Dani Ceballos - 19

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. január 20., péntek 4:35

És ami még fontosabb volt nekem, ebben a fehér cipőben már egy sportemberre hasonlított. :lol:
Amúgy tényleg jól nyomta.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. január 19., csütörtök 23:18

Ez a te meccsed volt, földig hajolok, erre csak csettinteni lehet.
Kroos nagyon puhány, lassú, pontatlan magához képest, Modric gyakorlatilag még használhatatlan, és Fede is messze a csúcsformájától.

Daninak kell a lehetőség!
Szép volt, óriási foca

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. október 5., szerda 13:30

Berti írta:
Realista24 írta: Ceballos' hamstring injury doesn't look good, he'll likely be out until January.
@Santos_Relevo


Na, ahogy megtudta, hogy nem kap hosszabbitasi ajanlatot leserul honapokra.
VB keret teljesen esélytelen lett volna? Abban a hígfos spanyol keretben, ahol Asensiotól várják a gólokat és Eric Garcia az alap kezdő tagja, oda szerintem ő is beférhetne.
Szerintem igen. Van középpályára Rodri, kicsiGuillamon, a szent Busi-Pedri-Gavi hármas, Soler és Koke , meg ha Carva+Azpi lesznek a 2 jh, akkor még egy Llorrente is..

Attól függetlenül, hogy szimpi tőle, hogy ahogy kimondta, úgy oda is tette magát és küzd, de szerintem annyi van benne, hogy 15-20 percekre beáll, tartani az eredményt. Ez viszont a válogatottba kevés..

Nekem nagyon bántja a szemem, hogy gyakorlatilag nincs sebessége, Modric, Kroos lefutják.. A vasárnapi bajnokin is rossz volt, könnyen elvették tőle.. Technikás, jó a szeme, tud focizni, de megértem a klubot, hogy nem emelnek az ajánlaton. Emberileg szimpi, mint már írtam, de egy epizodistánál nincs több benne.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. október 5., szerda 13:01

Realista24 írta: Ceballos' hamstring injury doesn't look good, he'll likely be out until January.
@Santos_Relevo


Na, ahogy megtudta, hogy nem kap hosszabbitasi ajanlatot leserul honapokra.
VB keret teljesen esélytelen lett volna? Abban a hígfos spanyol keretben, ahol Asensiotól várják a gólokat és Eric Garcia az alap kezdő tagja, oda szerintem ő is beférhetne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 5., szerda 12:13

Ceballos' hamstring injury doesn't look good, he'll likely be out until January.
@Santos_Relevo


Na, ahogy megtudta, hogy nem kap hosszabbitasi ajanlatot leserul honapokra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. szeptember 11., vasárnap 16:03

Az egyik legjobbunk volt. Bőven megérdemli a bizalmat a továbbiakban is.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. augusztus 17., szerda 21:38

Kerlon írta: Én csak annak nem örülnék, ha a tehetségesebb kollégák kárára ő játszana, mert az látszik, hogy tenni-venni jó lesz, de pluszt nem látok benne semmit se.
Sajnos elég lassú és körülményes, amolyan totyogó, darabos mozgása van, minden mozdulatán látszik, hogy a többi kp-s alatt van egy szinttel. Spanyol bajnokikon hasznos lehet, de többet én se látok bele.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. augusztus 17., szerda 21:26

Én csak annak nem örülnék, ha a tehetségesebb kollégák kárára ő játszana, mert az látszik, hogy tenni-venni jó lesz, de pluszt nem látok benne semmit se.

Jövőre viszont simán kerettag lehetne, amolyan 4. ember, ha Kroos és Modric is leadja a stoplist, már pedig lefogja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. augusztus 17., szerda 15:55

Én csípem a srácot, mikor beszállt nem mozgott rosszul. Remélem fejben összerakják, megkapja a lehetőséget, aztán hadd szóljon. Nagyon vesztenivaló nincs vele kapcsolatban, aprópénzért vettük.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. augusztus 17., szerda 15:04

Enis hosszabbitanek vele, jovore kerdeses Luka es Kroos is, boven elfer, a lehetosege meg lesz.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. augusztus 17., szerda 14:51

kodo írta: Carlo Ancelotti believes that Dani Ceballos is the most suitable substitute for Luka Modric. Real Madrid are now looking at a contract extension for the midfielder. [as]
ezt írtam tegnap :lol: :agree:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. augusztus 17., szerda 14:18

Carlo Ancelotti believes that Dani Ceballos is the most suitable substitute for Luka Modric. Real Madrid are now looking at a contract extension for the midfielder. [as]

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. július 24., vasárnap 22:22

Lényeges több kellene (számomra) előre felé tőle. Ő amolyan "karmester" szerepkör lenne, nem? Ugy emlékszem anno. Betis/Senal. Clasicon egyebkent gyönyörű labdaszerzései voltak. Kovacicra emlekeztetett a munkássága. Akarás megvan. Meg gondolom az a típus ő, aki kettőt nem szól edzésen vissza. Ezert is kedvelheti Carlo.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2022. július 24., vasárnap 21:24

realbeckham írta: Nem tudom hova tenni a srácot. Impotens. Annyira érzi amugy a labdát. Tenni venni. Jól lát, jo dribli. Mellette melozik ezerrel.
Viszont annyira bátortalan. Folyton az akcio végén rossz megoldást választ. Tul gondolja. Benne azt látom, hogy tul sok a fejében a tikken takken. Csomoszor ahelyett, hogy ellőné, vagy kockaztasson, inkabb forog egyet es visszapassz. Ezt a spanyol betegséget jo lenne, ha elhagyná a picsába végre, mert amúgy nagyon jo lenne egy ilyesfajta figura.
Na ez szerintem hülyeség, hogy nem kockaztat meg visszapasszol. Pont hogy mikor kellene se nagyon akar visszapasszolni és sokszor olyanokat vállal be, amiket már nem kéne. Ezért is nem lesz sokszor a kezdőben, mert amúgy tetszik, hogy nem az alibit játsza és mer a vonalak között előre passzolni, de vannak esetek amikor nem kéne és ő ezeket nem jól méri fel, plusz kicsit sok a csel meg a huzogatás olyan helyen, meg olyankor amikor nem kellene.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. július 24., vasárnap 21:01

Nem tudom hova tenni a srácot. Impotens. Annyira érzi amugy a labdát. Tenni venni. Jól lát, jo dribli. Mellette melozik ezerrel.
Viszont annyira bátortalan. Folyton az akcio végén rossz megoldást választ. Tul gondolja. Benne azt látom, hogy tul sok a fejében a tikken takken. Csomoszor ahelyett, hogy ellőné, vagy kockaztasson, inkabb forog egyet es visszapassz. Ezt a spanyol betegséget jo lenne, ha elhagyná a picsába végre, mert amúgy nagyon jo lenne egy ilyesfajta figura.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2022. május 29., vasárnap 13:39

Ceballosos mezben néztem a meccset kocsmában és mindenki kérdezgette,hogy az meg kicsoda? :cens: :vivo:
Nagy válasz lett volna ha berúgja a végén,de azért adott majdnem 1 sarkazós gólpasszt utána Benzemának :salute: :mrgreen:

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2022. május 29., vasárnap 10:11

'shutterisland írta: nem tudom, volt e rola szo, de azzal a kb utso perces ziccerrel hozhatott volna majd 300k-t a mellettem a meccset nezo kolleganak, repult minden a helyisegben. :lol:
Szóra sem volt érdemes... mindenki más a csapatból bevágta volna... talán csak Mendy nem 🤣 ezen a szinten nem értem, hogy valaki hogy lehet ilyen töketlen :)

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4420
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 29., vasárnap 10:10

Azt belõtte volna, kap új szerzõdèst szerintem.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. május 29., vasárnap 10:07

nem tudom, volt e rola szo, de azzal a kb utso perces ziccerrel hozhatott volna majd 300k-t a mellettem a meccset nezo kolleganak, repult minden a helyisegben. :lol:

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: el magico » 2022. május 6., péntek 18:52

Becsülendő a hozzáállása. Amióta itt van kb. levegőnek van nézve, aztán most a szezon vége felé, amikor perceket kap óriási elánnal és 110%-on pörögve száll be.

Nem ilyennek tűnt, de amit mostanában látok belőle az abszolút pozitív. Látszik, hogy érdekli a csapat, és nagyon akar. :agree:


Nem egy Bale/Jovic féle leszarok mindent arc :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 222 regisztrált és 0 vendég