Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 31., hétfő 21:20

Realista24 írta:
Sose volt, sose lesz. Bezzeg a Barca...mint most is.

Mondtam én itt a Barcát, hogy ott jó? Már kétszer leírtam régebben is részletesen, hogy miért kuka jelenleg a Barca B, és a La Masia. De attól függetlenül még mindig többet ér, mint a Castilla jelenleg, ha már szóba hoztad.



Ter Stegen sem értem, hogy jön elő, más helyzetben van ő, és jelenleg itt a Real kapusairól van szó, nem a Barca-éról. Hasonlítani inkább egymáshoz kell őket, vagyis Navas-hoz. Ebben a Madridban jelenleg többet ér, egy alázatos hajtós játékos, mint egy újabb sztár. Utoljára is ebbe bukott bele Perez, már mindenki sztár volt a csapatban, még a fűnyírótraktor is.
Aztán jött Gravesen, és megváltozott minden. :mrgreen:
Ha már annyira akarod Remy a Barcás párhuzamot, Bravo sem sztár kapus, és mégis többet ér Ter Stegen-nél jelenleg.
Bár én nem akartam ebből pöcsméregetést csinálni, hogy melyik csapaté jobb, meg rosszabb, de látom itt jelenleg kikerülhetetlen, a kevésbé pozitív jövőképek miatt.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 31., hétfő 21:18

Toky írta:
sentry írta:(most hagyjuk a Bale meg a hasonló ügyeket)
Miért? Azt nem ők csinálták? :|
Ez olyan mint amikor a bíró azt mondja a vádlottnak, "látom, hogy már többször is volt büntetve". Amire az a válasz jön, hogy "Bíró úr, ne legyen olyan szőrös szívű, már többször voltam szabadlábon is." :roll:
Nem akartam kitérni rá. Hiba volt leigazolni. Ők valamiért még hisznek benne, vagy tudnak valamit amit én(mi) nem. De ez már Bale topik. Meg már sokszor át lett rágva. :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. augusztus 31., hétfő 21:16

Fasza lesz, ha Nachot is lepasszoljuk....lassan mar csak a 18-20 fos utazo keret marad
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2015. augusztus 31., hétfő 21:13

Néhány hónappal ez előtt volt aki nem szimpatizált azzal a kijelentésemmel, hogy Perez úgy gondolom egyáltalán nem jó businessman..legalábbis a játékosok üzletéről tudunk...a szponzorokkal való egyezkedéseiről semmit...most is felböfögtek neki egy összeget és kiperkálta..ebben hol az a bizonyos "skill"? Az összes játékost aranyáron hozza...most meg már meg akarjuk magyarázni hogy a 40millió nagyon jó ár, mert jövőre még több lenne? De igazából az anyagi résztől eltekintve, vb-n Navas mondhatni egy maga vitte Costa Ricát ameddig tudta...megvettük...a kezdőkapusunkat elküldtük egy sérülésből visszatért , alig játszató kapusnak a játszatása végett...ez a kapus meg """""""kiszorította""""""" azt a kapust akit valószínűleg azért vettünk meg mert abban az időszakban magasan jól teljesített..most megvettük DDG-t, aki elvileg ugyan úgy kimagaslóan jól szerepelt(azért elvileg, mert én nem követek angol focit, ezáltal nem tudok nyilatkozni róla) Semmi bajom DDG-vel...egyedül Navas helyzetét sajnálom. Mister Prezident teljesítményét(amelyet az elmúlt évek igazolásainak az összegéből vonok le) bármely más milliárdos megütné...Évről évre elhozunk néhány jó játékost más klubboktól csiliókért és utána veregetjük Perez vállát? Akiket idehoztunk azért jöttek, mert szeretnének RM mezben játszani ergo itt azon kívül, hogy Perez leteszi a pénzt az adott klubnak én INNEN, KÜLSŐSZEMMEL nem látok semmi mást ami arra utalna, hogy egy rendkívül jó üzletember lenne...
ez csak az én véleményem..nem kell indulattal letámadni, mert eltér másnak a gondolkodásmódjától...

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. augusztus 31., hétfő 21:09

sentry írta:(most hagyjuk a Bale meg a hasonló ügyeket)
Miért? Azt nem ők csinálták? :|
Ez olyan mint amikor a bíró azt mondja a vádlottnak, "látom, hogy már többször is volt büntetve". Amire az a válasz jön, hogy "Bíró úr, ne legyen olyan szőrös szívű, már többször voltam szabadlábon is." :roll:

És itt most nem DDG leigazolásáról van szó, csak ez szúrta a szemem. :)
Bár szerintem Neked is, mert utána Te magad is felemlegetted újra. :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 31., hétfő 20:52

Nem látom realitását annak, hogy valaki vár 1 évet arra, hogy egy esetleges konkurens játékost kitesznek helyette, ha annak megy és ez még megfűszerezve azzal, hogy vagy megsérül vagy megromlik a kapcsolata a jelenlegi munkaadójával úgy, hogy jövőre EB. Számomra ez a lehetetlen kategória.
ezért nem hiszem én sem hogy létezik valóban az a 16 milliós büntetés. bár kapusoknál kisebb a rizikó hogy megsérül de benne van persze. azt meg nem hiszem hogy gaal egész évre kitette volna a csapatból, mikor látta, hogy tavalyi évben gyakorlatilag a legangyobb részt vállalta abban hogy a MU BL-helyezést ért el.

Sentry:

ez nálam csak azért bosszantó mert átverve érzem magamat is ha a Real rossz bizniszt csinál. a pénztárcám nem érzi meg valszóínűleg de rosszul esik ha átvernek. márpedig egy utolsó évében levő kapusért 40 milliót kiadni átverés. de ezt én így látom jöjjön amennyiért nem szégyelljük, remélem 10 évig stabil portás marad és rengeteg örömöt fog okozni a védéseivel.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 31., hétfő 20:43

BBeno írta:én nem DDG érkezésének nem örülök... hanem az egész biznisznek ahogy van. DDG top3 kapus. de ne magyarázza meg senki hogy jobban jártunk mintha jövőre jön. nem azt írom hogy ingyen mert arra ugranak. de mindent belevéve minden díjat és büntetést (már ha létezik a 16 milliós büntetés) tuti hogy olcsóbban jövünk ki belőle ha jövőre jön. de pereznek még meg kell tölteni a főcímet holnapra is. valószínűleg ki fog derülni az ár. de eddig úgy tűnik 40 millió és Navas? ennek örüljek?
Nézd BBeno. Tedd a szívedre a kezd és válaszolj, ha kell magadban a kérdésekre.
- volt már olyan az életedben, de nem tetted meg de többet már ugyanúgy nem jött szembe az a lehetőség?
(DDG-nek az álma volt a Real ha hinni lehet a pletykáknak, de a viselkedése is ezt igazolja)
- elhiszed azt, hogy a fociban, főleg Mendes-zel üzletelve nincs olyan hogy ingyen
- több vagy kevesebb pénzed lesz ha a Real bármennyiért is vesz egy játékost? (hidd el nagyobb emberek dönteken ezekben, akik jobban értenek a pénzhez mit itt akárki)
- jobb kapus DDG? jobban jár vele hosszú távon mint Navasszal?

Itt csak az számít, hogy fizettünk egy jobb kapusért. Nyilván mindenki tudja hogy jobb, ezért is kerül többe. Buffont 51 vagy 54 millió euróért vette a Juventusz kb 15 évvel ezelőtt. Kétlem hogy nem volt jó üzlet.

Csak azt látom, hogy aki az árával jön elő, vergődik, mintha az ő pénze lenne, közben meg egy egész csapat dolgozik azon hogy ez a klub fejlődjön (most hagyjuk a Bale meg a hasonló ügyeket).
Sokszor hipotéziseket gyártatok és tényként közlitek vagy ténynek veszitek.
Pl.: bármennyire fáj, van hogy nem ide akar jönni minden játékos, hanem bármilyen (tökmindegy milyen) szempont szerint ő más klubot favorizál. Ez nem az FM ahol pár szám alapján eldől hogy beillik-e vagy sem, vagy két kattintás az igazolás. Itt olyan tárgyalások mehetnek a háttérben, hogy sokunk még olyan élethelyzetben sem volt, de úgy megy a kritizálás a klub felé a pénzek miatt, mintha itt mindenki 10 szinttel felettük állna.
(Bár ez jó magyar mentalitás, hogy mindenki mindenhez ért :lol: )

Nem kioktatni akarlak, nem személyeskedni, csak kezd elgurulni a gyógyszer, hogy azt látom hogy ítélkeznek a fotelhúszárok olyan emberek felett akik 55x többet értenek ehhez.

Az sem érdekelne ha 200 millióért vettük volna DDG-t. Ha beleillik a rendszerbe akkor ámen. Balenél is csak azért jön elő az ára, mert nem teljesít. De az áráról ő sem tehet. Azt csúnyán benézték, de ha meg bevált volna (mondjuk nem látom hogy :) de én nem értek hozzá! ) akkor a seggüket verhetnénk a földhöz.

DDG jobb kapus mint Keylor, és ennyi számít. Nem az ára.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 31., hétfő 20:38

BBeno írta:várjuk ki a végét. és ne legyen igazam. ennyi.
Én kérdeztelek, kíváncsi vagyok mi alapján gondolkodsz. Semmi kötekedés. Csak legalább ugyanannyi hírt olvasni az "olcsóbb" verzióról, mint a drágáról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 31., hétfő 20:38

nem azt írom hogy ingyen mert arra ugranak
Megszólítva érzem magamat. :) Én nem a pénzügyi vetülete miatt "ugrottam", persze, hogy nem lenne ingyen/ ugyanannyi/drágább lenne...ez nem foglalkoztat. Én magát a leigazolását zártam volna ki, ha nem jön idén. Azért mert nem hiszek abban, hogy a posztján a világ legszűkebb elitjéhez tartozó játékos megkockáztasson egy lejáró szerződést úgy, hogy súlyos sérülés érheti. Egyszerűen nem lehet körülöttük olyan hülye menedzsment, aki ebbe belemegy. Nem látom realitását annak, hogy valaki vár 1 évet arra, hogy egy esetleges konkurens játékost kitesznek helyette, ha annak megy és ez még megfűszerezve azzal, hogy vagy megsérül vagy megromlik a kapcsolata a jelenlegi munkaadójával úgy, hogy jövőre EB. Számomra ez a lehetetlen kategória.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 31., hétfő 20:34

várjuk ki a végét. és ne legyen igazam. ennyi.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. augusztus 31., hétfő 20:34

úgy tűnik 40 millió és Navas

Marca,AS eddig nem ezt írta, többnyire egész jól eltalálják. Amíg nem hivatalos nem kell ugrani. Sőt, igazából ki sem fog derülni egész pontos összeg.

Amúgy többen is írták már korábban, hogy miért nem annyira ördögtől való ötlet már idén elhozni, az ár ellenére sem.

Persze ettől függetlenül nem kell egyetérteni vele, vagy örülni, de folyamatosan méltatlankodni sem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 31., hétfő 20:32

de eddig úgy tűnik 40 millió és Navas?
Miért tűnik úgy?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 31., hétfő 20:30

én nem DDG érkezésének nem örülök... hanem az egész biznisznek ahogy van. DDG top3 kapus. de ne magyarázza meg senki hogy jobban jártunk mintha jövőre jön. nem azt írom hogy ingyen mert arra ugranak. de mindent belevéve minden díjat és büntetést (már ha létezik a 16 milliós büntetés) tuti hogy olcsóbban jövünk ki belőle ha jövőre jön. de pereznek még meg kell tölteni a főcímet holnapra is. valószínűleg ki fog derülni az ár. de eddig úgy tűnik 40 millió és Navas? ennek örüljek?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 31., hétfő 20:23

BBeno írta:
Anthony írta: @nuevobernabeu DDG=25M+5M záradékokban, Keylor=10M + évi 4 milliós fizetés.

Ez elég korrekt lenne.
ez korrekt lenne de nem ez lesz az igazság.
Már megbocsáss, de abszolút az vehető le minden szavadból, hogy nem örülsz hogy itt lesz DDG és mindenbe a legrosszabbat nézet, és nyomatod a hülye :coffee: smile-d ahelyett hogy érdemben bármihez is hozzátennél, csak szítod a tüzet.

Szóval mond már meg ha annyira okos vagy honnan tudod majd TE hogy melyik a valós adat? Persze a legrosszabbat nézed majd, mert így tudod támadni De Geát és Perezt :)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 31., hétfő 20:14

Anthony írta:
. @nuevobernabeu DDG=25M+5M záradékokban, Keylor=10M + évi 4 milliós fizetés.
Ez elég korrekt lenne.
ez korrekt lenne de nem ez lesz az igazság.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. augusztus 31., hétfő 20:11

. @nuevobernabeu DDG=25M+5M záradékokban, Keylor=10M + évi 4 milliós fizetés.
Ez elég korrekt lenne.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. augusztus 31., hétfő 20:03

Párat??Melyik pár évet? Még ha elcseszettnek is nevezhető az előző, egy éve igazoltuk. :) És ennek is köszönhetően várhatóan most a madrid vagy MU elsőszámú kapusa lesz.
jogos, azt hittem valamiért, hogy 2013-ban jött. :/
(Perezt is dicsérném, de ha egy 30+Navasért hozta akkor az megint olyan, hogy kb bárki elhozhatta volna közölünk is)
márpedig valószínűleg így lesz szerintem, de bizakodom, hogy ha már elhozzuk, jó áron hozzuk.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 31., hétfő 19:59

3: jövőre ingyen jöhetne De Gea
Ez elég sokszor ki lett tárgyalva, hogy kb csak elméleti lehetősége volt, gyakorlati nem igazán.

Örülök DDG-nek - márha biztos - egyszerűen kapuba egy Madridba klasszis kell, főleg akkor ha Ramoséknak szar napjuk van. PL tapasztalattal megszokta a kijöveteleket is, így ebben sem lesz gond, nyelvi, beilleszkedési gondok se nagyon lehetnek. Mondjuk az önbizalmának ez a hetekig tartó mizéria gondolom nem tett jót, de ezen túl kell lépnie! (Perezt is dicsérném, de ha egy 30+Navasért hozta akkor az megint olyan, hogy kb bárki elhozhatta volna közölünk is)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 31., hétfő 19:59

sky emelte a lécet. szerintük az ár 40 millió és Navas. alig várom a végét :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 31., hétfő 19:58

Szerintem Navas sem panaszkodhat. DDG a jövő, nekünk ő jobb opció. Navas pedig játszani szeretne, nem pedig padozni. Az MU egy nagy klub, ahol első számú lehet. Tekintsünk el az áraktól, 10 évre veszünk kapust, ez egy jó üzlet mind a 4 fél számára.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 344 regisztrált és 0 vendég