Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 26., szerda 19:45

Tényleg fasza volt ez a Flash rész is. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Wells rész is haladt előre, nem is kicsit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 26., szerda 15:22

Be kell valljam, hogy a Flash egész jó volt most. :D Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bár még nem vagyok kibékülve a heti ügyekkel, de ezt most jól összehozták. :) Kíváncsian várom az Arrow Flash crossovert. Ráadásul két részes lesz. Időhúzásnak jó lesz. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bár jobban örültem volna, ha valahogy úgy alakítják a sztorit, hogy az átívelő szál miatt találkoznak és kérik egymás segítségét. De újabb ügynek néz ki. Remélem jól megcsinálják már akkor. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 25., kedd 22:46

reeed_ati írta:
Nagyon kemény ez a Homeland
Ezmiez? :shifty:
Lehet, hogy néznem kéne??, épp sorozat nélkül vagyok.
Boardwalk kivégezve, Bánsíí,GoT,Vikingek még nincs, valami kéne. :)
Cia, Al-kaida, árulások, egyéb finomságok. Lassabb folyású, de adós, a negyedik meg beszabehu...vagy nézd az Orphan Blacket vagy ha még nem nézted, akkor House of Cards.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 25., kedd 22:44

És most egy Gotham? :shifty: :lol:
Nyomassad. Levezetőnek jó. :mrgreen:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2752
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. november 25., kedd 22:40

Nagyon kemény ez a Homeland
Ezmiez? :shifty:
Lehet, hogy néznem kéne??, épp sorozat nélkül vagyok.
Boardwalk kivégezve, Bánsíí,GoT,Vikingek még nincs, valami kéne. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 25., kedd 22:22

ateeemadrid írta:Nagyon kemény ez a Homeland, újabb zseniális rész. Ha továbbra is marad ez a színvonal - márpedig ez elég sanszos - akkor számomra simán lehet, hogy ez a 4. lesz az eddigi legjobb évad.
Jól van srácok, a kilencedik részre elöntött a melegség, 10/10 :salute:

És most egy Gotham? :shifty: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 25., kedd 21:06

Gotham 1x10

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az arkhamos szál érdekes lesz. Én is kíváncsi vagyok mi lesz belőle. De most több, mint 1 hónap szünet akkor. Januárba tér vissza szal addig várhatok. :/

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 25., kedd 20:58

Gotham

Vicces rész volt. Alfred... :mrgreen: (nem spoiler!)

viszont kíváncsi leszek, hogy az Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Arkhamos részt, hogyan oldják meg. Ígéretesnek tűnik)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 24., hétfő 22:38

P. Krisz írta:TWD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem történt túl sok dolog , de jó rész volt . Végre újra több szálon futott a történet . A atya nem tudom mit akar kezdeni egymagában , de eléggé nevetséges volt a zombis jelenete , először birkózik vele aztán úgy odabassza földre mint valami szára kórót . Glennék elmentek vizért és ennyi . Rick puhapöcs lett és átkúrták az agyukat . Sasha meg kb. öt centiről vette le a ablakot és elájul . :roll:
10/7
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem nagyon lapos rész volt, 5-6/10. A Sashas jelenet meg teljesen kiszámítható volt...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2014. november 24., hétfő 20:45

Realista24 írta:
Realista24 írta:Látom itt jól megöltem a bulit, na de on.

Orphan Black második évad, még van két rész belőle de,
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az a baj, hogy nem tudott szintet lépni, legalábbis nem olyan mértékben, mint mondjuk egy HoC, ahol csak azért nem toltam rá a második évadra a 10/10-et mert jön a harmadik és ki tudja mi lesz ott. Ugyanaz a séma és téma, mint az első évadban, ami nem gond, csak vártam volna valami pluszt. A végén majd pontozom.
Na, vége, összességében egy 8/10-et kap, de
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a végére nagyon elkezdték keverni a szálakat, és ha elveszítik a kontrollt, akkor oltári nagy baromság jöhet ki belőle. Így is már-már átestek a ló túloldalára.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Korrekt volt a második évad,voltak benne klisék,hülyeségek meg nyálaskodás,de végig leültetett ... azonban az utolsó rész csalódás volt,már nagyon felhígították a sztorit.
A harmadik évad még érdekes lehet,mondjuk ha elkezdik ritkítani a clone family-t.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. november 24., hétfő 19:54

TWD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem történt túl sok dolog , de jó rész volt . Végre újra több szálon futott a történet . A atya nem tudom mit akar kezdeni egymagában , de eléggé nevetséges volt a zombis jelenete , először birkózik vele aztán úgy odabassza földre mint valami szára kórót . Glennék elmentek vizért és ennyi . Rick puhapöcs lett és átkúrták az agyukat . Sasha meg kb. öt centiről vette le a ablakot és elájul . :roll:
10/7
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. november 24., hétfő 16:43

A Homeland valóban parádés ismét, nagyon jót tett neki hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a Brody famíliával már nem kell kínlódni. A harmadik évadon nagyon látszott, hogy az íróknak már nem kellettek Brody-ék, de a csatornának még igen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 24., hétfő 16:40

ateeemadrid írta:Nagyon kemény ez a Homeland, újabb zseniális rész. Ha továbbra is marad ez a színvonal - márpedig ez elég sanszos - akkor számomra simán lehet, hogy ez a 4. lesz az eddigi legjobb évad.
Nálam már a legjobb évad egyébként. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Brodyt nem kellett volna 1,5 évadnál tovább húzni....pláne nem háromig :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2014. november 24., hétfő 15:44

Épp akartam írni, hogy mi a fasz folyik a Homeland háza táján :lol: :salute:
Úgy látszik tehetséges arcokat emeltek be az írók közé.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pedig a paki gyerekes buziskodás miatt már-már lemondtam a sorozatról,de szerencsére hamar kiírták.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. november 24., hétfő 14:34

Nagyon kemény ez a Homeland, újabb zseniális rész. Ha továbbra is marad ez a színvonal - márpedig ez elég sanszos - akkor számomra simán lehet, hogy ez a 4. lesz az eddigi legjobb évad.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 23., vasárnap 13:39

Banshee S02

Az első évad után voltak aggályaim, vajon tudják-e merre haladnak, de minden várakozásomat felülmúlták. Remekül átgondolt folytatás, az új szálak, szereplők nálam nagyon ültek (Zeljko Ivanek megjelenésénél mosolyogtam pár percet, nagyot ütött hogy nem tudtam róla..), és a színvonal továbbra sem csökkent. Valamivel érzelmesebb évad volt, de ez is inkább erényévé vált. A flashbackeket remekül használják, példát vehetne róla 1-2 sorozat.

Fináléról spoileresen:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A templomos leszámolásnál egy B-kategóriás, film+ kaliberű akciófilmben éreztem magam. Az sem tetszett ahogy a fegyvereket beszerezték, izzadságszagú volt, ami egyáltalán nem jellemző a Banshee-ra. Nem beszélve a megkérdőjelezhető logikai döntéseket, amiket a túlfűtött érzelmekkel magyaráztak, arra annyira nem vagyok morcos. Eltekintve attól, hogy gyengén kivitelezték a "leszámolást", tetszett, és az S03 alapköveit remekül építették meg az első két évadból. Nagyon várós.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. november 23., vasárnap 9:30

A The Walking Dead is "képregényes" sorozat és azért attól elég messze áll a Constantine , igaz én is nagyon bírom . :mrgreen: B-)

Brickleberry
Denzel a legnagyobb arc közölük . Ő tényleg szereti az öregeket . :lol: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. november 23., vasárnap 9:20

Brickleberry

Megnéztem az első pár részét. Annyira, de annyira rossz, hogy az már jó. :lol: Kicsit Family Guy koppintásnak tűnik, de jobb hiányában elmegy. Főleg majd a South Park szünetében.
csabi* írta:a constantine simán veri az összes többi képregényes sorozatot, eddig egész pofás és egyre jobb
:agree: Bár még így is csak alulról súrolja a nyolcast. :lol:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. november 23., vasárnap 3:14

Hát ez az Arrow vs Flash vita.. Én is nézem mindkettőt, bár egyik sem életem sorozata. Valaki írta h az Arrow 3. évada olyan, mint egy brazil szappanopera. Hát az a baj, hogy nálam már az első évad is ahhoz hasonlított. Nem véletlenül jegelem folyamatosan, aztán ha eszembe jut és nagyon ráérek, akkor ledarálok 6-7 részt általában. Anno a Smallville-ben is rohadt unalmas volt minden rész végén 10 percig nézni és hallgatni a romantikázást... Bár annyira azért nem durva az arrow, de na... nekem ez is sok. Flash egyelőre nem csöpög és remélem ez így is marad.

Nem tudom van e még valaki aki nézi a Supernatural-t, de végre itt is úgy tűnik, hogy kezdenek visszatérni a régi kerékvágásba, 200. részt odatették nagyon, 201-edik pedig végre megint az első 5 évad hangulatát idézte. Nekem továbbra is örök kedvenc, hiába az utóbbi évadok gyengélkedése, az első 5 az továbbra is a legnagyobb :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 23., vasárnap 0:11

Realista24 írta:Látom itt jól megöltem a bulit, na de on.

Orphan Black második évad, még van két rész belőle de,
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az a baj, hogy nem tudott szintet lépni, legalábbis nem olyan mértékben, mint mondjuk egy HoC, ahol csak azért nem toltam rá a második évadra a 10/10-et mert jön a harmadik és ki tudja mi lesz ott. Ugyanaz a séma és téma, mint az első évadban, ami nem gond, csak vártam volna valami pluszt. A végén majd pontozom.
Na, vége, összességében egy 8/10-et kap, de
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a végére nagyon elkezdték keverni a szálakat, és ha elveszítik a kontrollt, akkor oltári nagy baromság jöhet ki belőle. Így is már-már átestek a ló túloldalára.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég