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. szeptember 3., kedd 20:37

Ez mi? Mi az, hogy hagyja el a topikot? Ráadásul egy moderátorról beszélünk. Az aki nincs jó helyen az első sorban Te vagy mert ez még mindig egy MADRID fórum.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 3., kedd 20:33

Shutter...Lehet,hogy van egy kis rosszmájùsàg a hozzászólásaimban de az tény,hogy 2012 tavasza óta egyedül a Milan-t tudtátok legyozni az europai elitböl(az atleticot se gyöztétek most le)Minket 1szer a szuperkupában de végül a trófea a miénk lett...tavasszal a bayern egy évszázados zakót mért rátok ti ezt letudtátok azzal,hogy formán kivül voltak a srácok...a brazilok 3-0ra verték a barcára épülö válogatottat, de ezt se veszitek figyelmeztetö jelnek...rossel nem foltozza be az egyre nagyobb hézagokat,ti meg továbbra is abban bíztok ,hogy Tata visszahozza a 2009es letámadást ami egyszerüen lehetetlen(az okokat leirtam már)...de én ezt azért ìrtam mert nem értem hogy lehet egy ekkora klubnál ìgy átsiklani a problémákon és bìzni Puyolban xaviban(akinek a lehetséges utódját eladtátok),akik már nagyon kifelé mennek,pedig ök nagyon meghatározták az elmùlt évek sikereit(védelem középpálya) és az ilyenek nem teremnek Minden bokorban...te támadásnak veszed az írásaim,közben csak nem értem, hogy lehet odaát minden ilyen rózsaszìn.Vettetek egy Neymart aki tényleg ìgéretes de a góllövés nem volt gond eddig sem...

vesszökért boccs telóról vagyok...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 216 regisztrált és 0 vendég