Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. január 4., szombat 8:54

Nem tudom kifejezni mit érzek. Köszönöm,hogy fényt hoztál a sötét,elvakult Madridista emberek szívébe,fejébe. :mrgreen:


Még 1x :salute:


Kamcore én így szeretlek :D TAAAANÍÍÍÍTSSSSSSS!!!!!!!!!! :sziv:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. január 4., szombat 2:54

Látom szóba került Franco tábornok is. Pár Barca "szurkoló" előszeretettel emlegeti fel, többnyire ők a legtudatlanabbak a témában (maximális tisztelet a kivételnek).

3 évig tartó polgárháború volt a "bal" és "jobb" oldal között, oda-vissza nyírták egymást. A nacionalistákat Olaszország (Mussolini), a Harmadik birodalom, és Portugália támogatta, a másik oldalt Mexikó és az egész Szovjetunió segítette. Amikor csúcson voltunk (1956-60) spanyol fronton 2 kupát nyertünk, míg a Barca 10-et; ez hogy lehet....? 1938-tól volt ő a mindenható Spanyolországban, a Real 15 évre rá nyert bajnoki címet.

Nem tudom volt e már valamilyen formában, de pár érdekes dolog, ha megengeditek:

- Az első bajnokságot a Barca nyerte érdekes körülmények között: a májusi Real-Barca meccset a spori 5 perccel hamarabb lefújta, mert elfelejtette hozzáadni az eső miatti játékmegszakítást. A játékosok hiába reklamáltak, a spori nem csinálta vissza hibáját így a Barca 0-1-re nyert és megnyerte a bajnokságot is.

- Az első sztár aki mindkét csapatban játszott az egy bizonyos Samitier volt, aki Barca legendaként igazolt át a Madridba 1933 nyarán: a Barca nagyon megszenvedte a hiányát és ki is estek az élvonalból, ám ekkor jött az ötlet, hogy emeljék meg a bajnokság létszámát: így maradt bent a katalán gárda mely a következő szezonban is csak osztályozóval maradt bent.

- A chamartíni botrány: 1943-as spanyol kupában összekerült a két gárda, az első meccs Barcelona-ban volt és a Barca 3-0-ra nyert, ám a találkozó alatt szélsőséges, gyűlölködő megnyílvánulások miatt több madridi játékos sem akarta folytatni a játékot: Franco bosszúja nem maradt el: a visszavágón 11-1-re nyert a Madrid (félidő 8-0) a Barca játékosait a rendőrség fegyverrel kényszerítette a játék folytatására, mert itt ők akartak levonulni a pályáról. A legnagyobb érdekesség azonban ez: egyetlen egy újságíró vette a bátorságot, hogy szót emeljen a 11-1-es meccsen történtek ellen: egy katalán újságíró, aki annak ellenére, hogy katalán hatalmas Franco hívő volt (ennek ellenére sem ment el szó nélkül a meccs mellett). Később ez az úriember 21 éven keresztül töltötte be a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnöki székét, neve: Juan Antonio Samaranch.

- Érdekesség, hogy Kubala majdnem a Real-hoz, míg Di Stefano majdnem a Barcához szerződött, de barátságos meccsen mindketten szerepeltek a másik csapatban, sőt Puskás is játszott a Barcában!

- Az 1960-61-es szezonban a BL-ben kerültünk össze a Barcával: az első meccsen (Madrid) 2:1-es vezetésnél a 85. percben Kocsis kapura tört: a partjelző lest intet, majd Kocsist szerelték a 16-oson kívül: a sporti 11-est ítélt amit berúgtak. A visszavágón érdekes módon a visszavágóra is egy angol játékvezetőt küldtek: 3 madridi gólt nem adott meg és egy volt egy vitatott gólvonali szituáció, majd megsérült egy emberünk (akkoriban nem volt csere) 10 emberrel folytattuk: kikaptunk 2-1-re. A nemzetközi sajtó szerint az UEFA 5 év után mindenképp új bajnokot akart avatni a BEK-ben.

- 1966 őszén a hazai pályán nyertünk 1-0-ra a Barca ellen és a 95. percben szereztük a győztes gólt majd a játékvezető a 101-ik percben fújta le a találkozót: arra hivatkozott, hogy megállt az órája. Nem tudjuk, hogy alapból mennyi lett volna a hosszabbítás, de kevés rá az esély, hogy 5 perc.

- 1968-ban a Spanyol Kupa döntőjében találkoztunk a Barcával. A mérkőzést Franco tábornok személyesen tekintette meg (a kupa ekkoriban már rég róla volt elnevezve!) melyet a Barca 1-0-ra megnyert úgy, hogy a mérkőzés során a madridi drukkerek üvegeket dobáltak a végén a játékvezető irányába mert 2 jogos büntetőt nem adott meg nekünk. Ezután megtiltották az üveges italok árusítását a stadionokban. Felmerül a kérdés: ha Franco tényleg akkora tényező lett volna mint sok katalán tartja, akkor ez (ezek) hogy történhetett meg?

- 1970-ben botrányos körülmények között fejeződött be az oda-vissza vágós spanyol kupaküzdelem: a mérkőzésen nekünk fújtak, majd a spori másnap egy vadonat új BMW-vel kezdett el közlekedni: később saját hibájából szörnyethalt az autóban...

- Az első Real Madrid játékos, akit felállva tapsolt meg a Camp Nou egy bizonyos Laurie Cunningham volt: 1979-ben nagyszerű játékával 2-3-ra nyertünk.

- 1982-ben Periko Alonso győztes találatot szerzett ellenünk a klasszikuson. Ő nem más, mint Xabi Alonso apja.

- Az 1983-as kupadöntőben Maradona szabályos gólt szerzett ellenünk, máig nem tudni, a játékvezető miért nem adta meg. A meccset a Barca nyerte 2-1-re.

- 1984-ben a madridi publikum felállva tapsolta meg az Isteni Diego teljesítményét: ugyan a Barca kikapott, de ő fantasztikus gólt szerzett.

- Az első díszsorfal: 1988 tavasza, a Barca állt sorfalat hazai közönség előtt.

- 1991-ben az első madridi díszsorfal, szintén haza pályán.

- A Barcelona és a szerencse:
A Dream Team 4 bajnoki címet szerzett egyhuzamban: ebből 3x egy fordulóval a vége előtt nem ők vezettek: 2x a Real Madrid kapott ki Tenerifén, egyszer a Depor ikszelt úgy, hogy Gjukic a 90. percben büntetőt rontott és így Barca jobb gólkülönbséggel nyerte a bajnokságot.

- 1994: Barca - Real 5:0. 1995: Real - Barca 5-0. Érdekesség: Michael Laudrup mindkétszer a győztes csapat tagja volt!

- Figo átigazolása utáni botrányos Klasszikus után Portugália szövetsége lemondta a Katalán válogatott elleni barátságos mérkőzést.

- 2002-ben Madridban 2-2 lett az meccs, de Rivaldo egy teljesen szabályos gólját érvénytelenítették.

Forrás: Margitay R. - Margitay Zs.: Barcelona - Real Madrid. Az El Csásico és ami mögötte van. ABA könyvkiadó, Budapest, 2012.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 4., szombat 0:41

ez így meló után, hát mindent nem olvastam el, de a pofám leszakad :lol:

eurobarcan már mindenki egyet értett veled ugye, szóval úgy döntöttél jössz és rendet raksz itt a tudatlan, elvakult madridisták között...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 3., péntek 22:26

Szeretek real drukker lenni,és büszke vagyok rá,mert ez a klub minden őszinteségében,tisztaságában,úriasságában köröket ver rátok......JM ide vagy oda.....franco ide vagy oda. Igy is.
Örülök hogy nem barcás vagyok.

Ezt lopom aláírásba. :)
Love football, hate antifa.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 3., péntek 21:44

Egyszerű egyébként ez a katalán sztori úgy a klub, a játékosaik és a szurkolóik részéről is. Kisebbségi komplexus. Soha nem fogják kinőni.



Barca drukker nem lennék soha...inkább lennék mocskos :cens: , de Barca drukker nem lennék sohaaaa... :iszunk: :D :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 3., péntek 21:34

Szeretek real drukker lenni,és büszke vagyok rá,mert ez a klub minden őszinteségében,tisztaságában,úriasságában köröket ver rátok......JM ide vagy oda.....franco ide vagy oda. Igy is. 
Palabras de un verdadero hombre todavía llevan la verdad ..... :salute:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 3., péntek 21:26

Drága arany barcás barátaim....a pofátlanságnak is van határa.Én nem piszkálok itt már elég régóta senkit sem,pedig volna ok rá,ezer is.De nem teszem,mert értelmetlen. Ti máshogy vagytok "programozva". Soha nem szerettem a drukkereiket,nem, mert a legtöbb(vannak páran,sajnos nagyon kevesen akik emberi mértékkel gondolkodnak,nem azzal amivel piké,rossel,alves,xavi,vagy gaspart anno) nem üti meg azt a szintet amit kellene.

A franco éra nyerhetetlen barca dolgában,a TÉNYEK sem elegendőek,hogy a mérhetetlenül ostoba kis agyatokban(vagy inkább az agymosott agyatokban) kigyúljon a fény,hogy azok a sztorik NAGY RÉSZBEN hazugságok voltak. A barca NEM NYERHETETT......adják ki az ukázt még ma is,és TÉNYLEG.....nem is nyert,csak kb annyit mint francon túl bármikor. Ez nem számit,mert NEM AKARJÁTOK hogy számitson.....mert Ti arra vagytok "hangolva" mint a katalánok,a haragra,a gyűlölködésre,a leszólásra...olyan tulajdonságokra,amiket mélyen megvetek.
Gyorsan teszem hozzá,hogy itt,a mi fórumunkon,van pár barcás,akik tudják mi a tisztelet,a másik megbecsülése...és elismerése. Ezek páran,VALÓSZINŰ olyan emberek,akik a magán életben is intelligens,művelt elemek,és nem a szokásos drukker,aki buta mint a tök,és nem állt 2x sorba amikor az észt osztották.

Perez a háttérből manipulál......ez már a netovábbja annak amit gusztustalan kis olcsó piti szövegeknek hivok.
A manipulációról nekem más jut eszembe....az meg PONT TI vagytok....az egész rendszeretek ERRE épül,hiába ugattam éveken át(aztán már elég sokan belátták).......majd IBra is megerősitett ebben,hogy nagyon is jól láttam,vettem észre,mi is folyik ott gyöngyösön. Persze azóta tudjuk....tőletek,hogy ibra hazudott. Igaz aki elolvasta a könyvét,az hamar rájön,egy tökéletesen őszinte,önmagát mindenben(tehetségben vagy bűnben) elismerő,feltárulkozó leirás.

A katalán sport főszerkesztője,élő adásban ISMERTE be.....hogy a lapjuk, MINDEN NAP, szentel lejárató cikket a real madrid ellen,gennyezés,azt is ELMONDTA,őszintén(máig sem értem mi vezérelte) hogy az nekik nem fontos hogy a hir vagy cikk,igaz -e? ...a lényeg hogy rossz legyen a madridra nézve. Mint mondta: MERT ERRE KIVÁNCSI A KATALÁN OLVASÓ.

Aki ezt nem tudja a megfelelő súlyban értelmezni,és felfogni,az nem való ide,de máshová sem. A katalán média szándékosan is torzit ha kell,mert TI NEKTEK EZ KELL......egy impulzus hogy tudjatok gyűlölködni,köpködni.
Nekünk NEM. A madridi média csak helyileg real közeli....ahol tud belerúg a madridba,mert abból él....nincsen madrid babusgatás mint nálatok......ott MEGVANNAK AZ EMBEREK VEZETVE. MERT mint mondta a katalán főszerkesztő,erre van igény ott.
Hazugságok.....hazugságok.......

Úgyhogy ne perezezzetek,mert egyelőre ő messze van a gaspart,rosell sehonnaiktól.

Azt meg le*rom ha idejön pár okostojás és nekilát engem lekulá*zni,tették elégszer. Nagy cucc,az én mondataim nagy része szépen adta magát az évek alatt.....a tiétek meg nem.

Szeretek real drukker lenni,és büszke vagyok rá,mert ez a klub minden őszinteségében,tisztaságában,úriasságában köröket ver rátok......JM ide vagy oda.....franco ide vagy oda. Igy is.
Örülök hogy nem barcás vagyok.

Elnézést azoktól akik nem ilyenek. Rájuk ez nem vonatkozik.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 3., péntek 21:25

Én magamat mindig is egy olyan embernek tartottam, aki objektíven kezeli a dolgokat. Megértem, én, hogy rosszul esik, csak a másik oldalról, meg pont úgy tánik, hogy ti nézitek szemellenzővel a dolgokat. :) 
Látod,én nem tartom magam annak.De asszem ez így természetes,mert minden szentnek maga felé hajlik.a keze....DE
Mindig megadom a tiszteletet az ellenfélnek,és ha úgy érzem nem logikus,hogyne mondjam igaz,amit úgy érzek hogy mégis ködös,magyarán nem vagyok 100%-ig biztos a dolgomba,akkor nem írok le zöldségeket,akkor befogom a pofám.(ne vedd magadra)
De ez a helyzet tiszta.Itt nincs mit mismásolni,Pique megint baromságokat beszélt,ez tény.És nem szemellenzős vélemény az,ha a legnagyobb Real Madrid szurkolói oldalon ennek hangot adnak....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2014. január 3., péntek 20:25

Mert mintha nem lehetne odatolni egy kis pénzt a csóró firkászok orra alá, főleg ha madridi érzelműek. Áh, olyan nem lehet. Még a végén ti lennétek a "rosszifúk". No way.
Ez még mindig csupán feltételezgetés,semmi valóságalapja nincs...Ezek után tényleg nehéz elhinni,hogy objektívan látod a dolgokat, már ne is haragudj. :) Ennyi erővel ez fordítva is igaz lehet...Mégsem feltételezi senki,hogy Rosell megkente mondjuk az El Mundot, vagy a többi katalán érzelmű újságot, hogy Madridot ócsároló,lejárató cikkeket közöljenek...

kamcore
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 13:44
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Messi, Iniesta, Mascherano
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kamcore » 2014. január 3., péntek 20:16

Pipita írta: Na, kíváncsian hallgatom az elméletedet. Mi mögött áll Perez? Mit művelt? Lionel Messi néven adót csalt? Ő photoshoppolta oda a kis argentin fejét két csöcs közé? Esetleg ő találta ki az El Confidencial cikkeit melyek szerint Messi az öltöző zsarnoka? Vagy hogy állhat emögött Perez, mégis mit tehetett?
Amúgy az ilyen találgatásoknak annyi értelme van, mintha én azt mondanám, hogy szerintem Messi áll 9/11 mögött.
Csak az a baj, hogy a ti nyílt provokációtok annyira egyértelmű, hogy nagyon, míg te csak koholt vádakkal dobálózol.
Meglepő módon...
Mert mintha nem lehetne odatolni egy kis pénzt a csóró firkászok orra alá, főleg ha madridi érzelműek. Áh, olyan nem lehet. Még a végén ti lennétek a "rosszifúk". No way.
Pipita írta: Baráti jó tanács: Hogyha objektívnek akarsz tűnni, vagy neadj isten ténylegesen az is akarsz lenni, akkor ne dobálj szart bizonyíték nélkül másra, mert így nagyon könnyen elveszted a hitelességedet, és csak ki fognak nevetni.
Valószínűleg kevésbé vagyok elfogult, mint többek között Te, mert én nem feltétlen csak a rosszat keresem akár a madridban, akár más csapatban, és elismerem, hogy a saját portánkon is rendet lehetne tenni. Kb. két komment alapján meg szerintem ne vonj le túlságosan is messzemenő következtetéseket, szerintem. :) Itt pont olyan dolgokról van szó, amik rohadtul vitathatóak, valószínűleg nem fogtok meggyőzni, és én sem titeket, csak véleményt nyilvánítottam.
dzsihad91 írta: Mindig öröm látni, ha valaki ennyire vakon van mint te...természetesen írigy vagyok a magadfajtára,megnézed a zuhanyhiradót, önelégült fejjel átkocogsz a fotelből a gépasztalhoz és birkaként hányod vissza a tömegbe Hegyi úr aranyköpéseit.Neked természetesen nincsenek gondjaid mert nem... blablabla
üdvözlettel: Nostradamus
Még mindig tart a szilveszter? :D Vagy az alkohol már a mindennap része lett? Nem kéne általánosítani, az ilyen sörvirsli szerű egyedektől pedig szintén tartózkodom. :)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. január 3., péntek 19:40

amikor Messi ellenes lejárató saga elindult a múltkor, akkor valahogy mindig ott lyukadok ki, hogy emögött valószínűleg Perez áll.
Na, kíváncsian hallgatom az elméletedet. Mi mögött áll Perez? Mit művelt? Lionel Messi néven adót csalt? Ő photoshoppolta oda a kis argentin fejét két csöcs közé? Esetleg ő találta ki az El Confidencial cikkeit melyek szerint Messi az öltöző zsarnoka? Vagy hogy állhat emögött Perez, mégis mit tehetett?

Amúgy az ilyen találgatásoknak annyi értelme van, mintha én azt mondanám, hogy szerintem Messi áll 9/11 mögött.
Csak az a baj, hogy a ti nyílt provokációtok annyira egyértelmű, hogy nagyon, míg te csak koholt vádakkal dobálózol.

Meglepő módon...
Én magamat mindig is egy olyan embernek tartottam, aki objektíven kezeli a dolgokat.
Baráti jó tanács: Hogyha objektívnek akarsz tűnni, vagy neadj isten ténylegesen az is akarsz lenni, akkor ne dobálj szart bizonyíték nélkül másra, mert így nagyon könnyen elveszted a hitelességedet, és csak ki fognak nevetni.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2014. január 3., péntek 19:35

[/quote]

Csak hallgatom az önjelölt Nostradamusotok állandó sírását, nagyon ritkán arra reagáltam, meg egy-két blődségre, remélem nem zavar.[/quote]

Mindig öröm látni, ha valaki ennyire vakon van mint te...természetesen írigy vagyok a magadfajtára,megnézed a zuhanyhiradót, önelégült fejjel átkocogsz a fotelből a gépasztalhoz és birkaként hányod vissza a tömegbe Hegyi úr aranyköpéseit.Neked természetesen nincsenek gondjaid mert nem te gondolkozol ,hanem a sport napilapok és tévék gondolkoznak helyetted.Mi lenne ha elfogadnád, hogy a kis Lionell is követhet el hibákat ? Emberből van ő is meg CR is...Messi adót csalt, ezt te soha nem fogod elismerni mert túl szűk a látóköröd,túl egyszerű vagy...majd ha a sport tv mondja, akkor talán, addig biztos nem. Az alapvető probléma a barcelona ifjú szurkolói táborával, hogy nem ismerik klubjukat, történelmüket, etetve vannak a média álltal és a klubjuk álltal. Az én klubom rengeteget költ játékosokra, ha kell rúg,harap színészkedik a siker érdekében, nekem nem fog kettéhasadni a szívem ,ha kiderül ,hogy Perez afrikai gyerekek hulláin alszik, te viszont a hányásodban fogsz fetrengeni ,ha kiderül, hogy Messi nem illatosat sz.rik.

köszönöm, hogy nem a madridi szurkolótábort gazdagítod szakértelmeddel és számodra a megfelelő közeget választottad. :) (persze a kérdés továbbra is fen áll ,hogy mit keresel itt és miért nem sörvirsli-nek tapsolsz a túloldalon,nívósabbnál nívósabb hozzászólaihoz) :agree:

üdvözlettel: Nostradamus

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Savant » 2014. január 3., péntek 19:31

“Mindenhonnan támadnak minket. Eljön az idő, mikor ki kell mondani, hogy elég.” – mondta Piqué.
EZ a pontagyú most éppen miről is nyilatkozgat? Bazzeg, senki hozzá nem szól, de már fröcsög. És pont azokat a dolgokat próbálja a Madridra és játékosaira húzni, amik éppen őket jellemzi. Remélem Alves és Xavi is megszólal. Nekik muszáj!
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

kamcore
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 13:44
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Messi, Iniesta, Mascherano
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kamcore » 2014. január 3., péntek 19:09

morientes írta: Ami a "Nostredamusunkat" illeti,bizony sokszor van igaza,mégha sokan paranoiásnak is hiszik...arra sem emlékszem hogy Presidente Perez,valaha,valamikor,lejárató kampányba kezdett volna Messi ellen.Azt már jobban el tudom képzelni hogy egyszer csak hipp-hopp megveszi,és ezáltal leesnek a katalán állak.. :lol:
Az viszont tény,hogy ha valamelyik barca játékos nyilatkozik,nem állja meg,hogy ne rúgjon bele a madridba egy nagyot...Xavi,Pique,Alves,menetrend szerint.A másik oldalon meg mindig dicsérik a válogatott társakat,úgy Iker,mint Ramos...egyetlen ember van a barcaba,aki tisztán látja a dolgokat,akiben van tisztelet,de akit mi ugyan úgy tisztelünk,az Puyol...az öreg megérdemel minden Respectet,de hát ő nem mai gyerek,át élt sok nagy csatát,egy igazi ikon,rá büszkék lehettek.Ő még a régi iskola,kár hogy már lassan befejezi....talán róla kellene példát venni a játékostársaknak,meg azoknak a szurkereknek akik csak azért szerették meg azt a klubot,mert az utóbbi 8 évben olyan kva jól ment...
Azért az bizakodásra ad okot,hogy vannak még itt olyan barca szimpetizánsok,akik reálisan látják a dolgokat,minr Shutter vagy GT,akikkel kulturáltan el lehet vitatkozni a fociröl,és nem csak a jól bejáratott kliséket olvasom nap mint nap...egy real oldalon.Szal ha igazi barca szurkoló vagy,akkor értékeld át amiket leírtál,és szivesen elvitatkozgatok veled a futballról...de ezt a provokativ egyendumát hagyd a francba...
Nem nyilatkozom, ilyen szemptonból, nem olvasom állandóan, de amikor elkapom, akkor nagyrészt nem értek egyet. Neymar non-stop ekézése, Messi is a good boy, meg hasonlók, valljuk be, bicskanyitogatóak.

Én magamat mindig is egy olyan embernek tartottam, aki objektíven kezeli a dolgokat. Megértem, én, hogy rosszul esik, csak a másik oldalról, meg pont úgy tánik, hogy ti nézitek szemellenzővel a dolgokat. :)
Xavi, Piqué, Alves dolgokban őszintén szólva egyett is értünk, csak az én szememben ezek a kis odapiszkálódások egyáltalán nem számítanak komolynak, és én személy szerint butaságnak tartom ezeket felvenni.
Mivel a lakótársam madrid drukker, sokt szoktunk "vitázni", meg sokat nézem a madrid meccseket is, akarva-akaratlanul, így azért látom, hogy mi a jó, meg mi a rossz. Van aki még így is szimpatikus, hogy madridista (Lopez, ennek anno Eurobarcán hangot is adtam), meg van aki jelleméből fakadóan soha nem lesz kedvelhető figura, de nekem nem is ezekkel volt most bajom, hanem azzal, ahogy most egy-két szurkoló vélekedett erről az egészről.
realistahuni írta: Ennyi hülyeséget nehéz lehetett összehozni. Biztos Perez bérelte fel az adóhivatalt és a rendőrséget hogy kezdjenek Messi körül szimatolni. :lol:
Benned most összeomlott egy világ, mert Messiről nem csak folyamatosan istenítő cikkeket hoz le a média, lehet, hogy mégsem az a mintadiák mint ahogyan azt te láttad, és lehet, hogy idén nem kapja meg a harmadik olyan aranylasztit amit nem érdemelne meg. Mit csinál ilyenkor hungarokatalán? Áthárít mindent Perezre, tipikus védekező mechanizmus. :lol:
Ja, mer Perez papa az ártatlan angyal. :roll: Ne lógjon már bilibe a kezed, pénzzel mindent elérhet az öreg. :) Senki nem beszél itt arról, hogy mintadiák, de azért könyörgöm, az egy kicsit abnormális, hogy mindig van valami amivel megtalálják... bár a végén mindig kiderült, hogy kamu az egész.
realistahuni írta: oké, a mi kurva anyánkat. :shutup:
És a hab a tortán az, hogy pont ti beszéltek sunyiságról, akik folyamatosan fetrengnek, eljátszák nagyhalált, és 11-en rohannak a bíróra egy-egy kétes szitunál.
nonszensz.
Ja, a madridnál meg kétes szituációkról meg hírből sem hallottak... :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 3., péntek 18:53

Csak hallgatom az önjelölt Nostradamusotok állandó sírását, nagyon ritkán arra reagáltam, meg egy-két blődségre, remélem nem zavar.
Ami a "Nostredamusunkat" illeti,bizony sokszor van igaza,mégha sokan paranoiásnak is hiszik...arra sem emlékszem hogy Presidente Perez,valaha,valamikor,lejárató kampányba kezdett volna Messi ellen.Azt már jobban el tudom képzelni hogy egyszer csak hipp-hopp megveszi,és ezáltal leesnek a katalán állak.. :lol:
Az viszont tény,hogy ha valamelyik barca játékos nyilatkozik,nem állja meg,hogy ne rúgjon bele a madridba egy nagyot...Xavi,Pique,Alves,menetrend szerint.A másik oldalon meg mindig dicsérik a válogatott társakat,úgy Iker,mint Ramos...egyetlen ember van a barcaba,aki tisztán látja a dolgokat,akiben van tisztelet,de akit mi ugyan úgy tisztelünk,az Puyol...az öreg megérdemel minden Respectet,de hát ő nem mai gyerek,át élt sok nagy csatát,egy igazi ikon,rá büszkék lehettek.Ő még a régi iskola,kár hogy már lassan befejezi....talán róla kellene példát venni a játékostársaknak,meg azoknak a szurkereknek akik csak azért szerették meg azt a klubot,mert az utóbbi 8 évben olyan kva jól ment...
Azért az bizakodásra ad okot,hogy vannak még itt olyan barca szimpetizánsok,akik reálisan látják a dolgokat,minr Shutter vagy GT,akikkel kulturáltan el lehet vitatkozni a fociröl,és nem csak a jól bejáratott kliséket olvasom nap mint nap...egy real oldalon.Szal ha igazi barca szurkoló vagy,akkor értékeld át amiket leírtál,és szivesen elvitatkozgatok veled a futballról...de ezt a provokativ egyendumát hagyd a francba...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 3., péntek 18:46

Személy szerint nekem mindig az jut eszembe, hogy amikor Messi ellenes lejárató saga elindult a múltkor, akkor valahogy mindig ott lyukadok ki, hogy emögött valószínűleg Perez áll. Persze, nem készpénznek kell venni, de ki más lehetne? Mi legalább nyíltan megmondjuk a véleményünket (akár burkoltan, akár támadólag), nem pedig sunyiba (és itt ezen van a hangsúly) fúrjuk a másikat ott ahol lehet, és rohadtul nem csak szavakkal...
Megvan a beszólogatás, de szerintem a tisztelet is ugyanúgy. Ha tiszteletlenül állnánk a madridhoz, akkor valószínűleg mi sem állnák most a tabella tetején.

Ennyi hülyeséget nehéz lehetett összehozni. Biztos Perez bérelte fel az adóhivatalt és a rendőrséget hogy kezdjenek Messi körül szimatolni. :lol:
Benned most összeomlott egy világ, mert Messiről nem csak folyamatosan istenítő cikkeket hoz le a média, lehet, hogy mégsem az a mintadiák mint ahogyan azt te láttad, és lehet, hogy idén nem kapja meg a harmadik olyan aranylasztit amit nem érdemelne meg. Mit csinál ilyenkor hungarokatalán? Áthárít mindent Perezre, tipikus védekező mechanizmus. :lol:


Kezd itt eluralkodni az üldözési mánia, meg az önsajnáltatás...

oké, a mi kurva anyánkat. :shutup:
És a hab a tortán az, hogy pont ti beszéltek sunyiságról, akik folyamatosan fetrengnek, eljátszák nagyhalált, és 11-en rohannak a bíróra egy-egy kétes szitunál.
Love football, hate antifa.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. január 3., péntek 18:22

...szerintem a tisztelet is ugyanúgy
Jól van, vicces lesz 2014 is. :lol:

kamcore
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 13:44
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Messi, Iniesta, Mascherano
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kamcore » 2014. január 3., péntek 18:18

h3x0r írta:
kamcore írta:Kezd itt eluralkodni az üldözési mánia, meg az önsajnáltatás... :)
Neha uldozesi maniank van vagy elkezdjuk sajnaltatni magunkat? Lehet.
A tenyeken viszont mit sem valtoztat. A melyen tisztelt elnokotok es a jatekosok is folyamatosan beszolnak a Madridnak, legyen az frissen igazolt jatekos vagy gyerekkora ota izig verig katalan. Akkor is folyamatosan provokalnak, amikor ok a jobbak, akkor is amikor nem. Ugyan ez madridi oldalrol nem letezik, vagy ha igen, akkor is minimalis.
Egyfeszt hangoztattatok hogy Mourinho az oka mindennek. Mourinho mar fel eve nincs itt, azota hanyszor szolt be nekunk az elnokotok es a jatekosaitok? Es mi hanyszor szoltunk be? Pique egymaga megtolthetne egy konyvet a beszolasaival.
Személy szerint nekem mindig az jut eszembe, hogy amikor Messi ellenes lejárató saga elindult a múltkor, akkor valahogy mindig ott lyukadok ki, hogy emögött valószínűleg Perez áll. Persze, nem készpénznek kell venni, de ki más lehetne? Mi legalább nyíltan megmondjuk a véleményünket (akár burkoltan, akár támadólag), nem pedig sunyiba (és itt ezen van a hangsúly) fúrjuk a másikat ott ahol lehet, és rohadtul nem csak szavakkal...
Megvan a beszólogatás, de szerintem a tisztelet is ugyanúgy. Ha tiszteletlenül állnánk a madridhoz, akkor valószínűleg mi sem állnák most a tabella tetején.
Az elnökünk meg farok, ez tény.
dzsihad91 írta: Szerintem az az üldözési mánia,hogy az öngólkirályotok vagy az elnökötök,vagy éppen a rettentően szimpatikus Dani Alves hetente nyilatkozik a madridról... :roll:
Ja, hetente. :)
morientes írta: Ezt neeee....ezért kár volt regelni... :roll:
Csak hallgatom az önjelölt Nostradamusotok állandó sírását, nagyon ritkán arra reagáltam, meg egy-két blődségre, remélem nem zavar.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 3., péntek 17:34

sonic írta:En mondjuk beneztem Franco ba' datumait, szoval meg ket evvel megtoldottam a regnalasat, bocsi, de RR-nel ott a jo count. Lenyegen nem valtoztat.
Elvileg a pártja '75-ig regnált,ő visszavonult '73-ban,de tudjuk hogy mit jelent ez... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 3., péntek 17:29

En mondjuk beneztem Franco ba' datumait, szoval meg ket evvel megtoldottam a regnalasat, bocsi, de RR-nel ott a jo count. Lenyegen nem valtoztat.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 222 regisztrált és 0 vendég