Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Tapsolni vagy nem tapsolni, ez itt a kérdés.

Igen
13
15%
Nem
73
85%

Szavazatok száma: 86

ferni

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. augusztus 15., péntek 1:30

Demes írta:
Viszont volt "szerencsém" meglesni a Lucy-t is. Na az egy bűnrossz film, kb minden el van cseszve benne ami lehetséges.
azért annyira nem volt vészes, bár tényleg nem volt a legjobb...

nekem valami hiányzott a filmből meg úgy éreztem, hogy elég hamar vége is lett.

sokkal jobbat is kihozhattak volna belőle.

Demes

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. augusztus 15., péntek 1:20

Galaxis őrzői szerintem simán megér egy 8/10-et. Az IMDB-s 8.7 114k szavazattal mondjuk elég komoly (na meg túlzó is kicsit :roll: )

Viszont volt "szerencsém" meglesni a Lucy-t is. Na az egy bűnrossz film, kb minden el van cseszve benne ami lehetséges.

A FIFA filmet látta bárki is? Tényleg annyira szar mint amennyire mondják?

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 14., csütörtök 21:52

A galaxis őrzői

Szintén elrángattak rá, szerencsére nem csak ketten mentünk, hanem egy kis csoport. A képregényfilmek jobbik felébe tartozik, olyan 6/10 (nem egy Thor, Green Lantern, Captain America féle förmedvény). A poénok viszik el, sztori nincs nagyon Rocket-Drax meg Groot szállít néhány megmosolyogtató jelenetet. Látványra szokásos Marvel minőség. A Vasembert nem éri el, de egyszer megnézhető.

szerk: ja és csakis angolul.

csabi*
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 14., csütörtök 12:54

h3x0r írta: (na de remelem nem vettem el csabi* kedvet a filmtol :mrgreen: )
te az életről is leveszel hex :-( :mrgreen:
Kép

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. augusztus 14., csütörtök 8:49

Ez a Calvary felkeltette az érdeklődésemet, nem is hallottam eddig róla :hmmm: Vocslisztre ment is.

Régebben ide is be akartam írni a Blood in, Blood out c. filmet, csak aztán filmklub miatt nem tettem... számomra nagy élmény volt, relatíve ismeretlen film, akiknek tetszett az A próféta, azoknak kifejezetten ajánlom. Bár lényegében más a fő téma, de nekem többször az jutott eszembe.
AntiCRclub vezető

beneraul
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. augusztus 14., csütörtök 0:38

soadroli írta:Méghogy nincsenek jó filmek mostanában. Most néztem meg a Calvary-t, kurvajó. Brendan Gleeson parádézik, a végén meg a pofám leszakadt. Ajánlom mindenkinek :agree:
Megnéztem én is, tényleg nagyszerű. Akinek van félig-meddig kiforrott véleménye a katolikus egyházról, annak mindenképp ajánlott. Ennél jobban nehéz átadni, hogy mennyire visszafelé sül el az egész intézmény, még ha van is a tagjai között, aki jó szándékkal cselekszik, mint például ennek a filmnek a főszereplője. A Gleeson által játszott pap gyakorlatilag ember az embertelenségben, mégis ő kell, hogy feleljen az egyház bűneiért. Magánemberként kudarcot vall, és a társadalomra is maximum kontraproduktívan tud hatni, pedig mindent megtesz az ellenkezője érdekében.

Attól tartottam kicsit, hogy ez a film legfeljebb attól lesz érdekes, hogy mit mond, nem pedig attól, hogy hogyan, és le lesz rendezve az egész az ír tengerpart csodálatos nagytotáljaival (márpedig engem az utóbbi legalább annyira szokott érdekelni). De kellemesen csalódtam, nagyon hatásos és ötletes képek és vágások vannak benne, a hangulat pedig hamisítatlan McDonaugh (hogy melyik a két tesó közül, szinte mindegy is, ilyen szempontból Coen-érzésem van), a figurák, a zene, minden. Aki látta az In Bruges-t vagy a The Guardot, annak ez is tetszeni fog. És köszönöm nekik, hogy Gleesont kitalálták főszereplőnek, kincs ez az ember.

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 13., szerda 23:38

Remy írta:A galaxis őrzői
Hát ez kurvajó volt!!! kiváló karakterek, remek poénok, ütős harci jelenetek. Jól muzsikál ez a csapat, nagyon jól muzsikál!!! A zenék meg... húúúú. Egyenlőre 9+ nem tudom mi lesz a vége. :salute:
Most jovok mozibol, ez a film aztan nagyon ott van. :agree:

Mondjuk ugy, hogy van benne 1-2 jo poen :mrgreen: De tenyleg, sok benne a poen, a legtobbje at is jott. A karakterek is erdekesek, a tortenet is jo, a zenekrol nem is beszelve.

8/10

(na de remelem nem vettem el csabi* kedvet a filmtol :mrgreen: )

gunner
Kedvenc játékosaid: Deco, Messi, Zidane, Puyol,Ramsey

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. augusztus 13., szerda 19:00

Jobb topicot nem találtam. Remélem akad majd, valaki aki tud segítséget nyújtani: olyan filmeket, videókat vagy dokumentumfilmeket keresek, ahol a foci taktikai részét taglalják, bemutatva a szerepeket, posztokat stb. Ha tudtok ilyen videókat, akkor azt megköszönöm :)

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 12., kedd 23:33

Be lehet fejezni ezeknek a reklámozását, gondoltam szólok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. augusztus 12., kedd 23:12

tubatibi írta:Egyébként akit érdekel az online polcokon fent az Amerika kapitány: A tél katonája, nagyon jó minőségben, szinkronnal. :)
Volt, akinek elkerülte a figyelmét, itt egy másik zenész, amelyik felkerült a polcokra szinkronosan: A csodálatos Pókember 2. :)
Ex-szerkesztő.
Kép
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

tubatibi

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 12., kedd 18:32

messideco írta::'(

Hollywood egyik legsokoldalúbb színésze távozott. A holt költők társasága életem egyik meghatározó filmélménye, a középiskolában kötelezővé tenném a vetítését.

R.I.P.
Nem tudom nálatok, hogy van, de nálunk gimiben az etika tanár megnézette velünk. Gondolom azóta is "hagyomány" nála.

Nyugodjon békében!

gunner
Kedvenc játékosaid: Deco, Messi, Zidane, Puyol,Ramsey

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. augusztus 12., kedd 18:29

:'(

Hollywood egyik legsokoldalúbb színésze távozott. A holt költők társasága életem egyik meghatározó filmélménye, a középiskolában kötelezővé tenném a vetítését.

R.I.P.

nmate

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. augusztus 12., kedd 6:53

AntiCRclub vezető

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. augusztus 12., kedd 3:25

Nyugodjon békében... :-(

nekem legjobban a Ragacsos filmje maradt meg bennem még a kiskoromból, de jó is volt az :p
Discovering Flubber

az a piros mekis autó még mindig meg van sztem valahol és a hátulján a robotot el lehetett tüntetni :D

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. augusztus 12., kedd 2:21

"Robin Williams megnevettette és elgondolkodtatta az embereket. Emlékezni fogok rá és meg fogom becsülni. Egy nagyszerű ember, művész és barát volt. Kimondhatatlanul hiányozni fog" - Kevin Spacey
"Stefaniet és engem borzasztóan elszomorít barátunk, Robin Willams elvesztésének híre. Az egyik legkedvesebb, legnagylelkűbb ember volt, akit valaha ismertünk. Imádkozunk családjáért és közeli barátaiért ezekben a nehéz időkben. Ma egy csodás lelket vesztett el a világ" - Andre Agassi

Hát igaz, csatlakozott a Holt költők társaságához. :-( Nagy kedvencem volt, nagy zseni volt ez az ember. Hihetetlen.
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 12., kedd 1:08

soadroli írta:
Remy írta:Bazeg meghalt Robin Williams :ozil:
Pont most olvasom, elvileg öngyilkosság :( Bár sok kamu halálhír van mostanában, reméljük ez is az.
Variety és IMDB is lehozta. Ez nem kamu sajnos.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

soadroli
Kedvenc csapatod: a másik

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. augusztus 12., kedd 1:07

Remy írta:Bazeg meghalt Robin Williams :ozil:
Pont most olvasom, elvileg öngyilkosság :( Bár sok kamu halálhír van mostanában, reméljük ez is az.
Kép
Kép
Kép

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 12., kedd 1:06

Bazeg meghalt Robin Williams :ozil:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

nmate

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. augusztus 11., hétfő 23:35

Expendables 3-nak olyan izzadságszaga van, hogy nyitott ablaknál kellett néznem. Itt kéne abbahagyni, pedig anno nagyon örültem, hogy összehoznak egy ilyen filmet.

Meg hát Bruce papa nélkül kapásból hátrányból indult a film. :-(
AntiCRclub vezető

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 11., hétfő 23:18

Marci77 írta:A Lego Movie jo film? :mrgreen:
Nekem tetszett. Hangulatos mese, vannak benne jo poenok is, egyszer mindenkepp megeri megnezni.

Meglestem a Need for Speed filmet is. Nagy elvarasaim nem voltak vele szemben, szerettem volna latni par vagany kocsit meg egy kis versenyt. Talan tobbet is ki lehetett volna belole hozni, de igy is egesz jo volt, egyszeri kikapcsolodasnak tokeletes.

A galaxis orzoi
En is kivancsi vagyok milyen lesz. Trailer alapjan ilyen Avengers fele poenkodos filmre szamitok.
Zsombor írta:Igen, ez a film elég nagy hype-ot kapott, és nem azért, mert 10-ből 9 embernek tetszik, hanem mert már a trailer alapján írták rengetegen, hogy milyen hiperszupercsúcskirály film lesz. Picit hasonlót éreztem a man of steelnél is, csalódás is lett a számomra, és bár már egyre kevesebb képregény alapján készülő filmet lesek moziba, erre beülök, de nincs sok elvárásom.
Na igen, az is fontos, hogy mekkora elvarassal ulsz be egy filmre. Velem is nem egyszer elofordult mar, hogy egy filmrol mindenkitol azt hallottam, hogy mennyire kiraly, ezert tudat alatt tul magasra tettem a lecet es persze hogy vegul csalodnom kellett.
Zsoc írta:
lordgabi írta:Sokadjára is előjött a téma, tegnap hajnalban én is majdnem írtam ezzel kapcsolatban, csak nem nagyon tudtam megfogalmazni, nagy +1, druszám! :agree:
Jaja, én is fent voltam, mert pont nem volt meló ma, úgyhogy megnéztem egy filmet éjjel, jó hosszú volt így elhúzodott, mondtam is a haveromnak, hogy jobb lett volna ha a barátnőm is itt van, akkor már le sem feküdtem volna, de azért fáradt voltam, úgyhogy nem volt erőm írni már, így aztán elmaradt, már kipihentem magam szerencsére, így mostmár kezdődhet az este, megyünk szörpözgetni egyet, de igaza van Fószt barátnak. +1, Gabi! :salute: :)
:lol: :lol: :lol:
sentry írta:Az biztos, és nem sértődés okán, de ide max akkor fogok filmről írni, ha nem a dc vs marvel, meg a B és C kategóriás filmekről fog pörögni a topik. Lehet anyázni, hogy ez nem filmes blog stb, nem is akarom megszabni miről legyen szó, de más amikor 62423x jön fel ugyan az a téma, ugyan attól az embertől.
Lehet hogy unalmas neked ez az egesz kepregenyes tema, amivel egyebkent semmi baj, mindenkinek mas tetszhet, de szerintem az se (annyira) jo hozzaallas, ha azt mondod, hogy nem tetszik a tema, ezert max akkor jossz ha olyanrol irnak, ami neked is tetszik. Mert azert te is ugyanugy elojohetsz a sajat temakoroddel mint masok.

Vissza: “Minden más”