Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. szeptember 27., péntek 20:38

mondjatok mar, valami tenyleg iszonyat fosatos horror filmeket :mrgreen:
12

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 27., péntek 20:13

Anis írta:Akit érdekel a story egyszer meg lehet nézni, de szerintem semmi extra. ====> 6/10
Kérdés: Ha nem érdekel, akkor miért kínzod magad egy 3 órás filmmel? :D
Anis írta:ott is volt jó sok unalmas rész, gyaloglások órákon át,
Minden perce zseniális. Unalmas... no
B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 27., péntek 20:10

Faust írta:Végre valamiben egyetértünk Raisennel. :mrgreen:
Minő megtiszteltetés! :Đ


A hobbit: Váratlan utazás (2012)
Ez is jó hosszú egy film volt. Gyűrűk ura trilógiát anno láttam 1x egymás után: ott is volt jó sok unalmas rész, gyaloglások órákon át, de ez még rátett egy lapáttal. Majdnem 3 óra a semmiért. Gyűrűk urában is a 3-as tetszett a legjobban, ahol volt a nagy csata a végén. Ez a Hobbit is inkább a TLOTR fanatikusoknak való. Akit érdekel a story egyszer meg lehet nézni, de szerintem semmi extra. ====> 6/10
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 27., péntek 15:08

Faust írta:Őőő nem? :mrgreen: :smile: Mondjuk a harmadikat nem láttam még, de a tökátlag első, és a minősíthetetlen hulladék második után nem is érdekel.
Miről is van szó? Alien?








:mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 27., péntek 15:03

Ez a harmadik valami kabaré volt... A kettőre mar nem is nagyon emlékszem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 27., péntek 13:59

Faust írta:Őőő nem? Mondjuk a harmadikat nem láttam még, de a tökátlag első, és a minősíthetetlen hulladék második után nem is érdekel.
Ezek a szavak mindig fájnak. :-( :'(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 27., péntek 13:56

A Gravity itthon is kapja a magas pontokat B-) Jövőhét csütörtök!!! Amúgy a 3D-t nagyon dicsérik, és Bullock elvileg nagyon jó benne.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. szeptember 27., péntek 13:56

Őőő nem? :mrgreen: :smile: Mondjuk a harmadikat nem láttam még, de a tökátlag első, és a minősíthetetlen hulladék második után nem is érdekel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 27., péntek 13:50

Végre valamiben egyetértünk Raisennel. :mrgreen:
Neked is így bejött a Vasember? :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. szeptember 27., péntek 13:47

Végre valamiben egyetértünk Raisennel. :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 27., péntek 13:18

Revolver

Na ez igazi mindfuck. :lol:
Nagyon kezdtem bírni Guy Ritchie filmjeit, a két Sherlock Holmes-ot és a Spílert majd meglesem, Hullámhegy meg úgy néz ki mellément kicsit azzal a 3,4-el. :mrgreen:
Statham kiszabott jól nyomja, eddigi szerepei közül ez tetszett a legjobban, persz Ray Liotta is ott van.
Ezt még újrázni fogom valamikor, egyedüli hibája a filmnek, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!túl gyorsan rá lehet jönni a két börtönszomszéd személyére

8/10

Django elszabadul = 6/10


pfff :mrgreen:
újjabb pfff.
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 27., péntek 8:54

Sierra írta:Látom Remy még mindig meg van a 2-3 film/ nap átlagod. :D Hihetetlen, hogy van ennyi időd bakker?
Igazából nincs... A kritikák nem mindig jelentik azt, hogy most láttam az adott filmet :D a blog miatt írni kell valamiről, így kukázok egyet az IMDB listából aztán had szóljon. Persze, amikor nincs semmi dolgom, akkor egyből film. De a suli sok időt elvesz.

És egész évre levetítve nincs meg a napi 1 film :D
Django elszabadul = 6/10
pfff :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 27., péntek 0:35

Django elszabadul = 6/10
csak is S. L. Jackson miatt kezdtem bele. De amit látatlanban is tudtam, az beigazolódott. Tarantino bácsi nem kenem való filmeket csinál. Viszont a benne lévő zenék zseniálisak voltak. Anno amikor hehe belinkelte az egyiket a zene topciba, azóta is néha meghallgatom a Freedom című számot.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Elég fura volt például amikor lelőttek valakit, akkor nagyobb vérfröccsenés volt, mint aminek kellett volna lennie, de ezt Tarantino-sajátosságnak fogom fel. Illetve a vége felé amikor Django elmegy a csajáért a fehérekkel teli házba, épp az ajtóban álló emberkét lelőtte oldalról, az meg hátrafelé repül egyet, hogy a fenébe? XD


Vasember 3. = 7,5/10
Egy picit más volt mint amilyenre számítottam.Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt hittem, hogy Mandarin lesz a főgonosz, de nem.
Látva a Vasember rajzfilm-sorozatot volt már egy elképzelésem a "Mandarin-jelenségről". De nem azt kaptam amit vártam. Itt kb csak egy mellékszereplő volt, egy felbérelt színész akire rákenhetnek ezt-azt. Míg ezek a lávaemberek voltak a főellenségek. Bár már rég láttam a sorozatot, de nem emlékszem, hogy lettek volna ilyesmi ellenfelek benne.


Figyelj oda a spoilerre!!
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 26., csütörtök 23:43

Látom Remy még mindig meg van a 2-3 film/ nap átlagod. :D Hihetetlen, hogy van ennyi időd bakker?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 26., csütörtök 17:41

Igaz, még 2 év, de már megérkezett az első teaser videó a Bosszúállók 2-höz. --> The Avengers - Age of Ultron

Lopom a sztárom

Hermione miután kijárta a Roxfortot úgy gondolta, hogy ideje lenne belekóstolni a mugli életbe, és elkezdett bulikba járni, facebookozni, és lopkodni. Mindezt olyan körítéssel, mintha a GTA valamelyik különálló epizódjával játszanánk, amiben nem férfik, hanem nők vannak a főszerepben, és ami megtetszik a karaktereknek azt megszerzik, legyen az bárkié.

Egy tinikből álló csapat, akiket elvarázsol a hollywoodi sztárok élete, úgy döntenek, hogy megpróbálnak betörni egy-egy sztár házába. Megteszik egyszer, megteszik kétszer, és a sok luxus divatcikk olyannyira ámulatba ejti őket, hogy napi szintű mulatságot csinálnak a betörésekből. Egyszerűen nem tudnak leállni, ami egy ilyen kockázatos kaland során annyit jelent, hogy mehetnek a hűvösre…

A film egy óriási reklám a luxuscikkeknek, valamint a lányoknak egy igazi nyálcsorgató előadás. Ugyanakkor van mélyebb mondanivalója is, mégpedig a média óriási hatalma, mely elképesztően tudja befolyásolni a fiatalokat (és amúgy bárkit). Legyen ez egy divatos szokás vagy éppen a facebook, mert hát ugye a like-ok aranyat érnek, és sokaknak örömet okoz, ha látják, hogy egyre többen kedvelik az adott képet vagy kiírást. Épp ezért sokan úgy hiszik, hogy ez egy verseny, és minél nagyobb szenzációt vagy balhét osztunk meg a közösségi hálón, annál „híresebbek leszünk”. No, de vajon meddig lehet elmenni? Bármeddig, hiszen a filmbeli szereplők nem kisebb celebekhez törtek be, mint Paris Hilton vagy éppen Lindsay Lohan. És hát valljuk be, egy baráti társaságban lehet ám menőzni egy olyan képpel, ahol egy híresség lakásában pózolunk.

A Lopom a sztárom műfajilag nehezen besorolható, mert kapunk tőle drámát, krimit, kalandot, humort, stb. Valamint igaz történetet dolgoz fel. Sofia Coppola filmje megmutatja, hogy a hírnévre mindenki (kivételek persze vannak) vágyik, legyen az szegény vagy éppen gazdag, és ez a fiatalok körében nagyon elterjedt manapság. Viszont a tálalást nem sikerült tökéletesen kiviteleznie, de még jól sem. Unalmas, a témájától függetlenül érdektelen lett a film. A színészek szintén nem alkottak semmi jót, hiába volt itt Emma Watson, mert egyszerűen nem volt idejük kibontakozni. Így az összképre nézve nincs semmi okunk az örömre.

Mint film, biztos nem lesz maradandó, de talán felnyitja néhány fiatal szemét, hogy a csilli-villi, márkás cuccok nem jelentik az életet. A kevesebb néha több, és meg kell becsülni azt, amink van, pláne, ha nem napról-napra kell megélnie az adott családnak. 4/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 26., csütörtök 14:22

Vaskabátok

Hát ez nem igazán jött be... pedig sokan istenítették a filmet. Persze voltak poénos része, de összességében csalódtam benne. No, nem baj, a Cornetto trilógiának első darabja, nagyon jó volt, és remélem az utolsó része is ütős lesz. 6/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. szeptember 26., csütörtök 8:25

Remy írta:
ericco írta:Need for Speed trailer

Az összes autós film kliséit el fogják benne lőni, de a BB-es Aaron Paul miatt megnézem majd :)
A rosszfiút alkotó Dominic Cooper pedig nagyon tehetséges színész.
Szerintem az év egyik nagy bukása lesz ez a film. :hmmm:
Sztem ha ez sikeres lesz (a kasszáknál), akkor ebből megpróbálnak majd szériát csinálni és a Halálosabb Irammal konkurálni, mert valljuk be Vin Dieseléknek jelenleg semmi épképzláb konkurenciájuk nincsen (azt a pár rémgyenge német próbálkozást leszámíta), viszont ha így lesz sztem bele fog törni a bicska. A kritikusok tuti szétszedik, de egy idő után sztem a mozik is üresek lesznek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 25., szerda 21:52

ericco írta:Need for Speed trailer

Az összes autós film kliséit el fogják benne lőni, de a BB-es Aaron Paul miatt megnézem majd :)
A rosszfiút alkotó Dominic Cooper pedig nagyon tehetséges színész.
Szerintem az év egyik nagy bukása lesz ez a film. :hmmm:

Chucky átka (2013)

Néhány évvel ezelőtt, Don Mancini és David Kirschner elárulták, hogy szeretnének rebootolni a Chucky franchiset. Szerintük azért nem érdemes folytatást készíteni, mert ennyi év után kijár már a rajongóknak újra egy félelmetes Chucky, aki ismét elhozza az igazi horrort, és mellőzi a poénokat. Végül kiderült, hogy mégis folytatás lesz, így segget csináltak a szájukból, mert a végeredményt látva, azt hozta el nekünk Manciniék, amit nem akartak.

Egy rejtélyes csomag érkezése után, Nica anyja váratlanul meghal. A gyászoló lányhoz betoppannak a rokonok, hogy megbeszéljenek egy s mást, ám a doboz tartalma - ami nem más, mint egy baba – életre kel és elkezdi gyűjteni az áldozatait…

1988-ban Tom Holland és Don Mancini létrehozták az első Gyerekjáték filmet, mely első ízben nem aratott osztatlan sikert, de a későbbiek során klasszikussá vált a horror rajongók körében. A gyilkos baba 25 évvel az első film után visszatért, hogy ismét megmártsa a kését néhány testben, ám az áttörés ismét elmaradt, és a Chucky átka, csakúgy, mint a többi része, el fog veszni a gyenge folytatások sűrűjében. Mancini először ott rontotta el, hogy folytatást készített (az utolsó két résznek, a Chucky menyasszonyának és a Chucky ivadékának a történéseit semmibe vette), valamint ott, hogy ő ült a rendezi székben. Ha igazán nagyot szeretett volna robbantani, akkor felkéri James Want, hogy rendezze meg neki az új Chucky epizódot. Szerintem Wan jelenleg az egyetlen horror rendező, aki képes lenne kihozni a maximumot a karakterből, és egy remek iparosmunkát átadni a rajongóknak. De sajna nem így lett.

A Chucky átka minden téren megbukott. A direktor létrehozott egy kliséhalmazt, ami nem működik. A forgatókönyv adott volt hozzá, és azzal különösebb bajom nem is volt, mert feleslegesnek érzem, hogy túlcsavarják az egészet. Chucky jött, Chucky ölt… ennyi. DE, az már nem elfogadható, hogy mindezt úgy tette, hogy a nézőben semmiféle hatást nem ért el. A film se nem ijesztő, se nem brutális, a feszültség nélkülözésén már meg sem lepődtem, mert ez divat lett manapság. Rengeteg lelketlen, bugyuta folytatást készítenek a horrorokhoz, amik már a félelmetes jelző helyett röhejest kapnak.

A filmmel kapcsolatban viszont van némi pozitívum is, ami Chucky karakteréhez köthető. A gyenge kivitelezés ellenére is akadt néhány pillanata a filmnek, amiben volt fantázia. Chucky az ártatlanság és a kegyetlenség megtestesítője, és ez akárhogy is nézem egy félelmetes tulajdonság, és elengedhetetlen egy sorozatgyilkos személyiségjegyeiből. Ebből lehetne építkezni, de ehhez sok idő, és gondos munka kell, hogy valaki kihozza azt a karakterből, amit megérdemelne.

Nagyon remélem, hogy néhány év múlva Chucky megkapja a hozzá méltó filmet, és majd arról beszélhetünk, hogy igen, Chucky visszatért! Jelenleg ezt nem mondhatjuk, mert ezek csak felbukkanások, de nem maradandó. Kevés… 3,5/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 25., szerda 20:36

Need for Speed trailer

Az összes autós film kliséit el fogják benne lőni, de a BB-es Aaron Paul miatt megnézem majd :)
A rosszfiút alkotó Dominic Cooper pedig nagyon tehetséges színész.
Merci Zizou!

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: matador » 2013. szeptember 25., szerda 20:25

Tudtok jó simlisfilmeket ajánlani dörzsölt csávók fanyar félmosolyával, és utolsó nagy bulikkal?
Sportfilozófia: Roger Federer


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég