Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. február 7., szerda 13:59

Az a baj,hogy ez nem megoldás, mert ugye a home gomb beszart már 2 hónapja, pedig én is ezt olvastam a neten. Próbálgattam, mindenféle kombinációban nyomogni őket, de semmi. Most viszont épp jó, miután hívtak feloldódott, kivételesen nem azt jelezte ki vagyok kapcsolva :lol: Köszi a tippet azért, bízom benne ezt a hetet kibírja még ahogy most van, aztán végre cserélem. Jól bírta amúgy,nagyon közelít a 3 évhez probléma nélkül, de most az utóbbi 1-2 hónapban látványosan omlik össze.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebydani 2018. február 7., szerda 14:00-kor.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. február 7., szerda 13:53

sebydani írta:Srácok, olyan kérdésem lenne, hogy ti tapasztaltatok-e olyat, hogy az iPhone 6 random úgy gondolja, hogy nem reagál semmire? Fullosra töltött akksival, leteszem a telefont majd amikor kis idő múlva feloldanám nem reagál semmit a bekapcsoló gomb megnyomására (Home gomb már korábban megadta magát). Ha hívni akarnak azt jelzi, hogy nincs bekapcsolva a telefonom, akkor se törénik semmi ha rádugom a gépre vagy töltőre. Eddig 2x volt ilyen a napokban, akkor kb. 20-25 perc múlva újra ránéztem és már működött rendesen. Munka után elszaladok vele szervízbe, de gondoltam bedobom előtte ide, hátha tapasztalt valaki ilyet, neten ilyenre konkrétan nem találtam semmit. Költeni nem nagyon akarok már rá, mert az utolsó hetében vagy heteiben van mielőtt megveszem az újat, szóval mondjatok valami okosat

Nyomd hosszan (15sec) a Home gombot a bekapcsoló gombot és a hangerő szabályozó gombot (bármelyiket).
Nekem is volt már az enyémmel hasonló problémám.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 7., szerda 13:35

Addig izzíts valami 3310-est a fiókból, azzal nem lesz ilyen bajod.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. február 7., szerda 13:31

Srácok, olyan kérdésem lenne, hogy ti tapasztaltatok-e olyat, hogy az iPhone 6 random úgy gondolja, hogy nem reagál semmire? Fullosra töltött akksival, leteszem a telefont majd amikor kis idő múlva feloldanám nem reagál semmit a bekapcsoló gomb megnyomására (Home gomb már korábban megadta magát). Ha hívni akarnak azt jelzi, hogy nincs bekapcsolva a telefonom, akkor se törénik semmi ha rádugom a gépre vagy töltőre. Eddig 2x volt ilyen a napokban, akkor kb. 20-25 perc múlva újra ránéztem és már működött rendesen. Munka után elszaladok vele szervízbe, de gondoltam bedobom előtte ide, hátha tapasztalt valaki ilyet, neten ilyenre konkrétan nem találtam semmit. Költeni nem nagyon akarok már rá, mert az utolsó hetében vagy heteiben van mielőtt megveszem az újat, szóval mondjatok valami okosat
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. február 7., szerda 9:51

istimester írta:Android reklámmentéssé tételéhez ért valaki?
Ki tudja miért, de az utóbbi időben tele vagyok addal. Pl- böngészést élvezhetetlenné teszi.
Probald ki a Brave Browsert, annal van beepitett adblocker.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. február 7., szerda 8:48

Süti írta: AdAway
csak lehet hogy root kell hozzá. :hmmm:
Root nem játszik.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 7., szerda 8:09

istimester írta:Android reklámmentéssé tételéhez ért valaki?
Ki tudja miért, de az utóbbi időben tele vagyok addal. Pl- böngészést élvezhetetlenné teszi.
AdAway
csak lehet hogy root kell hozzá. :hmmm:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. február 7., szerda 8:08

Android reklámmentéssé tételéhez ért valaki?
Ki tudja miért, de az utóbbi időben tele vagyok addal. Pl- böngészést élvezhetetlenné teszi.

kiserik
Hozzászólások: 5840
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 6., kedd 11:35

P. Krisz írta:A current gen. konzol/ps4 pro, xbox one x/ az inkább 120-160 k között van.
Az igaz, de a laptopon játszogatoktól ne menjünk el a profi gép + 4k-s megjelenítőig. Bőven elég egy sima előző generációs is.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. február 6., kedd 11:25

A current gen. konzol/ps4 pro, xbox one x/ az inkább 120-160 k között van.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

kiserik
Hozzászólások: 5840
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 6., kedd 11:14

cart írta:Mondjuk a mai árak mellett 300k-ból tud venni egy videokártyát meg esetleg egy kis RAM-ot mellé. Én játékra nem vennék már PC-t, inkább konzol.
Azért ennek az eleje jócskán túlzó, de a vége igaz. Ha mindenképp laptop kell és játszani is szeretne valaki, akkor biztosan egy olcsóbb irodai gépet (150-200k) és mellé egy konzolt (80-100k) ajánlanék ilyen értékhatárnál.

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: cart » 2018. február 6., kedd 11:08

Mondjuk a mai árak mellett 300k-ból tud venni egy videokártyát meg esetleg egy kis RAM-ot mellé. Én játékra nem vennék már PC-t, inkább konzol.

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. február 6., kedd 10:34

Ha nem akarid cipelgetni akkor eszedbe ne jusson laptopot venni. 300e ftert azert veszel mar hosszabb tavra pct meg 24colos monitort.

kiserik
Hozzászólások: 5840
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 6., kedd 10:27

wZoLee7 írta:Most, vagy ugy fel ev mulva kb lehet vennek egy uj laptopot. Kb ezer euro koruli kategoria a max, mit vennetek a helyemben? Jatszanek is rajta persze, de van annyi mint egen a csillag, aztan ember legyen a talpan aki megmondja pl egy markan belul mik a kulonbsegek :lol:
Játékra még mindig asztalit, vagy konzolt.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. február 6., kedd 8:41

wZoLee7 írta:Most, vagy ugy fel ev mulva kb lehet vennek egy uj laptopot. Kb ezer euro koruli kategoria a max, mit vennetek a helyemben? Jatszanek is rajta persze, de van annyi mint egen a csillag, aztan ember legyen a talpan aki megmondja pl egy markan belul mik a kulonbsegek :lol:
Érdemes megkérdezni a mobilarena.hu fórumán. Ott hozzáértőbbek vannak. Én Dell 7559-t vettem meg 2016 decemberében. Sztem faja. Jó proci, videókari (viszonylag), jó hűtés, viszonylag jó anyaghasználat, ár értékben ok. Asszem 300k volt. De érdemes megkérdezni tőlük az ajánlott típusokat. Asus-t, Acer-t, Lenovo-t pl egyáltalán nem ajánlották. Dellt vagy HPt sztem.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2018. február 6., kedd 7:58

wZoLee7 írta:Most, vagy ugy fel ev mulva kb lehet vennek egy uj laptopot. Kb ezer euro koruli kategoria a max, mit vennetek a helyemben? Jatszanek is rajta persze, de van annyi mint egen a csillag, aztan ember legyen a talpan aki megmondja pl egy markan belul mik a kulonbsegek :lol:
Annyi pénzért már lehet kapni újonnan jó gépeket, ha nem letszukseglet, akkor megvarnek egy akciós időszakot, pl. Húsvét, és az akkori ajánlatok alapján döntenek.
Egyébként tényleg nagyon sok fajta van, így ha van valami elvaras, pl. Márka,méret, ssd nagysága stb. Akkor könnyebben ajánlunk neked.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. február 5., hétfő 23:02

Most, vagy ugy fel ev mulva kb lehet vennek egy uj laptopot. Kb ezer euro koruli kategoria a max, mit vennetek a helyemben? Jatszanek is rajta persze, de van annyi mint egen a csillag, aztan ember legyen a talpan aki megmondja pl egy markan belul mik a kulonbsegek :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5840
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 4., vasárnap 20:44

reeed_ati írta:
donor írta: Nekem tél elején a HP 250-et ajánlották. Érdemes itt szétnézni: https://prohardver.hu/tema/milyen_noteb ... _1-50.html
Köszi!
A használati célra ezek szerintem tökéletesek, én hajlok inkább a 256os ssd-re, a terás winyó helyett.
Magamból kiindulva, a gyorsaság fontosabb, mint a nagy tárhely..
Filmeket felesleges tárolgatni, játéknak nem kell.
Amit még érdemes figyelni, hogy i5-ös proci legyen benne. Vidkari meg lényegtelen.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2752
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. február 4., vasárnap 20:31

donor írta: Nekem tél elején a HP 250-et ajánlották. Érdemes itt szétnézni: https://prohardver.hu/tema/milyen_noteb ... _1-50.html
Köszi!
A használati célra ezek szerintem tökéletesek, én hajlok inkább a 256os ssd-re, a terás winyó helyett.
Magamból kiindulva, a gyorsaság fontosabb, mint a nagy tárhely..
Filmeket felesleges tárolgatni, játéknak nem kell.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. február 4., vasárnap 19:15

hp 250-ből kismillió konstrukció van. olyan mintha annyit írtál volna hogy suzuki swift. de amit linkeltél az jó. ott tutira kapsz pár opciót amik közül választhatsz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 205 regisztrált és 0 vendég