Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 10., szombat 18:45

Ne értsétek félre. Örülök, hogy nyertünk. Meg minden. Meg nem érdekel, ha ezeket csinálja egy lezárt meccsen meg sokkal gyengébb csapat ellen. De az a baj egy erősebb csapat ellen is ezt fogja csinálni. És ezeken meccs mehet majd el. Remélem nem lesz ilyen. De ha mégis akkor majd elég sokan idegesek lesznek rá ez miatt, mint a valencia ellen. Ez a probléma vele.

Szerk: de többet nem szólok Balere semmit, megígérem. Majd ha egy nagyobb meccsen vagy BL-ben ezen megy el egy meccs remélem akkor is védeni fogjátok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mathers 2015. január 10., szombat 18:48-kor.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. január 10., szombat 18:43

mathers írta:Úgy értettem, hogy azok nincsenek benne.
Persze, csak a szart nézzük.. Mi lett volna ha? De rühellem ezt a kérdést..
Nyertünk, ma jó volt, csütörtökön lehet ismét bizonyítani.
joabulicsak

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 18:42

De most nem értem mi a bajod. Nyertünk simán, gólt lőtt, nem volt rossz. Mi a probléma? A ziccernél hibázott, igen. Van, amikor teljesen jogos a gyengébb teljesítményének a kiemelése, de most? Ha öt gólt lőne még azt is megmagyaráznád szerintem.
Nem illik.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 10., szombat 18:39

miro írta:
És ha most a Barca ellen játszottunk volna és 0:0 lett volna és ezen múlt volna akkor azért másképp festene a kép.
Pont nem.Akkor a hatalmas gólja 10x-esen felértékelődött volna+az első gól előtti keresztlabdája is. :)
Úgy értettem, hogy azok nincsenek benne. Csak simán 0:0 még a meccs. És itt lenne az esély a vezetésre ő meg elront mindent. Labdát is elfelejtett vezetni. Nagyot fordult vele a világ tavaly óta. Futni bír mást nem. Az meg egy másik sport. Talán ott kéne próbálkoznia. :mrgreen:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 10., szombat 18:37

És ha most a Barca ellen játszottunk volna és 0:0 lett volna és ezen múlt volna akkor azért másképp festene a kép.
Pont nem.Akkor a hatalmas gólja 10x-esen felértékelődött volna+az első gól előtti keresztlabdája is. :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 10., szombat 18:36

ziro4vr írta:
mathers írta:Nem tanul semmiből. Nem használ neki semmit. Azt hiszi ő a király. Felőlem csomagolhatja a bőröndöt. Most oké, hogy vezettünk már. De mi van ha erősebb csapattal játszunk és 0:0 még. Volt már rá példa sajnos. Balenek vagy nincs agya vagy tényleg azt hiszi ő a király. Ennél még az is jobb volt, mint amikor Di maria belevezette 3 emberbe a labdát. Nem érdekel, hogy CR nem lőtt gólt. Felőlem Khedira is jöhetett volna ott. Ezeket le kell adni vagy lője be. De sokadig alkalommal bizonyítja, hogy nem tudja belőni. Ez miatt komolyabb meccsen pedig szívni fogunk úgy ahogy a múltkor.
Kedvenc játékosaid: Bale :lol: Ennek tükrében mindig vicces ahogy és gyakran amilyen stílusban osztod.

Egyébként ma nem volt rossz, igen, a ziccert vagy vágja be vagy adja le, de ezt tudjuk róla... Remélhetőleg most elindul felfelé.
Az angliai teljesítménye meg amit nálunk lehozott az első szezonba az aránylag elfogadható volt, mert új játékos volt. Ezért írtam be. De nem szoktam szerkesztésekkel foglalkozni így benne maradt. A lényeg meg továbbra is az hogy 100 millióért nem annak kéne örülni, ha egy játékos visszajön védekezni. Ha nem hogy eltudja vinni 1 ember mellett a labdát, de nem tudja. Elrúgja mellette, ami általába az alapvonalon túlra megy. Vagy ha van ott egy másik ember akkor elrúgja előle. A hülye is levédekezi. Jah meg még azért, hogy egy helyzetet azért lőjön be. Vagy passzolja le. De nem képes rá. És ha most a Barca ellen játszottunk volna és 0:0 lett volna és ezen múlt volna akkor azért másképp festene a kép. Azt hittem tanult a múltkoriból, de nem. A csapatért játsszon ne magáért. Ő nem CR. Semmilyen téren sem. Még CR is leadja már a labdákat. Bale meg erre nem képes. Ha már ő vezeti a labdát a kapusra akkor tudom, hogy nem lesz semmi belőle.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 10., szombat 18:33

Nem az a lényeg, hogy beveri, vagy nem, hanem, hogy ellentéteket szül csapaton belül, mégpedig CR-rel, aki az egyik (ha nem a legnagyobb) vezére a mostani csapatnak,
Onnan aki leadja az egy f*sz,az nem akar gólt lőni.
Ronaldo nem lőtt gólt,persze hogy pattogott neki.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. január 10., szombat 18:21

Nem az a lényeg, hogy beveri, vagy nem, hanem, hogy ellentéteket szül csapaton belül, mégpedig CR-rel, aki az egyik (ha nem a legnagyobb) vezére a mostani csapatnak, mind a pályán, mind az öltözőben és ez sajnos meglátszik a pályán is. Be kell állni a sorba, le kell adni a bogyót, mert itt a csapat az első. Egyedül Ronaldo az, akinek nem kell leadnia, de ő tett is ezért a titulusért (mellesleg sokszor, egyre többször ő is leadja).
A másik, meg hogy teljesen elfelejtett labdát vezetni. Legalább kétszer előfordult, hogy az ellenfél 20-ról levezette az alapvonalig a labdát, majd kirúgta oldalra, mert túl hosszan szöktette magát. Hátmiezmár?

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. január 10., szombat 18:19

Viszont az első gól előtti keresztlabdája olyan váratlan és jól kivitelezett volt, amit kevesen húztak volna így meg, a szabadrúgása szintén ritka, klasszis mozdulat.
Ezt a képességet meg kell becsülni szerintem, bármilyen gyenge is mezőnyben esetleg.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 10., szombat 18:18

numberone1 írta:
zalkrisz írta:Egyébként ma rohadt jó volt azon a helyzeten kívül. Sokszor visszajárt és rendre jó helyre tette a labdákat. Futott sokat, elégedett voltam vele.
labda elpattasokra es hosszu szoktetsekre is emlekszem...es nem hiszem, h mas meccset neztem, neked ez tetszett? :roll:a rohadt jotol qrva mesze volt.
Tetszett, hogy hányszor visszajött a saját térfelünkre és megjátszotta az embereket kicsiben, gyorsban, sarokkal. Én is elküldtem volna már 25x, de a mai szép volt. Oké, volt egy hosszan szöktetett labdája az első félidőben. Nagy dolog.. mindenkivel megesik. De egész meccsen aktív volt, nem sétálgatott, mutatta magát. Ha nem megy a játék, akkor ez a minimum. Ez a hozzáállás.. de mellé ma még egész jó játék is társult, szerintem.

A helyzetért meg szerintem csak azért lehet hibáztatni, mert nem lőtte be, ott már meg kellett oldani, mert közte és Ronaldo között volt ember, azért ez közel sem az volt, mint a Valencia ellen.

Jah és akkor még a góljáról és az első gól előtti előkészítésről nem is beszéltem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 18:16

Géci írta:Nyugtasson meg a tudat, hogy ugyan az a meccs volt...
Ezt mire írtad, mert logikát nem látni benne? :D Ha n1-nek, akkor nincs igazad. Tele van a játéka elpattanó labdával és alig alig tud beállni az embere elé úgy, hogy nála maradjon a bogyó. Pedig a nyáron kidurrantotta magát, szóval a fizikuma és meg lehetne hozzá. Én még továbbá lassúnak is érzem fejben, ezért van az, hogy ziccerben beleviszi a kapusba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. január 10., szombat 18:15

neked ez tetszett? :roll:a rohadt jotol qrva mesze volt.
A három gólból kettőt neki köszönhettünk, és ezeket leszámítva is végig hajtott és még veszélyesnek is álcázta magát amíg ziccerbe nem került. Az elmúlt hetekhez képest jobban játszott, remélem nem csak pillanatnyi fellángolás volt, így tovább!

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. január 10., szombat 18:13

az a szabi pazar volt, minden tapsot megérdemel, de a többi nagyon bántja a szemem... szerintem motivációs problémái vannak, mert azért az ilyen ajtóablak ziccereket be szokta ő verni szépen, most pedig valahogy mintha nem bízna magában. kevesebbet is vállal.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 10., szombat 18:10

Nyugtasson meg a tudat, hogy ugyan az a meccs volt...

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. január 10., szombat 18:09

Toti írta:egyébként tényleg hihetetlen, h képes volt megint(!!) eljátszani.
de tegyük fel, h nem adja le (megszoktuk..) akkor legalább lőjje be...

egyszerűen ugyanúgy, mint 1 hete a valencia ellen.. tudtam, h megint nem lesz gól a helyzetből. borzasztó ahogy elindul, feje lesütve végig a füvet nézi aztán beviszi az ötösig és vagy bele a kapusba vagy mellé.
Nem az a gond, hogy nem adta le, hülye aki 6-ról leadja. De hogy nem tudja beszabni 6 méterről. 11-ről simán beguríthatta volna, minek vezeti bele a kapusba.

Már a sérülése óta javuló formát mutat. A klub-vb-n kimondottan jó volt. Ha nem szarná el ezeket a helyzeteket akkor már fele ennyi gólnál tartana, mint most.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 10., szombat 18:08

zalkrisz írta:Egyébként ma rohadt jó volt azon a helyzeten kívül. Sokszor visszajárt és rendre jó helyre tette a labdákat. Futott sokat, elégedett voltam vele.
labda elpattasokra es hosszu szoktetsekre is emlekszem...es nem hiszem, h mas meccset neztem, neked ez tetszett? :roll:a rohadt jotol qrva mesze volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 10., szombat 18:05

egyébként tényleg hihetetlen, h képes volt megint(!!) eljátszani.
de tegyük fel, h nem adja le (megszoktuk..) akkor legalább lőjje be...

egyszerűen ugyanúgy, mint 1 hete a valencia ellen.. tudtam, h megint nem lesz gól a helyzetből. borzasztó ahogy elindul, feje lesütve végig a füvet nézi aztán beviszi az ötösig és vagy bele a kapusba vagy mellé.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 10., szombat 18:05

Egyébként ma rohadt jó volt azon a helyzeten kívül. Sokszor visszajárt és rendre jó helyre tette a labdákat. Futott sokat, elégedett voltam vele.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 18:04

Tényleg nem játszott ma rosszul, de még mindig vannak olyan dolgai, amik után fogom a fejem. Borzalmas, hogy nem tud szűken átvenni egy kibebuzerált labdát se és ilyenek miatt elveszti a jó pozícióját... Ja és imádkozzunk, hogy a fontos meccseken ne jöjjön ki rá egy ziccer se, mert amit olyankor csinál az katasztrófa.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 10., szombat 18:01

A meccset nem láttam,csak a kihagyott helyzetét,illetve a gólját,de az első gól előtt is szép volt az a kereszt Ronaldonak.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 122 regisztrált és 0 vendég