Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 8., szerda 18:12

igazából van benne ráció, úgyis csak 5 méterről rúgdossa a gólokat, meg minden ki van rá játszva, egy klose vagy diego milito is jó befejező, jobbak fejjel, sőt, a fizetésük is töredéke lenne. :shifty:

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2014. január 8., szerda 18:05

Azt hiszem,itt a helye...

Remélem,nem volt még...

http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... ohir,66317
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. január 8., szerda 18:01

Piqué: http://www.youtube.com/watch?v=gV6ChPN3OTM :lol: :lol: :lol:

komutnemukod
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 8:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: komutnemukod » 2014. január 8., szerda 16:15

R.M.C.F írta:
Mert valószínű vége a soha nem látott sikerkorszaknak,amit kezelni nem tudtak, kicsit azt hihették, ez a barca...és sok drukker is ezt hitte...majd jön a csalódás,amikor az lesz újra a tendencia mint az elmúlt 100 évben.
Azért azt nem árt figyelembe venni, hogy az elmúlt pár évben mennyire és milyen szinten átalakult az EU-i élfoci.
Talán inkább a Madrid szurkolóknak kéne lassan megbarátkozni avval a gondolattal, hogy azok az idők elmúltak amikor egy Depor vagy Valencia esetleg Sociedad bele tudott szólni a bajnokságba, főleg amikor egyszerre több csapat is bejelentkezett a komolyabb trófeákért. Erre még az Atleti sem ellen példa amíg 4-5 ilyen szintű komoly szezont le nem nyomnak, de a BL még nekik is messzi álomnak tűnik.
Jelenleg Európa szerte van 4 max 5 csapat akik huzamosabb ideje rendszeresen oda érnek a trófeák közelébe és ebben benne van a Real és a Barca is. Így arra már szerintem nem nagyon fog sor kerülni a mi életünkben, hogy ez a 2 csapat évekre eltűnjön a komoly kihívók közül, ahogy erre volt példa párszor az elmúlt 100 évben mindkét csapat részéről. Kötve hiszem, hogy lesz bármelyik csapatnak 20-25 éve amikor ne lenne ott a BL legjobb 4 csapatában, ott pedig már csak a szerencse és a mentális felkészültségben van különbség, játék tudásban nincs.
Azt azért ki lehet jelenteni, hogy az elmúlt 10-15 évben a Barca minden téren felnőtt a Real szintjére, régen azért lehetett ez időszakos, mert csak a fociban tudtak néha-néha oda érni, manapság viszont gazdaságilag is legalább olyan tényező a katalán klub és ez azért nem vetít előre komoly hegemóniát egyik részről sem.
Ami nem mellesleg árt is az üzletnek, így ez a szurkolókon(az elvakultakon) kívül senkinek nem érdeke.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 8., szerda 15:38

'SHUTTERISLAND ÍRTA:más : állítólag vidicet néztük ki ingyen.
Igazi átjáróház mostanában.Piquevel remek párost alkotnának :lol: Hozzátok :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 8., szerda 15:11

Barca akkor lenne okos, ha gyors, labdaügyes védőket nézne ki, tekintve, hogy sokszor a védelem vonala a félpályánál van.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pátkán » 2014. január 8., szerda 15:10

GT37 írta: Mindegy is, annyira nem vészes a dolog.
nem hát, sőt... a felhasználónevem pont illik rá, egy igazi kis ... ;)
'shutterisland írta:más : állítólag vidicet néztük ki ingyen.
szerbek is jól tudnak reklamálni, tökéletes lenne :mrgreen:
joabulicsak

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 8., szerda 15:05

más : állítólag vidicet néztük ki ingyen.

hát nem mai gyerek, viszont ha puyol valóban szögreakasztaná, elférne a keretben.
a rutinja mellett a levegőben nagyon jó, és ez mind védekezésben, mind támadásban (rögzített szituációk) dobhatna a csapaton.

mondjuk mostanában konkrétan nem figyeltem rá annyira, ha ő is önmaga paródiája lett, mint kis túlzással az egész mu, akkor nem kő'. :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 8., szerda 15:00

'shutterisland írta:szerintem a riporter tette fel a kérdéseket, ő csak válaszolt.
persze megtehette volna, hogy diplomatikusan elutasítja a kérdést, hogy nem akar mourinhoról csacsogni, de azért nehogy azt higgye valaki, hogy xavi írt a panenka c. újságnak egy mailt, hogy figyeljetek már srácok, mourinho eredményorientált és szerintem szar focit játszat, hozzátok már le légyszi.

mindegy, továbbra sem érzem, hogy nagy hülyeségeket mondott volna.
volt pár régebbi, ami ennél ezerszer idegesítőbb volt.
"but we had possession." :mrgreen:
Az volt a legjobb. :lol:

Itt egy kis összefoglaló egyébként az interjúról:
http://www.totalbarca.com/2014/intervie ... ore-149289

Mondjuk tényleg nem valószínű, hogy csak úgy elkezdett beszélni magától Joséról. Mindegy is, annyira nem vészes a dolog. :agree:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 8., szerda 14:47

Hagyjuk már Josét, hadd tengesse az életét Londonban...
szerintem a riporter tette fel a kérdéseket, ő csak válaszolt.
persze megtehette volna, hogy diplomatikusan elutasítja a kérdést, hogy nem akar mourinhoról csacsogni, de azért nehogy azt higgye valaki, hogy xavi írt a panenka c. újságnak egy mailt, hogy figyeljetek már srácok, mourinho eredményorientált és szerintem szar focit játszat, hozzátok már le légyszi.

mindegy, továbbra sem érzem, hogy nagy hülyeségeket mondott volna.
volt pár régebbi, ami ennél ezerszer idegesítőbb volt.
"but we had possession." :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 8., szerda 14:39

Annak ellenére, hogy abszolút megértem, hogy Xavi miért gondolkodik így Mourinhóról, azért kicsit túlzásba viszi a dolgot szerintem. Hagyjuk már Josét, hadd tengesse az életét Londonban... Örüljünk, hogy már nem a La Ligában tevékenykedik. :agree:

Hogy Mourinho miért játszat ilyen focit a Chelsea-vel, meg milyet játszathatna, azt már tárgyaltuk a PL-topikban, és itt egyébként is off, úgyhogy inkább bele sem megyek. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 8., szerda 14:28

Hát abszolút nem szerintem. Alapból Iniesta a bal oldalon/szélen szokott, Fabregas meg csúcsba... de mindegy, hidegen hagy.
Alapvetően értelmetlen, amit Bosque csinál. Felrak mindenkit, mert ők top középpályások, aztán mehet a cicázás egy futball meccsen.
Én csak egy utóbbi meccs térképét vázoltam fel.Akkor ez volt a felállás.De igazad van,mindegy is,teljesen értelmetlen az egész.Aztán majd ha kiesünk a VB-n,VdB lesz megsértődve...na mindegy.Úgy idejét múlt az egész,ahogy van...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 8., szerda 14:06

Mou második évében tényleg jól játszottunk. Ha nem is mindig játszottunk annyira szépen, de nagyon tetszett, hogy erőből legyalultuk a kis csapatokat. A Bayernnel is azt kellett volna, de ez sajna örök tüske marad bennünk, onnan kezdve lett Mou többet savazva. Kár a harmadik évért, ha ott nincs ekkora széthúzás az edző és a játékosok közt, akkor szerintem a triplázás sem lett volna lehetetlen(persze ezt soha nem tudjuk meg)

szerk: közben RMCF beelőzött :-(

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 8., szerda 14:04

(lehet egyedül vagyok vele),
nem vagy, kár a 3. évért...és az ikerrel folytatott küzdésért. Ott még magasabb szint lett volna, ha a csapat is partner. Komoly és erős csapatunk lenne,az egyik legesélyesebb bármire.

Ez van. Ment a levesbe.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zidane » 2014. január 8., szerda 13:43

Nekem egyébként Mou 2. évében tetszett a játékunk (lehet egyedül vagyok vele), akkor elég jól toltuk, persze voltak hibák, pl. amikor az első félidőben rendszeresen felmostuk az ellennel a pályát, utána a 2. félidei semmit tevésből is rendszert csináltunk. Ettől függeltelnül erős volt a csapat, volt arca és karaktere....csak sajna a 3. évre vissza estünk, így az marad meg az emberekbe, ami valamennyire annak is volt az oka, h nagyon a barca ellen hegyezte ki Mou a csapatot...így a többi csapat ellen amikor más volt a taktika már rendre szenvedtünk....de legalább akkor meg a Barcát sikerült lenyomni. :)

Xavi meg egy pöts...ez nem újdonság...emberileg nagyon kevés, ahogy sok katalán társa....szóra se érdemes.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 8., szerda 12:19

Kicsit durcás gyerek érzete van a dolognak csak nem értem mire fel.
Mert valószínű vége a soha nem látott sikerkorszaknak,amit kezelni nem tudtak, kicsit azt hihették, ez a barca...és sok drukker is ezt hitte...majd jön a csalódás,amikor az lesz újra a tendencia mint az elmúlt 100 évben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Balii
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2014. január 2., csütörtök 15:29
Kedvenc játékosaid: CR7,R9,Roberto Carlos,Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Balii » 2014. január 8., szerda 11:57

Azt hinné az ember hogy az idő múlásával bölcsebb és belátóbb lesz az ember de úgy néz ki Xavinál ez nem következett be.
Hihetetlenül arrogáns és beképzelt (nem csak ezen nyilatkozata miatt) ami szerintem akkor se érthető ha effektív mindent megnyert amit meglehet,sőt szerintem pont ezért kéne ilyenkor kettőt fújnia és normál módon nyilatkoznia mert ez kicsit szánalmas.
Egyáltalán nem gondol bele hogy milyen sokat számíthatott az a BL győzelem mind az Inter és mind a Chealse szurkolóknak és játékosoknak,ő meg gyakorlatilag szemen köpi őket hogy nem hagytak nyomot (kb hogy szarok voltak).
Kicsit durcás gyerek érzete van a dolognak csak nem értem mire fel.
A Mourinhos részt pedig betudom annak hogy amíg itt volt addig szapulta a Barcát rendesen és valószínűleg ők ehhez nem voltak hozzászokva ezért közutálatnak örvend a Barcánál José.Az már csak hab a tortán ugye hogy Jose mutatta meg azt az utat amivel idegenben is és hazai pályán is meglehet verni a Barcát ami gondolom újabb szívfájdalom Xaviéknak..(kivétel természetesen az első meccse).Szóval szerintem ez a beszólok Josének dolog még elég sokáig fog menni főleg házon belül.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. január 8., szerda 6:27

'shutterisland írta:xavinak valóban vannak cifra nyilatkozatai, de szerintem ez most azért nem vészes.

ti real madrid szurkolóként átéltétek, hogy mourinho valóban eredmény orientált játékot játszatott a ti csapatotokkal is, volt itt minden, például kivégzések helyett érthetetlen visszaállás, bekkelés, kontrafoci.
persze sokszor előfordult, hogy szépen játszottatok, de az sem neki volt köszönhető, hanem annak, hogy többek között marcelo, alonso, benzema vagy özil tipusú arcok voltak a csapatban, akik azért tudnak egyet s mást a lasztival.
én tisztán emlékszem, hogy azért sokan szidtátok a játék színvonalát, amíg itt volt, mintha lekorlátozta volna a realt.

nem tudom, mennyire követitek a chelsea-t, de ahhoz képest, hogy willian, oscar, hazard, mata, ramires és hasonló kaliberű arcok vannak, akikkel azért lehetne ám (angol szinten főleg) szép, kombinatív focit játszatni...többnyire szintén a szokásos, bedarálós, kreativitást nélkülöző fociját játssza.

az interes és di matteo féle chelsea-s résszel én speciel egyetértek, mert az inter bennem sem hagyott mély nyomot, a di matteo-s részhez pedig annyit, hogy abban a szezonban valami páratlan szerencse kísérte végig az egész bl-ben a chelsea-t a csoportkörtől kezdve a benfica,napoli,barca és bayern meccsekig bezárólag, és tényleg nem volt valami emlékezetes a focijuk.
persze ezeket lehet máshogy gondolni, ezek azért szubjektívabb dolgok.

az utolsó mondatot én úgy értelmeztem, hogy a tili-tolira büszke.
Eredmény orientált, cél centrikus felfogású személy. Nincs olyan edző, aki az első évében is "szép" és eredményes tud lenni a csapatával (normális kondíciók között, van pár kivétel, pl. RMFC is írt; felszabadultak, nem szerették annyira, már korábban összeértek stb, és ehhez ugye még a lépés is kijött az adott évben...). Második évben szerintem egész pofásan játszottunk. Hogy szerinted a játékosoknak volt köszönhető ("arcoknak"), akkor sehol egy edzőnek sem köszönhető a "jó/szép" játék. Ez részben igaz az irónia ellenére is.

Én követem a Chelsea-t, és már többször is reagáltam több topikban ezen a fórumon, hogy azért besz@rás, még csak nem is Chelsea szurkolók panaszkodnak rögtön, az első évében (hiába dolgozott ott, a játékosok nagy része új arc számára) a "szép" játékétz, hanem a José ellen antipátiát érző Real/Barca fanok. Ha egy csapat, akinek a játékosai technikai képzettsége kiváló, és futós-darálós focit játszva PL esélyes tud lenni (nem leszerepelve más kupákban sem), akkor mi lesz ha elkezdenek "focizni" ? A semmiből nem lehet hirtelen gyönyörű játékot varázsolni, pont a Barca fekteti erre a világon a legnagyobb hangsúlyt, szóval kár lenne magyaráznom. A "jövő" valamilyen szinten a Portugált igazolja; a futball eredmény centrikus lett minden téren. Nincsenek már a mai labdarúgásban olyan játékosok akik látványosan varázsolnak. Itt nem például egy remek indításról beszélek, hanem Ronaldinho-ról, Zidane-ról, sorolhatnánk. Messi és CR is erősen ilyen irányba változott. Volt itt egy videó, hogy CR a MU-s éveiben mennyi "fölösleges" (zárójelben, mert többnyire azért bejött neki...) cselt bevállalt, de régebben Messi is több látványos csellót csinált. Ezeket elhanyagolva még eredményesebbek mint valaha, a látvány rovására...

Xavi (aki sosem bírózik, vagy mégis..) nyilatkozata ismét bizonyítja, hogy a fizikai leépülése együtt jár a szellemivel. Amíg Mourinho a Real edzője volt, azért nyilatkoznak róla a Barcások, mert ő a Real kötsög edzője....
Most nem keresem vissza minden egyes csámcsogását azóta, hogy Mou már nincs nálunk, de a kedvencem mikor a konföderációs kupa alatt is vele volt elfoglalva. Mikor pont semmi köze semmihez, és nem is szólt be semmit, beteges... "ő nem akarja támadni Mourinho-t, de....", és elkezdte sorolni mi baja a csapata(i) játékával. Nagyon mély nyom maradhatott benne.
Abban igaza van, hogy José-nak csak az eredmények számítanak; talán ha ezen a ponton megáll, akkor vele bólogatok, de folytatván tovább süllyed a szememben, mert ő viselkedik még mindig úgy, mint akire lőnek... (Természetesen Mou viselkedése sem volt mindig megfelelő, ezt még én is belátom, még mielőtt valaki korábbi sérelmekkel magyarázná a folyamatos fröcsögést).
Ennyire beképzelt, arrogáns módon lekezelni (BL nyertes) csapatokat sem látok sűrűn. A szépségből kiindulva le sem kellene játszani a BL meccseket, nyerhetne az, aki a legszebben játszik (; szigorúan egy netes szavazás döntené el, hogy ki...). Apropó, Övrebö tevékenykedése szép volt 2009-ben, vagy az nem tetszett neki annyira, nem tom...

kamcore
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 13:44
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Messi, Iniesta, Mascherano
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kamcore » 2014. január 8., szerda 5:51

" José Mourinho ugyanakkor csak egy edző, akinél kizárólag az eredmények számít."

Igaz ez? Igaz. Soha nem játszott semmilyen csapattal sem szép játékot Mourinho, a Madridnál is "kötelezőképpen" kerültek elő néha a mutatványozós témák.

"Ki emlékszik arra az Interre, amely megnyerte a Bajnokok Ligáját?"

Kontragépek. Semmi maradandód nem alkottak. Bár azért nehéz definiálni egy csapat játékát, pl a Bayern-ét se tudnám megmondani, hogy mi (jó mostmár gondolom megy a tili toli tiki-taka, bár nem nézem a meccseket). Szal' ezzel úgymond célt talált, csak a csapatok 90%-áról el lehet ezt mondani.

Igazából nem mond hülyeséget, csak arrogáns, de az rohadtul. És ez személy szerint nekem is bahsza a szemem. Lassan közelít az Ibra-Ballotelli színvonalhoz, mélyrepülésben van az öreg.

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Puding » 2014. január 8., szerda 4:09

Shutter... mindent meglehet magyarázni, csak az előzmények nem ezt támasztják alá.

Egy Barca vagy egy Real szurkolóban meg jó, hogy nem hagytak nyomot az Inter sikerei... :roll:

Gondolom Xaviban meg nyomot hagyott a Bayern elleni csodájuk, csak ugye arról nem kell beszélni, meg sem történt... :mrgreen:

Di Matteos rész:
Nekem van pár Chelsea szurkoló ismerősön akik istenítették Di Matteot a BL győzelem után, meg ahogy láttam ez a neten is így volt. Lehet szar játékkal, lehet nem a világ legjobb edzőjével, de végülis vele nyerték meg a történelmük első BL trófeáját, nekik ez sokat számít, persze nekünk meg Mr. tökéletes Xavinak lehet ez semmit nem jelent, miért jelente bármit is?

De fordítsuk meg:
Mi lenne, ha például Lampard lenyilatkozná hogy neki semmit nem jelentenek a Barca BL győzelmei, mert unalmas focit játszanak. Na ugye...

Xavi jobban tenné, ha csöndbe maradna a többi jómadárral együtt...
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég