Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 27., vasárnap 13:11

Kb minden labdaérinésére ZSENIZTÉK...már a partbedobásra is megy: Uuuuuu ZSEEENNNNIIIIII
Tényleg túl volt hypeolva, de a legnagyobb veszélyt Iniesta mellett ő jelentette a kapunkra, és nem csak a gólja miatt írom ezt. Jól játszott Neymar, de 30 perc után eltűnt. Sajnos ennyi elég is volt.

Carvajal azért ügyesen féken tartotta. Kár, hogy az elején nehezen vette fel a ritmust, de utána Carvajal jól játszott. Egyértelműen megérett a kezdőre.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 27., vasárnap 13:07

attareal írta:Hát igen, ez már csak igy van.
De nem baj, majd, ha az elkövetkezendő 2-3 évben leszedünk mindenkit a pályáról, akkor majd nálunk lesz mki.
Ez van...
az is meg lesz vagy meg lenne magyarázva.
hogy csak ezért csak azért.
lehetünk rekord pontszámmal bajnokok, akkor a bírok nekünk fújtak, tőlük pontokat vettek el és ha igazságosak lettek volna a bírók ők nyertek volna.
rúghatunk annyi gólt a bajnokságban amennyit csak tudunk, annak egy része tizenegyes, amiből mind jogtalan, meg amúgyse ér semmit mert csak bekkelve értük el.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. október 27., vasárnap 13:05

Hát igen, ez már csak igy van.
De nem baj, majd, ha az elkövetkezendő 2-3 évben leszedünk mindenkit a pályáról, akkor majd nálunk lesz mki.
Ez van...
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 27., vasárnap 13:01

az,h minket utál mindenki de ez az igazság.
Persze hogy igy van.....aki ezt nem veszi észre az irasson fel magának egy dioptriát.


Most arra leszek kiváncsi a következő napokon,hogy ugye a juve ellen véleményesen nyertünk,aki csak szólt hozzám a meccsről mind azzal kezdte,hogy a biró velünk volt.....azt egyik sem mondta hogy vidalt ki kellett volna nyomni a szándékos durva utánrúgásért,vagy hogy chiellininek járt volna a 11esnél a sárga ami elmaradt ugye és akkor lehet az a NEMPIROS ami sárga egyébként emberhátrányt okozott volna amúgy is.....szóval most kiváncsi vagyok a barca meccs után ki mit fog majd beszélni.....szóba hozzák e a 11eseket? :D gyanitom nem nagyon. :D :D

Egyik barátom mondta jól...azért beszélenk mindig ennyire elfogultan a realról,mert mind ellendrukker......vagyis két féle drukker létezik: A realos és az antirealos. :D és ebben van is valami.
Neymar csak szerintem nem játszott olyan extrán, ahogy állítják?
Kb minden labdaérinésére ZSENIZTÉK...már a partbedobásra is megy: Uuuuuu ZSEEENNNNIIIIII

:agree:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 27., vasárnap 12:59

Eb-n ami megy parádé :lol: Ezt a mezner gyereket jó, hogy kiraktátok, vicc amit ott művel.
Neymar csak szerintem nem játszott olyan extrán, ahogy állítják? Gólja nagyon nagy mák volt. Azon kívül egyszer küldte el Khedirát egy lövővel, Carvajalt meg egy testcsellel aztán gyenge lövés. Ott meg arról beszélnek, hogy Carvajalt és Varanet úgy forgatta ahogy akarta... Egy másik meg kihozta azt a tegnapi meccsből, hogy inkább nekünk fújtak :mrgreen: GT komolyan nem tudom, hogy bírod az ottani színvonalat, jobban járnál átpártolnál a jó oldalra :mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 27., vasárnap 12:58

realistahuni írta:örülhetnének, hogy a spori hatalmasat lökte őket egy bajnoki cím fele.
mintha nekik nem lett volna egy jogos büntetőjük amit nem kaptak meg...
Ide is oda is tévedett a bíró, jó spanyol sporihoz méltóan. Fejezzük már be a bírózást. Főleg egy ilyen meccs után amikor 60 percig telegatyával játszottunk.

Carlo, Butragueno, Ramos, Jesé, Marcelo...mind bírózik. Szánalmas. Ha normálisan felállunk és úgy játszunk ahogy az utolsó kb 20 percben akkor nem lett volna az a bíró aki elvegye tőlünk a 3 pontot.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. október 27., vasárnap 12:54

miVida írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ot-2290789

ezért szeretjük a kis......... :shutup:
imádom ezeket a cikkeket az NSO-n. Az a legjobb amikor csóri Ancelotti nyilatkozatából csak azt ragadják ki amikor a biróval foglalkozik. Nevetséges az egész világ. Persze mondhatják a barcások,h a rögeszménk az,h minket utál mindenki de ez az igazság.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. október 27., vasárnap 12:46

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ot-2290789

ezért szeretjük a kis......... :shutup:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 27., vasárnap 10:04

Azért még mindig nem kevés bőr van a barcás pofákon, legalább amikor egyértelmű esetekről van szó akkor befoghatnák a pofájukat, és örülhetnének, hogy a spori hatalmasat lökte őket egy bajnoki cím fele.
Senki sem beszélne semmilyen csúcsbarcáról, ha az ominózus két BL elődöntőre normális bírókat küldtek volna, most meg itt verik az asztalt, szánalmasak.
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 27., vasárnap 9:50

MyStiQ írta:Igazi tündérmese lenne.
főleg ha őt és a csapatát vernénk a döntőben.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. október 27., vasárnap 9:17

Én mondjuk Mourinho távozása után azt írtam, hogy jövőre mi nyerjük a BL-t. Ez annyira adná magát, mint az, hogy Raúl távozása után egyből megnyertük a CdR-t.

Idejön a Special One, próbálkozik, próbálkozik, de sehogy sem sikerül neki, aztán az utód az első adandó alkalommal eléri azt, ami neki nem ment, ami miatt idehozták. Igazi tündérmese lenne. :mrgreen:

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 27., vasárnap 2:34

Nekem az elkövetkezendő évekre 1etlen egy Real Madrid "álmom" van, egyetlen egy kibaszott kérés semmi több.Az ,hogy a 10ik bajnokok ligája győzelmünk Crintiano Ronaldo és Sergio Ramos nevéhez fűződjön, nem kell joga bonító aranylabda bajnokság...semmit nem kérek, ha kell Chelsea módra is, de ez a 2 ember nemvonulhat vissza addig amíg nem lesz meg a 10ik , itt(mármint ott :D ) madridban.Az egész keretből ők nőttek a legjobban a szivemhez az elmúlt években, Casillas ugye adott mert 2000 óta vagyok madridista, Raúllal elment az utolsó mohikán, iker jövője is kérdéses.Ramps csinál faszságokat, de nagyon bírom egy igazi harcos visszavonulásakor Hierroval minimum egy lapon lesz emlegetve, CR meg amennyire utáltam a ManU-ban annyira megkedveltem itt.Ha a jövőre tekintek akkor Varane és Jesé azok akiket úgyérzem megkedvek, szóval most nem csak a tudásról beszélek hanem a szimpátiáról. Na mind1 ha már Real vs Barca akkor:

Puta barca Puta barca hej hej ! :mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 27., vasárnap 2:13

amúgy engem például iszonyatosan érdekel a bajnokság végkimenetele.
most vezetünk a Barca előtt 10 bajnoki címmel, jó lenne ha nem kerülnének tízen belülre.
legalább ezt a különbséget tartsuk meg a halálom napjáig (ami remélem még jó messze van) :D
ha kérhetném.

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 27., vasárnap 1:47

Mondjuk az ominózus BL-találkozón totálisan kivette Messit...
aztán ő is kiszállt. :lol:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. október 27., vasárnap 1:20

A nyilatkozatokkal kapcsolatban:nincs itthon a macska, cincognak az egerek.

Ha másért (...) nem, ezért hiányolom Mourinhot, érdekes módon akkor nem nagyon pofáztak. Söpredék banda.
Biztos emlékszel RMCF amikor legutóbb Pepe szűrt a Barca ellen..
kínlódás volt minden ilyen találkozó.
Mondjuk az ominózus BL-találkozón totálisan kivette Messit...
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. október 27., vasárnap 1:19

A Real Madrid - Barcelona (2-1) tavaszi meccs után: "A játékvezetésről nem fogok beszélni, nem értékelem a teljesítményüket. A felvételek egyértelműek, és elmondanak mindent, nekem nem kell hozzátennem ehhez semmit sem."

A január végi Spanyol kupa odavágó (1-1) után: "Eldönthettünk volna a találkozót már egygólos vezetésnél, ám nem tettük, ráadásul a Madrid egyenlítő gólja egy olyan szöglet után jött, ami nem volt az. C. Ronaldónak pedig egy olyan szabálytalanságért nem adtak sárga lapot, ami minden más esetben sárga kártyás figyelmeztetést von maga után."

Erről ennyit. :) Mondjuk amíg a Busquets, Alves, Fabregas trió mondja a magáét, addig különösebben nem zavar.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 27., vasárnap 0:46

Pipita írta:Buszkecc: Kicsit sem múlt a bírón. Ha vesztenek, a legkönnyeb a bíróra fogniuk. Nincs okuk a panaszra, főleg idén. A játékvezető mindkét oldalra tévedett, de a legkisebb mértékben sem befolyásolta az eredményt.

Alves: Egyetértek Ramosszal a játékvezetőről alkotott véleményéről, hiszen megúszott egy piros lapot. Mindig azok a leghangosabbak akiknek meg sem kéne szólalniuk.

Cesc: Jobbak voltunk, megérdemeltük a győzelmet. Azt mondták egyértelműen büntető járt volna nekik a szabálytalanságomért, én kétlem, de hát oké, kikaptak, kell nekik valami kifogás.

Xavi: Nem láttam az ismétlést, nem tudom, hogy járt volna-e a tizenegyes Cristianónak. Lehet hogy járt volna, lehet hogy nem, nem fújta be a bíró, ez pedig jó nekünk. A bajnoki cím még nem biztos.

Xavi meglepően korrekt volt. :agree:
engem nem érdekel a bíró, de az felidegesít ahogy nyilatkoznak...arrogancia az van rendesen...nincs még egy ilyen álszent népség az biztos, még Pique majd oda böfög valamit egy újságírónak és jó lesz... :vivo:

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 27., vasárnap 0:09

Mi ez a nyilvános bírózás részünkről? Egyetértek velük de eddig csak José papa nyomott kamikazét a játékvezetők ellen.Értem,hogy frusztráltak mert valóban botrányos volt a bíró de sztem ilyenkor már mind1 legközelebb úgy kell játszani,hogy a bíró se dönthessen. A katalánok féreg nyilatkozatain meglepődik még valaki? de mind1 nyertek jól játszottak ők is és mi is csak hát az a fránya első félidő.

mila
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mila » 2013. október 27., vasárnap 0:03

Buszkecc: Kicsit sem múlt a bírón. Ha vesztenek, a legkönnyeb a bíróra fogniuk. Nincs okuk a panaszra, főleg idén. A játékvezető mindkét oldalra tévedett, de a legkisebb mértékben sem befolyásolta az eredményt.

Alves: Egyetértek Ramosszal a játékvezetőről alkotott véleményéről, hiszen megúszott egy piros lapot. Mindig azok a leghangosabbak akiknek meg sem kéne szólalniuk.

Cesc: Jobbak voltunk, megérdemeltük a győzelmet. Azt mondták egyértelműen büntető járt volna nekik a szabálytalanságomért, én kétlem, de hát oké, kikaptak, kell nekik valami kifogás.

Xavi: Nem láttam az ismétlést, nem tudom, hogy járt volna-e a tizenegyes Cristianónak. Lehet hogy járt volna, lehet hogy nem, nem fújta be a bíró, ez pedig jó nekünk. A bajnoki cím még nem biztos.

Xavi meglepően korrekt volt. :agree:

már elvárás tőlük az ilyesfajta megnyilvánulások, de ahányszor olvasom annyiszor ökölbe szorul a kezem.
felfoghatatlan, mintha tanítanák náluk a pofátlanságot.
92:48

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. október 26., szombat 23:17

Buszkecc: Kicsit sem múlt a bírón. Ha vesztenek, a legkönnyeb a bíróra fogniuk. Nincs okuk a panaszra, főleg idén. A játékvezető mindkét oldalra tévedett, de a legkisebb mértékben sem befolyásolta az eredményt.

Alves: Egyetértek Ramosszal a játékvezetőről alkotott véleményéről, hiszen megúszott egy piros lapot. Mindig azok a leghangosabbak akiknek meg sem kéne szólalniuk.

Cesc: Jobbak voltunk, megérdemeltük a győzelmet. Azt mondták egyértelműen büntető járt volna nekik a szabálytalanságomért, én kétlem, de hát oké, kikaptak, kell nekik valami kifogás.

Xavi: Nem láttam az ismétlést, nem tudom, hogy járt volna-e a tizenegyes Cristianónak. Lehet hogy járt volna, lehet hogy nem, nem fújta be a bíró, ez pedig jó nekünk. A bajnoki cím még nem biztos.

Xavi meglepően korrekt volt. :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 248 regisztrált és 0 vendég