Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 10., péntek 22:01

___Samy___ írta:
De most nem értem, hogy mire fel veszekszik Di Maria árán, amikor itt tisztán mindenki lehozta, hogy milyen feltételek mellett szerződik el és mindenhol nyilvános volt az átigazolási összeg
azt mondja, hogy vki nyilatkozta, hogy dm 25-be került, és nem volt benne a nyilatkozatban a 11 milliós opció
én erre lennék kíváncsi, mert nem emlékszem ilyenre
Hát azért Samymert ilyen nem is volt...csak némelyek szeretnék hogy legyen....
off:beleverem a :cens: om az érintőképernyőbe :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. január 10., péntek 21:49

úgy, hogy abban a nyilatkozatban sem volt leközölve a plusz összeg (állítólag), és a barcánál is csak az 57 milla szerepel
az már más dolog, hogy hivatalosan is meg lett erősítve dm ára, de most csak a nyilatkozat volt a fő szempont
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 10., péntek 21:44

Így sem teljesen értem, hogy lehet Di Maria 25+11 milliós árát a Neymar féle 57+X-xel összehasonlítani. Na mindegy, ők tudják.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. január 10., péntek 21:42

De most nem értem, hogy mire fel veszekszik Di Maria árán, amikor itt tisztán mindenki lehozta, hogy milyen feltételek mellett szerződik el és mindenhol nyilvános volt az átigazolási összeg
azt mondja, hogy vki nyilatkozta, hogy dm 25-be került, és nem volt benne a nyilatkozatban a 11 milliós opció
én erre lennék kíváncsi, mert nem emlékszem ilyenre
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 10., péntek 21:35

De most nem értem, hogy mire fel veszekszik Di Maria árán, amikor itt tisztán mindenki lehozta, hogy milyen feltételek mellett szerződik el és mindenhol nyilvános volt az átigazolási összeg, míg Neymarnál ködösít mindenki. Lehet még Rosell se tudja kinek mennyit tett a zsebébe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 10., péntek 21:08

Én Di Mariaval kapcsolatban csak azért írtam azt amit,hogy ne legyen ködösíté,még véletlenül sem.Mert azt a + 11millio csak adhato ha a játékos elér ezt azt...magyarán ha jól teljesít..
Na most az eddigi 3,5 év alapján nemhogy még fizetnék a benficanak,hanem visszakövetelnék min 5 milliót...vagy lehet hogy tizet... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 10., péntek 21:04

Thiago11 írta:Ezt próbáltam valahogy párhuzamba állítani a Neymar-üggyel. Folyamatosan az megy, hogy hűtlen kezelés, feketén ment a szerződés, csalás stb. Erre írtam, hogy a Casas által kezdeményezett eljárás ez ügyben tisztázta a transzfert. A bíróság bekérve és átvizsgálva az összes papírt a szerződéssel kapcsolatban semmilyen szabálytalanságot nem talált. Emiatt lehet mondani szerintem szintúgy jogosan, hogy nem történt csalás. Csak ennek sem néznek egyesek utána.
Vagy csak te nem nezel utana annak, hogy ez az ugy meg nincs teljesen lezarva.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 10., péntek 21:00

Eleg az ha terjeszted a hülyeséget, amikor le vagy maradva a híreket illetően.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2014. január 10., péntek 20:49

wZoLee7 írta:megint akkora hülyeséget írtál hogy a plafon szakad le tőle...Bale ára...még Londonban is elismerték hogy nem volt 100 de kit érdekel hogy mennyi? Itt arról volr szó, hogy míg a Madridiak az igazat mondták, amit utólag mind a két fél elismert, a Barcelona hazudott jobbra-balra úgy is, hogy a Santostól is cáfolták a hülyeségeiket...írhatsz amit akarsz, akkor sem fogom elhinni a sunyi hazugságokat amik Barcelonából jönnek. Senki nem írta azt sem, hogy Messi papa droggal kereskedik, csupán tisztára mossa a piszkos pénzt...ez egészen más, argentin, nincs min meglepődni...Neymar szerződtetésének jogossága egy érdekes kérdés, egyszer kiderül, de van egy olyan érzésem, hogy mindenki tudja mi az igazság...de hogy nézett volna ki ha érvénytelenítik az átigazolást? Kérlek gondold végig mit írsz, Madrid sem szent, de nem kell a kedvenc csapatunkat teljesen értelmetlen hülyeségekkel védeni
Szándékosan vagy szándéktalanul félreértettél. Én nem azt mondtam, hogy Bale ára 100 millió volt, mint utóbb kiderült (Londonból is igazolták), de sokan vagy nem értesültek róla, vagy nem akarják felfogni és ezt nyomatják. Ez idegesít titeket, jogosan.
Ezt próbáltam valahogy párhuzamba állítani a Neymar-üggyel. Folyamatosan az megy, hogy hűtlen kezelés, feketén ment a szerződés, csalás stb. Erre írtam, hogy a Casas által kezdeményezett eljárás ez ügyben tisztázta a transzfert. A bíróság bekérve és átvizsgálva az összes papírt a szerződéssel kapcsolatban semmilyen szabálytalanságot nem talált. Emiatt lehet mondani szerintem szintúgy jogosan, hogy nem történt csalás. Csak ennek sem néznek egyesek utána.

A Di Maria dologra úgy emlékeztem, hogy itt is írták ezt az opciót, de utánézve is találtam valamit.

http://web3.cmvm.pt/english/sdi2004/emi ... R29179.pdf


Írtam, hogy nem támadásnak szántam a hsz-t, ezek szerint egyesek úgy értelmezték, ez van. Ki lehet tiltani, banolni, a ti oldalatok, de nem írtam semmi olyat, hogy Perez keze van benne, a Real hadjárata stb., csak azt akartam érzékeltetni, több dolgot ugyanolyan légbőlkapottan puffogtat mindkét oldal.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. január 10., péntek 20:25

nekem a nyilatkozat kellene, az árával tisztában vagyok
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 10., péntek 20:25

___Samy___ írta:
Legutóbb is azt nyilatkozták a klub felől (most nem tudom pontosan ki, de egy hírben olvastam), hogy 25 millió euróba került. Ha jól tudom volt ott még egy 5+6 milliós részlet, amivel ti sem dicsekedtek. Akkor, hogy is van ez?
ezt légyszíves majd bányászd már elő, ha lesz időd
érdekelne, mert én ilyesmire nem emlékszem
"2010. június 28-án a Real Madrid
 hivatalos weboldalán közölte, hogy mindenben megegyeztek a Benficával
 Di María átigazolásával kapcsolatban. 5 éves szerződést kötött a király gárdával, vételára 25 millió euró volt, illetve további 11 millió euró bizonyos záradékok teljesülése esetén.[9]"
Forrás:Wikipédia
 Július 7-én m"egérkezettMadridba
, majd 8-án átesett a kötelező orvosi vizsgálatokon.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. január 10., péntek 19:42

Legutóbb is azt nyilatkozták a klub felől (most nem tudom pontosan ki, de egy hírben olvastam), hogy 25 millió euróba került. Ha jól tudom volt ott még egy 5+6 milliós részlet, amivel ti sem dicsekedtek. Akkor, hogy is van ez?
ezt légyszíves majd bányászd már elő, ha lesz időd
érdekelne, mert én ilyesmire nem emlékszem
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 10., péntek 19:42

két dolog történhet...adott egy ember aki élete nagy fogására készül, vagy sikerül neki, és leleplez mindent, kiderül az igazság és ledől a gránátvörös-kék fal...vagy hirtelen elveszíti állását és jön olyan akit meglehet kenni
félreértés ne essék, ezt írnám akkor is ha más nagy csapatról lenne szó, mert itt már nem kis pénzekről van szó, plussz nem kevés drukkerről akik még vakon bíznak a csapatban
most előkerülhetnek olyan emberek is akiket csak a hatalom érdekel, és főként Rosell helye, csak támogatni kell a nyomozást és megbuktatni az elnököt, mindezt úgy, hogy a klub ne bukjon bele és az elnök vigyen el minden balhét...nem lesz egyszerű :D
összeesküvés elmélet lvl 99 :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 10., péntek 19:35

The contracts that have been signed between the parties do not, at times, correspond to that which is specified within them," the prosecutor's report revealed on Friday, adding that "the contracts signed may have been faked to alter the concept of the payments."
Ezt is biztos Pérez intézi :shutup:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 10., péntek 18:35

Thiago11 írta: Viszont itt is miről van szó? Felbolygatták, hogy nem volt tiszta Neymar szerződtetése stb. A vezetőség benyújtotta az összes papírt, mindent rendben találtak.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ol-2306659

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 10., péntek 18:26

Ezeket nagyon bírom.
Kettőnk közül azt hiszem te nem vagy képben. :coffee:
Úgyhogy egy fokkal vissza is vehetsz, vagy skippeld az oldalt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 10., péntek 18:08

megint akkora hülyeséget írtál hogy a plafon szakad le tőle...Bale ára...még Londonban is elismerték hogy nem volt 100 de kit érdekel hogy mennyi? Itt arról volr szó, hogy míg a Madridiak az igazat mondták, amit utólag mind a két fél elismert, a Barcelona hazudott jobbra-balra úgy is, hogy a Santostól is cáfolták a hülyeségeiket...írhatsz amit akarsz, akkor sem fogom elhinni a sunyi hazugságokat amik Barcelonából jönnek. Senki nem írta azt sem, hogy Messi papa droggal kereskedik, csupán tisztára mossa a piszkos pénzt...ez egészen más, argentin, nincs min meglepődni...Neymar szerződtetésének jogossága egy érdekes kérdés, egyszer kiderül, de van egy olyan érzésem, hogy mindenki tudja mi az igazság...de hogy nézett volna ki ha érvénytelenítik az átigazolást? Kérlek gondold végig mit írsz, Madrid sem szent, de nem kell a kedvenc csapatunkat teljesen értelmetlen hülyeségekkel védeni

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2014. január 10., péntek 17:09

Realista24 írta:Színlelt szerződés, hűtlen kezelés, Neymar, Rosell, Barcelona.
És ezek mind egy mondatban. Nyami :Đ
Ezeket nagyon bírom. Rosell egy f@szkalap, ezt szinte minden Barcas elismeri, felesleges szájkaratékba megy bele, meg emellett is vannak unszimpatikus megnyilvánulásai, ezzel nem lehet vitatkozni. Viszont itt is miről van szó? Felbolygatták, hogy nem volt tiszta Neymar szerződtetése stb. A vezetőség benyújtotta az összes papírt, mindent rendben találtak. Ezzel szemben itt sokan vagy nem néztek utána vagy csak megszokásból nyomják ezeket a dolgokat. Meg, hogy Messi apja kokós meg droggal üzletelt. Ennek is ha egy kicsit utánanézett volna valaki kivizsgálták az egész ügyet és egy kicsit más jött ki eredményül. Persze-persze tudom sunyiban elsikálták az ügyet.

Ez ugyanolyan, mint Bale igazolásának az ára. Ti voltatok legjobban felháborodva, hogy mindenki 100 meg 95 millióról beszél, pedig nem annyi volt csak titeket akarnak befeketíteni. És valóban nem 95-96 millió volt(?), hogy ne "verje meg" Cr-t, de ennek nem néztek utána az emberek, csak mindenki ezt fújja. Ugyanaz a kettő.

A másik dolog. Azért is folyamatosan szapulva van a klub, hogy Cesc árát több részletben fizettük, különböző dolgokhoz kötve. (eredményesség, játékpercek stb.) Ezzel is előszeretettel előhozakodtok, de mi van pl. Di Maria-val? Legutóbb is azt nyilatkozták a klub felől (most nem tudom pontosan ki, de egy hírben olvastam), hogy 25 millió euróba került. Ha jól tudom volt ott még egy 5+6 milliós részlet, amivel ti sem dicsekedtek. Akkor, hogy is van ez?

No offense, de ti jöttök folyamatosan azzal, hogy kitalálnak Real iránt valamit, amiről kiderül, hogy nem is úgy van és azt hangoztattják, de ugyanez van máshol is, amire ti ugrotok.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 10., péntek 16:08

Realista24 írta:Színlelt szerződés, hűtlen kezelés, Neymar, Rosell, Barcelona.
És ezek mind egy mondatban. Nyami :Đ
ugyan már, csak valami félreértés lehet...
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 10., péntek 15:56

Színlelt szerződés, hűtlen kezelés, Neymar, Rosell, Barcelona.
És ezek mind egy mondatban. Nyami :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég