Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Divat

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 17., szerda 20:32

CR haj nagyon homok :lol: Amúgy a srácnak jól áll, mert hasonlít Cére.



Napszemcsi téma. 10-15 körül kéne valami jobb minőségű darab, úgy gondoltam áldozok rá. De azért divatos is legyen, legjobban ezek a pilot stílusúak jönnek be. Mivel a Maverick féle Ray Ban 40 ezer, ezért valami olcsóbb kéne, de normális, mert szarom már van, 1290-ért :mrgreen:

Sz'al, van valaki esetleg aki hasonló árban talált ilyesmit? :)

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Divat

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. július 16., kedd 14:51

Szerintem nagyon b.zis. :mrgreen:

Az Öziles viszont kiszabott jó. :)

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Divat

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. július 16., kedd 12:10

az ilyenek faszák meg minden csak az a bökkenő velük, h nem mindenkinek áll jól illetve akármilyen fodrász se tudja ilyenre belőni. azért cének se a szomszéd erzsike néni vágja a haját...

nekem egy ilyen volt. kb 1 hónapja vágattam és már annyira megnőtt, h már nem az igazi. igaz már nem is így lövöm be, szeretem a változatosságot :mrgreen:
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 16., kedd 11:50

így kell CR hajat vágatni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Spec
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 19:24
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Pepe, RVN
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Spec » 2013. július 7., vasárnap 13:45

Valaki segítene hol tudnák rendelni Pull & Bear pulcsit? :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 7., vasárnap 13:27

lionsporton csak utánvéttel dolgoznak, vagy van lehetőség utalásra is? még nem vásároltam onnan
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. július 7., vasárnap 2:35

Marci77 írta:
Dupla D írta:Ha a lábméreteidből indulok ki, akkor szerintem neked valamivel nagyobb kell. :mrgreen:
De f*sz vagy :lol: :lol: . Bár igaz... :mrgreen:
Dupla D írta:unokatesód felpróbálgatja őket, azzal is nyert ügyed van.
De neki kisebb a feje. ÉS nem mértük le itthon a különbséget.
Azt még nem tudom h hogy hordanám,összevissza.
Remélem a fejem nem túlméretes :D
Amúgy milyen Heat-eset? Mennyi volt?
40 kanadai dollár. New Era. Egy szimpla Heat logó van az elején.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 7., vasárnap 0:01

ennyit én még fizetnék, de ami nem tiniméret, az már 20 fölött van mind, az meg már szerintem is sok :hmmm:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 7., vasárnap 0:00

___Samy___ írta:mit szóltok ehhez?
persze tudom milyen méret, de a küllemre gondolok :mrgreen:
Faszán néz ki, de én nem adnék ki ennyit érte. Múltkor találtam hasonlót és 5k volt, annyit is sajnáltam akkor rá, most kicsit bassza az agyam, hogy nem vettem meg :mrgreen: majd szerintem jövőhéten visszamegyek érte.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 6., szombat 23:19

mit szóltok ehhez?
persze tudom milyen méret, de a küllemre gondolok :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 6., szombat 21:57

Dupla D írta:Ha a lábméreteidből indulok ki, akkor szerintem neked valamivel nagyobb kell. :mrgreen:
De f*sz vagy :lol: :lol: . Bár igaz... :mrgreen:
Dupla D írta:unokatesód felpróbálgatja őket, azzal is nyert ügyed van.
De neki kisebb a feje. ÉS nem mértük le itthon a különbséget.
Azt még nem tudom h hogy hordanám,összevissza.
Remélem a fejem nem túlméretes :D
Amúgy milyen Heat-eset? Mennyi volt?
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 5., péntek 18:02

köszi samy, körülnézek

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. július 5., péntek 17:17

Marci77 írta:Újra felteszem eme kérdést.(eket) :

Honnan tudhatom azt,hogy mekkora fullcap kell fejemre? (Hol kell körbemérni?)
Mert unokatesóm USAba van,aztán kértem hogy hozzon NewEra fullcapet Celticseset vagy Patriotsosat.Csak nem tom mekkora kell :D
Ja és,ezeket hogy kell tisztítani? Mert olyan sapkám van,amibe elől volt papír (nem tom mi annak a sapkastílusnak a neve) és amígy ez benne volt (meg az első mosaásig) tartotta magát,de utánna beesett. Vagy ezeket nem szabad mosni? Vagy hogy

ÉS még egy kérdés:

MO-n hol lehet venni teremcipőt 48-49-esben? :D én sok boltba voltam de nem találtam neten se. Meg pár haverom is nézte több helyen de ők se találtak
Én most vettem itt Kanadában egy Heateset. Átlagos méretű a fejem. A fullcapba az van írva, hogy 7 és 1/4 (57.4cm). Fekásan akarom hordani, tehát nem húzom rá teljesen a búrámra. Úgy amúgy is nagyon feszülve megy rá.
Ha a lábméreteidből indulok ki, akkor szerintem neked valamivel nagyobb kell. :mrgreen: Mindenesetre ez a méret egy kiindulási pontnak jó lehet. De szerintem ha unokatesód felpróbálgatja őket, azzal is nyert ügyed van.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Divat

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. július 5., péntek 16:46

pátkán írta:van még két hajvágóm, az egyiket a buksira használom a másikat ... :mrgreen:
hajvágóval brokiszőrt?? a legbénább köztes megoldásnak hangzik :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 5., péntek 16:43

http://www.ftmguide.org/haircuts.html

ha legörgetsz majdnem az aljára, ott le van írva, hogy ez bizonyos archoz milyen haj illik a legjobban, talán egy támpontnak megfelel
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 5., péntek 13:11

na, már megint ott tartok, mint a múltkor. 2 hét alatt visszanőtt kb minden, amit levágott a fodrász :vivo: szeretnék valami újítást a fejem tetején (oldalt és hátul marad a jó rövid, pár mm-es) de nem tudom, milyen legyen.
elég rakoncátlan, egyenes és vékonyszálú hajam van, viszont sok. milyen frizurát tudnátok ovális arcformára ajánlanI? lehetőleg olyat, amivel nem kell mindennap 20 percet szabakodni, zselézni etc (Ramos frizkó pedig nagyon tetszik)

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Divat

HozzászólásSzerző: sanko. » 2013. július 3., szerda 23:21

kis combkefe mindig kell. :mrgreen: :mrgreen:

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. július 3., szerda 23:19

Marky írta:ha már a pofaszőrzet a téma. szerintetek hogy érdemes meghagyni soványkás arcnál? szeretem, ha szőrösebb vagyok, mert nem tűnik annyira soványnak az arcom, de eléggé átcsap a dolog ilyen szakadt alkoholista kinézetbe... főleg mikor hajnal 5kor bedőlök a bejáratni ajtón :lol:

meg sokszor a nyakamnál már szúr, ha lehajtom a fejem. nem merek belenyírni olyankor, mert elég idiótán nézne ki. bár 5 nap alatt visszanő teljesen....


Puding próbája az evés... Mindenkinek másképp áll. Lehet ami nekem jó az neked nem, nekem is sovány pofám van. Én amikor már idegesít, vagy szúr, akkor átmegyek rajta finoman egy nullás géppel, az nekem pont megfelelő. Asszony pajtás is azt szereti vagy a babapofám, de nekem a kis borosta jobban bejön.

De mint előttem mondták ez mind emberfüggő, amikor épp nincs dolgod, vagy otthon vagy mondjuk 1-2 napot, előtte hagyd meg, nyírj bele nyugodtan, aztán ha nem is akarod leborotválni 1-2nap után olyan mint volt (legalábbis nekem :D ) de ha minden kötél szakad mert annyira szar, bár azt kétlem, mert akkor mikor megborotválkozol már akkor lenyírnád amikor akkora... tehát ne aggódj próbáld ki. Úgyis visszanő :D :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 3., szerda 23:12

Jó nekem is volt olyan, hogy 17 évesek voltunk haverokkal. Tippmixet adja le az egyik babaarcú haverom(20 éves most és még mindig csak az állán nő kb) elfogadta a nő, adja le a másik szintén full szőrtelen arcú haverom, elfogadja a nő. Adom le tök nyugodtan, erre személyi van? :mrgreen: Kiakadtam. Amúgy vannak haverjaim(fiúk lányok egyaránt) akik mindig basztatnak, hogy miért nem borotválkoztam meg, van haverom aki meg irigyli, hogy neki nem nő ilyen(kb Isco-féle van nekem) Szóval tök emberfüggő az is, hogy kinek tetszik és kinek nem. Ha nincs borostád, akkor ne erőltesd szerintem, ha van és jól áll akkor hagyd meg, ha van de nem áll jól akkor told le a picsába :mrgreen:

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. július 3., szerda 23:10

Marci77 írta:
pátkán írta:a másikat ... :mrgreen:
Simaláb :mrgreen:
:shifty: Nem-nem,nem Xavi szindrómáról van szó :lol:
joabulicsak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég