Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 7., vasárnap 23:51

palesz77 írta:
Ronaldo09 írta:Szóval:TE mint Barcelona drukker,örülsz,hogy nem ide jött??
Attol fugg kit vesztek majd a helyere, ha Verrattit, akkor nem - hal istennek erre nincs szinte semmi esely -, ha Sissokot vagy Alabat, akkor orulok. :D Amugy megmondom oszinten egyik opciotol se razott ki a hideg, ha megvettetek volna, akkor egy eszmeletlenul tehetseges jatekost vesztek, aki ha bevalik, Aranylabdaig is viheti, de szerintem jelenleg nem o az, aki nektek kene. Modric helyere par ev mulva azt mondom meg lehetett volna probalni kisebb nagyobb atalakitasokkal - bar az o tokeletes utodjat Pep vitte bagoert -, de olyan szempontbol orultem volna neki, hogy az erkezesevel felborult volna a most kialakulo, es egesz jonak tuno rendszer. En inkabb tudnek elkepzelni Casemiro helyett jelenleg egy Busi/Jorginho tipusu jatekost nalatok, aki jo labdakihozatalban, baromi pontosan jatszik, fellep a tamadassal is ha kell, de melysegbol is tud iranyitani, melle baromi hatekony vedekezesben. Nalam Pogba nem ez a tipus, nagyon sokat hibazik, foleg cselezesben, az EB-n jatszott szerepeert meg 120 milliot felesleges kiadni szerintem. Neki szabadabban kell jatszania ahhoz, hogy ekkora befektetest megerjen, ugyhogy ebbol a szempontbol sajnalom, hogy nem ment hozzatok. Mert ha ment volna, akkor vagy Kroos kerul vissza egy sorral hatrebb, hogy Pogba "szarnyalhasson", es gyengul a vedekezes, vagy Pogba le lenne korlatozva, amibol a jonep annyit latna, hogy nem villog ugy mint a Juveban, ergo nem ert 120 milliot. Lasd az EB, ahol baromi hasznos volt, megis sokan megkerdojeleztek az arcedulajat, koztuk Perez is, mert "csak" a csapat szamara volt hasznos, a csillogas elmaradt. Szoval ha most erkezne hozzatok, mar csak Perez miatt se mehetne a valoban mukodo rendszer vele szerintem, mert o Pogbat villogni akarna latni, nem "csak" hasznosan jatszani, ha meg nem az lenne, akkor az edzo fejere koppintana. Lattunk mar ilyenre peldat nala, ugyhogy szerintem nem olyan tulzo feltetelezes ez, legalabbis most a James ugynel is ugy tunik, hogy tullep a hataskoren.

Amiatt viszont orulok, hogy igy nagy nevu opciotok nem nagyon maradt. Sissoko ketlem, hogy normalis jelolt lenne, a sokak altal favorizalt Alabat meg nem sokat lattam a kozeppalyan eddig, de az alapjan nyugodtan hozhatjatok.. :D Loni jol tud, vedekezesben jo, de a tobbi tulajdonsaga nem eleg jo a kozeppalyatokra szerintem. Az EB-n is rem gyenge volt amikor lattam, pedig a hon ahitott posztjan szerepelhetett.. Nekem o olyan opcio, mint Matuidi lenne, papiron jol hangzik, de aztan ha folyamatosan megakadna rajta nehez pillanatokban a labdakihozatal, meg nem jonnek a kulcspasszok es az elegendo tamogatas hatulrol, akkor jonnek a negativ hangok rogton. Plusz ez barmilyen hulyen hangzik is Barcaskent, de Kova miatt is orulok. Baromi szimpatikus nekem a srac jatekstilusa, es szerintem egyedul fejben vannak gondok nala, ha meg azt sikerul lekuzdenie - amit folyamatos jateklehetoseggel le tudna talan -, akkor egy rohadt jo kis kozeppalyas valhatna belole. Pogba erkezesevel meg lehet elkallodott volna, vagy a padon, vagy a Milanban leepult volna.. En meg szeretem a jo kozeppalyasokat, Kroos es Modric jatekat is imadom nezni, ugyhogy amig ellenunk nem dont el meccseket, addig en "jol jarnek" egy fullos Kovaciccsel. Nyilvan a legjobban annak orulnek, ha elmenne mondjuk Klopphoz, de ha nalatok sikerul kihoznia magabol a maximumot ugy, hogy kozben azt nem a Barca banja, nekem az is jo..

Ugyhogy osszessegeben talan inkabb orulok, hogy nem hozzatok ment, de nem azert, mert vele verhetetlennek tartottam volna a Madridot. De igazabol akkor tudom ezt vegleg eldonteni, amikor kialakul a teljes jovo evi keretetek, ha sikerul egy kevesbe hires, de stilusra pont passzolo embert vennetek oda, akkor banni fogom.. :D Remelem ertheto volt, keso van mar, nehezen megy a fogalmazas.. :D

Korrekt.....

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. augusztus 7., vasárnap 23:24

Ronaldo09 írta:Szóval:TE mint Barcelona drukker,örülsz,hogy nem ide jött??
Attol fugg kit vesztek majd a helyere, ha Verrattit, akkor nem - hal istennek erre nincs szinte semmi esely -, ha Sissokot vagy Alabat, akkor orulok. :D Amugy megmondom oszinten egyik opciotol se razott ki a hideg, ha megvettetek volna, akkor egy eszmeletlenul tehetseges jatekost vesztek, aki ha bevalik, Aranylabdaig is viheti, de szerintem jelenleg nem o az, aki nektek kene. Modric helyere par ev mulva azt mondom meg lehetett volna probalni kisebb nagyobb atalakitasokkal - bar az o tokeletes utodjat Pep vitte bagoert -, de olyan szempontbol orultem volna neki, hogy az erkezesevel felborult volna a most kialakulo, es egesz jonak tuno rendszer. En inkabb tudnek elkepzelni Casemiro helyett jelenleg egy Busi/Jorginho tipusu jatekost nalatok, aki jo labdakihozatalban, baromi pontosan jatszik, fellep a tamadassal is ha kell, de melysegbol is tud iranyitani, melle baromi hatekony vedekezesben. Nalam Pogba nem ez a tipus, nagyon sokat hibazik, foleg cselezesben, az EB-n jatszott szerepeert meg 120 milliot felesleges kiadni szerintem. Neki szabadabban kell jatszania ahhoz, hogy ekkora befektetest megerjen, ugyhogy ebbol a szempontbol sajnalom, hogy nem ment hozzatok. Mert ha ment volna, akkor vagy Kroos kerul vissza egy sorral hatrebb, hogy Pogba "szarnyalhasson", es gyengul a vedekezes, vagy Pogba le lenne korlatozva, amibol a jonep annyit latna, hogy nem villog ugy mint a Juveban, ergo nem ert 120 milliot. Lasd az EB, ahol baromi hasznos volt, megis sokan megkerdojeleztek az arcedulajat, koztuk Perez is, mert "csak" a csapat szamara volt hasznos, a csillogas elmaradt. Szoval ha most erkezne hozzatok, mar csak Perez miatt se mehetne a valoban mukodo rendszer vele szerintem, mert o Pogbat villogni akarna latni, nem "csak" hasznosan jatszani, ha meg nem az lenne, akkor az edzo fejere koppintana. Lattunk mar ilyenre peldat nala, ugyhogy szerintem nem olyan tulzo feltetelezes ez, legalabbis most a James ugynel is ugy tunik, hogy tullep a hataskoren.

Amiatt viszont orulok, hogy igy nagy nevu opciotok nem nagyon maradt. Sissoko ketlem, hogy normalis jelolt lenne, a sokak altal favorizalt Alabat meg nem sokat lattam a kozeppalyan eddig, de az alapjan nyugodtan hozhatjatok.. :D Loni jol tud, vedekezesben jo, de a tobbi tulajdonsaga nem eleg jo a kozeppalyatokra szerintem. Az EB-n is rem gyenge volt amikor lattam, pedig a hon ahitott posztjan szerepelhetett.. Nekem o olyan opcio, mint Matuidi lenne, papiron jol hangzik, de aztan ha folyamatosan megakadna rajta nehez pillanatokban a labdakihozatal, meg nem jonnek a kulcspasszok es az elegendo tamogatas hatulrol, akkor jonnek a negativ hangok rogton. Plusz ez barmilyen hulyen hangzik is Barcaskent, de Kova miatt is orulok. Baromi szimpatikus nekem a srac jatekstilusa, es szerintem egyedul fejben vannak gondok nala, ha meg azt sikerul lekuzdenie - amit folyamatos jateklehetoseggel le tudna talan -, akkor egy rohadt jo kis kozeppalyas valhatna belole. Pogba erkezesevel meg lehet elkallodott volna, vagy a padon, vagy a Milanban leepult volna.. En meg szeretem a jo kozeppalyasokat, Kroos es Modric jatekat is imadom nezni, ugyhogy amig ellenunk nem dont el meccseket, addig en "jol jarnek" egy fullos Kovaciccsel. Nyilvan a legjobban annak orulnek, ha elmenne mondjuk Klopphoz, de ha nalatok sikerul kihoznia magabol a maximumot ugy, hogy kozben azt nem a Barca banja, nekem az is jo..

Ugyhogy osszessegeben talan inkabb orulok, hogy nem hozzatok ment, de nem azert, mert vele verhetetlennek tartottam volna a Madridot. De igazabol akkor tudom ezt vegleg eldonteni, amikor kialakul a teljes jovo evi keretetek, ha sikerul egy kevesbe hires, de stilusra pont passzolo embert vennetek oda, akkor banni fogom.. :D Remelem ertheto volt, keso van mar, nehezen megy a fogalmazas.. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. augusztus 7., vasárnap 23:12

Realista24 írta: https://www.youtube.com/watch?v=8J78dmag5Zw
Csak ennyi kering a neten egyelőre.
Normális indok nincsen erre a sérülésen kívül. Szóval dobbantania kéne Matanak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 7., vasárnap 22:39

pheco írta:
ateeemadrid írta:Ez a csere Mou-tól a végén mi volt? Tényleg van pofája így szopatni Matát, vagy más oka volt?
Ez engem is érdekelne. Ha nem sérült meg Mata és úgy hozta le 30 perccel azután, hogy beállt, akkor én tuti menekülnék a csapatból a helyében.
https://www.youtube.com/watch?v=8J78dmag5Zw
Csak ennyi kering a neten egyelőre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 7., vasárnap 22:36

palesz77 írta:
Ronaldo09 írta:Egyébként én még mindig csak orvosiról olvastam,de lehet én vagyok béla.
A MU hivatalos oldala hozta le a hirt, hogy megy hozzajuk orvosira, Jose ma mar nyilatkozott is rola - mar ha nem kamu amit olvastam az elobb -, innentol a bejelentes mar csak formalitas. Orvosi utan nem szokas mashova igazolni.

Pogbara meg kivancsi leszek, sokan nem ertik, de szerintem ertheto ez a dontes is. Jose szinte garancia arra, hogy a csapat ki lesz kaparva a kakibol, es ujra felkerul a terkepre. Es itt o lehet a sztar, nagy dellat kap, az egoja meg futi gondolom, hogy egy godorben levo csapatot kihuzzon a melybol - dzsi szokta ezt emlegetni Suareznel es CR-nel, hasonlo a szitu. Az, hogy most nincs meg BL, szerintem nem akkora dolog, jovore 99%, hogy lesz. Mourinho meg lehet 3. evere tonkreteszi a csapatat - bar most szerintem mas lesz kicsit a munkassaga -, de nalatok is ez volt, aztan azota 2 BL leesett, es a Chelsea se tunt el a sullyesztobe utana.. Ha innen visszakerulnek a regi magassagukba - ami a klubfoci csucsa ugye
Nem teljesen értek Veled egyet ami Poga feltételezett indokait illeti a feltételezett célállomással kapcsolatban,de ebbe most nem megyek bele inkább,hiszen elfogultság nélkül összehasonlítani a Real Madridot meg a Mut lehetetlen számomra.
Viszont lenne valami ami nagyon érdekelne,és bízom az inkább őszinte mint diplomatikus válaszodban.
Szóval:TE mint Barcelona drukker,örülsz,hogy nem ide jött??

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 7., vasárnap 22:29

Na, látom a ManU-sok az hiszik bl-t nyertek, mert úgy örülnek :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. augusztus 7., vasárnap 22:24

ateeemadrid írta:Ez a csere Mou-tól a végén mi volt? Tényleg van pofája így szopatni Matát, vagy más oka volt?
Ez engem is érdekelne. Ha nem sérült meg Mata és úgy hozta le 30 perccel azután, hogy beállt, akkor én tuti menekülnék a csapatból a helyében.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 7., vasárnap 21:21

de ez 10éve volt igaz
Nem 10 éve,hanem 10 éven át,elcsesztük magyarország éves költségvetését :D és szinte semmi eredménye sem lett. Persze ennek több összetevője is volt,de az is hogy eszetlen árakat adtunk emberekért,az meg hogy a city vagy más kiért mit ad,lószart sem érdekel....simán vannak akiknek nem a pénz a legfontosabb,csak fontos. Simán vannak akiket nem 100-120 milláért kell megvenni hanem fele annyiért és tudja ugyanazt.Csak ésszel,és nem nekimenni minden évben telibevásárolni....mindig a legdrágábbat. Had szóljon,mi voltunk az első klub aki ha venni akart egyből mentek fel az árak...ennek is a mi rossz politikánk az oka. Ha eladni akartunk,egyből bagóért vennék meg,stb....nem azt mondom,hogy tescozzunk,hanem hogy álljunk már meg végre....hová megyünk ész nélkül? Két év múlva 220 lesz egy vételi összeg majd? Hagyjuk már.......
Mi már bebizonyítottuk hogy a siker nem egyenlő az évente telibeárazott legdrágább alakok megvásárlásával...és ahogy itt a fórumon is most ereket akarnak vágni,mert nem lépte meg perezt ezt......ennyiért ne is tegye.
Majd lenyugodtok....majd megnyerünk megint valami jó trófeát jövőre és örültök....egy ideig,majd megint elégedetlenkedtek ha nem vesszük meg alabát mondjuk jövőre 150 milláért.

Nyugi. Nem kell idegeskedni,árt a szépségeteknek. Lesz majd kp-a csere.....meg lesz támadóvétel is.
Oszt mehet a móka.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. augusztus 7., vasárnap 21:19

Ronaldo09 írta:Egyébként én még mindig csak orvosiról olvastam,de lehet én vagyok béla.
A MU hivatalos oldala hozta le a hirt, hogy megy hozzajuk orvosira, Jose ma mar nyilatkozott is rola - mar ha nem kamu amit olvastam az elobb -, innentol a bejelentes mar csak formalitas. Orvosi utan nem szokas mashova igazolni.

Pogbara meg kivancsi leszek, sokan nem ertik, de szerintem ertheto ez a dontes is. Jose szinte garancia arra, hogy a csapat ki lesz kaparva a kakibol, es ujra felkerul a terkepre. Es itt o lehet a sztar, nagy dellat kap, az egoja meg futi gondolom, hogy egy godorben levo csapatot kihuzzon a melybol - dzsi szokta ezt emlegetni Suareznel es CR-nel, hasonlo a szitu. Az, hogy most nincs meg BL, szerintem nem akkora dolog, jovore 99%, hogy lesz. Mourinho meg lehet 3. evere tonkreteszi a csapatat - bar most szerintem mas lesz kicsit a munkassaga -, de nalatok is ez volt, aztan azota 2 BL leesett, es a Chelsea se tunt el a sullyesztobe utana.. Ha innen visszakerulnek a regi magassagukba - ami a klubfoci csucsa ugye

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 7., vasárnap 20:50

R.M.C.F írta:
Remy írta:Lepjetek mar tul azon a rohadt atigazolasi osszegen. :lol: sok kozotok nincs hozza. A jatekos viszont minosegi elorelepes lett volna. Szurkoloi szempontbol nem az a legfontosabb, hogy a csapat sikeres legyen? Nyilvan nem garancia Pogba sem a sikerre, de talan benne van a legnagyobb potencial a kozeppalyan.

Kb egyik fő tényezőnk 10 év sikertelenségében a telibeárazott felkapott alakok idehozatala mindenáron amivel generálunk minden normális vételi lehetőség további túlárazását....függetlenül hogy pogba illeszkedik a saját elképzelésemben....de mivel kb 50 millióval túlárazták így inkább köszi de nem.....ennyit messze nem ér.
Nem akarok Veled vitatkozni,de ez 10éve volt igaz.Viszont ma már nem ez a helyzet.Ha mi nem vesszük meg,jön a City,a Psg,a United.Meg lassan már a Westham is meg a többi angol.Meg a Milan a kínai tőke miatt,meg a többi.Ha meg senki innen akkor elmennek Kínába horror pénzt keresni foci helyett.Tíz-15 éve csak mi robbantottunk bankot valakiért,de ma már szinte bárki megteszi(sajnos).Ebben a helyzetben már nem tudjuk befolyásolni a piacot a visszafogottságunkkal,ezt 15éve lehetett volna megtenni.Pogbárt ki kellett volna szarni a pénzt Pereznek,már csak azért is mert Zidane akarta,az az ember aki megmentette a seggét a szezon közben .Úgyhogy lófa.. neki bele,abból is a méretesebb.De ez egyéni vélemény.Persze jó a középpálya,nem dőlök a kardomba ha senki nem jön és Kovacic felpörög.De nem rossz ez a Sisokko niga se szerintem.Egyébként én még mindig csak orvosiról olvastam,de lehet én vagyok béla.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 7., vasárnap 20:29

Remy írta:Lepjetek mar tul azon a rohadt atigazolasi osszegen. :lol: sok kozotok nincs hozza. A jatekos viszont minosegi elorelepes lett volna. Szurkoloi szempontbol nem az a legfontosabb, hogy a csapat sikeres legyen? Nyilvan nem garancia Pogba sem a sikerre, de talan benne van a legnagyobb potencial a kozeppalyan.

Kb egyik fő tényezőnk 10 év sikertelenségében a telibeárazott felkapott alakok idehozatala mindenáron amivel generálunk minden normális vételi lehetőség további túlárazását....függetlenül hogy pogba illeszkedik a saját elképzelésemben....de mivel kb 50 millióval túlárazták így inkább köszi de nem.....ennyit messze nem ér.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2016. augusztus 7., vasárnap 19:14

cart írta:
Valami Mendyt vettek a francia legabol nem?
Az meg nem jatszik?
Nem jatszik. Cserek kozott ott van. Meg igazabol a gyerek bal hatved volt egesz eleteben, nem tudom mire kepes kozepen.
Az a Mendy akire te gondolsz a Monacoban játszik...
Mire felfogtam, hogy mekkora marhaságot írtam már nem tudtam szerkeszteni a hsz másik fele miatt meg nem szerettem volna törölni, csak reménykedtem, hogy senki se veszi észre. :'(
Azért a chelsea-->Mu utan én ezt nem merném kijelenteni :D bár tény hogy barcáék eléggé utálják így szten sem kesz ilyen.
Azért Mou mindig "szerette" a Man Utd-t és mindig is várta, hogy majd ő megkapja a csapatot Ferguson után, de ez mindig elmaradt.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. augusztus 7., vasárnap 19:06

Ez a csere Mou-tól a végén mi volt? Tényleg van pofája így szopatni Matát, vagy más oka volt?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. augusztus 7., vasárnap 19:05

Azért a chelsea-->Mu utan én ezt nem merném kijelenteni :D bár tény hogy barcáék eléggé utálják így szten sem kesz ilyen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 7., vasárnap 19:03

josenak az a sotet mult. soha nem drukkoltam nekik es jose sem fog oda menni. valszeg nem is hivnak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. augusztus 7., vasárnap 18:58

BBeno, te a katalan sikereknek is orulsz, vagy az a csapat nem jatszik mivel a Special One csak segededzo volt naluk?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 7., vasárnap 18:55

zlatan stilusosan egy kupat ero gollal nyit.

jose 1/1

zlatan 1/1

folytassa kerem
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. augusztus 7., vasárnap 18:49

Ez a Mahrez is olyan egysíkú hogy az fáj, hogy lőtt ez ennyi gólt tavaly? :lol:
Olyan futása van mint aki be van szarva. :lol:
Love football, hate antifa.

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2016. augusztus 7., vasárnap 18:40

fehérlap írta:
lestat írta:
Valami Mendyt vettek a francia legabol nem?
Az meg nem jatszik?
Nem jatszik. Cserek kozott ott van. Meg igazabol a gyerek bal hatved volt egesz eleteben, nem tudom mire kepes kozepen.
Az a Mendy akire te gondolsz a Monacoban játszik...

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. augusztus 7., vasárnap 18:25

Fellaini megvillant, 1-1. :lol:
Toti írta:Angol szuperkupa döntőben mennyit lehet cserélni? Csak mert a leicester, már 4nél jár.
6-ot. :)

Voltak más érdekességek is a kupa történelmében. Például, hogy hogyan nyert már a Leicester korábban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 210 regisztrált és 0 vendég