Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 5., péntek 16:46

Huha az merész :kalapos:
Hogy akartok fűteni? Megy majd a motor egesz ejjel?
Nem egyszerubb foglalni itt-ott 1-1 ejszakat es szepen megtervezni es bejarni nagyjabol a szigetet?

En is akartam amugy autoval, komppal anno izlandra, csak beutott a kurva kovid, aztan lockdown meg minden
thereisonly1ronaldo

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2024. január 5., péntek 16:37

hehetheoriginal írta: Meg annyi, hogy ezeket arra irtam, hogy gondolom reggel nekiindultok es delutan/este ernetek vissza, tehat nem ottalvos ilyesmi dolog lenne, mert az borit par dolgot, akkor vinni kell satrat, tobb kajat, esetleg gazfozot, stb.
De amugy youtubeon rengeteg ilyen temaju video van, akar felszereles, ruhazat temaban, akar kezdo szint, akar a fullelmebeteg kimegyek egyedul alaszkaba tel kozepen egy db kessel egy honapig elni tipusu dolgok, ezeket nezzed, vannak hasznos tippek, okossagok, (pl amirr te vagy kivancsi, hogy hogy kell oltozni, gyakran a budget megoldasok ugyanolyan jok, mint a full markas cuccok, 1 pelda, a decathlon down tollkabatja (asszem a bal zsebebe magaba becsomagolhato) az jobb, melegebb, mint az gyanazon kategoriaju aranyaru patagonia, mountain hardwear vagy tudomisen arcteryx cucc, felesleges szazezreket kolteni tehat). aztan addig most a januar februari akciokban meg tudjatok venni amit akartok az útig.
Kocsiban alvós túra lesz. Szóval olyan nagy túrákat nem fogunk nyomni szerintem, max pár órásakat. De eléggé vakon vagyok ilyen dolgokkal, szóval minden ilyen infó jól jön.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 5., péntek 11:50

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta:
Meg laptop, ha hiv a fonok, hogy dolog van :kalapos:
Mas vesz ki szabit rendesen, es ugy utazik te malac :mrgreen:
pffhagyjadmar :kalapos:
Nalunk szinte mindig home office van, annyit mondott a főni, hogy leszarja hogy hol vagyunk, csak legyen meg faszan a munka.
Volt kollegam, aki tavaly 2 honapig dubaibol meg egyiptombol dolgozott :lol:
Egyedul a biztositassal kell figyelni, nyilvan ha sielni megy pl az ember, akkor vesz ki szabit, mert megbaszhatjak, ha akkor eri baleset epp es nincs hivatalosan szabadsagon
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 5., péntek 11:44

hehetheoriginal írta:
Meg laptop, ha hiv a fonok, hogy dolog van :kalapos:
Mas vesz ki szabit rendesen, es ugy utazik te malac :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 5., péntek 11:44

Meg annyi, hogy ezeket arra irtam, hogy gondolom reggel nekiindultok es delutan/este ernetek vissza, tehat nem ottalvos ilyesmi dolog lenne, mert az borit par dolgot, akkor vinni kell satrat, tobb kajat, esetleg gazfozot, stb.
De amugy youtubeon rengeteg ilyen temaju video van, akar felszereles, ruhazat temaban, akar kezdo szint, akar a fullelmebeteg kimegyek egyedul alaszkaba tel kozepen egy db kessel egy honapig elni tipusu dolgok, ezeket nezzed, vannak hasznos tippek, okossagok, (pl amirr te vagy kivancsi, hogy hogy kell oltozni, gyakran a budget megoldasok ugyanolyan jok, mint a full markas cuccok, 1 pelda, a decathlon down tollkabatja (asszem a bal zsebebe magaba becsomagolhato) az jobb, melegebb, mint az gyanazon kategoriaju aranyaru patagonia, mountain hardwear vagy tudomisen arcteryx cucc, felesleges szazezreket kolteni tehat). aztan addig most a januar februari akciokban meg tudjatok venni amit akartok az útig.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2024. január 5., péntek 11:47-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2024. január 5., péntek 11:35

hehetheoriginal írta: Nem feltetlen célirányosan teli turara kell keszulni sztem, nincs sok kulonbseg amugy, csak a retegek mennyisege meg a vizallosag fontos. De gondolom nem fogtok mounteverest szintu hobantaposast vegezni.
Amugy egy jo kenyelmes goretex bakancs nagyon jo es fontos (nyilvan magasszaru) azt minden turan tudod hasznalni, akarmilyen ido van. Nem kell magashegyi elmebetegseg, de ha nem jo a cipo, mert kenyelmetlen, szar a minosege, stb, az szetbassza a teljes elmenyt, meg a lábadat is. Szoval en azon nem sporolnek (de mint mondtam elkattanni se kell)
Aztan ha van vizallo sikabatod pl, akkor nem kell venni semmit, csak retegesen alaoltozol, baselayer, pl gyapju alaoltozo, meg midlayer, vmi fleece pulcsi, ezeket lehet kombinalni is, extra cucc elfer hatizsakban is, ha atizzadod vagy keves, a lenyeg, hogy nem kell agyon beoltozni mint egy michelinbaba, hanem a tura kezdeten nagyon picit fazhatsz, akkor ha elkezdesz mozogni, akkor jo lesz, aztan a homersekletnek meg az erzetnek megfeleloen kevesebb vagy több reteget valtoztatsz. Ha nincs vizallo sikabat pl, akkor kulso retegnek egy vizallo esokabatot vinnek, szinten retegesen alaoltozve. Nadrag alatt is hosszu alaoltozo, mint ahogy síel az ember kb. Nekem van 2 par vastag gyapju zoknim, meg par merino gyapju alsogatyam, 2 szinten merinogyapju alaoltozom, ezek mind melegek, gyorsan szaradnak, nem lesz soha szaguk, kenyelmesek, komfortosak. semmikepp se pamutot vegyel fel sztem kozvetlen testre. Aztan kesztyure kulon nem kell kolteni, ha van pl sikesztyu, mert az vizallo. Nyilvan sapka, meg lehet kapni ilyen csősálat, amit lehet sapkaba csavarni, felhuzni az arcodra, teljes maszkba, vagy csak a nyakon, sztem az nem hulyeseg es nem is draga, ha hovihar van, az segit.
Még talán vmi szemüveget vinnék, esetleg turabotot, de nem tudom mennyire akartok megbolondulni tura szempontbol.
Hatizsakban mindig termoszban meleg cucc, meg ennivalo, svájci bicska, csere/extraruha, esetleg plusz zokni.
Meg laptop, ha hiv a fonok, hogy dolog van :kalapos:
Köszi, ez most tényleg nagy segítség.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 5., péntek 9:31

Nem feltetlen célirányosan teli turara kell keszulni sztem, nincs sok kulonbseg amugy, csak a retegek mennyisege meg a vizallosag fontos. De gondolom nem fogtok mounteverest szintu hobantaposast vegezni.
Amugy egy jo kenyelmes goretex bakancs nagyon jo es fontos (nyilvan magasszaru) azt minden turan tudod hasznalni, akarmilyen ido van. Nem kell magashegyi elmebetegseg, de ha nem jo a cipo, mert kenyelmetlen, szar a minosege, stb, az szetbassza a teljes elmenyt, meg a lábadat is. Szoval en azon nem sporolnek (de mint mondtam elkattanni se kell)
Aztan ha van vizallo sikabatod pl, akkor nem kell venni semmit, csak retegesen alaoltozol, baselayer, pl gyapju alaoltozo, meg midlayer, vmi fleece pulcsi, ezeket lehet kombinalni is, extra cucc elfer hatizsakban is, ha atizzadod vagy keves, a lenyeg, hogy nem kell agyon beoltozni mint egy michelinbaba, hanem a tura kezdeten nagyon picit fazhatsz, akkor ha elkezdesz mozogni, akkor jo lesz, aztan a homersekletnek meg az erzetnek megfeleloen kevesebb vagy több reteget valtoztatsz. Ha nincs vizallo sikabat pl, akkor kulso retegnek egy vizallo esokabatot vinnek, szinten retegesen alaoltozve. Nadrag alatt is hosszu alaoltozo, mint ahogy síel az ember kb. Nekem van 2 par vastag gyapju zoknim, meg par merino gyapju alsogatyam, 2 szinten merinogyapju alaoltozom, ezek mind melegek, gyorsan szaradnak, nem lesz soha szaguk, kenyelmesek, komfortosak. semmikepp se pamutot vegyel fel sztem kozvetlen testre. Aztan kesztyure kulon nem kell kolteni, ha van pl sikesztyu, mert az vizallo. Nyilvan sapka, meg lehet kapni ilyen csősálat, amit lehet sapkaba csavarni, felhuzni az arcodra, teljes maszkba, vagy csak a nyakon, sztem az nem hulyeseg es nem is draga, ha hovihar van, az segit.
Még talán vmi szemüveget vinnék, esetleg turabotot, de nem tudom mennyire akartok megbolondulni tura szempontbol.
Hatizsakban mindig termoszban meleg cucc, meg ennivalo, svájci bicska, csere/extraruha, esetleg plusz zokni.
Meg laptop, ha hiv a fonok, hogy dolog van :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2024. január 5., péntek 6:53

Én pedig elsősorban túrabakancsben kérnék segítséget. Márciusi végén megyünk egy izlandi körutazásra. Nem vagyunk egy nagy téli túrások, sokat nem használnánk később szerintem, ezért jó lenne, ha egy olcsóbb, de jó ár-érték arányút meg tudnánk csípni. Olcsóbb alatt max 30-35-re gondoltam.
Aki jobban benne van, várnék valami támpontot, akár konkrét cipőt.

Illetve az egyéb ruházatra is jöhetnek gondolatok, mert lehet itt még nem gondoltam valamire.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

willy6060
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2024. január 4., csütörtök 5:31

Re: Divat

HozzászólásSzerző: willy6060 » 2024. január 5., péntek 6:12

reeed_ati írta: Van itt olyan, aki snowboardozik? :D
Mindig is tetszett baromira, de most jutottam el csak odáig, hogy ki is próbálnám a dolgot..
Első probléma a ruha, eddig egyelőre a decathlonos cuccok tűnnek a legoptimálisabbnak, ár-érték arányt tekintve..
Mi az amire érdemes figyelni ruha témában?
Én arra gondoltam, hogy inkább ilyen dzeki féle kellene, mintsem kabát, nem akarom, hogy melegem legyen mozgás közben, ha meg hidegebb lesz, akkor simán veszek alá egy thermo pulcsit és nincs gond. Egy durag is jól jöhet a hideg ellen, különösen egy Oz Durag márka.
Ha tudtok valami jó boltot a témában, akkor azt is lecsekkolnám. :)
Felszerelést meg ahogy nézegettük, egész jó áron lehet bérelni, arra egyelőre nem költenék.
Semmeringet néztük ki, de lehet elsőnek teszünk egy Epplényi látogatást, durva
Szia!

Örülök, hogy snowboardozni szeretnél! A Decathlon jó választás kezdőknek az ár-érték arány miatt. A ruházatnál figyelj a vízállóságra és szellőzésre. Egy dzseki és thermo pulcsi kombinációja remek lehet. Érdemes lehet szaküzletekben is körülnézni speciálisabb felszerelésekért. Bérlés szuper ötlet kezdőknek, és Eplény vagy Semmering mindkettő jó helyszín lehet. Élvezd a snowboardozást, remek sport! Ha van kérdésed, szívesen segítek! Jó csúszást! 🏂👍

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Divat

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. december 29., péntek 12:39

hehetheoriginal írta: a labda szaladjon ne a baba :mrgreen:
gutihaz14 írta:

ezt olvasni is rossz, nem csodálom hogy azt gondolod mindenkit lecselezel, közben meg úgy bűzlesz hogy inkább a közeledbe sem mennek :lol: :lol:
amugy volt ilyen csapattársam (kosárlabda) direkt nem mosta a mezét, aztán ment be birkozni palánk alá, háttal a gyűrűnek kéz feltéve, kéri a bogyót, honaljbol csepeg az undormany, mez olyan savanyu szagu, hogy mi a csapattársai is 4-en inkább átmentunk a másik oldalra, hadd 1v1ezzen kedvére, aztan dobáltuk befele neki a labdákat lássuk meddig birják az ellenfelek :lol:
sztem nem egy gyereknek tette tönkre az életét és okozott örök traumát :lol:
Aha, csapattárs... :lol:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. december 29., péntek 10:31

hehetheoriginal írta: a labda szaladjon ne a baba :mrgreen:
gutihaz14 írta:

ezt olvasni is rossz, nem csodálom hogy azt gondolod mindenkit lecselezel, közben meg úgy bűzlesz hogy inkább a közeledbe sem mennek :lol: :lol:
amugy volt ilyen csapattársam (kosárlabda) direkt nem mosta a mezét, aztán ment be birkozni palánk alá, háttal a gyűrűnek kéz feltéve, kéri a bogyót, honaljbol csepeg az undormany, mez olyan savanyu szagu, hogy mi a csapattársai is 4-en inkább átmentunk a másik oldalra, hadd 1v1ezzen kedvére, aztan dobáltuk befele neki a labdákat lássuk meddig birják az ellenfelek :lol:
sztem nem egy gyereknek tette tönkre az életét és okozott örök traumát :lol:
Legenda.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 28., csütörtök 23:08

a labda szaladjon ne a baba :mrgreen:
gutihaz14 írta:
hehetheoriginal írta: mert babaillatom van :D
de amugy félretéve a hülyeséget, pl merino gyapjú aláöltöző vagy ezek a mez anyagok ilyenek.
összegyűjtik az izzadtságot, ki lehet csavarni utána szépen, megszárad, ennyi.
4-5 foci után szoktam mosni
ezt olvasni is rossz, nem csodálom hogy azt gondolod mindenkit lecselezel, közben meg úgy bűzlesz hogy inkább a közeledbe sem mennek :lol: :lol:
amugy volt ilyen csapattársam (kosárlabda) direkt nem mosta a mezét, aztán ment be birkozni palánk alá, háttal a gyűrűnek kéz feltéve, kéri a bogyót, honaljbol csepeg az undormany, mez olyan savanyu szagu, hogy mi a csapattársai is 4-en inkább átmentunk a másik oldalra, hadd 1v1ezzen kedvére, aztan dobáltuk befele neki a labdákat lássuk meddig birják az ellenfelek :lol:
sztem nem egy gyereknek tette tönkre az életét és okozott örök traumát :lol:
thereisonly1ronaldo

filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Divat

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. december 28., csütörtök 23:04

hehetheoriginal írta: 3 a magyar igazság tatyó, ne add fel :lol:

kezdőkörből baszom pipába amúgy jól látod. :kalapos:
Hát jobban megizzadtam, mint te egy focin, az igaz. :mrgreen:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Divat

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. december 28., csütörtök 23:02

hehetheoriginal írta: mert babaillatom van :D
de amugy félretéve a hülyeséget, pl merino gyapjú aláöltöző vagy ezek a mez anyagok ilyenek.
összegyűjtik az izzadtságot, ki lehet csavarni utána szépen, megszárad, ennyi.
4-5 foci után szoktam mosni
ezt olvasni is rossz, nem csodálom hogy azt gondolod mindenkit lecselezel, közben meg úgy bűzlesz hogy inkább a közeledbe sem mennek :lol: :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 28., csütörtök 22:24

mert babaillatom van :D
de amugy félretéve a hülyeséget, pl merino gyapjú aláöltöző vagy ezek a mez anyagok ilyenek.
összegyűjtik az izzadtságot, ki lehet csavarni utána szépen, megszárad, ennyi.
4-5 foci után szoktam mosni
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. december 28., csütörtök 21:48

Amúgy ezt tényleg nehéz hovatenni :D Ha aktív sportolástól nem büdösödik meg, akkor mitől igen? :D

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. december 28., csütörtök 16:55

Köszönöm :mrgreen:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 28., csütörtök 16:45

3 a magyar igazság tatyó, ne add fel :lol:

kezdőkörből baszom pipába amúgy jól látod. :kalapos:
thereisonly1ronaldo

filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Divat

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. december 28., csütörtök 16:23

filatáska írta: quote=hehetheoriginal post_id=1283075 time=1703774185 user_id=6097]
[quote=halamadrid post_id=1283073 time=1703773216
Hat en nem szoktam minden foci utan mosni, mert nem budosodnek

Jó is lenne, ha a kezdőkörben álldogálástól büdösödne. :mrgreen:

filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Divat

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. december 28., csütörtök 16:22

quote=hehetheoriginal post_id=1283075 time=1703774185 user_id=6097]
[quote=halamadrid post_id=1283073 time=1703773216
Hat en nem szoktam minden foci utan mosni, mert nem budosodnek

Jó is lenne, ha a kezdőkörben álldogálástól büdösödne. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég