David Alaba - 4

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 31., hétfő 19:41

h3x0r írta: NSO-rol van, szoval nem tudom mi a forras: "Alaba, édesapja és ügynöke összesen 30 millió eurót kapott a Real Madridtól, és a futballista 2026-ig évi 12.5 millió eurót keres majd, de nettóban!"
Ennyiért én is szépen nyilatkoznék, még ronaldo99ről is.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. május 31., hétfő 19:38

NSO-rol van, szoval nem tudom mi a forras: "Alaba, édesapja és ügynöke összesen 30 millió eurót kapott a Real Madridtól, és a futballista 2026-ig évi 12.5 millió eurót keres majd, de nettóban!"

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 31., hétfő 19:23

nagyon szépen nyilatkozott a kis szerecsen a bildnek, már most szimpatikusabb mint hambihazard
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 29., szombat 11:45

Benzemához senkit sem érdemes mérni, mert ő megfizethetetlen, ezt tanuljátok már meg. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 29., szombat 11:05

Nyilván én vagyok az értetlen :lol: Számomra Alaba nem éri meg a fizetési hierarchia felrúgását, mert nem akkora sztár aki 12 milliót megérdemel. Értem amit írtok, még személyeskedés nélkül is, de az 5 éves szerződést is sokallom, egyszerűen túl sok a rossz tapasztalatunk már. Legyen igazatok, és majd Alaba a mindenhol is bevethető játékos legalább egy poszton hozzonk jó teljesítményt, ne olyant amit a castillás Miguel vagy Blanco is lehozna, negyed annyiért. Amikor meg majd egy értelmes támadó fizetését matekozzuk ne az legyen, hogy hát nincs pénz.
Jelenleg edző sincs, szóval nem tudom Alaba kinek a kérésére érkezett.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. május 29., szombat 10:37

wZoLee7 írta: Nem tudom hogy Benzemahoz mikoze van Alabanak de oke
:kivagyhe: neki futok mégegyszer, az olyanok kedvéért mint te, akik nem értenek egyszerű összefüggéseket...

A keret minőségének és mélységének hiánya miatt nem tudtok tartani idén, főleg ősszel a tempót. Na meg amikor a bl 8ban és 4ben vitézkedtünk. Fizikálisan és minőségben is kevesek voltunk. Legtöbb esetben a lenti 4es hozta nekünk a meccseket és az értékelhető tavaszt.

Ha általánosságban megpróbálunk nekik megfelelő helyettest találni, hogy ne nekik kelljen 60 meccset eldönteni, valamint azokon a posztokon minőségben erősítünk, ahol idén lófasz teljesítményeket láthattunk, akkor az Alaba féle klasszis játékosok igazolása - feltételezve hogy nem ő lesz az egyetlen nyári igazolásunk - segít megoldani az egyik fő problémát, ami idén gáncsolt minket...hogy szar keret.

Hogy tovább egyszerűsítsem a kedvedért...nem azért lesz Benzemának könnyebb Alaba miatt, mert helyette le tud játszani a posztján 15 meccset ahol a francia pihenhet, hanem mert feltételezhetően a keretben nem 12 játékos lesz akiknek a teljesítménye értékelhető, kiegyensúlyozott és stabilan klasszis, hanem 18nak...így lehet kupákat nyerni. Hogy nem 4 db játékostól várható extra a többi meg puding mint isco, odri vagy épp idén ramos.

Ezzel Alabával vélhetően előre léptünk, és reméljük még 2-3 emberrel a sor folytatódik. És akkor az olyan nem szint játékos mint Marcelo, Isco stb nyugodtan távozhat. Ők kettejüket például jól helyettesítheti Alaba, nem kell őket tovább úgy babusgatni hogy kapni már nem kapunk tőlük semmit. A múlt miatt maxi respect, de köszönjük hadd jöjjön a friss hús

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 29., szombat 10:28

Van pár játékosunk, akiktől meg lehetne/kellene szabadulni, így a fizetését ki lehet sztm gazdálkodni, pláne ha a szerződéshosszabbítások is elmaradnak ( ramos varane lv )... ráadásul lassan bale golfos karrierje is beindul. Összességében belefér sztm, persze csapaton belül lehet szájhúzás, de nem fizettünk érte.
Keretben pedig bőven van helye, ilyen covidossérüléseszsúfolt elcseszett helyzetben, a feltörekvő fiataljaink játékidejét sem féltem.

Évekkel ezelőtt, szívesebben láttam volna. Az első hírek után nem voltam túl optimista, de látva a teljes szezont...minőségi és jó igazolásnak tartom.

Ez most az optimizmus, azon emlékek hatására, amit láttam belőle régebben....

ha szar lesz, akkor meg úgy is teli lesz a topicja... elfér pár pozitív hsz :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 29., szombat 8:37

Nem tudom hogy Benzemahoz mikoze van Alabanak de oke

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. május 29., szombat 8:30

Vékony volt a keret idén, mélyíteni kell. Tele vagyunk a kpn és a védelemben veteránokkal, néhány csúcskorúval meg 2 castillással. Mitől ne férne el ő a keretben?

Szuper gyerek ez a miguel is, tényleg tetszik, de talán ha jövőre egy pool,barca,pool hetet kellene megcsinálni áprilisban akkor éppen elfér majd...
Meg ha a covid idény+eb után szeptemberben azzal nézünk szembe, hogy a kifacsart ckm+benzema az egyedüli reményünk a győzelemre egy eibar ellen idegenben akkor rájövünk, hogy jól tettük hogy igazoltunk klasszis játékosokat.
Mert se minősége se mélysége nem volt idén a keretnek.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. május 29., szombat 8:29

Szerintem középhátvédnek érkezett. Ebből a szempontból jó döntés, mivel szerintem Ramost és Varanet is elengedjük idén. Ha csak nem Varane hajlik a hosszabbításra, de így ZZ távozásával nem hiszem. Ezeket figyelembe véve szerintem jó igazolás, mondjuk én a Nacho-Militao kettőstől egy percet sem vennék el.

Aztán ott van a bal oldalunk, ahol Mendy és Miguel Gutierrez van az én meglátásom szerint. Oda is be tud ugrani, így viszont akkor Marcelo távozása lett ezzel elősegítve.

A vkp poszton pedig azért lenne jó, mert Casemironak kell egy csere, és ez évek óta probléma, hogy őt kizsigereljük.

Nagyszerű igazolás szerintem, ingyen van és bár drága a fizuja, de több lyukat tömhet be a csapatban. Én nagyon örülök neki. :)
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 29., szombat 8:23

Picit én is azt érzem vele, hogy megint egy elérhető arcot hoztunk és nem egy olyat, akire tényleg szükség lett volna.

Mondjuk, ha Ramos & Varane lép, akkor szükséges.
Bár ahogy lentebb írták, középre meg egyértelműen visszalépés lenne az előbb említett arcokhoz képest.
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 29., szombat 8:15

En vallalom, hogy a szezon elso igazolasaval abszolut nem vagyok elegedett. Hosszu szerzodes, magas fizetes. Mendy, Miguel balra jo opciok. Kozepre csere szintu jatekos. Kp-n meg duplan csak csere lehet. A vedelem jobb oldala a teljesen kuka, na pont csak ott nem bevetheto az emberunk. Legalabb ezzel Marcelo tavozik

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. május 29., szombat 8:12

Egyelőre még nem tudlak hovatenni. Légy sikeres itt is
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. május 29., szombat 7:50

LiamGallagher írta: Majd amikor lelép Varane meg Ramos megtudjátok miért jött :D Belső hátvéd lesz belőle szerintem, Bayernben is sokat nyomta már ott. Ha Conte jön úgyis 5 védős rendszer lesz, mehet a Milliato-Nacho-Alaba hármas középen. Baszó.
Bayernesek azt mondják, hogy kh-ként nem elég jó. Innentől kezdve ekkora fizuért érdekes lenne, ha épp oda igazolnánk. Másrészt évek óta könyörög, hogy a középpályán akar játszani.

Szerintem épp az univerzitalitása miatt sokat fog játszani. Reméljük jól is.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2021. május 29., szombat 1:00

Majd amikor lelép Varane meg Ramos megtudjátok miért jött :D Belső hátvéd lesz belőle szerintem, Bayernben is sokat nyomta már ott. Ha Conte jön úgyis 5 védős rendszer lesz, mehet a Milliato-Nacho-Alaba hármas középen. Baszó.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. május 28., péntek 23:50

illgner írta: Nem igazán tudom, hogy mi volt a szándék a leigazolása mögött. Mert ha évek óta próbáltuk levadászni, akkor érthető, hogy viszonylag olcsón meg lehetett szerezni, de nem tudok róla, hogy korábban célpont lett volna. Azt sem tudjuk, hogy konkrétan mi a posztja, mert kis túlzással csatáron kívül játszott már mindent. A legnagyobb gond elől van, és ezen az ő érkezése nem sokat fog javítani, mégha amúgy beton is lesz majd.
Sokszor szoba hozták pedig velünk,jo pár éve is.
Nem lenne rossz igazolás, csak nem pont nekünk, nem pont most. A fizujanak rossz üzenete van. De talán nem véletlenül van az, hogy egyre tobb nagy név porgeti ki a szerződését a csapatánál, es ír alá sok pénzért máshova. Ez nyomja fel a fizukat, ami miatt igazolásra kevesebb pénz marad. Na mindegy, elkalandoztam.

Szóval ha nem jött volna elő Miguel az utolsó hetekben, akkor még több ertelme lett volna, igy mar kevesebb, mert jonak tűnik a kölyök. Edzőtől függ, de szerintem sokat fogjuk látni alabat a kozeppalyan.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 28., péntek 23:23

Nem látom a helyét, szerintem senki nem tudja pontosan miért jött. Ha 30 millióba kerülne, fel sem merül a neve. Egyedül azért merülhetett fel mert ingyen van, azért meg nem feltétlen kellett volna leigazolni. Szerintem lefelé ívelő játékos, a byernesek sem ejtettek sok könnyet. 5 éves szerződés…

Lepjen meg minket, természetesen ettől még jár a tisztalap. Vamos!
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 28., péntek 23:19

ziro4vr írta: Az elsőben mint balhátvéd abszolút ott volt a szeren, az a baloldal Riberyvel gyilkos volt. A másodikban középen ott volt hátul, de nem a védelem volt ott a lényeg és voltak hibák bőven.

De mondom, továbbra sem a személyével van bajom, nem rossz játékos, nem rossz korban, hanem a fizetés (a csapathierarchiát tekintve) és a szerződés a hosszt tekintve.
gondolj jovicra, hazardra... látod? egyből jobb :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 28., péntek 23:07

Az elsőben mint balhátvéd abszolút ott volt a szeren, az a baloldal Riberyvel gyilkos volt. A másodikban középen ott volt hátul, de nem a védelem volt ott a lényeg és voltak hibák bőven.

De mondom, továbbra sem a személyével van bajom, nem rossz játékos, nem rossz korban, hanem a fizetés (a csapathierarchiát tekintve) és a szerződés a hosszt tekintve.
Nem illik.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: David Alaba

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. május 28., péntek 23:04

Nekem csak egy kérdésem lenne. Tudja valaki, hogy melyik posztra jön? Mert nekem ez okozza legnagyobb fejtörést. Márpedig ha azt sem tudjuk, hogy mit fog itt játszani, akkor nem marad más, csak a remény, hogy majdcsak beválik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég