Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 3., péntek 9:59

Chreos írta:Sziasztok!
Nagy a boldogsàg a csalàdban!! Megyünk Madridban!!!
No, akkor rep.jegy - pipa!
Madridista Card - pipa!
... ùticèl Bernabeu: Real Madrid - Betis. :)
Mivel nem "nagy" meccsnek számít ugye tudok venni jegyet a honlapon ha kezdik árulni a Madridista Cardosoknak?
Minden véleményt/infót megköszönöm!!!!
Szia,
a tömegközlekedés vs kocsi attól függ, hogy hol lesz a szállásotok. Ha központ közeli, akkor nem érdemes, ha külváros, akkor érdemes lehet. Egy metrojegy 1,5-2 euró, az utanként akkor 8 euró a városba be. Oda vissza 16. A kocsit ennél meg lehet úszni olcsóbban, bár kérdés, hogy parkolót hogyan és merre találtok. Mi amikor legutóbb kocsikáztunk kétszer is, nem volt gond, csak vigyázni kell az oszlopokkal ajtónyitáskor, ugye Zsoc? :lol:

Egyébként pedig vegyetek egy madridi útikönyvet, vagy olvassatok utána és nyomtassatok netről, must see dolgokat, tervezzétek meg előre ezek alapján. Mindenki azokat írja be úgyis, amiket a google kidob elsőnek, nagy meglepetés nincs annak, aki elsőre megy. Gyerekekkel még élvezetes lehet a hop on- hop off busz, nálunk élvezte a gyerkőc nagyon. Két napra 25 euró a felnőtt, gyereknek 6 éves korig ingyenes, 15 éves korig 10 euró.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Chreos
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017. január 2., hétfő 1:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, James, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Chreos » 2017. február 3., péntek 1:02

Sziasztok!
Nagy a boldogsàg a csalàdban!! Megyünk Madridban!!!
No, akkor rep.jegy - pipa!
Madridista Card - pipa!
... ùticèl Bernabeu: Real Madrid - Betis. :)
Mivel nem "nagy" meccsnek számít ugye tudok venni jegyet a honlapon ha kezdik árulni a Madridista Cardosoknak?
Minden véleményt/infót megköszönöm!!!!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 1., szerda 16:14

Ma is volt 140 eurós jegy, hosszú oldal, másodikra.
Kiválasztottam, megvehettem volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 29., vasárnap 12:51

Misi írta:És ha nem lenne jegy, de már be van fizetve 140ezred, és életed első Real meccsére készülnél, akkor mi lenne? :D Inkább várost néznél 5 napig, miközben a meccsre szerettél volna menni?
Ilyen nem történhet meg, mert most átmegyek okoskodóba, hogy biztosítással veszek repjegyet, visszamondható szállást foglalok és akkor minimalizálom a veszteségeket, ha esetleg nem kapok jegyet emberi áron. De ezzel nem segítelek ki.
Ahogy írtam, nem vagyunk egyformák.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Misi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. január 29., vasárnap 11:37

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Misi » 2017. január 29., vasárnap 12:30

És ha nem lenne jegy, de már be van fizetve 140ezred, és életed első Real meccsére készülnél, akkor mi lenne? :D Inkább várost néznél 5 napig, miközben a meccsre szerettél volna menni?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 29., vasárnap 12:21

Persze. Nem vagyunk egyformák.
En biztos nem adnék ennyit egy jegyért ami a felébe sem kerül. Legfelulre 75 euró volt, ezért nem fizetnek közel 230 eurót. Ott rohadjon meg az iroda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Misi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. január 29., vasárnap 11:37

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Misi » 2017. január 29., vasárnap 12:15

Január 26.-án volt az árusítás, azóta fél-1 óránként nézem a honlapot, de ha van is egy jegy, akkor ha rákattintok, már azt írja, hogy elérhető...gondolom valaki már lefoglalta, csak a szerver valamiért nekem még azt jelzi, hogy szabad.

A másik meg, hogy ezt embere válogatja. Most érted, egy fiatal pár, ahol a lány csak azért megy a meccsre, mert a barátja menni akar, egyébként nem állna le meccset nézni egyedül, neki nyilván nem az a fontos, hogy hol ül a stadionban, hanem hogy a barátja mellett üljön.

Mindenesetre köszi a válaszokat!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 29., vasárnap 12:10

Misi írta:Köszi!

Én sem úgy gondoltam, hogy 5000 jegy elfogyott 1 perc alatt :) 10:00-kor már bent voltam a stadion térképnél, ha egy olyan szektorra kattintottam, amire azt írta ki, hogy 17 szabad hely van, ha bele léptem, már jött a felugró ablak, hogy nincs hely.

Akkor véleményed szerint nem érdemes várni arra, hogy majd felszabadulnak a helyek 1-2-3 nappal a meccs előtt, inkább meg kell venni drágábban, hogy ne ússzon el a szállás meg a repjegy? Nem gondoltam volna, hogy egy BL nyolcaddöntő odavágó a Napoli ellen ilyen teltházas lesz... :angry:
Egy bl meccs egyenes kiesés szakaszban nagyjából mindig telt. Kivéve ha a visszavágó, es az első meccsen eldőlt a továbbjutás.
Nem szeretném ha rám alapoznatok a döntést de ha fel fel ugrik 200 eurós jegy akkor azt vennem meg, nem pedig irodából ugyanannyiért legfelülre. Meg ha nem is egymás melle szól, 1,5 órát kibír az ember vagy hagyja magát lehúzni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Misi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. január 29., vasárnap 11:37

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Misi » 2017. január 29., vasárnap 11:59

Köszi!

Én sem úgy gondoltam, hogy 5000 jegy elfogyott 1 perc alatt :) 10:00-kor már bent voltam a stadion térképnél, ha egy olyan szektorra kattintottam, amire azt írta ki, hogy 17 szabad hely van, ha bele léptem, már jött a felugró ablak, hogy nincs hely.

Akkor véleményed szerint nem érdemes várni arra, hogy majd felszabadulnak a helyek 1-2-3 nappal a meccs előtt, inkább meg kell venni drágábban, hogy ne ússzon el a szállás meg a repjegy? Nem gondoltam volna, hogy egy BL nyolcaddöntő odavágó a Napoli ellen ilyen teltházas lesz... :angry:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 29., vasárnap 11:49

Nem lesznek jegyek szazasaval, egy egy darab talan.
A jegyek meg nem egy perc alatt fogytak el, csak kevés maradt a publikus értékesítésre. Ezért kell a carnet. Mi vettünk gond nelkul.
Meccs elott fognak árulni bőven az uzerek jegyeket. Az is lehet opció.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Misi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. január 29., vasárnap 11:37

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Misi » 2017. január 29., vasárnap 11:47

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Sógorom a barátnőjétől egy Madridi utazást kapott születésnapjára, Napoli meccsel egybekötve. Pont a születésnapján lesz a meccs. Szállás és repjegy már lefoglalva, csak a meccsjegy hiányzik. Január 26.-án volt jegyárusítás a nagyközönségnek, de sajnos nem sikerült jegyet venni, mert kb. 1 perc alatt elfogytak a jegyek. Azóta nincs szabad jegy, csak 1-1 darab, de azok is a 200 eurós szektorokban.

Egyik ismerősöm mesélte, hogy a Barcánál úgy működik a dolog, hogy a meccs előtt 1-2-3 nappal százával-ezrével szabadulnak fel a jegyek, addig ott is hasonló a szitu, hogy nincs jegy, csak 1-2 darab.

A kérdésem az lenne, hogy a Realnál is így működik, vagy ha itt elfogyott most, akkor már később se lesz. Egy BL nyolcaddöntő odavágó a Napoli ellen nem hinném, hogy olyan meccs, ahol full teltház lenne.

A penamadridistán már próbálkoztam, ott azt írták, hogy már nem tudnak segíteni, mert már leadták a rendelést a Realnak.
A Viagogo-n voltak jegyek, de annak utána olvastam és rengeteg olyan tapasztalattal találkoztam, hogy átverés az egész, kinyomtatták a jegyet és a beléptető kapunál piros volt a lámpa, szóval kamu volt a jegy.

A magyar utazási irodánál az egymás mellé szóló jegyek 64ezertől indulnak. De ha azt mondjátok, hogy itt is jó esély van rá, hogy lesz jegy napokkal a meccs előtt a 100 eurós szektorokba is, akkor nyilván nem veszik meg sógoromék kétszer annyiért a legfelső szintre.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 24., kedd 8:15

Ilda írta:
Ilda írta:Sziasztok! Végig olvastam elég sok hozzászólást, hát nekem nagyon sok dolog van itt amiről fogalmam nincs mit jelent , :angry: de sebaj! Én nem vagyok jártas a labdarúgásban. A fiamat szeretném kijuttatni egy Reál meccsre áprilisban, ha jól olvastam akkor a jegyeket és időpontot is csak előtte tudok kb. egy héttel? Azt is olvastam, hogy vannak akik utitársakat keresnek, hát vmi ilyesmit szeretnék én is! Szülinapi ajándéknak szeretném a 16 éves gyerekemnek aki focizik és Reál Madrid rajongó! A szállást utazást jegyet mindent egyénileg kell intézni? Ezer bocsánat ha idegesítő vagy ezerszer feltett kérdést tettem fel , de én csak egy anyuka vagyok aki ugyan elolvastam jó pár hzszólást de sajnos sokkal nem lettem okosabb!
Amit találtam az a hivatalos időpont meccs előtt egy hónappal.
Belépőjegy egy - két héttel előtte.
Olvastam a Madridista Cardról is azt hol lehet igényelni?
április 22-23 - án Real- Fc Barca meccs,
Ezeket az információkat jól tudom? Ha ez így van, akkor tud nekem vki segíteni a 22-23- rá meghirdetett meccsel kapcsolatban?
Előre is köszönöm. Ildi
Szia,
erre a meccsre csak akkor készülj, ha nem sajnálsz a belépőre akár 50-80ezer forintot sem. A hivatalos legolcsóbb jegy is 20-25ezer forint lesz, de ezeket elviszik a bérletesek, stb, amire a publikus értékesítés nyílik, jó ha a 175-200 eurós jegyekből marad, de általában abból sem szokott, főleg nem egymás mellé, azonos szektorba.
Minden más meccsnél örömmel segítünk, írj privátot, ha komoly az érdeklődés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ilda
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. január 23., hétfő 21:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Reál Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Ilda » 2017. január 24., kedd 7:24

Ilda írta:
Ilda írta:Sziasztok! Végig olvastam elég sok hozzászólást, hát nekem nagyon sok dolog van itt amiről fogalmam nincs mit jelent , :angry: de sebaj! Én nem vagyok jártas a labdarúgásban. A fiamat szeretném kijuttatni egy Reál meccsre áprilisban, ha jól olvastam akkor a jegyeket és időpontot is csak előtte tudok kb. egy héttel? Azt is olvastam, hogy vannak akik utitársakat keresnek, hát vmi ilyesmit szeretnék én is! Szülinapi ajándéknak szeretném a 16 éves gyerekemnek aki focizik és Reál Madrid rajongó! A szállást utazást jegyet mindent egyénileg kell intézni? Ezer bocsánat ha idegesítő vagy ezerszer feltett kérdést tettem fel , de én csak egy anyuka vagyok aki ugyan elolvastam jó pár hzszólást de sajnos sokkal nem lettem okosabb!
Amit találtam az a hivatalos időpont meccs előtt egy hónappal.
Belépőjegy egy - két héttel előtte.
Olvastam a Madridista Cardról is 65 euró,/ év Ez a kártya mire jó? Kell nekem ilyen?
április 22-23 - án Real- Fc Barca meccs,
Ezeket az információkat jól tudom? Ha ez így van, akkor tud nekem vki segíteni a 22-23- rá meghirdetett meccsel kapcsolatban?
Előre is köszönöm. Ildi

Ilda
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. január 23., hétfő 21:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Reál Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Ilda » 2017. január 24., kedd 7:15

Ilda írta:Sziasztok! Végig olvastam elég sok hozzászólást, hát nekem nagyon sok dolog van itt amiről fogalmam nincs mit jelent , :angry: de sebaj! Én nem vagyok jártas a labdarúgásban. A fiamat szeretném kijuttatni egy Reál meccsre áprilisban, ha jól olvastam akkor a jegyeket és időpontot is csak előtte tudok kb. egy héttel? Azt is olvastam, hogy vannak akik utitársakat keresnek, hát vmi ilyesmit szeretnék én is! Szülinapi ajándéknak szeretném a 16 éves gyerekemnek aki focizik és Reál Madrid rajongó! A szállást utazást jegyet mindent egyénileg kell intézni? Ezer bocsánat ha idegesítő vagy ezerszer feltett kérdést tettem fel , de én csak egy anyuka vagyok aki ugyan elolvastam jó pár hzszólást de sajnos sokkal nem lettem okosabb!
Amit találtam az a hivatalos időpont meccs előtt egy hónappal.
Belépőjegy egy - két héttel előtte.
Olvastam a Madridista Cardról is azt hol lehet igényelni?
április 22-23 - án Real- Fc Barca meccs,
Ezeket az információkat jól tudom? Ha ez így van, akkor tud nekem vki segíteni a 22-23- rá meghirdetett meccsel kapcsolatban?
Előre is köszönöm. Ildi

Ilda
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. január 23., hétfő 21:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Reál Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Ilda » 2017. január 23., hétfő 22:24

Alexxa írta:Sziasztok!!
Tavasszal mennék Madridba, ez lenne az első utam, egyelőre jómagam vagyok csak, útitársakat keresek.
:)
Szia! Én a gyerekemet szeretném szülinapra meglepni egy madridi úttal április végén, ha neked ez megfelelne akkor meg beszélhetjük!

Ilda
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. január 23., hétfő 21:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Reál Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Ilda » 2017. január 23., hétfő 22:09

Sziasztok! Végig olvastam elég sok hozzászólást, hát nekem nagyon sok dolog van itt amiről fogalmam nincs mit jelent , :angry: de sebaj! Én nem vagyok jártas a labdarúgásban. A fiamat szeretném kijuttatni egy Reál meccsre áprilisban, ha jól olvastam akkor a jegyeket és időpontot is csak előtte tudok kb. egy héttel? Azt is olvastam, hogy vannak akik utitársakat keresnek, hát vmi ilyesmit szeretnék én is! Szülinapi ajándéknak szeretném a 16 éves gyerekemnek aki focizik és Reál Madrid rajongó! A szállást utazást jegyet mindent egyénileg kell intézni? Ezer bocsánat ha idegesítő vagy ezerszer feltett kérdést tettem fel , de én csak egy anyuka vagyok aki ugyan elolvastam jó pár hzszólást de sajnos sokkal nem lettem okosabb!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 9., hétfő 6:30

Chreos írta:Visszaolvastam kvazi az egész topikot. :) köszi mindenkinek a sok infót!! Egy utolsó kérdésem lenne: hány nap alatt érkezik a kezembe itt Debrecenben a Madridista Card?
Virtuális pacsi :lol:
1-2 hónap, de mar az e-mail birtokában tudsz jegyet venni. Ha esetleg ez merült fel benned.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Chreos
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017. január 2., hétfő 1:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, James, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Chreos » 2017. január 8., vasárnap 23:49

Visszaolvastam kvazi az egész topikot. :) köszi mindenkinek a sok infót!! Egy utolsó kérdésem lenne: hány nap alatt érkezik a kezembe itt Debrecenben a Madridista Card?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 7., szombat 14:37

Babinho írta:Az ilyen fizesse ki az utazási irodát szerintem...aki 20 percet lusta utánna olvasni.
Ezek elvárnák h mások puszta szimpátiból megutaztassák. Az egyéni utazás nem ezt jelenti...
Én örömmel válaszolok minden kérdésre. Privátban is sok olyan van, ami itt meglenne. Az sem zavar, ha olyat kérdez ami mondjuk fél éve lett utoljára megkérdezve, de baccameg a jegesmedve, egy hsz-szel alatta írtam, hogy olvasson vissza, és pár hsz-szel korábban ott van a válasz is a kérdésére.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. január 7., szombat 13:34

Az ilyen fizesse ki az utazási irodát szerintem...aki 20 percet lusta utánna olvasni.
Ezek elvárnák h mások puszta szimpátiból megutaztassák. Az egyéni utazás nem ezt jelenti...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 345 regisztrált és 0 vendég