Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. december 9., kedd 23:40

2015.10.11 ? Görögország - Magyarország
2015.10.08 ? Magyarország - Feröer-szigetek
2015.09.07 ? Észak-Írország - Magyarország
2015.09.04 ? Magyarország - Románia
2015.06.13 ? Finnország - Magyarország
2015.03.29 ? Magyarország - Görögország
görögország ellen a 6-ból én 1 pontot várok, van egy olyan érzésem, hogy gyenge forma ide, gyenge forma oda, egy x-re jók lesznek ellenünk magyarországon is és ha az utolsó fordulóban ezen fog múlni, akkor otthon bedarálják valahogy a magyarokat.
feröer ellen abszolút kötelező a 3 pont.
az észak-ír, román és finn meccs nagyjából azonos nehézségű lesz, én szerintem mind a háromra rásüthető, hogy háromesélyes, annyira közel állnak egymáshoz ezek a csapatok.
a 3 meccsből 2x megyünk idegenbe, így 4-5 pontot saccolnék.

tehát én 8-9 pontot várok el, szerintem ez a realitás, a bravúr pedig az lenne, ha 10+ pontot le tudunk ebből a 6 meccsből hozni.
aztán persze ez még elég messze van, sok dolog történhet addig, edzőváltások, sérülések, stb, illetve a körbeverések is lehetnek pozitív/negatív hatással a selejtezősorozat alakulására.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 9., kedd 21:04

Babinho írta:
Ebből bravúrnak számítana 8 pont? Szerintem meg minimális elvárás egy olyan csapattól, amelyik ki akar jutni egy nemzetközi megmérettetésre.
Görögök ellen oda-vissza 3 pont a realitás. Feröer kötelező, azzal 6 pont. Finnországba kikapunk szerintem. Észak írek és románok ellen 2-3-4 pont. Nem tudom, mi ennél a több ami elvárható és realitás a mai magyar csapatnak.
Szerinted?
Valahogy így gondolom, de ez a realitás, ezért írtam, hogy legalább a 8at el kellene érni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. december 9., kedd 21:01

Ebből bravúrnak számítana 8 pont? Szerintem meg minimális elvárás egy olyan csapattól, amelyik ki akar jutni egy nemzetközi megmérettetésre.
Görögök ellen oda-vissza 3 pont a realitás. Feröer kötelező, azzal 6 pont. Finnországba kikapunk szerintem. Észak írek és románok ellen 2-3-4 pont. Nem tudom, mi ennél a több ami elvárható és realitás a mai magyar csapatnak.
Szerinted?

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. december 9., kedd 17:53

egyik csapat sem kiemelkedő, szerintem elmegy mindegyik meccs egy ki-ki meccsnek, ahol sokat számít majd a mentális állapot. meg ugye körbeverés is kilátásban van, főleg, ha a görögök felélednek az őszre :roll:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. december 9., kedd 17:23

Caraway írta:Szerintem meg ebből a 6 meccsből 14 pontot meglehet, és meg is kell szerezni.
tehát veretlenül lehozzuk ezt a 6 meccset? Na ne...

a realitás az hogy ebből egyedül a Feröer elleni meccs a mienk, a többiben simán benne van a zakó

én is azt mondom hogy olyan 8 pont körül szerezhetünk talán
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. december 9., kedd 17:06

Szerintem meg ebből a 6 meccsből 14 pontot meglehet, és meg is kell szerezni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 9., kedd 17:02

Babinho írta:2015.10.11 ? Görögország - Magyarország
2015.10.08 ? Magyarország - Feröer-szigetek
2015.09.07 ? Észak-Írország - Magyarország
2015.09.04 ? Magyarország - Románia
2015.06.13 ? Finnország - Magyarország
2015.03.29 ? Magyarország - Görögország

A jövő évi és hátralévő EB-selejtező meccsek...
Pali bátor...(Mit állítunk? tor! Ki tor? Pali bá'...) :mrgreen:

A megszerezhető 18 pontból bravúr lenne a 8-10. De nem ez a realitás. Mindenesetre van miért, van kikért szurkolni. Már ez is pozitívum, ha megvan az egység.
Ebből bravúrnak számítana 8 pont? Szerintem meg minimális elvárás egy olyan csapattól, amelyik ki akar jutni egy nemzetközi megmérettetésre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. december 9., kedd 16:59

2015.10.11 ? Görögország - Magyarország
2015.10.08 ? Magyarország - Feröer-szigetek
2015.09.07 ? Észak-Írország - Magyarország
2015.09.04 ? Magyarország - Románia
2015.06.13 ? Finnország - Magyarország
2015.03.29 ? Magyarország - Görögország

A jövő évi és hátralévő EB-selejtező meccsek...
Pali bátor...(Mit állítunk? tor! Ki tor? Pali bá'...) :mrgreen:

A megszerezhető 18 pontból bravúr lenne a 8-10. De nem ez a realitás. Mindenesetre van miért, van kikért szurkolni. Már ez is pozitívum, ha megvan az egység.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. december 9., kedd 16:52

legalább még egy évig nem kell hallgatni azt a sok sületlenséget, amit az elmúlt években Pénisz Sándor és utóda kiadott. én bízok Paliban, ha nem is sikerül a kijutás, de már az is nagy szó itthon, hogy ennyire összehozta a médiát, a szurkolókat és a szakmai oldalt is. felnyitotta a nép szemét is, mennyire gyenge a magyar edzőképzés, mennyit jelent az, ha a játékosok vérre mennek a főnökükért.
innentől kezdve nálam tökmindegy, hogy leszünk e eb-n vagy sem, a lényeg, hogy beinduljon ezalatt az, aminek már 20 éve be kellett volna.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. december 9., kedd 16:45

BBarni írta:HIVATALOS: 2015 november 30-ig Dárdai Pál marad a szövetségi kapitány.

Nem vagyok biztos benne, hogy jó döntés, de sok sikert Palinak! :agree:
Gondolom Csányi kitömi a zsebét... Reméljük a legjobbakat!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. december 9., kedd 16:40

HIVATALOS: 2015 november 30-ig Dárdai Pál marad a szövetségi kapitány.

Nem vagyok biztos benne, hogy jó döntés, de sok sikert Palinak! :agree:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. december 9., kedd 13:48

Kezdődik az uborkaszezon, BBarni nem tudsz valamit? :mrgreen:
Hajnal tényleg jön? Elek? Fórumokon Völgyi neve is felvetődött. Radót megpróbáljuk megint? Brazilokra mekkora esély van, és milyen posztra jönnének? Milyen távozók várhatóak? Tervbe van véve lejárt szerződésű játékosokkal előre tárgyalni?

Bocsi a fárasztásért, köszi a választ. :mrgreen:
Egyéb kérdés nincs? :mrgreen:
Nem tudok konkrét dolgokat, Hajnal ha akar jön, ez tény, Elekre kevés az esély de lehet, Radóról(azon kívül amit Pali mondott) és Völgyiről nem tudok semmit!

Brazilok: Itt sem tudok konkrét dolgokat nem én tárgyalok velük, a támadó szekcióba érkeznének, ahogy Pali is mondta 3 emberről van szó, de ebből ha 1-2 jön az már nagy szó hiszen jelenleg is utánpótlás válogatott játékosokról van szó(nem 34 éves 16 évesen utánpótlás válogatott szitu mint sokszor :mrgreen: ) az egyik nagyobb név tavaly komoly európai csapatok(azt hiszem Juve is pld) is érdeklődtek iránta, nyilván rá van a legkevesebb esély!
A távozókról sem tudok sokat, nem lesz sok az biztos max 2-3(itt azért lehet sejteni, hogy kik)+ lehet 1-2 fiatal kölcsönbe!Nem várható télen nagy mozgás szerintem 2-3 érkező(persze ha befut egy jó "ajánlat" akkor bármi lehet) és ugyanennyi távozó lehet!Tervbe van, de nem annyira itthonról!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. december 8., hétfő 22:44

Kezdődik az uborkaszezon, BBarni nem tudsz valamit? :mrgreen:
Hajnal tényleg jön? Elek? Fórumokon Völgyi neve is felvetődött. Radót megpróbáljuk megint? Brazilokra mekkora esély van, és milyen posztra jönnének? Milyen távozók várhatóak? Tervbe van véve lejárt szerződésű játékosokkal előre tárgyalni?

Bocsi a fárasztásért, köszi a választ. :mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. december 8., hétfő 0:36

Mondjuk, ha Nikolic megy, akkor az komoly érvágás. 16 gólja van már most, ami magyar szinten brutális. Vajon mennyi pénzt kapnának érte? Hova menne?
Nyáron lejár a szerződése és nem akar hosszabbítani, mert nyáron(vagy tavaly nyáron) is vitte volna azt hiszem egy olasz csapat de a Vidi beintett nekik!Nem hiszem, hogy sok pénzt kapnának érte, ennyivel a szerződése lejárta előtt!Persze az is lehet, hogy pont ezért megtartja a Vidi!Többen is figyelik, de nem túl nagy csapatok(szerb,osztrák,görög,belga persze a jobb csapatok)
bbarni azért a helyi kötődés sokat számít szerintem, én pl nem tudok szabolcsiként csak a szparinak szurkolni de mivel oda se tudok kimenni a legtöbb meccsre így marad a mennyei megyei B-)
Persze ez is sokat számít, de a családi hagyományok is, meg azért a Fradi még mindig a legnépszerűbb csapat itthon!Szóval Remy szurkoljon csak a Fradinak! :mrgreen:

Ja és mindenki egyen ALMÁT :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 8., hétfő 0:03

Mondjuk, ha Nikolic megy, akkor az komoly érvágás. 16 gólja van már most, ami magyar szinten brutális. Vajon mennyi pénzt kapnának érte? Hova menne?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 7., vasárnap 23:53

most mibajod van velük? van mb1 is meg .. izéé.. na érted pécsi vagy faszom szurkoljá má nekik :lol:

bbarni azért a helyi kötődés sokat számít szerintem, én pl nem tudok szabolcsiként csak a szparinak szurkolni de mivel oda se tudok kimenni a legtöbb meccsre így marad a mennyei megyei B-)
Kép

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. december 7., vasárnap 23:51

Na, azért úgy látszik a Fradi elkapta a fonalat. Most nyomatni kell, és a 2. helyet meg lehet szerezni év végére. Vidi már bajnok, 8 pont előny, ráadásul erősek is. Tavasszal már készülhetnek is a selejtezőkre, mert azokat sikerrel kéne venni.
Azért óvatosan ezzel a Vidi bajnoki címmel!Tudom már sokszor mondtam, de az összes komoly meccset idegenben fogják játszani(mi az összeset otthon) és ha még azt hozzátesszük, hogy ezek közül a Diósgyőrt és a Győrt 1 góllal verték(Laci összeszedi az ETO-t rendesen) a Lokitól kikaptak hazai pályán velünk meg döntetlent játszottak!(plusz az idegenbeli MTK,Dózsa meccsük is kemény lesz)Persze ők az egyértelmű esélyesek szerintem is behúzzák, de azért nem lesz sima!Nikolic meg állítólag télen megy, őt is nehéz lesz pótolni!Pláne ha hozzuk a brazilokat! :shifty: :mrgreen:
A 3. hely szerintem meg lesz nekünk akár a 2. is, ráadásul valószínűleg lesz egy Magyar Kupa döntőnk is és a Ligakupában is állunk!A játékon még van mit csiszolni ez tény!
te remy pécsiként hogy szurkolhatsz a fradinak? :ozil:
Egyébként meg miért ne szurkolhatna? :mrgreen: A Fradi meg a Pécs egyáltalán nem nagy riválisok, a Fradi meg a nemzet csapata, vidéken is komoly szurkolói bázisunk van! :agree:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 7., vasárnap 23:46

csabi* írta:te remy pécsiként hogy szurkolhatsz a fradinak? :ozil:
Szurkol a ***om magyar csapatnak. Vagyis inkább úgy mondom, hogy én szurkolok az összesnek, hogy érjenek el sikereket nemzetközi porondon. Fradit és a Vidit is bírom, de ennyi. Nem szurkolok én egyiknek se. Pécs meg... :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 7., vasárnap 23:37

te remy pécsiként hogy szurkolhatsz a fradinak? :ozil:
Kép

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. december 7., vasárnap 22:57

Remy írta:Na, azért úgy látszik a Fradi elkapta a fonalat.
Ezzel azért várjunk még. Egy rém gyenge Pápát és Kecskemétet sikerült megvernünk. A játékunk ettől függetlenül 30 perceket leszámítva még mindig gyalázat.
Valószínűleg jön a két brazil gyerek télen. Nem tudom mennyire leszünk kisegítve velük.
VKP-ra még mindig kellene valaki, mert Gyömbér gyenge, Pápa ellen már nem is kezdett. Elek állítólag szóba jött.

Remélem jön egy igazi Fradi tavasz, és a második hely meglesz, hogy aztán megint kiessünk a második körbe :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 218 regisztrált és 0 vendég