Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. május 10., péntek 15:41

Fleetwood Mac - Tango In The Night

Nem tetszett,úgyhogy teljesen végig se hallgattam.Nekem háttérzenének se esett jól.Nem nekem való.

4,5/10

Jöhet a Pendulum.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 10., péntek 14:43

Fleetwood Mac - Tango In The Night

Nem az "esetem",de netezés mellett elment. Azt hittem,hogy kevésbé fog tetszeni..

Ezért legyen 6/10

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 10., péntek 14:33

Pendulum - Immersion

Messze áll tőlem a műfaj, eddig életemben egy Pendulum számot hallottam, a Tarantulát. Olyasmi albumra számítottam, de annál egy kicsivel gyengébbre sikerült szerintem. Én nagyon szöveg centrikus vagyok, ha zenéről van szó, emiatt is a rap a kedvenc műfajom, így nekem furcsák a zenék amiben alig van szöveg, viszont ezen az albumon nem igazán tetszettek az énekek, lehet kivételesen jobb lett volna, ha nincs is benne. De igazából netezéshez háttérzajnak jó.

6/10

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 10., péntek 14:16

Pendulum - Immersion

Na ez a műfaj (műfajok) közelebb állnak már hozzám. Jó volt a lemez, érdekes sokszínű cucc volt.
A dubstep hol alakult ki, mikor? Skrillex kezdte az egészet? Valaki szakavatott világosítson már fel :hmmm:

8/10
"And my heart will leave you never."

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 10., péntek 9:33

nem akarok közbe szólni, de belehet még szállni? vagy hogy megy eZ? :loveyou:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 9., csütörtök 19:09

Fleetwood Mac - Tango in the night

Hülye nyálas zene (nem támadás), de még sem zavart annyira, netezés mellé egész jó volt. Nem tudok sokat írni most róla, egynek elment.

6/10
"And my heart will leave you never."

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 9., csütörtök 18:14

csak szólok...
5 percet hallgattam meg és :ozil: Fleetwood Mac - Tango In The Night [Full Album]
B-)
eddig nagyon adja :-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 9., csütörtök 14:17

Na, akkor még gkovi, Roli és tubatibi értékelését várjuk a fiore-féle lemezekről, a többiek meg csapassák az Immersiont meg a Tangót. B-) :D

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. május 9., csütörtök 14:10

escape the fate - dying is your latest fashion

elnézést a késésért, elég sok munka volt mostanában, de a délelőtt folyamán meghallgattam az albumot. erre számítottam, vagy ezt vártam a másik ajánlástól. az együttest régóta ismerem, ezt az albumot is hallottam már, de mindenképpen frissíteni akartam az ismereteimen, és nem emlékezetből megítélni. nosztalgikus érzéseket keltett bennem, még a west-balkán botrány előtti düreres metálesteket, amikor nem szedtek ki a tömegből minket a biztonságiak, mondván ne pogózzunk... egy rockbuliban. :-) hangulatfüggő is, de szeretem ezt a stílust, úgyhogy 9/10.

a két új album jó lesz, pendulumon voltam már (bár amilyen gyakran jönnek, ki nem :D).

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 9., csütörtök 9:23

mindkét album új falat lesz.
kíváncsian vágok neki :-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. május 8., szerda 21:07

fiore írta:az elsőről még nem hallottam, de jónak ígérkezik

a pendulumot pedig volt szerencsém élőben hallani két éve a volton, ott tetszett :-) (igaz, itókásan a skrillex is isteni volt tavaly :D )
Pedig az a koncert sehol nem volt a 2010-es Soundos koncertjükhöz képest. Az immersion azon kevés lemez egyike, ami a több mint 2 éves telefonomon az első pillanattól kezdve rajta van.
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 8., szerda 20:32

Pendulum nekem is egy régi ismerősöm! B-)

Avatar
fiore
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2013. május 8., szerda 20:30

az elsőről még nem hallottam, de jónak ígérkezik

a pendulumot pedig volt szerencsém élőben hallani két éve a volton, ott tetszett :-) (igaz, itókásan a skrillex is isteni volt tavaly :D )
.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 8., szerda 20:22

Közben sajna mennem kell, úgyhogy bemásolom ide azt a hsz-t, szóval ajánlok, bocsi. :'( Jövő héten már tied a pálya.

Sokat gondolkodtam, mit is ajánljak nektek, az azonban hamar biztossá vált, hogy az első lemez nem lesz más, mint a Fleetwood Mac - Tango In The Night. :-) 11-12 éves koromban orrba-szájba hallgattam, de még ma is akárhányszor le tudom pörgetni, egyszerűen zseniális album.
Róluk annyit kell tudni, hogy egy angol-amerikai alapvetően rockegyüttesről van szó, de egyáltalán nem keményvonalas rockot, metált, satöbbi nyomnak, tipikusan 70-es, 80-as évekbeli hangzásvilág az övék. Ez a lemez éppen 1987-es, a 14. (!) a sorban, és szerintem a leginkább eltalált produkció tőlük. Ekkor volt talán tökéletes a felállás: Lindsey Buckingham, Stevie Nicks, Christine McVie, John McVie, Mick Fleetwood. B-) Fantasztikusan egyedi hangúak mind, kivétel nélkül mindig a hozzájuk stílusban illő dalokat éneklik, szóval nagyon nagyot üt ez az album, legalábbis nálam all time top5 minimum. Remélem, nektek is tetszeni fog. :D

A második már korántsem volt ennyire egyértelmű, először Borgore csodás lemezét, a The Filthiest Hits...So Far címűt akartam berakni, de aztán rájöttem, hogy mivel dubstepről van szó, valószínűleg kikergetnék vele a világból pár tagot. :D Úgyhogy az elektronikus vonalnál maradtam ugyan, mert nálam ez a fő vonulat, de valamivel szolidabb albumot találtam ki nektek. Ez pedig a Pendulum - Immersion.
Őket szerintem nem kell bemutatni senkinek, ausztrál együttesről van szó, szerintem alapjában határozták meg a modern zene elektronikus vonalának fejlődését azokkal a ragyogóan zseniális albumokkal, mint az In Silico vagy a Hold Your Colour. A legjelentősebb, és számomra legkedvesebb mégis az Immersion, elképesztően jól összerakták ezt az albumot a srácok, remek számok vannak rajta, van, amelyik alig-alig elektronikus, és inkább a vokálra megy rá, más csak electro, dubsteppel keverve, és van egy rockos szám is In Flames közreműködésével. B-) Nálam all time top5 ez is, a The Island Part 1 pedig örök kedvenc.

Na, ennyi lenne, jó hallgatást. :-)
Linket találtok a blogon, akik el vannak maradva,azok pedig igyekezzenek. :D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 8., szerda 20:16

Basszus... :D Most szedtem össze az ajánlásomat, már meg is írtam a hsz-t... Nem gond, ha beelőzök? Jövő héten jöhetsz. :-)

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gkovi » 2013. május 8., szerda 20:05

Elnézést, külföldön voltam. Meccs után jövök az ajánlással, ha még nem késő. :-)

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. május 8., szerda 7:32

holnap meghallgatom, itthajjakmeg! esetleg ma éjszaka.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 7., kedd 20:01

Elnézést a dupláért.

Sajnos most időhiány miatt mégsem tudok jönni az ajánlással, úgyhogy gkovi még holnap délutánig kap haladékot. :-) Ha nem jelentkezik, bedobom a két albumot, amire gondoltam. B-)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 7., kedd 13:10

Közlemény következik.
Ha ma este 7-8-ig nem jelentkezik gkovi, aki a következő ajánló, akkor én veszem át a helyét, hogy pörögjenek az események. :kacsint:
Természetesen azok, akik el vannak maradva fiore ajánlásával, azok pótolhatják menet közben.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 7., kedd 7:55

Escape The Fate - Dying is your latest fashion

na ez is letudva.
munkahelyen hallgattam meg. pár dalt még a kollégám is végig kellett hallgassanak :mrgreen:
azt kell mondjam, hogy neki jobban tetszett, mint nekem :lol:
annyi volt a probléma, hogy sok volt egyszerre.
de azért volt pár kellemes dallam is.

6/10
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég