Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 29., csütörtök 10:30

TéOeM írta:Nézegettem ennek a "kommentátor" Horti Gábornak a FB oldalát és csak így simán lemargitozni a Realt, hát, gyönyörű mint ne mondjak. :agree: Idióta. Remélem, hogy "meccs közvetítés" közben is így beszél.
Horti Gábor - SportKlub (9 hours ago): "Irénkét kipihenve: MEG VAN AZ ELSŐ IDEI TRÓFEA! Madridban szerintem lassan összeülhet a válságstáb - MEGINT nagyon jók leszünk Holnap is várlak Titeket Lelkeim, ezt is megbeszéljük. Madridisták: SZÓLJATOK MÁR BE VÉGRE! "

egy kommentelo: Németh Márk Gábor: "bírom a közvetítéseidet, de muszáj állandóan a Madridot aláznod? Megértem, hogy Barca-szurkoló vagy, el is fogadom, de ebből szerintem kicsit sok, csak magadat égeted vele. Mellesleg meg nem lennék büszke ha a csapatom ilyen húgy játékkal nyerne Szuperkupát, de ez már csak saját szerény véleményem..."

Horti Gábor - SportKlub: "Márk, majd ha nyertek trófeát, akkor beszélünk erről, megígérem Nem alázom, csak a véleményem fejtem ki, lehet, hogy nem mindig látszik, de én tisztelem a Madridot, de ami ott folyik az elmúlt években, az a Barcás Gaspart-éra legsötétebb napjait idézi, és eléggé nehezemre esne nem rajtuk élcelődni."

tiszteli a Madridot, de egy hettel elotte meg lemargitozta oket.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. augusztus 29., csütörtök 10:28

Kicsit OFF, de Diego Costáról nekem mindig ez jut eszembe. Nemtom volt-e valamikor anno, de nézzétek végig (mert ott a lényeg igazából a videó végén, de csak akkor van értelme, ha megnézed az egészet).

http://www.youtube.com/watch?v=jTeVf0I_JmA

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 29., csütörtök 10:15

de én még mindig nem értem.
ki messi ahhoz hogy a félidőben több percig magyarázzon a bírónak és mutogassa a lábát hogy őt hogy rugdossák? hogy jön ehhez?
Én mondjuk csak az első félidőt láttam, de az Atleticot nem kell félteni, szerintem Costa mindenkit feltüzelt a játékoskijáróban, hogy csak a combját hátulról srácok. :D
Egyébként én vagyok az egyedüli a fórumon, aki bírja Costát? :mrgreen: Persze a kupadöntőn én is szidtam keményen, de ha a liga védőit megszavaztatnák, hogy ki az a támadó, aki ellen a legjobban utálnak játszani, akkor a brazil biztosan a top3-ban lenne. :mrgreen: Mondjuk én valamiért amúgy is csípem az ilyen defektes támadókat, mint Ibra, vagy Balo.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. augusztus 29., csütörtök 9:56

Nézegettem ennek a "kommentátor" Horti Gábornak a FB oldalát és csak így simán lemargitozni a Realt, hát, gyönyörű mint ne mondjak. :agree: Idióta. Remélem, hogy "meccs közvetítés" közben is így beszél.

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. augusztus 29., csütörtök 9:56

Ön culé? :mrgreen:

Barcás, de én nagyon nevettem. :lol:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. augusztus 29., csütörtök 9:09

Valószínű korai még ezt mondanom,de mégis az az érzésem,hogy nem Neymarnak való a Barca. Egyszerűen,ahogy néztem az eddigi meccseket nekem valahogy az jött le,hogy nem passzol a katalánok játékába. Oké még nyilván keresik és ő maga is keresi a helyét szóval ez még változhat,de szerintem nem lesz belőle a világ 3. legjobbja,ahogy sokan beharangozták, legalábbis a Barcában nem.
Sőt szerintem a pályán kívül sem fog feküdni neki,bárhol máshol ő lett volna az első számú sztár(minket és a Barcát) kivéve) itt meg már tisztán látszik,hogy szép lassan egy szürke kisegér lesz Messi mellett,lásd például a sablon nyilatkozatokat,amivel fényesre nyalta a "világlegjobbját".
Kb, két szezont adok Neymarnak és elmegy valahova,ahol ő lesz a kiskirály,mert szerintem neki annál nagyobb egója van,hogy ennyire beálljon a sorba és Messi mögött csak egy legyen a sok közül a katalán csapatban.
Aztán majd két év múlva visszaolvasom ezt és meglátom,hogy bevált-e a jóslatom vagy nem. :D :lol:

Avatar
ozil91
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:24
Kedvenc játékosaid: Robben, vdV, Torres
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Netherlands, Germany

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ozil91 » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:13

realbeckham írta:Amúgy ez a hét szépen Ribery felé hajtja a vizet....
Ronci 2hete flop és impotens, Lionel meg le van amortizálódva
nem hiszem hogy ezek a mostani események annyira szerepet játszanának még a választásban. :hmmm: :hmmm:
These battle scars don't look like they're fading
Don't look like they're ever going away
They ain't never gonna change
These battle...

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:08

Amúgy ez a hét szépen Ribery felé hajtja a vizet....
Ronci 2hete flop és impotens, Lionel meg le van amortizálódva
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:08

de én még mindig nem értem.
ki messi ahhoz hogy a félidőben több percig magyarázzon a bírónak és mutogassa a lábát hogy őt hogy rugdossák? hogy jön ehhez?
ateeemadrid írta:apróbb faltok voltak, de rohadtul idegesítő tud lenni, ha percenként van 3 ilyen apró falt,
ja főleg ha nem arra törekednek hogy gyorsan elvégezzék hanem hívják valdest hogy 11en magyarázzanak a bírónak, meg még az áldozatot ötöt pörögjön a földön hátha sárgát kap az ellen.
ahogy délután dícsértem a sajtós embereiket a katalánoknak mert megérdemlik ahogy a sok kamut etetik a néppel, úgy most dicséretet érdemel az is aki kitalálta ezt az egész szisztémát hogy a bíróra hogyan, és mikor menjenek rá elég erőteljesen. mert ez már szisztéma, ez már előre ki van találva.
Valdes papa ma megmentette őket :|
amit lássunk be nagyon jó kimondani. remélem cr ellen is majd csak valdesben bízhatnak, mert akkor hogy rmcf-et idézzem lesz itt nálunk pár olyan akinél"a monitor apatejes lesz".

Avatar
hugo
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:19
Kedvenc játékosaid: H.Sanchez ; CR7 ; Varane
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hugo » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:07

Filipe Luis többször is összevitatkozott Messi-vel, már akkor éreztem, hogy nem lesz végig a pályán... :mrgreen:

Amúgy ezt a Barca védelmet egy CR-Bale ízekre szedi...
"I doubt Barcelona will make an offer, but they can save it because I wouldn’t accept." H.S.

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:07

Most nem azért, de nekem nagyon nem tűnt fel az a nagy Barca-akarás és hajtás, helyzetetek sem nagyon volt, a 11-est leszámítva.
Nyilván azért, mert a barca szemmel láthatóan annyit adott bele ma a pályán, amennyi a kupagyőzelemhez szükséges. Tartalékolni kell, hosszú még a szezon :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TBone 2013. augusztus 29., csütörtök 1:08-kor.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:07

Kicsit szurkálódhatok?

Idén a Barcának csak kis és középcsapatok ellen megy,az erősebbek,szervezettebbek ellen megáll a tudomány. Időben visszafelé:
Atletico (D),Atletico (D),Bayern (V),Espanyol (D),Bayern (V),Bilbao (D),Bayern (V),PSG (D),PSG (D),Real Madrid (V),Real Madrid (V),Milan (V),Valencia (D),Real Madrid (D),Sociedad (V),Benfica (D).

Egyértelmű: nagy csapatok ellen,vagy idegenben szervezett csapatok ellen egész egyszerűen gyengék. 2013-ban mindenképpen.
:goat:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:06

realbeckham írta:Irónia Remy :)
Hopp, én sem éreztem az iróniát, de akkor bocsi. :)
But he is a good boy...

Avatar
ozil91
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:24
Kedvenc játékosaid: Robben, vdV, Torres
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Netherlands, Germany

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ozil91 » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:06

Galacticos írta:arda turan, cr után szabadon. :lol: a meccs jelenete, alves bukfencei után.
:sziv: :mrgreen:

Azt mondani, hogy az Atletico nem hajtott meg ilyenek, meg elég nagy félrebeszélés. A barcának sztem tiszta helyzete nem is volt. Ha Arda a videóban látott helyzetet belövi, vagy épp előtte Koke, vagy már Villa a 2. félidőben (persze akkor jött volna 2 tizi még, meg 4 piros lap) akkor nem lenne miről beszélni. Valdes papa ma megmentette őket :|
These battle scars don't look like they're fading
Don't look like they're ever going away
They ain't never gonna change
These battle...

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:05

Irónia Remy :)
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:04

Nem mondom, hogy az év legszebb meccse volt, de mi legalább hajtottunk, mentünk előre, akartuk a győzelmet, még ha nem is úgy jött össze, ahogy elterveztük.
Most nem azért, de nekem nagyon nem tűnt fel az a nagy Barca-akarás és hajtás, helyzetetek sem nagyon volt, a 11-est leszámítva.
Nevetséges volt, amit az Atlético művelt. Ilyen hozzáállással nem érdemeltek győzelmet.
Tény, hogy undorítóak, de azért egy ilyen meccs után én nem mutogatnék a másik csapatra. Színészkedés, csoportos reklamálás, provokálás, volt itt minden katalán részről is.
miért?
mit műveltek? mezőnyben apróbb faltok voltak többnyire nem véletlenül nem nagyon kaptak sárgákat a végéig.
Ja, apróbb faltok voltak, de rohadtul idegesítő tud lenni, ha percenként van 3 ilyen apró falt, meg 4en egyből odalépnek ha megkaptad a labdát. Számomra legalább annyira szégyen volt az Atletico játéka, ellenünk is ezt csinálták a kis férgek, Diego Costa meg már ahogy kinéz is megérdemelne egy büdös nagy pofont.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:04

realbeckham írta:Lényegében Neymar elkezdte törleszteni az XY árát, hozott egy kupát a csapatnak csak így lazán, a szezon elején.............
Olyan tisztán ellenünk nem fog fejelni. :D *kopp kopp kopp*
But he is a good boy...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:03

realbeckham írta:Lényegében Neymar elkezdte törleszteni az XY árát, hozott egy kupát a csapatnak csak így lazán, a szezon elején.............
Azért hasra ne essünk már a szuperkupa miatt :D Semmit nem ér, ha nem nyersz mellé valami nagyobbat. Lásd tavalyi szezon. Ezzel lehet menőzni, ha hozzárakod, hogy bajnokok vagyunk, BL győztesek, de anélkül gáz megemlíteni is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:02

arda turan, cr után szabadon. :lol: a meccs jelenete, alves bukfencei után.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. augusztus 29., csütörtök 1:01

Lényegében Neymar elkezdte törleszteni az XY árát, hozott egy kupát a csapatnak csak így lazán, a szezon elején.............
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég