Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. december 6., vasárnap 13:56

Elcsábított a -64000 forint és a képminőség, csak ne lenne ekkora sor a Vevőszolgálaton. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. december 6., vasárnap 11:21

Gyors kérdés srácok. Segítsetek, el ne vigyék. :mrgreen:
https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_s ... 17719.html

Megéri az árát? Baromi szép a képe, hasonlítási alap egy 30000 forinttal olcsóbb LG volt, ugyanez a méret.
Írjatok róla valami jót vagy rosszat, sürgős. Köszönöm előre is. :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 27., péntek 11:19

ziro4vr írta:
Realista24 írta: Itt vagy fejér megye környékén és nincs egy ismerősöd, aki a Harmannban dolgozik? :mrgreen:
Csak Densos. :mrgreen:

Na igen, az alsóbb kategóriánál a hangminőség mellett a jel eldobás a másik gebasz gondolom.
Szerezz Harmanost, és JBL lesz mindened :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 27., péntek 10:54

Realista24 írta: Itt vagy fejér megye környékén és nincs egy ismerősöd, aki a Harmannban dolgozik? :mrgreen:
Csak Densos. :mrgreen:

Na igen, az alsóbb kategóriánál a hangminőség mellett a jel eldobás a másik gebasz gondolom.
Nem illik.

AdamTaylor
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 10:34
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2020. november 27., péntek 10:46

Bose soundsport free-t használok egy éve. Noise cancelling nincs benne, mondjuk amiatt hogy agybadugós ez annyira nem is szokott hiányozni. A hangzása kiemelkedő ebben a kategóriában, de amúgy össze se mérhető egy normális fejhallgatóval. Futáshoz, meetingekhez, meg utazáskor zene és podcast hallgatáshoz használom. A jelet még soha nem dobta el, alsóbb kategóriásoknál hallottam, hogy ez szóba jön. Amúgy király cucc, de valszeg egy egyszerűbbel is boldogan meglennék.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 27., péntek 10:24

ziro4vr írta: Hetero férfi vagyok, nincs apple termékem. :mrgreen:

Köszi srácok! BF kapcsán nézegettem őket, ez pl nem tűnik rossznak: https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_j ... 38772.html

De ez azért az a vonal ahol érdemes teszteket nézegetni már gondolom, nyomozok még kicsit. Melóba is jól jönne meg utazás alatti használatra is igazából. Meg mikor klimaxol az asszony. :lol:
Itt vagy fejér megye környékén és nincs egy ismerősöd, aki a Harmannban dolgozik? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 27., péntek 10:17

Hetero férfi vagyok, nincs apple termékem. :mrgreen:

Köszi srácok! BF kapcsán nézegettem őket, ez pl nem tűnik rossznak: https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_j ... 38772.html

De ez azért az a vonal ahol érdemes teszteket nézegetni már gondolom, nyomozok még kicsit. Melóba is jól jönne meg utazás alatti használatra is igazából. Meg mikor klimaxol az asszony. :lol:
Nem illik.

h.csabi
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:58

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h.csabi » 2020. november 27., péntek 10:16

Én jabra elite active 65t-t használok 3 hónapja, elég aktívan az online meetingek miatt, és eddig meg vagyok elégedve. Mindenféle töltés nélkül ~4 órát bír, kényelmesebb volna, ha tovább húzná, de együtt lehet élni vele.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8480
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. november 27., péntek 10:08

Sose volt semmi Apple termékem, nem is vonzott soha, viszont ha fülhallgató, akkor az Apple Earpods-ot imádtam mindig is, a régi jackes verziót.
Nekem annyira kényelmes volt mindig is, hogy az elmondhatatlan.
Persze hangminőségben semmi extra, de ha arra vágyok ott a fejhallgató.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8357
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. november 27., péntek 10:06

Mondjuk ha androidja van, akkor felesleges megvenni a prot. Ha meg iphoneja van, valoszinuleg meg sem kerdezte volna, milyen kell.

Galaxy earbudsot is dicserik nagyon, tech2-n van fenn par teszt, csekkold le. En is folyamatosan agyalok, hogy venni kene, de geci dragak.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. november 27., péntek 10:03

Én pár hónapja nyúzok egy Airpods Pro-t, szerintem nagyon jó kis cucc bár hozzáteszem én a sima alap vezetékesről váltottam, előtte sose volt ilyenem. Semmi problémám nem volt még vele és szerintem kifejezetten jól szól. A zajszűrés meg nagyon baszó.

Mondjuk mindjárt úgyis jönnek az androidosok és megmondják, hogy szar és a gyári Csingcsong jobb de attól én még ajánlom. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebydani 2020. november 27., péntek 10:06-kor.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 27., péntek 9:38

Sráácok! Felmerül valamikor már, de ki milyen bt FÜLhallgatót használ? Akarok majd venni, rászánnám a komolyabb zsetont ha megéri és évekre megvagyok vele.

Fejhallgatom van amúgy, lidl-ben vettem. :mrgreen: 7e FT volt, ahhoz képest teljesen korrekt. Jelet néha random eldobja, az mondjuk nem előny. :lol:
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. november 25., szerda 12:24

Srácok, a Média Markt mi alapján zárja ki a gamer cuccokat a vásárlástól való elallastol? Haverom rendelt egy fejhallgatót, ami nem jött be neki, mert kényelmetlen. Az ügyfélszolgálaton pedig azt mondták neki, hogy az elallastol való joga nem érvényes a gamer cuccokra. Oké, hogy ez le van írva az oldalukon, de nem értem mi alapján.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. november 24., kedd 23:00

Csabi írta:
Steve írta:

?? :hmmm: A régi Macbook Air-met anno fel tudtam frissíteni egy SSD-vel. Abban sem volt DVD,meg a hely is korlátozott volt. Nyilatkozni nem tudok, hogy variálták bele, mert egy Mac szervíz volt, ahol megvettem a ssd-t és cserébe ingyen beszerelték.

Azóta is működik.

Amúgy egy ssd óóóriási különbséget fog csinálni!Baromira effektívebb lesz minden!Mindenképp próbáld meg bele varázsolni!
az rendben van, csak ő azt kérdezte, hogy ssd és hdd is lehet-e benne egyszerre. nem hiszem, hogy a macbookban mindkettő volt. ha igen, akkor sorry. :mrgreen:
Én sorry srácok!

Azt lemaradt, hogy mindkettő egyszerre. :)

Mindenképpen akkor az anyagi kereteken belül a legnagyobb ssd-re cserélném és hagynám a hdd-t ha lehet.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. november 24., kedd 22:58

Steve írta:
Csabi írta:
nem, mivel ha nincs benne dvd meghajtó, akkor valószínűleg a sata port is hiányzik az alaplapról, amire az ssd-t lehetne kötni.
?? :hmmm: A régi Macbook Air-met anno fel tudtam frissíteni egy SSD-vel. Abban sem volt DVD,meg a hely is korlátozott volt. Nyilatkozni nem tudok, hogy variálták bele, mert egy Mac szervíz volt, ahol megvettem a ssd-t és cserébe ingyen beszerelték.

Azóta is működik.

Amúgy egy ssd óóóriási különbséget fog csinálni!Baromira effektívebb lesz minden!Mindenképp próbáld meg bele varázsolni!
az rendben van, csak ő azt kérdezte, hogy ssd és hdd is lehet-e benne egyszerre. nem hiszem, hogy a macbookban mindkettő volt. ha igen, akkor sorry. :mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5840
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. november 24., kedd 21:35

Nekünk Beko szárítógép van. 3 éves és eddig nagyon bevált.

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2020. november 24., kedd 21:18

Steve írta:
Nika91127 írta:

Csak szárító. Electrolux PerfectCare 700-as, még egy korábbi modell, nem a "legtutibb" energiatanusítványos, azóta vannak újabbak.
A pontos gyári szám: EW7H438B

https://www.emag.hu/electrolux-hoszivat ... BIQAvD_BwE
Nagyon jó masinának tűnik. :agree:

A legfontosabb, hogy hosszabb távon elégedett legyen az ember. Ezeket a gépeket már nem 20 évekre csinálják amúgy sem.
Hát, a 60 nm-en egy áldás. Nincs állandó szárogató a nappaliban (csak ha valamit nem lehet szárítóban). Viszonylag halk, nálunk az előszobában lett a helye. Az ágynemű/törcsi nagyon puha lesz, csomó szöszt kiszed. A tartálya könnyen üríthető és jó nagy.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. november 24., kedd 21:11

Nika91127 írta:
Steve írta:

Kombó, vagy csak szárító?

Ha kombó melyik típus? Én már nem adok semmilyen tesztre mert volt már felső kategóriás bosss is, ami szétkapta a ruhákat/vagy totál vízesek maradtak.Szóval jegyzetelem a típust ha elégedettek vagytok. :agree:

Nekünk most ez van Samsung WD10N84INOA, viszont életemben először és utoljára költöttem egy háztartási cuccra ennyit. Amúgy borzasztóan elégedettek vagyunk vele minden nap.
Csak szárító. Electrolux PerfectCare 700-as, még egy korábbi modell, nem a "legtutibb" energiatanusítványos, azóta vannak újabbak.
A pontos gyári szám: EW7H438B

https://www.emag.hu/electrolux-hoszivat ... BIQAvD_BwE
Nagyon jó masinának tűnik. :agree:

A legfontosabb, hogy hosszabb távon elégedett legyen az ember. Ezeket a gépeket már nem 20 évekre csinálják amúgy sem.

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2020. november 24., kedd 20:25

Steve írta:
Nika91127 írta:

Nekünk Electrolux van, eddig patentül működik.
Kombó, vagy csak szárító?

Ha kombó melyik típus? Én már nem adok semmilyen tesztre mert volt már felső kategóriás bosss is, ami szétkapta a ruhákat/vagy totál vízesek maradtak.Szóval jegyzetelem a típust ha elégedettek vagytok. :agree:

Nekünk most ez van Samsung WD10N84INOA, viszont életemben először és utoljára költöttem egy háztartási cuccra ennyit. Amúgy borzasztóan elégedettek vagyunk vele minden nap.
Csak szárító. Electrolux PerfectCare 700-as, még egy korábbi modell, nem a "legtutibb" energiatanusítványos, azóta vannak újabbak.
A pontos gyári szám: EW7H438B

https://www.emag.hu/electrolux-hoszivat ... BIQAvD_BwE

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. november 24., kedd 20:04

Nika91127 írta:
Steve írta:

A “rossz stílusa” - vagy mi volt- miatt félnek tőle :kalapos:

Amúgy szárítógéphez: a legutóbbim samsung volt. Próbáltam többet is, ez volt az első ami tényleg nem baxta szét a ruhákat és tényleg száraz lett minden.

Majd költöztünk és megcsináltam életem hülyeségét. :lol: Vettem egy szintén Samsung mosógép-szárító egyben gépet. Ami iszonyat jó, tökéletesen mos, tökéletesen szárít, baromi szép..de olyan drága volt, hogy azóta is szégyenlem magam, hogy ezt kifizettem. Nagyon rá voltam erre állva, az asszonynak meg ez tetszett, így addig győzködött, míg belevitt a hülyeségbe :mrgreen:

Amúgy ezzel a Samsunggal is piszkosul elégedettek vagyunk.Ha tudod lesd meg a különböző samsungokat, mert tényleg némelyik szárító szabályszerűen kivégezte a ruhákat.
Nekünk Electrolux van, eddig patentül működik.
Kombó, vagy csak szárító?

Ha kombó melyik típus? Én már nem adok semmilyen tesztre mert volt már felső kategóriás bosss is, ami szétkapta a ruhákat/vagy totál vízesek maradtak.Szóval jegyzetelem a típust ha elégedettek vagytok. :agree:

Nekünk most ez van Samsung WD10N84INOA, viszont életemben először és utoljára költöttem egy háztartási cuccra ennyit. Amúgy borzasztóan elégedettek vagyunk vele minden nap.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég