Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 24., kedd 6:39

dzsi91 írta:
Kerlon írta: És, ha soha nem jön vissza már a tavaszi CR, akkor visszavonulása napjáig kussolunk?
Az jó lenne...De jó ez a taktika, rászálsz a 30 éves Cr-re majd amikor 35 évesen már lépni se bír vered a melled,hogy te megmondtad.
Ezt te állítod és nem rászálltam, hanem kimerem mondani, ha valami nem tetszik. Persze kiforgathatod mások szavát addig, hogy CR egy kolonc meg stb.. És igen egyszerű a képlet, de az előllévő párosunk 8 éve együtt nyomja és bőven kellett volna hozni közéjük egy normális fiatalt, aki megszorongatja őket és akkor nem azt kell nézni, hogy az egyik meccsen Benzema miatt, a másik meccsen CR miatt nem nyertünk. A harmadikon meg Bale. Mert kb itt tartunk, hogy bármelyik csatárunk képes volt az eddigi meccseinken bármit kihagyni. Csak az egyik táborn Benzemát a másik Ronaldot kritizálja. Balet legalább mindenki. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. október 24., kedd 0:06

Nem is a kritikákkal van a baj,de kb úgy 2015 őszétől erőteljesen rászállt itt a forum egy része.Na most azóta nyertünk 2 bl-t egy ligát 2 eu szuperkupát egy spanyolt, és egy(nagy valószínűséggel 2) klub vb-t Úgy hogy ő az elsőszámú gólfelelősünk.Ja és nyert 2 aranylabdát meg tökömtudja miket még a bl gólkirályi címek mellé.

Adja a jó isten,hogy a következő vezérbikánk is ekkora kolonc legyen 33 évesen mint ő.De a kritikák jogosak amikor szarul játszik,van rá példa bőven,öregszik.Csak szerintem nincs arányban a teljesítményével.

Végletekben gondolkoztok sokan,benzema takarodjon Bale dögöljön meg Cr egy kolonc szart se csinál.Nem is realizáljátok sokan mennyire elkényeztetett minket ez a generáció,fgy Ramos-al ,kolonc Cr-el flopezmával meg a szar bélával.Bezzeg ha lenne neymar vagy bappé akkor ők aztán nem hagynának ki annyi helyzetet mint beznema és nem vergődnének annyit mint Cr.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. október 23., hétfő 23:27

Babinho írta:Kérdés hogy a CRt kritizaloknak feltűnt e hogy nem a posztján játszik már?
Az hogy vegigtolta meccsel a nyár elejet es végét is,
majd egy hatósági üldöztetés után egy 5 meccses kibaszással is szembe kellett neznie, az gondolom nem figyelembe vehető. De ha bárki más a keretből csuklik egyet az már ok lehet egy rossz meccsre. Csak épp a világ legjobbjánál nem... Itt 2017 októberében. Madridisták körében.
Hát ha valami rohadtul vicces, akkor ez az :)
Hatalmas nagy +1. Csak egy masodpercre becsuljetek mar meg a klub legnagyobb gollovojet. Akinek nem inge.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. október 23., hétfő 23:22

CR-nek legutóbbi BL győzelem óta bármit elnézek, amit véghez vitt az elmúlt évekbe az földöntúli.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. október 23., hétfő 23:05

Kérdés hogy a CRt kritizaloknak feltűnt e hogy nem a posztján játszik már?
Az hogy vegigtolta meccsel a nyár elejet es végét is,
majd egy hatósági üldöztetés után egy 5 meccses kibaszással is szembe kellett neznie, az gondolom nem figyelembe vehető. De ha bárki más a keretből csuklik egyet az már ok lehet egy rossz meccsre. Csak épp a világ legjobbjánál nem... Itt 2017 októberében. Madridisták körében.
Hát ha valami rohadtul vicces, akkor ez az :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. október 23., hétfő 22:56

Kerlon írta: És, ha soha nem jön vissza már a tavaszi CR, akkor visszavonulása napjáig kussolunk?
Az jó lenne...De jó ez a taktika, rászálsz a 30 éves Cr-re majd amikor 35 évesen már lépni se bír vered a melled,hogy te megmondtad.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. október 23., hétfő 22:34

Értem.

Nekem nincs senkivel kimondottan bajom a jelenlegi keretből. Esetleg Béla, de vele is inkább az a bajom, hogy nem mutat semmit, de kezdenie kell. Meg nem passzol ide a stílusa.

De leginkább azt mondanám senkivel sincs bajom. A támadósor gyenge formája aggasztcsak és hogy nincs opció.

CR viszont jó lesz, ha befejezi ezt a beleszarok, erőt spórolok dolgot.Nagyon gyenge volt az elmúlt meccsen.

Viszont ettől még továbbra is nagy érték az ember.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2017. október 23., hétfő 22:31

Tavaly is sokat károsultunk belőle. :)
Lassan 33 éves, a kezdő legidősebb tagja. Neki már rég nem az a feladata hogy a csapatot a hátán cipelje. Neki azokban a pillanatokban kell villannia amikor a többiek besülnek. Nem most, tavasszal, amikor a bögréket adják. Tavalyi szezonban tökéletesen elvégezte a feladatát, reméljük a mostaniban is megoldja.
Miközben ekézzük CR-t, egy kicsit hasznos lehet körbetekinteni Európában, akár 1-2 évtizedre visszamenőleg is. Hol és milyen szerepet töltöttek be ennyi idősen az egykori klasszisok? Hozzájuk képest hol tart CR? Szerintem abszolút nem lenne szégyenkezni valója ha gyorsan számot vetnénk, sőt azt gondolom hogy e tekintetben is párját ritkítja.
Eljárt felette az idő, de továbbra is hatalmas fegyver. Az őszi meccseket szemrebbenés nélkül be lehet áldozni, alibizzen ahogy jól esik, csak legyen meccsben. Tavasszal pedig el lehet engedni a pórázt és friss erővel bevetni azon a 8-10 meccsen amin eldől hogy sikeres lesz-e az idény vagy pedig csalódás. Nekem ne most bizonyítsa be hogy jó játékos, felesleges erőpazarlás, tartalékoljon a sorsdöntő meccsekre. És szerintem másnak sem kell bizonygatnia, aki erre vágyik annak úgyis mindegy mert másnapra elfelejti, egyszóval ugyanúgy felesleges.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 23., hétfő 22:09

Steve írta:Amúgy ez miért van ez CR utálatod Kerlon? Csak hogy megértsem.

Nekem valamiért soha sem lesz a kedvencem, mint mondjuk Csabinak, de baromira elismerem és örülök, hogy végig élvezhettem a karrierjét a klubnál. Baromi sokat adott azért a Realnak.

Viszont valamiért nem lesz a kedvencem soha.
Utálni nem utálom, de van jó pár dolga az elmúlt bő évből, ami nagyon nem szimpatikus és igazából a szurkolóival szoktam igazán szembe menni. Számomra sokáig volt követendő példa, mert sikerült a 2004-es Eb-n látnom, ahogy beindult ez a nagyszerű karrier, de 32 éves korára se érzem azt rajta, hogy ő már egy felnőtt férfi, hanem egy elismerésre vágyó kisgyerek és szerintem ebből a csapat is károsulhat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. október 23., hétfő 21:43

Amúgy ez miért van ez CR utálatod Kerlon? Csak hogy megértsem.

Nekem valamiért soha sem lesz a kedvencem, mint mondjuk Csabinak, de baromira elismerem és örülök, hogy végig élvezhettem a karrierjét a klubnál. Baromi sokat adott azért a Realnak.

Viszont valamiért nem lesz a kedvencem soha.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. október 23., hétfő 20:23

Tegnapi meccs kapcsán eszembe sem jutott Cével foglalkozni. Nem élete meccsét játszotta, kihagyott egy nagy ziccert, amúgy meg nem volt semmi különös. Egyáltalán nem az foglalkoztatott meccs közben, hogy ő hogy játszik, mert egy tükörsima meccs volt. Szerintem egy ilyen meccs után teljesen felesleges bárkit is elővenni, mert nincs értelme. Egész más kontextusba kerül egy csatár gyenge teljesítménye, ha gyenge játékkal simán kikap a csapat, de ez nem az a meccs volt. Egyébként meg aki ismeri őt, az nagyon jól tudja, hogy fontos meccseken mindig hozza az extraklasszist, és ez így volt eddig az idén is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 23., hétfő 17:32

bercik írta:
Kerlon írta:
Ki álszenteskedik? :lol: Egy szóval nem mondtam, hogy kussolni fogok. Bárkivel szemben megfogalmazom a kritikámat, max. valakivel szélsőségesebb vagyok és bizony CR is ilyen. Sokat rakott le az asztalra, de attól még nem kell neki mindent elnézni, mert amit eddig ősszel produkál az siralmas. És épp így igaz ez eddig Marcelora, Carvajalra és Benzemára is.
mással szélsőségesebben? nekem ez nagyon úgy hangzik mintha kettős mérce lenne. :hmmm:
Lehet kettősmérce ez, de mégsem olyan, mint a tiétek, akik kritikát nem tudtok megfogalmazni, ha a kis kedvenc szarul játszik és csak sunyítatok, ahogy nap elején R24 is írta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

bercik
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 14:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: bercik » 2017. október 23., hétfő 17:25

Kerlon írta:
Ki álszenteskedik? :lol: Egy szóval nem mondtam, hogy kussolni fogok. Bárkivel szemben megfogalmazom a kritikámat, max. valakivel szélsőségesebb vagyok és bizony CR is ilyen. Sokat rakott le az asztalra, de attól még nem kell neki mindent elnézni, mert amit eddig ősszel produkál az siralmas. És épp így igaz ez eddig Marcelora, Carvajalra és Benzemára is.
mással szélsőségesebben? nekem ez nagyon úgy hangzik mintha kettős mérce lenne. :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 23., hétfő 17:23

Csabi írta:
És, ha soha nem jön vissza már a tavaszi CR, akkor visszavonulása napjáig kussolunk?
te akkor sem kussoltál mikor csúcsformában volt, meg kettesével verte a gólokat. ezt a mondatot mindenkitől el tudnám fogadni, de tőled nem. nem kell az álszenteskedés.
En egyébként igen, ahogy ígértem is. Csendben leszek. Kivéve ha az öngólja miatt esünk ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 23., hétfő 17:14

Csabi írta:
És, ha soha nem jön vissza már a tavaszi CR, akkor visszavonulása napjáig kussolunk?
te akkor sem kussoltál mikor csúcsformában volt, meg kettesével verte a gólokat. ezt a mondatot mindenkitől el tudnám fogadni, de tőled nem. nem kell az álszenteskedés.
Ki álszenteskedik? :lol: Egy szóval nem mondtam, hogy kussolni fogok. Bárkivel szemben megfogalmazom a kritikámat, max. valakivel szélsőségesebb vagyok és bizony CR is ilyen. Sokat rakott le az asztalra, de attól még nem kell neki mindent elnézni, mert amit eddig ősszel produkál az siralmas. És épp így igaz ez eddig Marcelora, Carvajalra és Benzemára is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. október 23., hétfő 17:06

És, ha soha nem jön vissza már a tavaszi CR, akkor visszavonulása napjáig kussolunk?
te akkor sem kussoltál mikor csúcsformában volt, meg kettesével verte a gólokat. ezt a mondatot mindenkitől el tudnám fogadni, de tőled nem. nem kell az álszenteskedés.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. október 23., hétfő 16:53

Torquemada írta:Tegyük fel, tavasszal feltámad. Úgy legyen. (Mi rá a garanccia ?)
Én is ezt vallom. Egész nyáron erről papoltam, hogy nem biztos, hogy Ronaldo ismét megmenti tavasszal a seggünket, ezért kéne elöl frissíteni. Ideálisak voltak a körülmények. Erre a vezetőség inkább gyengített a merítési lehetőségeinken.
Viszont én Ronaldot továbbra sem fogom ekézni, mert tett már annyit a klubbért, hogy ne kelljen füttyszót, stb. hallgatnia. Ha szar formája ellenére is játszik, nincs neki megmondva, hogy idefigyelj, szarul rúgod a szabadokat, akkor Zidanet és Perezt kéne elővenni. Előbbi játszatja, utóbbi pedig nem hozta ide nekem Mbappét (szia Realista :mrgreen: ).
Merci Zizou!

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. október 23., hétfő 16:45

Tegyük fel, tavasszal feltámad. Úgy legyen. (Mi rá a garanccia ?) Ez viszont nem mentség arra, hogy most emberhátrány. Azt azért egy gyenge formában lévő Ronaldotól is el lehet várni, hogy azért ne ő legyen már a csapat leggyengébje. Most az volt, nem először. Ha neki derogál a bajnokság színvonala (a BLben jó, ezt nem értem), akkor ne menjen fel a pályára. Az meg túlzás, hogy minden szabit elvesz a többiek elől. Most is ott lett volna inkább bal lábas szögből, Theo és Asensio is a pályán volt, erre odaáll, és századszor is az égbe rúgja. Meg a következő százat is oda fogja. Vegyék már el végre tőle. 60ból egyet Casilla is berúgna.

Meccshez, tömören: Ceballos volt a mezőny legjobbja. A második félidőben már direkt váram, hogy mikor passzol rossz helyre, de nem volt ilyen. Nagyot focizott. A harmadik gól meg olyan volt, amit sok év múlva is fognak a youtubeon mutogatni, a többi ismerete nélkül is merném a forduló góljának jelölni. Még a baszk elnök csaj is csak röhögött kínjában rajta.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. október 23., hétfő 16:28

Kerlon írta: És, ha soha nem jön vissza már a tavaszi CR, akkor visszavonulása napjáig kussolunk?
Csendben várni fogom, hogy a vezetőségnek is észrevegye, és lépjen. Viszont CR már csak egy dologgal maradt adós nekünk (nekem), hogy tavasszal is odategye magát igazán fontos meccseken, nagy ellenfelek ellen (a rekordjai nem igazán érdekeltek soha). Ez megtörtént.
Innentől csneben fogom tűrni minden hülységét, gyenge játékát. Ha ezen kupák fognak elmenni a jövőben, akkor a vezetőség a ludas, nem a játékos.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 23., hétfő 16:22

ericco írta:
Realista24 írta:Félreértesz, én nem szidom, ahogy írtam is, felőlem bármit csinálhat már, nem ő rakja magát a kezdőbe, ahogy Karim sem.

Továbbra is azokra lennék kíváncsi, akik ugyanezekért a dolgokért olyan alpári stílust ütnek meg, hogy ki kell tiltani őket.
CR azért tavasszal odatette magát, magyarul bebizonyította, hogy még képes magát felszívni. Karimnál erre kevesen látnak esélyt, talán jogosan. Nem kell azon meglepődni ezek után, hogy CR-rel türelmesebbek a szurkolók. Tavaly ilyenkor és még télen is eléggé zavart CR viselkedése és játéka, hangot is adtam ennek, majd jött a tavasz, és én most kussolok, mert rászolgált.

Persze ez nem mentség az alpári stílusra.
És, ha soha nem jön vissza már a tavaszi CR, akkor visszavonulása napjáig kussolunk?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 355 regisztrált és 0 vendég