Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 29., szerda 22:01

Drake írta:
BH710 írta:Lényegtelen,nyomatni fogja a fos fociját. Át kell nekik adni a 60%-os labdabirtoklást,területeket lezárni és mehet a kontra. Ezekre a kopasz sosem tudott reagálni,LE-ből meg simán kinézem h meghúzza ezt.
Azzal a fos focival vertük tönkre európát 2008 és 2011 között.Értem én,hogy nem szimpi neked (nekem sem a szívem csücske) de azért némi tiszteletet csak érdemel.

Érdemel,és meg is adjuk....xavinak,iniestának és messinek. Akik miatt ez olyan volt amilyen,ja és puyol is respect. Mert kellett a vas szív.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. április 29., szerda 21:58

BH710 írta:Lényegtelen,nyomatni fogja a fos fociját. Át kell nekik adni a 60%-os labdabirtoklást,területeket lezárni és mehet a kontra. Ezekre a kopasz sosem tudott reagálni,LE-ből meg simán kinézem h meghúzza ezt.
Azzal a fos focival vertük tönkre európát 2008 és 2011 között.Értem én,hogy nem szimpi neked (nekem sem a szívem csücske) de azért némi tiszteletet csak érdemel.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 29., szerda 21:48

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... gajat.html

idióta cikk. A barca nem határozta meg a modern focit,mert a modern foci az nem 2006tól létezik, az hogy 4 edző is barca tag volt,valószinű a véletlen műve,másé nem,de bele lehet látni a barca mítoszt,ha valaki akarja.
Az hogy bizonyítékként a labdabirtoklást látják,az megint kicsit zomboris.....eleve a jobbak többet birtokolják,így ezen mutató visszás,a jellegileg labdabirtoklós csapatok,meg a barca 2006-2011 között,és a bm pep alatt,nem attól lettek sikeresek mert náluk volt a labda 75%ban,hanem mert pl a bm aki pep előtt is top csapat volt,olyan egységet,egyéniségeket vonultatott fel,ami kiemelkedett a mai erőviszonyokból.Mint a xavi,iniesta messi trió.

Az ajax is labdabirtoklós focit tol......attól még nincsen semmivel sem előrébb mint mások.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2015. április 29., szerda 20:38

lesliejr írta:Pep-től nagyon tartok. Legtöbb játékosunkat LE-nél is jobban ismeri.

Lényegtelen,nyomatni fogja a fos fociját. Át kell nekik adni a 60%-os labdabirtoklást,területeket lezárni és mehet a kontra. Ezekre a kopasz sosem tudott reagálni,LE-ből meg simán kinézem h meghúzza ezt.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 29., szerda 19:51


A JELENLEGI forma szerint bárkit lesimáztok
Bocs,nem akarok a 6os utáni valóságtól elrugaszkodott véleményekkel szembemenni,de pl a ligában a mi utolsó mondjuk 5 meccses szériában(tehát a jelenlegi forma szerinti) meggyőzőbb eredményeket értünk el mint a barca.
Én nem gondolom,hogy bárkit lesimáznak,mert pl a realt(pusztán csak azért mert ők a mi kedvenc csapatunk,azért velük példálózok)minket se hinném, hogy lesimáznának. Sőt. Ha a két csapatnál mindenki rendelkezésre áll,szerintem mi jobbak vagyunk.
Nem is értem hogy lehet ilyen túlzó kijelentést tenni.
Pep-től nagyon tartok
Ismeri őket,igen,tudja a telefonszámukat és a feleségeik nevét. Oké. Egyéb? Viccet félretéve....Szerinted a BM máshogy fog hozzáállni a meccshez? Ugyanazt fogja adni,az egyéni és a csapatjáték ötvözetét,ami Pep preferált jellege,ezen felül menni fog a németes(megkövetelt) akarat,magas koncentráció,taktikai fegyelemés a sok passz.Ezek kb állandó dolgok,a német foci fejlődése ott is látható,az ahogy kibővült a régi repertoárjuk.....

Mivel a barcelona ellenfeléről van szó,igy ki fog esni a meccsre 1 vagy 2 alapemeber,akik a legmeghatározóbbak. Vagy már ki is esett.Majd akik tájékozottabbak megmondják,mint pl a psg ellen is,meg kb minden fontos meccsen. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. április 29., szerda 18:56

Meglátjuk. Már a Bayern ellen 2 nagyon komoly meccs lesz, sérülések ide v oda. Az ottani játék képe alapján kiderül hol is tartunk, független a végeredménytől. Pep-től nagyon tartok. Legtöbb játékosunkat LE-nél is jobban ismeri.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. április 29., szerda 17:55

lesliejr írta:Az egy dolog, hogy most minden szép, de semmit se nyertünk egyelőre. Lehet mondani, hog. jelen állás szerint ez leesik vagy annak le kell esnie, de fociban előre sosem adtak oda semmit. Én óvatos vagyok. Anno a csúcsra járatott Pep csapat is megszenvedett a kupákért, senki nem nyújtotta tálcán. Nem olyan rég volt, de sokan elfelejtették úgy látom. A BL döntők simák voltak, de az odavezető út egyáltalán nem.
A JELENLEGI forma szerint bárkit lesimáztok...nagyon egyben van mindenki és úgy látszik, hogy a szezon legfontosabb szakaszára elkezdett MINDEN klappolni nálatok...de amúgy nyilván még bármi lehet...csak nehezen képzelhető el, hogy pont az utolsó 5-6 meccsen omlana össze a kártyaváratok...

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. április 29., szerda 17:38

Az egy dolog, hogy most minden szép, de semmit se nyertünk egyelőre. Lehet mondani, hog. jelen állás szerint ez leesik vagy annak le kell esnie, de fociban előre sosem adtak oda semmit. Én óvatos vagyok. Anno a csúcsra járatott Pep csapat is megszenvedett a kupákért, senki nem nyújtotta tálcán. Nem olyan rég volt, de sokan elfelejtették úgy látom. A BL döntők simák voltak, de az odavezető út egyáltalán nem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 29., szerda 14:57

Csak úgy sziporkáztok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 29., szerda 14:50

MesQueUnClub írta:
Géci írta: Inyenc fogást meg kell fizetni... :mrgreen:
Kobe marha után Kobe chiellini?:D
Nem,Kobe után Koke :lol:
realistahuni írta:
Akkor is ezt fogom mondani, ha esetleg semmit se nyerünk, mert arra is van még esély.
Azért ez már túl szerény hozzáállás szerintem. :D
Ennél a barcánál idén a 2 trófea alapelvárás, de lassan a 3 is az lesz. Most egy dolog, hogy azt mondják a BL döntőnek nincs esélyese, de ha Clásico lesz és nálunk Bale kezdeni fog, akkor akárhogy nézem ti vagytok az esélyesek, és akkor még az msn bombaformáját nem is említettem.
Szerintem arra gondolt hogy mennyit fejlődött a csapat ősztől.Szal hogy az neki pozitivum.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. április 29., szerda 13:35

Géci írta: Inyenc fogást meg kell fizetni... :mrgreen:
Kobe marha után Kobe chiellini?:D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 29., szerda 13:29

MesQueUnClub írta:
Géci írta:Olyan szempontból lett volna még rossz a barcának a juve, hogy Suarez lehet megint nassolt volna egy kis Chiellinit vacsira :mrgreen: :lol:
Áhhh az nagyon sok Euro Millióba fájna neki. :D
Inyenc fogást meg kell fizetni... :mrgreen:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. április 29., szerda 13:21

Géci írta:Olyan szempontból lett volna még rossz a barcának a juve, hogy Suarez lehet megint nassolt volna egy kis Chiellinit vacsira :mrgreen: :lol:
Áhhh az nagyon sok Euro Millióba fájna neki. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 29., szerda 13:19

Akkor is ezt fogom mondani, ha esetleg semmit se nyerünk, mert arra is van még esély.
Azért ez már túl szerény hozzáállás szerintem. :D
Ennél a barcánál idén a 2 trófea alapelvárás, de lassan a 3 is az lesz. Most egy dolog, hogy azt mondják a BL döntőnek nincs esélyese, de ha Clásico lesz és nálunk Bale kezdeni fog, akkor akárhogy nézem ti vagytok az esélyesek, és akkor még az msn bombaformáját nem is említettem.
Love football, hate antifa.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 29., szerda 13:15

Olyan szempontból lett volna még rossz a barcának a juve, hogy Suarez lehet megint nassolt volna egy kis Chiellinit vacsira :mrgreen: :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 29., szerda 12:58

lesliejr írta:Kinek a könnyebb ág jut, kinek a nehezebb, ahol meg sok a hiányzó. :)
Nem vagyok benne biztos, hogy jobban jártatok volna a juvéval a stílusa miatt, de mind1...

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. április 29., szerda 12:31

Kinek a könnyebb ág jut, kinek a nehezebb, ahol meg sok a hiányzó. :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 29., szerda 12:23

Látom magam előtt, hogy egy kis eldugott szobában tartanak a barcások boszorkányokat akik döfködik a voodoo babákat, mert ez már a vicc kategóriába tartozik, hogy ezek ellen minden csapat elveszti a hùzóembereket... Pfejj

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 29., szerda 12:13

két korszakos játékos akik alapjaiban szerettetik meg a focit bárhol a világon
Mondjuk én nem miattuk szerettem meg a focit,de korszakosnak korszakosak,ez kétségtelen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. április 28., kedd 22:53

sandorzolika írta:kíváncsi vagyok az értelmes véleményekre!
Szerintem kb erről is szól a fórumozás. Azt sosem értettem, hogy egy oldalon, mondjuk itt mit kell azzal foglalkozni, hogy egy másik fórumon ki mit írt. Bezzeg a 9 gólnál ez meg az ment, na most akkor mi itt mit írunk. Ez nagyon ovis dolog. Az számít ami itt van, akinek számít, hogy máshol mi megy, az azt a véleményét írja be oda. De aki rendszeres vendég ezen a fórumon, azt ne próbáljátok beterelni egy olyan mederbe, ahová nem kéne vagy megpróbálni ráhúzni azt, amit mondjuk odaát tapasztaltok. Mert biztos olyanok, csak itt megjátsszák magukat. Én talán ha 1x írtam évekkel ezelőtt odaát, de mivel egy másik fórumon is rendszeres látogató vagyok, a 3 már sok lett volna és érdekesnek találtam, hogy a legnagyobb rivális szurkolóival beszélgessek. Ez azóta is tart, így az igazi hazai pálya kiesett. Beleolvasok, vannak értelmes arcok ott, ahogyan itt is, de aktívan nem veszek részt.

Azért a fociról is essen szó. :) Lehet mondani bármit a Barca-ra, meg lehet találni a hibapontokat, mert azok minden csapatnál vannak, de ami tény, hogy tavaszra nagyon összeállt a csapat. Akkor is ezt fogom mondani, ha esetleg semmit se nyerünk, mert arra is van még esély. Bajnokság végig meleg lesz, BL mindig lutri is egy kicsit, a kupa döntőn meg elég egy rossz nap. De a játékosok jó formában, érzik egymást, elöl a 3as nagyon összeállt. Gördülékeny a játék, fél mozdulatokból vágják mit akar a másik és ez LE érdeme, ezt elvenni már nem lehet tőle. Lehet rá mondani, hogy báb, meg nagy rá a kabát, de csak összerakta ezt a csapatot. Bevallom ősszel én sem gondoltam volna, de mindenkinek megtalálta a helyét. Messi-vel megértette, hogy nem kell minden támadásnál főszereplő lenni, Suarez-t szépen beillesztette, ahogy Neymar-t is. Xavi-t jól használja, Sergi Roberto-nak megmutatta, hogy nem irányító, hanem Busquets helyettese, Piqué és Alves újra a régi, Iniesta is magára talált stb. Lehetne sorolni még, de mindenkiből kihozta a legjobbat. Élmény nézni a ritmusváltásainkat, ha kell tudunk taktikusan védekezni, mint a PSG ellen is, de ha kell letámadunk és beszorítjuk az ellenfelet. Ha az ellenfél pontrúgással jön nem kell reszketnünk, ha mi rúgjuk bizakodhatunk, hogy gól lesz. Egy komplett csapatot csinált fél év alatt, jól forgatja a keretet, nincsen széthajtott játékosunk.
Biztos lesz, aki azt mondja, hogy Luchonak semmi köze hozzá és az egészet Messi találta ki, de ezt csak az hiszi el, aki el is akarja hinni. :D :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 355 regisztrált és 0 vendég