Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. március 3., péntek 19:20

realistahuni írta:Én ma egy Suprat rendeltem, még nem volt soha, kíváncsi vagyok. Valakinek van innen esetleg?

kép
Én egy ilyet tapostam szarrá. 2 évet kibírt kb. A sarka jött szét eléggé, belül az achillesnél megtört, aztán nem volt tartása. Illetve most nyúzok egy hónapja kb egy ilyet és egyelőre nincs rá panasz :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Divat

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. március 3., péntek 18:44

Én örülök ha valamelyik 1 évnél tovább bírja. :lol:
Legutóbb Reebokba csalódtam nagyot, intersportban vettem, nem volt kamu, aztán 3 hónap után a talpának az alsó része már jött le.
Love football, hate antifa.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. március 3., péntek 16:18

én egy limitált supra muskát nyúztam közel 4 de lehet 5 évig, van hogy még manapság is felveszem ha kocsmázás van :mrgreen: kényelemre nem egy jordan, de míg nem tapostam szét a sarkait egész jó volt, de azt nem tudom, hogy általánosságban ez mennyire érvényes
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Divat

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. március 3., péntek 16:10

Én ma egy Suprat rendeltem, még nem volt soha, kíváncsi vagyok. Valakinek van innen esetleg?

kép
Love football, hate antifa.

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: kanye » 2017. március 3., péntek 16:04

KAG írta:Cipő topic erre is.

Szeretnék venni kondizáshoz valami normális, kemény talpú cipőt.
Eddig futócipőkbe nyomtam (nike,adi) viszont azért 100-120 kilós guggolásnál meg deadliftnél kezd zavaró lenni, hogy ez a habszivacs talp mozog össze-vissza alattam.

Valakinek van valami keménytalpú cipője, ami bevállt erre?
Az sem baj, ha nem horror összeg, kinézet másodlagos.
Nike Romaelos. Erre van kitalálva, imádom.
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Divat

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. március 3., péntek 16:02

Laci írta: Köszi a tippet! Néztem én a polarized-szeriat is a raybanekből, jóval drágábbak. Eddig nem tudtam h mire jó az, utánaolvastam és tényleg ez tűnik a jobbnak. De van azért egy-két hátránya is, pl. lcd, touchscreeneket, atm kijelzőket nem túl jó használni vele, vagy pl. pilótáknak nem ajánlják bizonyos okok miatt.
Elmegyek majd kipróbálom élőben h mi a különbség, nem merem "vakon" megrendelni. RB2140 54mm P a kinézett napszemüveg.

R24: én is igy gondolom/gondoltam

sentry: köszi. Érdekes számok... szóval ezért nem vakultam még meg :lol: a fake rayban baszki.. :|
En csak polaroidot használok, vezetéshez meg pláne. A sima lencsék amik nincsenek polarizalva, gyakorlatilag nekem egykutya mind. Lehet az 500ft vagy akar 20000ft is. Telefont tudsz vele használni, mert a polaroid lényege, hogy a felülről beeső fényt minimalizálja, igy ha szemből nézed a kijelzőt, akkor látod attol függetlenül. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Laci » 2017. március 3., péntek 15:56

MesQueUnClub írta:
Laci írta: Normális napszemüveget is szeretnék venni - a kinai műanyag lencsés UV400 vs. 110eurós rayban UV400 között van különbség? Egyik helyen azt olvasom h igen, másikon azt h nincs - meg h vigyem el optikushoz. Vélemény? :)
Polaroid legyen az a lényeg, utána jöhet a kinézet, egyébként meg nem az UV400 a lényeg. Ugy tudod ellenőrizni, hogy tényleg polaroid, hogy elő kapod a telefonod, ele teszed a napszemüveget es ahogy forgatod a szemüveget, el fog sotetedni a képernyő bizonyos szögben.
Köszi a tippet! Néztem én a polarized-szeriat is a raybanekből, jóval drágábbak. Eddig nem tudtam h mire jó az, utánaolvastam és tényleg ez tűnik a jobbnak. De van azért egy-két hátránya is, pl. lcd, touchscreeneket, atm kijelzőket nem túl jó használni vele, vagy pl. pilótáknak nem ajánlják bizonyos okok miatt.
Elmegyek majd kipróbálom élőben h mi a különbség, nem merem "vakon" megrendelni. RB2140 54mm P a kinézett napszemüveg.

R24: én is igy gondolom/gondoltam

sentry: köszi. Érdekes számok... szóval ezért nem vakultam még meg :lol: a fake rayban baszki.. :|

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Divat

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. március 3., péntek 15:43

Bemértük a gagyit

Winkler napszemüveges blogja bemérte pár éve (5). De felhívom erre a mondatra a figyelmet
"..az UV-szűrést a legtöbb Ofotértben ingyen bemérik..."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 3., péntek 15:11

Laci írta:
Normális napszemüveget is szeretnék venni - a kinai műanyag lencsés UV400 vs. 110eurós rayban UV400 között van különbség? Egyik helyen azt olvasom h igen, másikon azt h nincs - meg h vigyem el optikushoz. Vélemény? :)
Aki azt mondta, hogy nincs, az annyit ért hozzá, mint én az agysebészethez. A kínai másra nem jó, mint hogy átveri a szemed, és jobban károsít, mintha nem lenne rajtad szemüveg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Divat

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. március 3., péntek 15:09

Laci írta: Normális napszemüveget is szeretnék venni - a kinai műanyag lencsés UV400 vs. 110eurós rayban UV400 között van különbség? Egyik helyen azt olvasom h igen, másikon azt h nincs - meg h vigyem el optikushoz. Vélemény? :)
Polaroid legyen az a lényeg, utána jöhet a kinézet, egyébként meg nem az UV400 a lényeg. Ugy tudod ellenőrizni, hogy tényleg polaroid, hogy elő kapod a telefonod, ele teszed a napszemüveget es ahogy forgatod a szemüveget, el fog sotetedni a képernyő bizonyos szögben.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Divat

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 3., péntek 14:28

Cipő topic erre is.

Szeretnék venni kondizáshoz valami normális, kemény talpú cipőt.
Eddig futócipőkbe nyomtam (nike,adi) viszont azért 100-120 kilós guggolásnál meg deadliftnél kezd zavaró lenni, hogy ez a habszivacs talp mozog össze-vissza alattam.

Valakinek van valami keménytalpú cipője, ami bevállt erre?
Az sem baj, ha nem horror összeg, kinézet másodlagos.
ZIDANE

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. március 3., péntek 14:13

Laci írta:Ami még kicsit aggaszt, hogy ragasztva van az egész. Főleg az eleje olyan "idővel elválósnak" néz ki, de azért egy 120 eurós cipő már csak nem fog ilyet csinálni
Remélhetőleg nem, azért szerencsére elég minőségi cipők ezek.
Laci írta:Neked van 5 is, ilyen problemad volt valamelyikkel?
Egyikkel sem. :) Iszonyatosan szeretem őket, igaz az egyik kevésbé kényelmes, mint a többi (pedig ugyanaz a típus, de más anyagokból van összerakva, lehet azért), viszont a másik 4 nagyon kényelmes. És emellé még rohadt strapabírók is, igaz most már azért felváltva hordom őket, de eleinte mindig csak egyet hordtam évekig, és szinte alig koptak valamit. Még azt mondom télen is egész meleg, sportcipőhöz képest, viszonylag vastag anyagból készül. Szerintem jó lesz az :) És szeretni is fogod.

Nekem annyiból volt még "szerencsém", hogy majdnem mindegyiknél megvártam a black friday-t, így a legtöbb 28 helyett 14-ért lett véve. :mrgreen: Annyiért meg tényleg ajándék.

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Laci » 2017. március 3., péntek 13:53

Sierra írta:Fog, az enyém is hasonló volt (egyik az 5-ből :mrgreen: ), 45-öset vettem, de az első meg 45.5-es, és az tökéletes volt, ez meg szorított oldalt, felül, gyakorlatilag mindenhol, aztán szépen lassan formálódott és nagyon kényelmes lett. Bár nem ez a típus, mert az 574-es, de szvsz fog annyit formálódni, hogy kényelmes legyen.
Megnyugtattál, köszi :D
Egyébként ez egy 574 fresh foam, szoval hasonló lesz az :)

Ami még kicsit aggaszt, hogy ragasztva van az egész. Főleg az eleje olyan "idővel elválósnak" néz ki, de azért egy 120 eurós cipő már csak nem fog ilyet csinálni :) Neked van 5 is, ilyen problemad volt valamelyikkel?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. március 3., péntek 13:20

Laci írta:Hali, rendeltem egy new balance cipőt, 45-os méretben. Általában 45-46-os méretet hordok, a NB-nál pedig a következő a 46.5 volt már, nagyot nem szerettem volna... nos megjött a cipő és kicsit szűk, kicsi az orránál, ha járok benne. Nyugalmi állapotban minden ok.
Akinek volt már hasonló, attól szeretnék tanácsot kérni. Kinyúlik a rendes hordástól vagy "nyujtani" kell valamilyen spéci technikával? :lol: rákerestem és találtam kismilliót, a 3 vastagzoknis hordástól, vizes újságpapíros módszeren kereszül egézen a gőzöltetésig :lol: egyszer volt eddig rajtam, azért szeretnék még most dönteni, hogy hagyjam e meg és kinyúlik vagy inkább adjam tovább. Köszi előre is.
Fog, az enyém is hasonló volt (egyik az 5-ből :mrgreen: ), 45-öset vettem, de az első meg 45.5-es, és az tökéletes volt, ez meg szorított oldalt, felül, gyakorlatilag mindenhol, aztán szépen lassan formálódott és nagyon kényelmes lett. Bár nem ez a típus, mert az 574-es, de szvsz fog annyit formálódni, hogy kényelmes legyen.

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Laci » 2017. március 3., péntek 12:54

Realista24 írta:Inkabb a tágulás jellemző, mint a nyulas.
egyre gondolunk :mrgreen:

Xober: köszi.

csabi: pontosan ez a baj. ez is 29cm-es elvileg, mint sok más cipőm. Csakhogy a NB-nál van még "szélesség méret "is. Ha tudtam volna h a normál széles ennyire keskeny, nem rendelek. Ilyen stilusú cipőben meg a többi nem jött be.
Alapból nike-s vagyok, van egy két éves roshe run-om, az még most is fain, de szerettem volna egy újat, zx flux nem jön be annyira, más márkák pl. vans iso 1.5 és hasonlókat néztem még, de végén a "híres" NB lett, jelenleg nem túl sikeres választás volt.

Normális napszemüveget is szeretnék venni - a kinai műanyag lencsés UV400 vs. 110eurós rayban UV400 között van különbség? Egyik helyen azt olvasom h igen, másikon azt h nincs - meg h vigyem el optikushoz. Vélemény? :)

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. március 2., csütörtök 20:55

amúgy én ha cipőt veszek centiben nézem, még nike és nike között is van eltérés
Kép

Xober
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 20:53
Kedvenc játékosaid: Modric, CR7, Ramos, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Xober » 2017. március 2., csütörtök 20:40

A típusról nem tudok nyilatkozni, de én egy etnies cipővel voltam így, és később kényelmesebb lett.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 2., csütörtök 20:38

Inkabb a tágulás jellemző, mint a nyulas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Laci » 2017. március 2., csütörtök 20:29

csabi* írta:küldd vissza és rendelj nagyobbat
ebay.de-ről rendeltem, nem éri meg visszaküldeni.
newbalance.com-on már nem volt csak 44-es, és mint irtam 46.5 a köv. szám, ami szerintem már túl nagy lenne, olyat semmiképp nem akarok.
nem annyira vészes ez a 45, legtöbb cipőm ilyen méret... csak azt szeretném tudni, h nyúlik e valamennyit. Ilyen stilusu cipőm még nem volt, sőt NB cipőm se volt eddig. köszi

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. március 2., csütörtök 18:39

küldd vissza és rendelj nagyobbat
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 230 regisztrált és 0 vendég