Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 12., csütörtök 13:39

Mellékhatások milyen?
Mocsok azt írta, hogy jó, de a Project X óta nem hiszek neki :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. szeptember 12., csütörtök 13:38

Jövök én is párral:

Szemfényvesztők
A nagy Gatsby
Gengszterosztag
Mellékhatások
Gru2
Transz
Stoker
A zöld urai
Jack Reacher
"And my heart will leave you never."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 12., csütörtök 13:33

Kerlon írta:Köszi az eddigieket, amúgy még jöhet. Djangot láttam nekem nagyon adja.
par napja en is filmeket kerestem, tesom ezeket ajanlotta: Oblivion, Side effects, 2 guns, Silver linings playbook, Red, Parker, Olympus has fallen, Out of time

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 12., csütörtök 12:03

Köszi az eddigieket, amúgy még jöhet. Djangot láttam nekem nagyon adja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 12., csütörtök 11:57

Az elmúlt hónapokból kijött normális filmeket (akár egyszer nézőset) nem tudtok ajánlani?

42-es mindenképp, WWZ is egynek elmegy bár én többet vártam, Túl a fenyvesen is nekem nagyon bejött, Djangot ha még nem láttad mindenképp, Utolsó műszak kicsit fura de nem rossz,
Love football, hate antifa.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 12., csütörtök 11:43

Napos oldal
imdb-n 7,9, és ha jól emlékszem az éves filmszavazáson is kapott pár jobb szavazatot.
Jennifer Lawrence viszont jó volt benne, meg is nézem az Éhezők viadalát is.
A magas imdb pontszám ellenére nekem valahogy nem tetszett ennyire. ===> 6,5/10


Lenyűgöző teremtmények (2013)
Eléggé tinis film, nagyban hasonlít a Twilight-sagára. Ott van egy természetfeletti srác (vámpír, itt egy lány), akiket a szülők (ismerősök) tiltanak a másiktól. De a szerelemnek, kíváncsiságnak nem lehet parancsolni, akkor is átjár hozzá és persze bajba is kerül emiatt. Itt nem vámpírok vannak, hanem természetfeletti képességekkel ellátott emberkék. Összességében nem volt rossz, egyszer meg lehet nézni, de semmi extra, mondjuk nem is vártam tőle többet. ===> 6/10
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Acewill » 2013. szeptember 11., szerda 23:44

Kerlon írta:Az elmúlt hónapokból kijött normális filmeket (akár egyszer nézőset) nem tudtok ajánlani?
Tegnap voltam az Elysiumon. Na ez tényleg csak egyszernézős. Látványilag ütött, de engem a story nem hozott lázba.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. szeptember 11., szerda 22:47

Kerlon írta:Az elmúlt hónapokból kijött normális filmeket (akár egyszer nézőset) nem tudtok ajánlani?

Nekem ez a film nagyon bejött:
http://www.port.hu/egy_kulonc_srac_felj ... .film_page?
i_film_id=132662

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 11., szerda 22:40

Az elmúlt hónapokból kijött normális filmeket (akár egyszer nézőset) nem tudtok ajánlani?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 11., szerda 19:06

I.D.-t valaki nézte mar korábban?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. szeptember 10., kedd 17:42

A dombokon túl
Gyerekek ez jó. A románok tudnak filmet készíteni, olyan újhullámjuk van, hogy az söpör rendesen.
A történet részletezésébe nem megyek bele, kár taglalni, minden benne van a filmben ami kell, ától a cettig. Rendkívül érdekes a film témája, és mivel itt élek ebben a tejjel-mézzel folyó Kánaánban, így, bár nem közvetlenül, de átélem ezt. Nagyon durva, hogy az ortodox egyháznak mekkora hatalma van felénk, és hogy még mindig a középkori szokások uralkodnak, a babonákkal, fekete mágiával stb.-vel együtt. Esszéket tudnék írni a filmről és egyáltalán erről a témáról.
A rendező nagyon beleszőtt mindent, ami a közelmúlt (EU csatlakozás előtti, bár nem történt drasztikus változás) Regátját jellemzi (azért Erdély még mindig Erdély...): oktatásügy, megoldatlan szociális problémák, egészségügy helyzete, az igazságszolgáltatás gyatra volta stb, kicsit a korrupció is jelen van a filmben (Alina családjánál főleg), és ugye az egyház, és egyáltalán a vallás hatása (óriási különbség van a kettő között!!).
Azon kevés dolgok egyike, amelyekre büszke lehet Románia az a filmipar, ezt nyugodtan állíthatom. A rendszer váltás utáni fiatal rendezők belevésik rendesen a romániai szociális valóságot a filmbe, és gyakran csak felületesen sikerül nekik, hát ez van...

Úgyhogy francios kolléga, vesd bele magad a filmbe, mert nem hagy érintetlenül szerintem senkit (mondom én, akinek tetszett a Margaret és beajánlottam a filmklubba...).

Segítség a felírathoz: Van az opensubtitles.org oldalnak egy opensubtitles player nevű lejátszója, ami talál megfelelő időzítéssel magyar feliratot. :) Eredeti nyelven akartam megnézni, de fene tájszólással beszéltek, és elég gyorsan :ike: De legalább volt időm rágódni a félrefordításokon.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. szeptember 10., kedd 14:28

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mikor a virológus csávó elcsúszik a repülőgép beszállón és beveri a fejét amibe menten meghal,ott hangosan felröhögtem
Ha jól emlékszem Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!fejbe lőtte magát, bár akkor is "vicces" volt....

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. szeptember 10., kedd 12:09

World War Z

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mikor a virológus csávó elcsúszik a repülőgép beszállón és beveri a fejét amibe menten meghal,ott hangosan felröhögtem :lol: :lol:
Az ilyen filmekkel úgy vagyok,hogy nem kell benne nézni a hibákat,nézed közbe nyomsz egy popcorn sör kombót és kész. Teljesen kikapcsol,a logikai failek arra jók,hogy lehet rajtuk röhögni. Látványba ott volt a film a szeren. Történet zéró.
10/7-8 nekem is megy rá. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 10., kedd 0:17

Az utolsó esély

Hát ez annyira nem jött be. Tengeralattjárós témában a Das Boot alapból magasra tette a lécet, így nehéz bármelyiknek is megfelelnie. Az a baj, hogy a sztárnévsoron kívül nem nagyon tudok olyan értékelhető momentumot, ami miatt emlékezetes maradna ez a film. Azt nem mondom, hogy rossz, mert sokan szeretnének ilyen szintű filmet rendezni, de Tony tudott jobbat is. Gene Hackman amúgy parádés, és elképesztően sajnálom, hogy abba kellett hagynia a színészkedést az egészsége miatt, mert tuti benne lett volna még legalább 2 minőségi film. De remélhetőleg sokáig élvezheti még a nyugdíjas kort. Denzel is hozta az elvártat, emellett Gandolfini és Mortensen jelenléte is hozzátett némi pluszt. 5/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 9., hétfő 23:06

Looper
Nagy csalódás volt, sokkal többet vártam tőle, Willis okés volt, de a többi nem. Ha Willis nincsen benne kinyomtam volna, de így azért végignéztem, egy gyenge 6/10

Parker
Majdnem a szokásos Statham film, egyedül szembeszáll egy csapat gonosztevővel. Most megspékelve egy Jennifer Lopezzel. Nem volt rossz, egyszer nézhető, de semmi extra, egy picivel jobb mint az előző, ígyhát 6,5/10


Aztán nemsoká jönnek a "komolyabbak": Django, Felhőatlasz és a Hobbit-Expendables 2 páros.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. szeptember 9., hétfő 22:53

Remy írta:Köpök a sírodra 2
Múlthéten néztem meg az első részt, nekem is nagyon tetszett, erről pedig most hallottam először. :shifty:
Megjegyzem azért magamnak, bár sok elvárásom nem lesz majd felé...
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 9., hétfő 18:41

Mivel az első rész tetszett, így nem hagyhattam ki a folytatást sem, bár nem vesztettem volna vele sokat, ha mégsem nézem meg...

Köpök a sírodra 2

2010-ben, Steven R. Monroe a Köpök a sírodra című horror remake-el a torontói, After Dark Filmfesztiválon 3. helyet szerzett, és az átlagnézők is odavoltak a filmjéért. A B kategóriás horrorok között tényleg szépen mutatott, és a rendező az idei évben úgy érezte, hogy el kell készíteni a folytatást is. De vajon tényleg szükség volt erre? Nézzük…

Egy New York-i lány, Katie fotósorozatot szeretne készíteni, ám nem tudja, hogy kihez forduljon. Nem valami gazdag, így szeretné olcsón megúszni a dolgot. Az egyik nap belebotlik egy hirdetésbe, mely szerint ingyen fotósorozatot kínálnak. Katie ezt ki is használja, ám a fényképésznél furán viselkednek az ott dolgozók, így gyorsan lelép a helyszínről. Azt viszont még nem sejti, hogy nem sokára újra találkozni fog az ottaniakkal, és annak bizony nem lesz jó vége…

Véleményem szerint ezt a bosszúállós témát elég lett volna csak egyszer ellőni, mert másodjára eléggé unalmassá vált. Az elsőnek még volt egy sajátos varázsa, ami jó volt a maga módján, de ez itt már nem mondható el. Az első részben a storyt jól vezették fel, majd jól vezényelték le. Megvolt az egyszerű story keretes szerkezete, amiben ráfókuszáltak a brutalitásra, az erőszakra, és nem utolsó sorban a bosszúra. A bosszúra, mely kegyetlenebb volt, mint az előtte lévő ok, mely végül elindította a hadjáratot.

A második résznél érződik, hogy Monroe nem tudott mit kezdeni a sok szabadidejével és úgy gondolta, hogy ha már úgysem tud mit csinálni, akkor vegyünk elő egy régebbi alkotást és csináljuk meg hozzá a folytatást. Hát meg is csinálta, de minden téren megbukott az elődjéhez képest. Bár azt hozzátenném, hogy az öröm az ürömben, hogy a helyszín kiválasztása elég hangulatosnak bizonyult.

Viszont, amint beindul a film, rájövünk, hogy felesleges is tovább nézni, hiszen tudom a következő lépéseket. Annyira egyértelmű, hogy szinte fáj. Én nem adtam fel és folytattam, és szemtanúja voltam, hogy miként esik át Monroe a ló túloldalára a bosszúval. Túlzóak, (bár az első részben sem fogták vissza magukat, de ott legalább elsőként láthattuk), feszültségmentesek, unalmasak, és összecsapottak. Nem engedték kibontakozni a bosszút, nem hagyták, hogy Katie megmutassa a rosszaknak, hogy mit tettek vele. Egyszerűen csak ment, ölt, ment, ölt, és vége. Bár illik azért megemlítenem Jemma Dallender nevét, mert voltak időszakok, amikor egész hitelesen is játszott, de sajnos nem voltak "játszótársai", se a kamerák előtt, se a kamerák mögött, így egyedül nem tudott csodát tenni.

A Köpök a sírodra 2 egy teljesen felesleges film, amiben már nincs meg az a beteges, ám szép bosszú. A film a fű alatt jött, és a fű alatt is fog távozni. Kevés ember fogja észrevenni, hogy egyáltalán létezik ez a folytatás. 3/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 9., hétfő 14:42

messideco írta:Még Pókember bugyuta feje sem zavart annyira, di Caprio méltán az egyik legnagyobb színész jelenleg
Jó neked, én sajnos moziban néztem és már csak röhögtem kínomban, annyira gyenge volt benne Tobey, főleg DiCaprio mellett.(persze ez csak az én véleményem, de engem rohadtul irritált végig a filmben)

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. szeptember 9., hétfő 11:47

Na, a trendet követve én is megnéztem két filmet.

Passion
Brian da Palmától én is többet vártam volna el, jóval. Nem volt rossz a storyvezetés, de a karakterek nagyon szárazon voltak tálalva, talán ez kellett a filmnek, de semmit sem tudtam meg róluk, csak a karrierista jellemüket. Rachel McAdams elég sokoldalú színésznő lett az évek folyamán, és előtte van még a java. Érdekes fordulatok vannak a filmben, de nem tud kiteljesedni, mintha a rendező teszem azt második filmje lenne, kár érte.

A nagy Gatsby
Hát vegyesek az érzéseim. Néha megfog a hangulata, nagyon bírom a kort, amikor játszódik (Éjfélkor Párizsban khm), de amikor teszik a disco zenéket, képes lettem volna kinyomni.
A színészek, hát azok profik voltak. Még Pókember bugyuta feje sem zavart annyira, di Caprio méltán az egyik legnagyobb színész jelenleg, Joel Edgertonra rá sem ismertem, zseniális alakítást nyújtott, és Mulligan kisasszony erre a szerepre termett.
Sajnálom, hogy nem hd-ben néztem meg, nagyon ráutaztak a vizuális élményre, ami meglepő egy ilyen filmnél, főleg regényadaptációnál, vagy csak én látom így?
"And my heart will leave you never."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 9., hétfő 0:57

Tegnap/ma néztem meg a Gatsby-t és nekem nagyon adta. Bár lehetne a Remény Rabjai 2-is "kicsit" más történettel. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég