Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 15., hétfő 0:35

Azért örülök,hogy nem csak nekem tetszett.Szűkebb baráti körömben mindenki lehúzta a filmet.

3D-be tényleg mindenkinek ajánlom. :)

Avatar
rafael23
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 0:02
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: SU

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: rafael23 » 2013. július 15., hétfő 0:30

Nzedge írta:Ti,hogy vagytok vele?Mennyire tetszett?
Sajnos elég rossz minőségben láttam, de nagyon tetszett. Barátaim mind kritizáltak a filmet csak egy lány volt akinek szinten tetszett.Szeretnem megnézni meg egyszer 3D :)
8/10

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 15., hétfő 0:23

Nzedge írta:Pí élete:

Most jutottam el odáig,hogy megtudjam nézni ezt a filmet.Nekem nagyon tetszett,bár ebben azért az is közrejátszott,hogy egy 3D-s tévén volt alkalmam megnézni.Viszont nem csak a látvány tetszett. :)
Sok ismerősömnek nem jött be a film.Ti,hogy vagytok vele?Mennyire tetszett?

Nálam egy 8/10.
Én is 8-ast adtam rá, nagyon kellemes meglepetés volt. Nagy volt a hype körülötte és ilyenkor szokott jönni a nagy csalódás, de ennél nem, valamiért nagyon megfogott, sajnáltam is, hogy nem moziban néztem meg.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 15., hétfő 0:10

Kisfiu írta:Nem tudom mit akartam kihozni ebből, de azért reagáljatok nyugodtan. Azt meg remélem vágjátok, hogy a Tűzgyűrű egy érzékeny pont az életemben.
Ízlések és pofonok, kedves Kisfiu. Én a Godzillát semmibe nézem, a Transformerst szimplán nem szeretem, szóval erre nem fogok valszeg pénzt kiadni, hacsak nem tudom magam meghívatni.
Az értékelések, meg helyénvalóak, mindenkinek van egy belső, saját értékrendje, és egy számmal jelzi, neki mennyire felelt meg.

Amire megyek idén: Only God Forgives, RED2, Kick Ass 2, Riddick. Aztán még közbe-közbe jöhet egy két darab.
Nzedge írta:Ti,hogy vagytok vele?Mennyire tetszett?
Szerintem egy idegesítő, giccses, ám látványra precíz és egyben szemet gyönyörködtető munka. 5/10

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 15., hétfő 0:05

Pí élete:

Most jutottam el odáig,hogy megtudjam nézni ezt a filmet.Nekem nagyon tetszett,bár ebben azért az is közrejátszott,hogy egy 3D-s tévén volt alkalmam megnézni.Viszont nem csak a látvány tetszett. :)
Sok ismerősömnek nem jött be a film.Ti,hogy vagytok vele?Mennyire tetszett?

Nálam egy 8/10.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. július 14., vasárnap 23:42

Én nem vagyok akkora filmmágus, mint itt sokan, de zokszó nélkül visszamennék holnap is megnézni a filmet.

Nem fogok belemenni a rendező magánéletébe, hogy mikor milyet szarik és ez az ő munkásságához képest jó vagy nem jó. Nem osztályozok 10-es listán, nem akarom megmondani a tutit. Megnézem egy film trailerét, kicsit utánaolvasok, aztán ha érdekel, akkor megnézem. Ha meg annyira látványosnak tűnik/annyira érdekel, akkor kifizetem a mozijegy árát, aztán vagy csalódok vagy nem.

Nos, a Tűzgyűrű azon filmek közé tartozott, amire a mozijegy árát egyáltalán nem sajnáltam, sőt, kibaszottul élveztem minden percét, ehhez képest sok helyen azt látom, hogy már csak azért is lehúzzák az emberek. Legalábbis nekem a 6,5 meg a 8 az lehúzásnak számít, a 3 meg főleg. Jó, a 8 talán nem, de akkor is... Ha 3 vagy 6,5 vagy 8 a Pacific Rim, akkor mennyit ér a Transformers? Mennyit ér a Godzilla? Ezekhez képest hova helyezel el például egy Terminátort, egy Alient, esetleg egy Batmant? Hova kerül a Tökéletes trükk? Hány pont a Memento? Mennyit ér a Toy Story? Hány pont a Sziklák szeme? Mennyit adnál egy Másnaposok filmre?

Kicsit kifakadtam most, mert irtózatosan nagy baromságnak tartom ezt a pontozgatást, legalábbis ebben a formában. Nem lehet összehasonlítani egy csak és kizárólag a látványra építő filmet egy animációs filmmel például vagy egy vígjátékkal.

Nem tudom mit akartam kihozni ebből, de azért reagáljatok nyugodtan. Azt meg remélem vágjátok, hogy a Tűzgyűrű egy érzékeny pont az életemben. :mrgreen:

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. július 14., vasárnap 23:13

Most néztem meg a Tűzgyűrűt. 10/3
Régen láttam már ilyen f*st moziban. Nem ajánlom, ne dobjátok ki a pénzeteket :)
joabulicsak

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. július 14., vasárnap 22:59

Pacific rim

Del Toróban csalódtam, a sztoriban és a látványban abszolút nem. Ez így ellentmondásnak tűnhet, de nem az: a sztori fájdalmasan buta és sablonos, elnyújtott körítés a zúzda mellé - ami elképesztően látványos, pláne IMAX-ben, igazi látványorgia. Már az első trailer óta tiszta volt, hogy ilyen lesz, mégis reménykedtem, hogy Guillermo nem éri be papírmasé karakterekkel, ezerszer látott "fordulatokkal", de hiába. De legalább profin levezényelte, az tuti. :D

Tetszett, hogy ha felszínesen is, de nem csak Amerika van a középpontban, bár a sztori több pontja több mint egyértelmű "utalás" arra, hogy ismét Amerika menti meg a világot. Ez ellen lehet háborogni, lehet csépelni az asztalt, de ez van, az ilyen filmek többnyire amerikaiaknak készülnek.

A Pacific Rim tökéletes nyári blockbuster, semmi több - de nem is akar több lenni. Egyáltalán nem sajnáltam rá a lóvét, de kétlem, hogy megnézném mégegyszer: ugyanúgy, mint az Avatar, ez otthon nagyon gyengusz lesz az elsöprő moziélmény mellett. Még mindig reménykedem, hogy del Toro visszatér a szerzői filmes énjéhez, de egyre kevesebb az esély.

DÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜM.

6,5/10

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 14., vasárnap 16:28

Sierra írta:Csak te vagy képes ilyen kijelentésekre, ez igaz.
Jó, tudod milyen vagyok ha elkap a hév. :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!DE AZT HOGY A GYEREK SEMMIT NEM TUD ÉS NEM TUDOM HÁNY MILLIÓ VAN MÁR BIZTOS A ZSEBÉBEN ÉS Ő INKÁBB AZT MONDJA HOGY TOVÁBB MEGY ÉS TIPPEL. HÁT PERSZEEEEEEEEE. HOGYNEEE. ÉLETE VÉGÉIG MEGOLDÓDNA MINDEN PROBLÉMÁJA, MEG LENNE PÉNZE MEGKERESNI A NŐT, DE INKÁBB TOVÁBB MEGY. AHAAA.........

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 14., vasárnap 15:25

Casso írta:neki mint a GETTÓMILLIOMOS. Hát az a világ egyik legrosszabb filmje. Érthetetlen hülyeség az egész. Nem is értem, hogy egy ilyen JÓ rendező, hogy csinálhatott ilyet? Borzalom. Semmi logika csak egy mese, amit próbál elhitetni velünk.......
Azért ez erős túlzás. Nem rossz film, de messze nem olyan jó, mint amekkora hype van körülötte. Van egy különleges hangulata az indiai világ miatt, a történet hagy kívánni valót maga után, de azért, hogy a világ legrosszabb filmje... Csak te vagy képes ilyen kijelentésekre, ez igaz. :mrgreen:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 14., vasárnap 14:52

András93 írta:Nekem erről mindig Puzsér fröcsögése jut eszembe.
pedig szerettem azt a filmet
Na a nagy kedvencem is egyetért velem! Teljesen igaza van!

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. július 14., vasárnap 14:51

András93 írta:Viszont ez nem olyan mint az Apokalipszis rendezői változata, ahol az jóval hosszabb. Ott nem azzal kellett volna kezdjem.
Keblemre cimbi, én is belerohantam anno a késbe. Borzalom. :mrgreen:

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: András93 » 2013. július 14., vasárnap 14:21

Faust írta:Akkor a fájnölkátot lessem meg? :mrgreen:
Ja, próbáld azt, de egy Szárnyas fejvadász rajongó megmondhatja a tutit.
Nekem annyira nem tetszett, be-be aludtam rajta. Majd pár év múlva újranézem, hátha. :D
Viszont ez nem olyan mint az Apokalipszis rendezői változata, ahol az jóval hosszabb. Ott nem azzal kellett volna kezdjem. :mrgreen:
Casso írta:Visszaolvastam és látom, hogy Remy azt írta, hogy Boyle jó rendező mert olyan filmeket köszönhetünk neki mint a GETTÓMILLIOMOS. Hát az a világ egyik legrosszabb filmje. Érthetetlen hülyeség az egész. Nem is értem, hogy egy ilyen JÓ rendező, hogy csinálhatott ilyet? Borzalom. Semmi logika csak egy mese, amit próbál elhitetni velünk.......

Szégyellje magát inkább, hogy ilyen filmet csinált a TRAINSPOTTING után.
Nekem erről mindig Puzsér fröcsögése jut eszembe. :lol:
pedig szerettem azt a filmet

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 14., vasárnap 13:56

Visszaolvastam és látom, hogy Remy azt írta, hogy Boyle jó rendező mert olyan filmeket köszönhetünk neki mint a GETTÓMILLIOMOS. Hát az a világ egyik legrosszabb filmje. Érthetetlen hülyeség az egész. Nem is értem, hogy egy ilyen JÓ rendező, hogy csinálhatott ilyet? Borzalom. Semmi logika csak egy mese, amit próbál elhitetni velünk.......

Szégyellje magát inkább, hogy ilyen filmet csinált a TRAINSPOTTING után.

cart
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 14., vasárnap 13:54

A magányos lovas

Hát ez valami borzalmas idióta film volt, de jó értelemben véve. Nem nagyon akartam megnézni, de végül nem bántam meg, hogy elmentem rá. Annyira rossz, annyira gagyi az egész, hogy az már zseniális. Az elején még azt hinné az ember, hogy komoly dolgot fog látni, de aztán hamar rájön, hogy semmi értelmeset nem érdemes várni tőle, egy vicc az egész. Kicsit hosszú, kicsit vontatott, de ahogy nézed, azt fogod várni, hogy vajon milyen marhaságot találnak ki a következő jelenetben. Látványban a hét másik szuperfilmjét, a sötétben bóklászó robotokat szerintem simán veri, a könnyű nyári film kategóriában is sokkal szórakoztatóbb alkotás. Persze kimondottan vígjáték/ western paródiaként felfogva a látottakat. A játékidő szokás szerint indokolatlanul hosszú, bőven elbírt volna több akciójelenetet is, de aki mostanában szeretne valamit nézni, annak nyugodt szívvel ajánlom, hogy ezt válassza.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. július 14., vasárnap 13:35

András93 írta:Egyébként vagy nagyon zseniálisnak vagy nagyon unalmasnak fogod találni Faust.
Kétszer amúgy már nekiugrottam. :lol: :lol: :lol: Bár tény, egyik időpont sem volt alkalmas filmnézésre, mert nem értem rá.

Akkor a fájnölkátot lessem meg? :mrgreen:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. július 14., vasárnap 13:22

Press írta:Na, Tűzgyűrű

Nade ez, hogy Gipsy Danger-nek hívják a legkeményebb robotot... :lol: Bár ez is csak nálunk gáz.

Nem csak nálunk gáz. Spanyolországban, Kanadában is értenék a poént. Főleg, amikor leborult a robotunk a fémhulladék kereső papához, meg gyerekhez... :)

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. július 14., vasárnap 12:40

Na kösz. Most már felesleges is elkezdenem.
Azért mert másnak nem tetszett...neked még lehet, h fog.
Nekem pl. egy 8-ast megér...kedvelem.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: András93 » 2013. július 14., vasárnap 10:37

Én azt tudom, hogy a mozis verzióban
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem derül ki, hogy Harrison Ford karaktere replikáns, a Final Cutban pedig igen. A rendezőit passzolom.
Egyébként vagy nagyon zseniálisnak vagy nagyon unalmasnak fogod találni Faust.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 14., vasárnap 9:36

Tényleg 7 van :mrgreen: Nem tudom, én a full eredetit láttam.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég