Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 18., csütörtök 23:16

Sierra írta:Még mindig nem látom magam előtt kit lehetne hozni ZZ helyett, ha esetleg úgy alakulnak a dolgok. :hmmm:
Perezt ismerve 300 milláért kivásárolja Pochettinot és Kane-t. :lol: :|
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. január 18., csütörtök 23:11

Még mindig nem látom magam előtt kit lehetne hozni ZZ helyett, ha esetleg úgy alakulnak a dolgok. :hmmm:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. január 18., csütörtök 22:55

edzőkérdés van
nem gondolnám, hogy mindenki egyszerre mondott csődöt magától
és ennyire gyenge lenne az utánpótlás...

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. január 18., csütörtök 22:43

Hitegethetjük magunkat azzal, hogy nincs kedvük játszani, meg nincs motiváció, miközben ennyit tud az utánpótlás. Ez a spanyolosítás szerintem nagy bukta lesz, nem is fogják sokáig erőltetni.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. január 18., csütörtök 22:33

A kezdo kiegett, a pad meg mar azert nem porog annyira mint tavaly mert rajottek hogy akarmit nyujtanak ugyis mindig 100%ban ugyanazok kezdenek a komoly meccseken.

Sajnos azt erzem mintha a cserek teljesen kihatraltak volna ZZ mogul.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. január 18., csütörtök 22:29

Ezt nem ertem en sem. Carlonal is rossz volt a jatek a vegen, de ott azert kuzdottek...most olyan, mintha benitezt buktatnak :(

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 18., csütörtök 22:27

Hat ez az...legalább miatta tennék oda magukat. Vagy mit akarnak Cr legyen az edzo? :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 18., csütörtök 22:25

Nem tudom meddig fogják még bírni Madridban ezt a lélektelen xart amit hétről-hétre leraknak elénk.

Sajnálni fogom ZZ-t. Amit eddig elért már csak az is fantasztikus. Szomorú lesz ha mennie kell, legalább miatta küzdhetne a csapat..

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 18., csütörtök 21:02

Realista24 írta:Mondjuk én úgy olvasom, hogy Zidane tisztában van vele és nem fog meglepődni, ha júniusban elküldik...
Persze, tisztában van vele, hogy ez a tendencia a csapatnál. Előtte is ez volt, meg amikor itt játszott is ez volt. Teljesen reálisan látja a dolgokat.
lestat írta:Maradnia kell. Nyaron alakitani a keretet stb tanulnia fejlődni neki es a csapatbak is. Magasra tette a lecet de en hiszem hogy ő a megfelelő ember ide.
Én is így gondolom ezt a dolgot. Viszont ehhez mutatnia kéne valamit. Javítani a hibáin: kísérletezgetni a kezdővel, belenyúlni a meccsbe előbb ha kell, taktikailag feljebb lépni, új játékrendszer próbálgatása, mert a mostanit a jelenlegi kerettel kiismerte a legtöbb csapat.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. január 18., csütörtök 20:56

TheBull6 írta:Nagyon kerülgeti a témát mindig ezzel a ki tudja mit hoz a jövő dumával. Nálam 80% hogy lép vagy elküldik.

Eleg tragya dolog lenne ha lelépnen vagy elkuldenenk.

Maradnia kell. Nyaron alakitani a keretet stb tanulnia fejlődni neki es a csapatbak is. Magasra tette a lecet de en hiszem hogy ő a megfelelő ember ide.

Par szar honap es mindenki elfelejti ki is ő és mit tett le.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2018. január 18., csütörtök 20:54

Nagyon kerülgeti a témát mindig ezzel a ki tudja mit hoz a jövő dumával. Nálam 80% hogy lép vagy elküldik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 18., csütörtök 20:51

ericco írta:
Csabi írta:marcán ma ma már votl egy cikk, hogy madridban tudják, hogy zidane év végén lemond. igaz csak ilyen blog féleség, de a marca igazgatóhelyettese írta.
Óriásit csalódnék benne. Nem lenne szép egyből lelépni, ahogy nem megy a szekér. Ráadásul tuti a klubra és a vezetőségre vetne rossz fényt.
Mondjuk én úgy olvasom, hogy Zidane tisztában van vele és nem fog meglepődni, ha júniusban elküldik...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 18., csütörtök 20:48

Csabi írta:marcán ma ma már votl egy cikk, hogy madridban tudják, hogy zidane év végén lemond. igaz csak ilyen blog féleség, de a marca igazgatóhelyettese írta.
Óriásit csalódnék benne. Nem lenne szép egyből lelépni, ahogy nem megy a szekér. Ráadásul tuti a klubra és a vezetőségre vetne rossz fényt.
Merci Zizou!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. január 18., csütörtök 20:36

marcán ma ma már votl egy cikk, hogy madridban tudják, hogy zidane év végén lemond. igaz csak ilyen blog féleség, de a marca igazgatóhelyettese írta.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 15., hétfő 17:22

Na jól van szerencsére már nem csak leváltani kell Zidanet, hanem az egész edzői pályafutása katasztrófa.. :lol: :lol: :kivagyhe:

Fantasztikus, de komolyan. :lol: :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 15., hétfő 17:20

lestat írta:Jujj jujj vannak is bajok egy két embernél :lol: :lol:

De Juniusban hogy verte mindenki a mellét meg hogy Zizou a zseni. Jajj de régen volt. :roll:
Ideértek a friss regek a fészbúk oldalról :mrgreen:
Bár néhol van igazság abban is amit írnak, de azért ZZ-től elvenni, hogy egy szer Benitezi fél év után gatyába rázta a csapatot, vagy hogy elég szépen elvertuk azt a Juvet akit senki más nem tudott, hát érdekes.
Na mind1, én leírtam mit szeretnék látni változás címszó alatt, és szerintem mire lehet szükségünk, az tuti nem az edző csere. A hírek szerint a vezetőség még mindig támogatja őt, és ha igaz akkor valószínűleg ők is a játékos állományban fognak változást sürgetni, ahogy írtam is.

oldmeesee
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. december 24., kedd 20:23
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: oldmeesee » 2018. január 15., hétfő 17:14

zoli0415 írta:Minden elismerésem és tiszteletem ZZ játékos pályafutása előtt. Puskás, Pele, Maradona, Cruyff, Ronaldinho, Ronaldo(brazil), Messi mellett őt tartom korszakos zseninek. a többi világ legjobbjának valaha kikiáltott játékos csak babacsörgő hozzájuk képest. Viszont edzői pályafutása katasztrófa számomra. Már kinevezésekor elleneztem. Tudom...nyert egy raklap kupát. Én is abba a táborba tartozom akik szerint jókor volt jó helyen és a csapat nyert neki kupákat és nem ő a csapatnak. Komolyan kérdezném a mellette kardoskodókat, hogy mi alapján bíznak benne? Tudom...tanulnia kell,időre van szüksége...csak ez nem az a hely. Én is előbb kitanulnám pl a villanyszerelést kicsiben mert egyébként megb..na az áram. Milyen edzői erényeket tudnak felsorolni mellette? Hozott bármilyen taktikai újítást? Látszik a munkája, a fejlődés a csapaton? Bele tud nyúlni egy mérkőzésbe, van válasza az ellenfél játékára, ülnek a cseréi? Bejön az igazoláspolitikája, építi a csapatot, van remény a fejlődésre? Otthon mindenki megmondja előre a felállást és a "taktikát" a cserékkel együtt. El tudom képzelni mekkora kihívás lehet felkészülni egy tapasztalt szakembernek belőle. Számomra nem az a nagy edző aki sütkérezik a sikerekben, hanem akinek van válasza a süllyedő hajóra. Lássuk be nála teljes a tanácstalanság és lövése nincs a hogyan továbbról.
Tudom, hogy ízlések és pofonok különbözőek lehetnek, de hogy Ronaldot (a portugált) babacsörgőhöz hasonlítja valaki az már döbbenetes. Amennyit Ő letetett a Real Madrid asztalára, soha előtte senki nem tudott letenni. Több tiszteletet kellene tanúsítani iránta, pláne ha valaki madridistának tartja magát!

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. január 15., hétfő 17:08

Jujj jujj vannak is bajok egy két embernél :lol: :lol:

De Juniusban hogy verte mindenki a mellét meg hogy Zizou a zseni. Jajj de régen volt. :roll:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. január 15., hétfő 17:02

zoli0415 írta:Minden elismerésem és tiszteletem ZZ játékos pályafutása előtt. Puskás, Pele, Maradona, Cruyff, Ronaldinho, Ronaldo(brazil), Messi mellett őt tartom korszakos zseninek. a többi világ legjobbjának valaha kikiáltott játékos csak babacsörgő hozzájuk képest. Viszont edzői pályafutása katasztrófa számomra. Már kinevezésekor elleneztem. Tudom...nyert egy raklap kupát. Én is abba a táborba tartozom akik szerint jókor volt jó helyen és a csapat nyert neki kupákat és nem ő a csapatnak. Komolyan kérdezném a mellette kardoskodókat, hogy mi alapján bíznak benne? Tudom...tanulnia kell,időre van szüksége...csak ez nem az a hely. Én is előbb kitanulnám pl a villanyszerelést kicsiben mert egyébként megb..na az áram. Milyen edzői erényeket tudnak felsorolni mellette? Hozott bármilyen taktikai újítást? Látszik a munkája, a fejlődés a csapaton? Bele tud nyúlni egy mérkőzésbe, van válasza az ellenfél játékára, ülnek a cseréi? Bejön az igazoláspolitikája, építi a csapatot, van remény a fejlődésre? Otthon mindenki megmondja előre a felállást és a "taktikát" a cserékkel együtt. El tudom képzelni mekkora kihívás lehet felkészülni egy tapasztalt szakembernek belőle. Számomra nem az a nagy edző aki sütkérezik a sikerekben, hanem akinek van válasza a süllyedő hajóra. Lássuk be nála teljes a tanácstalanság és lövése nincs a hogyan továbbról.
Jelentosen elvettel Zidane erdemeibol. Akarhogy forgatod, Zidane vezetesevel duplazott a csapat a BL-ben, es ha valaki a szerencsere fogna, masodik teljes eveben behuzta a bajnoksagot is gratiszba. Konnyu igy nyilatkozni, hogy a csapat nyert neki, es nem o nekik. A mindennapos edzeseken o volt ott, o adta hozza azt a pluszt, ami eddig hianyzott a bl cimekhez. Szoval ez egy hulyeseg, amit leirtal.
:goat:

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: SzB » 2018. január 15., hétfő 15:56

Ezt a csapatot így hiába küldöd már pályára. Írod: "ceba, kova es kroos, elottuk iscoval"
A Real jelenlegi szerkezetében pl. Isconak nincs posztja. Ő csak azért játszik minden meccsen, mert a kvalitásai alapján Zidane nem hagyhatja ki. Ha látta valaki az olaszok ellen mit produkáltak Iniestával, akkor tudja mire képes támadóközéppályásként. Zizou valószínű nem látta. Ezért játszat vele balszélsőt.
Én pedig azt mondom, nem a játékosokkal van gond. Sok jóllakott óvodás. Tele a poci minden jóval. De egy fagyit azért még mindegyik szívesen elmajszolgatna. Csak hát a motiváció hiányzik. Persze ha a francia az öltözőben is olyan okosakat mond, mint a sajttájokon, akkor azért nem lehet túlságosan csodálkozni, hogy besokallt a csapat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 341 regisztrált és 0 vendég