Pepe - 3

Archívum

Mi lenne Pepe sorsa, ha rajtad múlna?

A szavazás 2014. október 8., szerda 9:44-kor befejeződött.

Eladnám egy normális ajánlatért
8
15%
Továbbra is kezdő lenne
11
20%
Harmadik számú védőt csinálnék belőle
35
65%
 
Szavazatok száma: 54

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 19., csütörtök 21:45

realmadridfan írta:
R.M.C.F írta:igen odarúgós sajnos......
És ez nem számít bele egy védő megítélésébe?

A védő tudásába nem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. június 19., csütörtök 16:54

Realista24 írta:Egy meccsről tiltották el.
Kaphatott volna többet is? Pff

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 18., szerda 23:19

Egy meccsről tiltották el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. június 18., szerda 19:11

R.M.C.F írta:igen odarúgós sajnos......
És ez nem számít bele egy védő megítélésébe?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 18., szerda 19:04

igen odarúgós sajnos...... de én szigorúan a védekezését mondom. abban ő a csapat legjobbja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. június 18., szerda 18:55

R.M.C.F írta:Akkor én rosszul látom.Mert védekezésről beszélvén a legjobb védő ő a keretünkben. Meg ugye nem reálisan látom,ezt igazoltam is itt már annyiszor.
Védekezésben szerintem Varane és Pepe kb egy szint, egy fokkal jobbak, mint Ramos. Viszont nem csak ez alapján kell megítélni egy védőt. Ramos a kapitányunk, a jelenléte is sokat ad a csapatnak. Varane pedig az egyik leghiggadtabb védő, akit valaha láttam. Így szerintem egyértelmű, hogy jövőre a Varane-Ramos páros kell, hogy kezdjen. Pepe meg tényleg zseniális képességű védő, de ezekkel a butaságaival nagyon elbassza az egész karrierjét. Utaznak rá az ellenfelek és a bíró sokszor meg is eszi ezeket. Mondjam azt, hogy FGY? :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 18., szerda 18:28

csak esetleg szembe kéne nézni a realitásokkal és belátni, hogy van két jobb védő is a keretben, ennyi az egész.
Akkor én rosszul látom.Mert védekezésről beszélvén a legjobb védő ő a keretünkben. Meg ugye nem reálisan látom,ezt igazoltam is itt már annyiszor.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 18., szerda 18:08

R.M.C.F írta:
Azert meg ugye beirhatjuk valakirol hogy gyengen jatszott :roll:
Irjuk....hajrá....én benne vagyok.....de csak ha ezt is beirjuk amikor jó volt....és akkor 60 meccs/évből 57x irni kell.


FUCKYOU
Szerintem senki se tiltotta meg neked vagy barki masnak, hogy minden egyes meccs utan beleirjatok a topikjaba, hogy mennyire jol jatszott. Szinte minden meccs utan megemliti valaki az Ertekeld a legutobbi meccset topikban hogy mennyire jol jatszot, milyen nagyot mentett, mennyi labdat szerelt vagy hogy mennyire tisztan jatszot.
Persze lehet az a problema (problemad), hogy nem irja le mindenki minden egyes alkalommal ugyan azt a dolgot, csak hat szazadjara elolvasni ugyan azt a dolgot talan egy kicsit unalmas lehet a tobbseg szamara.

De ha mar az en hsz-emre regaltal (hozzateszem teljesen korrekt stilusban :agree: ), csak hogy bebizonyitsam nem csak a rosszat jegyzem meg vele kapcsolatban.. Mindossze 2 oldalt kell visszalapozni (mostmar 3-at) :coffee:

Téma: Pepe - 3
h3x0r írta:A tavalyi Dormund elleni odavagon mutatott teljesitmenye utan nagyon felhuzott, legszivesebben nyaron eladtam volna, de amit iden mutat, az egyszeruen zsenialis. Tegnap is mekkorat jatszott mar. :salute:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Jim » 2014. június 18., szerda 18:00

van már jobb helyette (Varane)
3. számúnak egy spanyol tehetséget kell venni, 4.nek meg jó Nacho

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. június 18., szerda 17:44

R.M.C.F: az a gond, hogy ez nem olyan hiba, mint mondjuk Ramosnál Neymar buktatása(?), ezek időnként benne vannak egy védő játékában, elvéteni egy beadást, öngól, stb. ez nem lenne gond, senki nem küldené el, mert Hummels góljánál lemaradt Pepe. Hanem ez a visszatérő idiótaság, a válogatott egyik legfontosabb pillére ő, 0-2-nél eldönti a meccset egy ilyen butasággal. Ez olyan dolog, amin lehetne javítani, de ő képtelen, mert nincs elég esze hozzá, ez a szomorú. De még így se küldené el épeszű ember, csak esetleg szembe kéne nézni a realitásokkal és belátni, hogy van két jobb védő is a keretben, ennyi az egész. Jövőre Ramos-Varane kell.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 18., szerda 0:14

Azert meg ugye beirhatjuk valakirol hogy gyengen jatszott :roll:
Irjuk....hajrá....én benne vagyok.....de csak ha ezt is beirjuk amikor jó volt....és akkor 60 meccs/évből 57x irni kell.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 17., kedd 12:00

Simán csak sarkítottam/túloztam.. De vicc, hogy mi szokott itt menni (nem konkrétan itt, hanem egy-egy játékosnál, és nem csak rátok gondolok).. Ezt próbáltam kiparodizálni, ennyi.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 17., kedd 10:45

RealRaúl77 írta:ADJUK EL!

Ramost is, Casillast is, sőt CR-t is, mert nem lőtt gólt, Marcelot is az öngól miatt. Adjuk el Bale-t mert ki se jutott.... Soroljam még?


A lényeg, hogy utáljunk mindenkit, aki egyet hibázik..
Azert meg ugye beirhatjuk valakirol hogy gyengen jatszott :roll:
Mondjuk a poen az, hogy senki egy szoval se mondta azt, hogy el kene adni, vagy legalabbis en nem olvastam ilyet, csak azt, hogy mennyire szanalmas amit muvelt egy ev normalis viselkedes es remek teljesitmeny utan.
(szerintem/gondolom :mrgreen:)

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. június 17., kedd 10:12

RealRaúl77 írta:ADJUK EL!

Ramost is, Casillast is, sőt CR-t is, mert nem lőtt gólt, Marcelot is az öngól miatt. Adjuk el Bale-t mert ki se jutott.... Soroljam még?


A lényeg, hogy utáljunk mindenkit, aki egyet hibázik..
nem egyet hibázott. egyrészt képtelen lehiggadni. állandóan megvannak az ügyei. hisztik, színészkedések, meg alattomosságok. nem tudja levetkőzni. de ez csak az egyik része. egyszerűen nem stabil hátul. rengeteg gólt kaptunk mi is, meg a portugálok is a helyezkedési hibáiból. ez néha kompenzálja a gyorsaságával, rutinjával (vagy az agresszivitásával), de ettől még a hibajelenség megvan.

a Ramos-Varane kettős sokkal megbízhatóbb.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
soroslop
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 20:31
Kedvenc csapatod: Darnózseli SE

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: soroslop » 2014. június 17., kedd 10:04

hitelesebb lett volna a felháborodása ha ő nem csinálja meg másik meccsen ugyanazt mint Müller (illetve még gázosabban, mert tegnap tényleg odavágott egyet)
https://www.youtube.com/watch?v=IQKLhQb3Glg

Így csak szimplán szánalom. Vélhetően Madridban keményen a fejébe verték, hogy akkor innentől kezdve ilyet nem, és most hogy kiszabadult onnan, fél óráig bírta magában tartani.
Kurvára sajnálom mert már tényleg kezdett javulni a híre, a csapatnak meg szüksége van rá.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 17., kedd 0:38

dzsi91 írta:Zidane, az odabaszta annak a köcsögnek az piros, de legalább egy hét múlva is ott virított annak a nomádnak a mellkasán Zizu fejlenyomata.Ez egy kis kakaskodás volt, egy semmi...testvéreknél az anyjuk összekoccolja a fejüket és kész... férfi sport :lol: :lol: :lol: az.
Ez így igaz, de én haragszom Pepe-re. Egy 30 fölötti, rutinos, sok csatát megélt, kemény védőről van szó. Egyáltalán miért kellett bármit is reagálnia a tejfölösszájú gyerek hisztijére? Elvégre nem 16 éves, hormonoktól túlfűtött játékosról van szó, akivel először történik ilyesmi, és nem bírja megállni a visszaszólást. Ugorjunk, ez bárkivel előfordulhat. A rutinos alatt arra is gondoltam, hogy régebben voltak kirívóbb incidensei, ebből kifolyólag illene tudni, hogy nagy általánosságban ő sokkal hamarabb kap lapot, 2x annyira súlyosnak találják a belépéseit, mint talán bárki másnak a világon. Erre mit tesz? Teljesen felesleges, érthetetlen kakaskodást kezdeményez(!), amire a piros lap még ha túlzás is volt, de a sárga jogosságát talán senki sem vitatja.

Remek szezont hozott le és egy rossz szót nem tudnék rá mondani, de valljuk be, ez marha nagy ökörség volt a részéről.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 17., kedd 0:26

ADJUK EL!

Ramost is, Casillast is, sőt CR-t is, mert nem lőtt gólt, Marcelot is az öngól miatt. Adjuk el Bale-t mert ki se jutott.... Soroljam még?


A lényeg, hogy utáljunk mindenkit, aki egyet hibázik..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. június 16., hétfő 23:24

de hexor .. attól még igaz
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 16., hétfő 21:08

dzsi91 írta:
h3x0r írta:En azert vagyok ra duhos, mert ezzel a mozdulataval ismet a Real Madridot egette le.
Istenem ezt felejtsük már el, ha a Real Madrid ministránsfiúkból állna akkor is köpködné a nép, vergődnek amióta világ a világ semmin nem változtat az ,hogy most Pepe mit is csinál, ez a velejáró rossz ,ha a világ legjobb csapatáról van szó...
Tudom, tudom. Media, agymosas, mindenki irigy es ezert utal minket, stb.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 16., hétfő 21:01

h3x0r írta:
En azert vagyok ra duhos, mert ezzel a mozdulataval ismet a Real Madridot egette le.
Istenem ezt felejtsük már el, ha a Real Madrid ministránsfiúkból állna akkor is köpködné a nép, vergődnek amióta világ a világ semmin nem változtat az ,hogy most Pepe mit is csinál, ez a velejáró rossz ,ha a világ legjobb csapatáról van szó...Igazából nem csinált semmit én ilyenkor azt bánom,hogy nem ad igazán okot a sok parasztnak és ilyen eseteknél miért nem tör ketté egy két embert? A megítélése ugyanaz lesz, csak akkor legalább lesz okuk is, meg a színészkedő is megkapja amit érdemel...

Buta volt, mert ismeri a róla kialakult képet, nem kellett volna odamennie.De ugyanakkor szánalmas ,hogy egy ilyen mozdulatot fejelésnek mer bárki is titulálni, ennyire elkurvult a világ...Zidane, az odabaszta annak a köcsögnek az piros, de legalább egy hét múlva is ott virított annak a nomádnak a mellkasán Zizu fejlenyomata.Ez egy kis kakaskodás volt, egy semmi...testvéreknél az anyjuk összekoccolja a fejüket és kész... férfi sport :lol: :lol: :lol: az.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég