Isco - 22

Archívum
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 19., szombat 21:17

Matt009 írta:Sejthető volt, hogy fizikailag nem fogja bírni a terhelést. Többet kell melóznia, több meccsen, egyértelmű volt, hogy ez sok lesz neki.
Nekem az tűnt fel, hogy messze nem érzik olyan jól egymást CR-rel mint az előszezonba...
Mert az előszezonban több hely, az ellenfél kevésbé vette komolyan a meccseket. Sündisznó felállások ellen sokkal nehezebb. Ami akkor zsigerből ment, az most nem.

Mert a felkészülés SOHA sem lehet mérvadó,mivel a felkészültség foka másnál más lehet és egy chelsea ellen lehet mi voltunk előrébb,és az döntő lehet az élsportban.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 19., szombat 21:15

én is többet várok tőle.
viszont várható volt hogy picit megfog törni a kezdeti lendület, mert ha úgy játszott volna mint az első 2-3 meccsen akkor minden meccsen nyomathatna gólörömöket és a mez alatti pólójára ráírhatná hogy "messi, cristiano who?"
de én tavaszra várom tőle a csúcsformát, ahogy baletől, illarrától és a többiektől.
addig nálam cél a túlélés. a bajnokságban ne maradjunk le, a bl-be maradjunk talpon.
mert ha ennek a csapatnak most, vagy ennek a gerincnek most időt hagyunk, és türelmesek vagyunk, akkor az a tizedik már nagyon közel van...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 19., szombat 21:10

Sejthető volt, hogy fizikailag nem fogja bírni a terhelést. Többet kell melóznia, több meccsen, egyértelmű volt, hogy ez sok lesz neki.
Nekem az tűnt fel, hogy messze nem érzik olyan jól egymást CR-rel mint az előszezonba...
Mert az előszezonban több hely, az ellenfél kevésbé vette komolyan a meccseket. Sündisznó felállások ellen sokkal nehezebb. Ami akkor zsigerből ment, az most nem.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 19., szombat 21:09

Én inkább nézném meg szélről befelé indulva, dehát az a két hely is most évekig ki lett bérelve.
Az túl kint van és túl fenn......szerintem az nem. Hátrébb és talán beljebb.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 19., szombat 21:08

Szerintem amúgy nem lenne jó árnyékéknek, nem elég direkt hozzá. Bár kétségtelen, ha úgy adódik veszélyes kapura, de ezt valahogy az utóbbi meccseken nem látom.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 19., szombat 21:07

Géci írta: Egyre kevesebb az ütempassz meg az olyan asszisztok amiket leesett állal néztünk
mert neki ez nem erőssége.
Nekem a legnagyobb bajom h nem átfolynak rajta a támadások, hanem megakadnak. Ne nem olyan értelemben mint Khedirán, sokkal inkább a döntéshozatallal van probléma. És egyébként kevesebbet is keresi a játék irányításának lehetőségét mint az elődje.

Valószínű jobban bele fog majd jönni, de nem biztos h hosszú távon ő lesz a megoldás arra a posztra. Én inkább nézném meg szélről befelé indulva, dehát az a két hely is most évekig ki lett bérelve.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 19., szombat 20:57

Nekem az tűnt fel, hogy messze nem érzik olyan jól egymást CR-rel mint az előszezonba... Egyre kevesebb az ütempassz meg az olyan asszisztok amiket leesett állal néztünk a nyáron... Engem ez zavar nagyon... Olyan mintha azóta kicsit "önzőbb" lett volna... :/

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 19., szombat 20:52

R.M.C.F írta:
Most mondjuk összesen 10 percet játszott a válogatottban, szóval nem értem... valamit kezdeni kell vele, hogy jobb legyen az erőnléte.
Akkor félig meg is válaszoltad a magad kérdését,pihentnek kellett lennie,max az lehet hogy utazott,és az is fárasztó,de ez nem lehet komoly indok.

Viszont. Isco korábban magasabban játszott,feljebb.Ott nem kell annyit melózni(több kisebb dinamika van) mint mélyebben(állandó dinamika,oldalra , fel és le is) ahol most van,bár én nem vagyok elégedetlen vele(sokkal türelmesebb és toleránsabb vagyok a nagy többségnél), de én is kicsit többet várok el. Azt azért el nem lehet tőle venni,hogy úgy beépült ide két meccs alatt , mintha évek óta itt játszana.
Persze ezzel nem is vitatkozom. Csak nekem ez kevés. És a Juve meg a Barca ellen ennél ezerszer több kell, mind futásban, mind passzokban, mindenben. Reméljük ez a két meccs kihozza belőle a legjobbat. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 19., szombat 20:39

Most mondjuk összesen 10 percet játszott a válogatottban, szóval nem értem... valamit kezdeni kell vele, hogy jobb legyen az erőnléte.
Akkor félig meg is válaszoltad a magad kérdését,pihentnek kellett lennie,max az lehet hogy utazott,és az is fárasztó,de ez nem lehet komoly indok.

Viszont. Isco korábban magasabban játszott,feljebb.Ott nem kell annyit melózni(több kisebb dinamika van) mint mélyebben(állandó dinamika,oldalra , fel és le is) ahol most van,bár én nem vagyok elégedetlen vele(sokkal türelmesebb és toleránsabb vagyok a nagy többségnél), de én is kicsit többet várok el. Azt azért el nem lehet tőle venni,hogy úgy beépült ide két meccs alatt , mintha évek óta itt játszana.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. október 19., szombat 20:28

kezd kevés lenni gyerek. nem érdekes a 90%+os passzolások mert nincsenek benne kulcspasszok. ennél több kell a következő 8 napon. jóval több.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 19., szombat 20:23

Remélem összekapja magát egy kicsit szerdáig.. meg aztán a Barca ellen persze.
Az a baj, hogy erőnlétileg nincs a topon, ezt elmondta most Ancelotti, és előtte egy korábbi edzője is.. neki több pihenésre van szüksége, hogy sorozatban szállítsa a jó meccseket.
Most mondjuk összesen 10 percet játszott a válogatottban, szóval nem értem... valamit kezdeni kell vele, hogy jobb legyen az erőnléte.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 11., péntek 17:19

Isco Alarcón Amazing New Skills 2013 - 2014 HD

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 6., vasárnap 13:05

Matt009 írta:
h3x0r írta:Inkabb azt remeltuk, vagyis remeljuk hogy par even belul mar ilyen szinten fog jatszani
Özilnél is mindenki várta az első év utáni szintlépést, de nemhogy nem jött el, de vissza is esett. Kérdem én, mire alapozzátok azt, hogy majd pár év múlva konstansan képes lesz azt a szintet tartani?
szerk.: nem kötözködésből kérdezem, tényleg érdekel.
A legtobb jatekos 26-28 eves korara er fel karriere csucsara. Kozuluk sokan 20-21 eves korukban is kiemelkedtek a mezonybol. Persze ott van az ellenpelda is, sok nagy tehetseg vegul nem valt be, megrekedt egy bizonyos szinten. Fogalmunk sincs hogy Isco vagy barki mas kepes lesz-e par ev mulva a konstans jo teljesitmenyre. Ennyi erobol viszont soha ne vegyunk fiatal tehetsegeket, csak kiforrott jatekosokat, mert naluk kisebb a riziko arra, hogy nem valnak be.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 6., vasárnap 12:04

hehe írta:pl úgy, arra, hogy isco a játék minden elemében és képességekben is jobb játékos özilnél.
mondjuk ez nem igaz.
de isco simán jobb lehet madridban mint a török, minden fejben dől el. a képességei megvannak ahhoz hogy hosszú ideig a csapat meghatározó tagja legyen.

(özilnek is összejöhetett volna, ha nem lenne egy picsa)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 6., vasárnap 11:41

de én megmondtam, hogy nem biztos, hogy hosszútávon képes lesz olyan jól teljesíteni, mint ahogy tette azt az első pár meccsén.
ez egy teljesen általános dolog a játékosok nagy többségénél
aki meg azt hitte, hogy olyan lesz, vagy még jobb, mint az idény legelején, az komolytalan
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 6., vasárnap 11:39

Matt009 írta:
Inkabb azt remeltuk, vagyis remeljuk hogy par even belul mar ilyen szinten fog jatszani
Özilnél is mindenki várta az első év utáni szintlépést, de nemhogy nem jött el, de vissza is esett. Kérdem én, mire alapozzátok azt, hogy majd pár év múlva konstansan képes lesz azt a szintet tartani?

szerk.: nem kötözködésből kérdezem, tényleg érdekel.
pl úgy, arra, hogy isco a játék minden elemében és képességekben is jobb játékos özilnél.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 6., vasárnap 11:20

Inkabb azt remeltuk, vagyis remeljuk hogy par even belul mar ilyen szinten fog jatszani
Özilnél is mindenki várta az első év utáni szintlépést, de nemhogy nem jött el, de vissza is esett. Kérdem én, mire alapozzátok azt, hogy majd pár év múlva konstansan képes lesz azt a szintet tartani?

szerk.: nem kötözködésből kérdezem, tényleg érdekel.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 6., vasárnap 8:49

várható volt hogy azt a szintet nem fogja tartani egész ősszel vagy tavasszal. ahhoz még egyrészt új játékos is, másrészt fiatal is.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 6., vasárnap 3:20

Matt009 írta: Sokszor leszek még megmondóember idén azt hiszem, de én megmondtam, hogy nem biztos, hogy hosszútávon képes lesz olyan jól teljesíteni, mint ahogy tette azt az első pár meccsén. Akkor mindenki lehurrogott...
Tisztara mintha R.M.C.F irta volna :lol:
Senki se gondolta hogy hosszu tavon olyan szinten tolja, mert az aranylabda kozeli forma egy mindossze 21 eves jatekostol.. Szoval igen, bbiztos volt az hogy valamikor visszaesik.
Inkabb azt remeltuk, vagyis remeljuk hogy par even belul mar ilyen szinten fog jatszani. Mint ahogy Varane se fog mindig olyan szinten jatszani mint tavasszal, rajta is fognak elmenni meccsek. Mindket jatekos megmutatta hogy milyen jok tudnak lenni, mar csak az a lenyeg hogy egy viszonylag jo format hosszu tavon is fenn tudjanak tartani..

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 6., vasárnap 0:36

___Samy___ írta:számomra az ő játéka volt a legnagyobb csalódás ma
folyton túlvállalta magát, labdavesztésnél megállt, mintha egy az egyben özilt láttam volna :kivagyhe:
Sokszor leszek még megmondóember idén azt hiszem, de én megmondtam, hogy nem biztos, hogy hosszútávon képes lesz olyan jól teljesíteni, mint ahogy tette azt az első pár meccsén. Akkor mindenki lehurrogott...

Ettől függetlenül jó igazolás volt, én egyáltalán nem akarom szidni az ilyen meccsek benne vannak. Csak akkor lesz baj, ha ez sokszor megismétlődik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég