Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. szeptember 12., hétfő 15:09

Csak egyáltalán nem megy rossz felé.
Nekem kifejezetten tetszik ez a csibészség. Buzdítja a közönséget, sambazik a gól után és miután felrúgják nem hatot bukfencezik, hanem vigyorogva hergeli a védőt.

Pont erre gondoltam tegnap, hogy amit ő és Rodry csinál, az minden csapat kezdőjébe elférne kb és mégis nálunk van mind a kettő, mi meg jódolgunkban, már ilyen faszságokba kötünk bele :lol:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. szeptember 12., hétfő 13:55

p.csabi1 írta: Most komolyan azzal kell foglalkozni hogy hogy örül meg hogy viselkedik mikor felkurják az agyát meg agyon rúgják meg leütik?Ja meg az ellenfél edzője beszól neki azután miután megint lerugták?
C.R. hogy örült?Az visszafogott volt. :lol: Meg egyszer kétszer hogy viselkedett?Ja neki meg volt engedve.

Örüljetek hogy van két ilyen brazil kölyök a csapatban.
Ezt már írtam régebben is.
Az legyen a legnagyobb problema itt, hogy hogyan unnepli a goljait B-) ezt kivanom en is. A rajoskodas meg a mostani fiatalsag rosszabbik jellemzoje, de ilyen teljesitmeny mellett nem zavaro. Amugy is komolyan menedzsment van Vini mogott, nyilvan szolnak neki es terelgetik, ha rossz fele megy el.
:goat:

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. szeptember 12., hétfő 12:19

Most komolyan azzal kell foglalkozni hogy hogy örül meg hogy viselkedik mikor felkurják az agyát meg agyon rúgják meg leütik?Ja meg az ellenfél edzője beszól neki azután miután megint lerugták?
C.R. hogy örült?Az visszafogott volt. :lol: Meg egyszer kétszer hogy viselkedett?Ja neki meg volt engedve.

Örüljetek hogy van két ilyen brazil kölyök a csapatban.
Ezt már írtam régebben is.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. szeptember 12., hétfő 11:17

Kint voltam a meccsen,most először láttam őt élőben.

Hihetetlen a sebessége és ahogyan a labdát vezeti/kezeli, abszolút kiemelkedett a mezőnyből ebből a szempontból,de a döntései nagy része még mindig rossz,ebben kell fejlődnie.

Ütötték, vágták nyilván elborult néha az agya,emiatt nem venném élő, le kéne szarnia és röhögni egy jót.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. szeptember 12., hétfő 11:02

Engem a hosszú golöröme irrital, a védőket nyugodtan csesztesse.

Értem hogy ez a tánc a védjegye lassan - de akkor táncoljon az elején, ne amikor mindenki már felállt kb a középkezdéshez.

De ez luxusprobléma. Amíg nem megy a hosszú távon a teljesítmény rovására, addig azt csinál amit akar (Carlo enged neki)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 12., hétfő 10:47

A rajoskodás engem is felkúr, de nem csak a pályán, a közösségi médiában is. Már a kezdetek óta, főleg az elején. Nem volt egy olyan képe szinte, ahol a nyelve ne lógott volna ki a szájából.
A közösségi médiát leszarom, de a pályán maradjon alázatos, ahogy tette azt korábban is.

A pályán meg egyértelműen TOP3 jelenleg és ha nem fog gólt lőni most két meccsen sincs gond szerintem, ahogy előbb utóbb az a pillanat is eljön, amikor nem nyerjük meg a meccsünket, és akkor majd jön a foscunami a vezetőségre, Carlóra, stb.-re.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. szeptember 12., hétfő 10:47

normális keretek között azt csinál amit akar.
DE
a birónak ne szövegeljen mert lapot kap.
ne lökdösődjön mert lapot kap
és ami ezen a meccsen volt, hogy odament az ellenfél edzőjéhez vitatkozni és Kroosnak kellett leállitani ez ne legyen.

nem volt a legjobb meccse de végig ment és meg is lett az eredménye. párszor előjött belőle egy kis Neymar vonal de megint csak Kroos helyretette. most kell megfogni hogy rajta van a rivaldafény a tavalyi év után és akkor nem lesz vele gond. az hogy gól után táncikál hát na bumm kicsit cringe de reméljük sokszor látjuk az idén.

kiserik
Hozzászólások: 5840
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 12., hétfő 10:44

Realista24 írta:
kiserik írta: Az angol kommentátorok rommá dicsérték, kiemelték hogy mennyit ad a csapatnak, milyen a hozzáállása, mennyire húzza a többieket, a világ egyik legjobb támadója lett 22 évesen, itt meg megy a fika :lol:
De gondolom azt olvasod, hogy a fika minek szól leginkább.
Hogyne olvasnám. A gólon kívül nem csinált semmit, csak a fölös labdavezetés meg a rajoskodás. Amúgy is minek örül a góljának látványosan, köszönje meg a társaknak és kalap. Az meg már szekunder szégyen (legyen az bármi), hogy hülyére idegesíti az ellenfél védőit, esetleg kisárgázza őket, így segítve a csapatot, vagy vezetésnél a flikkflakkal, egyénieskedéssel tartja egy kicsit a labdát, esetleg megver pár védőt és helyzetet alakít ki. Amúgy is állandóan buzdításra szólítja a közönséget. Minek ez a showman-kedés? Kb ilyenek mennek, picit sarkítva.

Az Almeria elleni bajnokin kívül idén minden meccsen gól vagy gp. Ahelyett, hogy örülnénk neki, páran már arra hegyezik, hogy majd ha nem jönnek a gólok gólpasszok, akkor majd lehet szidni...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. szeptember 12., hétfő 10:37

realistahuni írta:
p.csabi1 írta:

Akkor nem láttad hogy mit csináltak vele.
Nem csak az ellenfél basztatására gondoltam feltétlenül, pl. a gólörömei.
Lehet hogy boomerkedés meg szőrszálhasogatás, de a gólöröm nálam még a gól utáni 10 másodpercben egy performansz és utána a társakkal ünneplés.
Vininél ez úgy néz ki, hogy gólöröm1 + társakkal ünneplés + gólöröm2 a.k.a valami cringe tánc. :mrgreen:
Kicsit már átmegy időhúzásba is egyébként, ezekért jönni fog a sárga is ha nem növi ki.
En nagyon birom ezt a stilust, magatartast, mert van mogotte teljesitmeny. Alazat. Es munka. Minden meccsen 110%-ot ad ki magabol, akar jol jatszik, akar nem. Ez a nem mindegy, es ez a kulonbseg a csovesbanat es Vini kozott, mert elobbinek tizszer nagyobb tehetsege van, megis utobbi fogja tobbre vinni, a befektett munka es az alazat miatt. Igy egy kicsit mas kepet fest, amikor Vini tancolgat, es mast amikor pl egy Neymar. Igaz, hogy utobbi is kepes varazslatos dolgokra, de mig az egyiket szivesen nezegetem Real mezben, a masikat soha nem akarom latni.
A masik dolog, hogy kell ez a kis brazil “bohockodas”, ez noveli a showt, es a madridi kozonseg is szereti az ilyet. Nem mellesleg 90 percen keresztul tuzeli a szurkolokat, hogy gyerunk, nyomjatok, hangosabban, ezek fontos dolgok. Es mondom megegyszer, van mogotte teljesitmeny es alazat.
:goat:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7314
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 12., hétfő 10:30

Realista24 írta:
Pad'em írta:
Nagyon komoly ez a csapat, Ancelotti előtt meg le a kalappal milyen jól használja a keretet. Kell is egy ilyen szezonban.
Asensionak erről más a véleménye. :mrgreen:
Ez csak megerősíti az állításomat :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 12., hétfő 10:02

Pad'em írta:
Nagyon komoly ez a csapat, Ancelotti előtt meg le a kalappal milyen jól használja a keretet. Kell is egy ilyen szezonban.
Asensionak erről más a véleménye. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7314
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 12., hétfő 9:53

Másfél éve ha azt mondják, hogy majd a gólörömeiért fogjuk szidni, meg, hogy kezd nagyképű lenni, amikor elesett gólhelyzetben meg megijedt a 16-ostól... :lol: Elmúlt 5 meccs mindegyikén betalált.

Tegnap amúgy tényleg gyenge volt (MOM cím Rodrygónak járt volna), főleg az első félidőben kb mindent elrontott, önző volt, nem sikerültek a dolgok, de aztán a gólja meg zseniális. A fizikuma meg továbbra is elképesztő, nincs lecserélve kb soha és mégis nyomja megállás nélkül. Folyamatosan ketten kellenek rá, mert életveszély. Mondjuk Párizsban reális veszély lenne, hogy elszáll, de itt Benzema meg Kroosék mellett mindig el lesz kapva, hogy viselkedjen, ha arról van szó, úgyhogy nem aggódom.

Nagyon komoly ez a csapat, Ancelotti előtt meg le a kalappal milyen jól használja a keretet. Kell is egy ilyen szezonban.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2022. szeptember 12., hétfő 9:45

kiserik írta: Az angol kommentátorok rommá dicsérték, kiemelték hogy mennyit ad a csapatnak, milyen a hozzáállása, mennyire húzza a többieket, a világ egyik legjobb támadója lett 22 évesen, itt meg megy a fika :lol:
nem értenek hozzá a szakkommentátorok... :mrgreen:



csak egy edző kell aki a földön tartsa, plusz az olyan arcok a pályán/edzésen, mint a CKM. ezért is sajnálom, hogy Case és Marci elment, ők ebben jó tanítók.

nem egy agysebész, de ezzel is beillik a brazil csillagok sorába.
soha nem lesz egy Kaká mentális, de azért vigyáznia kell, hogy ne a Neymar féle vonalra pakolja fel magát. kulturáltan is lehet csicskítani az ellenfelet (Ronaldo, Dinho etc)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 12., hétfő 9:37

kiserik írta: Az angol kommentátorok rommá dicsérték, kiemelték hogy mennyit ad a csapatnak, milyen a hozzáállása, mennyire húzza a többieket, a világ egyik legjobb támadója lett 22 évesen, itt meg megy a fika :lol:
De gondolom azt olvasod, hogy a fika minek szól leginkább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5840
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 12., hétfő 9:27

Az angol kommentátorok rommá dicsérték, kiemelték hogy mennyit ad a csapatnak, milyen a hozzáállása, mennyire húzza a többieket, a világ egyik legjobb támadója lett 22 évesen, itt meg megy a fika :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. szeptember 12., hétfő 8:40

p.csabi1 írta:
realistahuni írta: 70-ik percben tudtam bekapcsolódni a meccsbe, a gólja fasza volt de a sok rajoskodásától szekunder szégyenerzetem van. péesgének hagyjuk meg az ilyent az ott menő. Egyikszer Kroos is ellökte hogy fejezze be a picsába. :lol:
Akkor nem láttad hogy mit csináltak vele.
Nem csak az ellenfél basztatására gondoltam feltétlenül, pl. a gólörömei.
Lehet hogy boomerkedés meg szőrszálhasogatás, de a gólöröm nálam még a gól utáni 10 másodpercben egy performansz és utána a társakkal ünneplés.
Vininél ez úgy néz ki, hogy gólöröm1 + társakkal ünneplés + gólöröm2 a.k.a valami cringe tánc. :mrgreen:
Kicsit már átmegy időhúzásba is egyébként, ezekért jönni fog a sárga is ha nem növi ki.
Love football, hate antifa.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. szeptember 11., vasárnap 18:42

realistahuni írta: 70-ik percben tudtam bekapcsolódni a meccsbe, a gólja fasza volt de a sok rajoskodásától szekunder szégyenerzetem van. péesgének hagyjuk meg az ilyent az ott menő. Egyikszer Kroos is ellökte hogy fejezze be a picsába. :lol:
Akkor nem láttad hogy mit csináltak vele.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. szeptember 11., vasárnap 17:15

Abszolut adom.
Ez a mallora egy igazi csurhe csapat. 5 bajnokin van 24 sargajuk, ugy h ma is nemtom mennyit megusztak.. abszolut nem la ligaba valok.

Jol kezelte vini. Azert o is ember, es mikor kovetkezmenyek nelkul rugdosnak szarra mar tobb mint egy oraja jo h te is beleallsz vhogy..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. szeptember 11., vasárnap 16:44

Végig utaztak rá, pofáztak neki, amit a mallorca művelt, az volt szégyen.. Ő meg hülye lett volna nem adni alájuk a lovat.. Szerintem zseniálisan kezelte, bár Kroos időben adta neki a nyugtató taslit, túl sem szabad feszíteni a húrt..

Igazi undorító szarspanyolkiscsapatfocit tolt a mallorca, 5 védő, azsebaj ha a hátukat már a reklámtábla töri, húzták az időt, és néha úgy léptek oda... De minek.. Focizni is lehetett volna..

Imádom, hogy mekkorát változott a véleményem erről a kölyökről.. :lol: :lol:
Ha nem kezd el nagyképűsködni, csak megmarad pofátlannak, a mentális dolgokban is zsebre teszi majd az ilyen ellenfeleket.. :agree:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Tjacks
Hozzászólások: 2723
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. szeptember 11., vasárnap 16:42

realistahuni írta: 70-ik percben tudtam bekapcsolódni a meccsbe, a gólja fasza volt de a sok rajoskodásától szekunder szégyenerzetem van. péesgének hagyjuk meg az ilyent az ott menő. Egyikszer Kroos is ellökte hogy fejezze be a picsába. :lol:
+1. Sok volt a majomkodás.

a gólja gyönyörű volt, főleg ahogy elhúzta balra.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 205 regisztrált és 0 vendég