Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 16., csütörtök 23:23

Dzsudzsák szerint voltak jó pillanatai is a hollandiai hatalmas vereségnek! :lol: (2:00)

Ferenczi Attila az Egervári korszakról :agree:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. január 16., csütörtök 22:32

Nyugodj Békében Bence! :-(

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 16., csütörtök 20:17

Marci77 írta: Az elejet meg ertem,de nekem is az jon le hogy a TVt nezi kb. :D konkretumot nem mondott.
Viszont a masodik felet nem ertem :D sokszor megertem a nehezebb,osszevisszabb szovegeket,de ez kifogott rajtam. :D
Szerintem arra gondolt, hogy 1v1, 2v2, 3v3-ban, hogy kell letámadni és lezárni a területeket, de amúgy szerintem még Pintérnek sincs fogalma az egészről.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 16., csütörtök 18:35

Sajnos nem bírta tovább :( Nyugodjon békében.
"And my heart will leave you never."

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. január 16., csütörtök 18:28

Elhunyt Rakaczki Bence.
21 évesen. :'(
Nyugodjon Békében :-(
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 16., csütörtök 18:20

Kerlon írta:
"Schwartz Endre: – Hogyan, és milyen rendszerességgel fejleszti szakmai tudását? Mikor és melyik külföldi csapatnál vett részt legutóbb tanulmányúton? Melyik az a külföldön dolgozó szakember, akivzel rendszeresen tartja a kapcsolatot? Kinek az edzésmódszereit, taktikai elképzeléseit veszi át szívesen?
P. A.: – Olyan edző vagyok, aki nem elégszik meg azzal, hogy mi volt eddig, hanem az foglalkoztatja, mi az, ami lehet. Megvannak a régi kapcsolataim, ismeretségeim, amelyek révén még a kezdetekkor elsajátíthattam ezt a szakmát. Eddig is nagyon sok helyen jártam, hogy új ismereteket szerezhessek, és amikor a szabadidőm engedi, ezentúl is fejlesztem a szakmai tudásomat."

illetve

"Itt amikor tettük a kettő-kettő, három-három, négy-négyet taktikai jelleggel, hogy egymás mellett, hogy kell abban a bizonyos dologban, a labdát megtámadva a három játékosnak, vagy a kettőnek, vagy az egynek, hogy a mélységi passzt tudjuk zárni. Ezeket ahogy építettük fel, ezt nagyon fegyelmezetten és nagyon jónak tartva ítélték meg, hogy ez egy olyan új dolog az életükben, ami idáig nem volt."
Ez meg van mindenkinek? :D Kérem, itt tart a szakma. Szerintem Pintér legfőbb tapasztalata, hogy hétvégente este leül meccset nézni a TV elé. A második idézetet meg megpróbáltam lefordítani magyarra és a lehetséges végeredmény után arra jutottam, hogy szomorú, ha ott tart a magyar futball, hogy ezt a válogatottban kell megtanítani.
Az elejet meg ertem,de nekem is az jon le hogy a TVt nezi kb. :D konkretumot nem mondott.
Viszont a masodik felet nem ertem :D sokszor megertem a nehezebb,osszevisszabb szovegeket,de ez kifogott rajtam. :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 16., csütörtök 18:02

"Schwartz Endre: – Hogyan, és milyen rendszerességgel fejleszti szakmai tudását? Mikor és melyik külföldi csapatnál vett részt legutóbb tanulmányúton? Melyik az a külföldön dolgozó szakember, akivel rendszeresen tartja a kapcsolatot? Kinek az edzésmódszereit, taktikai elképzeléseit veszi át szívesen?
P. A.: – Olyan edző vagyok, aki nem elégszik meg azzal, hogy mi volt eddig, hanem az foglalkoztatja, mi az, ami lehet. Megvannak a régi kapcsolataim, ismeretségeim, amelyek révén még a kezdetekkor elsajátíthattam ezt a szakmát. Eddig is nagyon sok helyen jártam, hogy új ismereteket szerezhessek, és amikor a szabadidőm engedi, ezentúl is fejlesztem a szakmai tudásomat."

illetve

"Itt amikor tettük a kettő-kettő, három-három, négy-négyet taktikai jelleggel, hogy egymás mellett, hogy kell abban a bizonyos dologban, a labdát megtámadva a három játékosnak, vagy a kettőnek, vagy az egynek, hogy a mélységi passzt tudjuk zárni. Ezeket ahogy építettük fel, ezt nagyon fegyelmezetten és nagyon jónak tartva ítélték meg, hogy ez egy olyan új dolog az életükben, ami idáig nem volt."
Ez meg van mindenkinek? :D Kérem, itt tart a szakma. Szerintem Pintér legfőbb tapasztalata, hogy hétvégente este leül meccset nézni a TV elé. A második idézetet meg megpróbáltam lefordítani magyarra és a lehetséges végeredmény után arra jutottam, hogy szomorú, ha ott tart a magyar futball, hogy ezt a válogatottban kell megtanítani.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 15., szerda 18:16

Mindenféleképpen Péter Antal! :mrgreen:

Nagy Dominik is ügyes, de szerintem azon a poszton most elég nagy a versenyhelyzet, nehéz lesz bekerülnie!Nagy Ádám is nagyon jó volt a felkészülési meccseken, őt szerencsére nem is sikerült elrontani gyerekkorában!Nehéz Máté is folyamatosan korosztályos gólkirály volt az MTK-ban utánpótlás válogatott, Soroksáron is jól ment neki, csak megsérült sajnos!Ott van viszont Nyilas Elek fia aki nyáron szerintem már nálunk kezdi a felkészülést! :shifty:

Most szerintem Doll nem fogja bedobni a fiatalokat, a vezetőség felől is kötelező elvárás a dobogó, nyáron viszont lehet beépít 1-2 fiatalt!(De ahhoz úgy is kéne teljesíteni, néha edzések után kint maradni, nem pedig lötyögni az mb3.ban! :sly: )

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. január 15., szerda 17:43

BBarni írta: Antal Péter!
Ő egyébként Antal Péter, vagy Péter Antal? :D

Nagy Dominikbe látom a legtöbbet, ő a nyári felkészülési meccseken is egész ügyesen tolta. Szerintem ő odaérhet a tavasszal, mint tavaly Holman a végére.
Dollról olvastam egy hónapja, hogy amikor a Hamburg kinevezte, akkor az ifiből betett 1-2 fiatal játékost egyből a kezdőbe, ezért várok itt is ilyesmi húzást. Persze lehet, hogy azóta máshogy gondolja ezt.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 15., szerda 17:37

Thomas Dollal egyébként jelenleg 6 fiatal is készül, nem lennék meglepve, ha a tavasz első meccsén valaki a kezdőbe találná magát. Nagy Dominik, Péter Antal esetleg.
Egész pontosan: Csilus,Nagy Dominik,Nagy Ádám,Péter Antal,Kovács Krisztián,Birtalan+Panti
Illetve ha jól emlékszem a kisebbik Csilus és Zsivóczky is kint volt egy edzésen!
A kezdő szerintem kizárt, egyikük sem még az a szint sajnos, jövőre talán a két Nagy és Csilus lehet!Esetleg Antal Péter!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. január 15., szerda 17:29

Zé Luis ha megkapná Nikolics lehetőségét, bőven jobb lenne nála. Nem értem minek hozták ide, ha csak beáll minden meccsen negyed órára. Ennyi erővel egy fiatalt is felvihettek volna.

Thomas Dollal egyébként jelenleg 6 fiatal is készül, nem lennék meglepve, ha a tavasz első meccsén valaki a kezdőbe találná magát. Nagy Dominik, Péter Antal esetleg.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 15., szerda 17:08

PMFC: az Atlético Madrid volt futballistája érkezhet

Ennyi :D A Mennyi színvonalát semmi nem üti meg. Mindenki ide akar jönni :mrgreen: Kíváncsi vagyok mi lesz belőle :D Mondjuk csak B csapatos volt, de akkor is :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. január 15., szerda 16:23

Nem meglepő, hogy nem számítanak Kassaira, céloztatok a főbb okokra, ugye az ukránok elintézése is...a spanyol bírói csapattal is mit akarnak? :ike:

Gratula Gulácsinak, remélem Pinyő is kinyitja a szemét...
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 15., szerda 16:22

meg ezt a Zé Luis.
Őt nem bántani! :box:

Az a fejese a legutóbbi Vidi-Fradin... :lol:
Zseni! :mrgreen:

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. január 15., szerda 16:18

[quote=
[/quote]
egy jó edző akinél létezik valami koncepció nem lenne rossz. ősszel láttam több vidi meccset, de volt egy pár amit egyszerűen képtelen voltam végignézni, unalmas, sablonos gagyi focit játszatva nyertek - ha nyertek. játékosok meglennének (Puskástól is visszahoztak párat már a nyáron, aztán a kispadra sem férnek oda, az NB3as vidi B-ben játszanak), pedig van köztük pár ígéretes külföldi akik jobbak az épp vidinél lévőeknél. mindenesetre remélem, hogy a Vidi, DVSC, FTC trió megy nemzetközi kupába és asszem még van egy 4.hely, de remélem nem a honvéd kaparintja azt meg.[/quote]

A Vidinél a helyezés továbbra is másodlagos dolog. Ott a profittermelés a cél. Minden más csak bónusz.[/quote]

Ennek a Videotonnak bajnokságot kell nyernie, de ez a Gomes. :-@ Annyira utálom azt a nagyképű öntelt csávót, hogy nem igaz. Csak tudnám mire veri magát. Szétverte a Sousa Elben remekelő csapatát, majd kiesett a Podgorica ellen, 5-öt kapott a ligakupában a Fraditól és kikapott a Győrtől, meg a DVSC-től is. A Magyar kupáról meg még nem is beszéltem. :vivo: Játszatja ezt a szerencsétlen Szolnokit, mikor ott van Brachi. Idehozta Vitor Gomest, meg ezt a Zé Luis. Igazán egyik se vált. (Arról meg ne is beszéljünk, h elzavarta Torghellét :D )

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 15., szerda 15:05

Anis írta:
BBarni írta:Mit akarsz még oda?
egy jó edző akinél létezik valami koncepció nem lenne rossz. ősszel láttam több vidi meccset, de volt egy pár amit egyszerűen képtelen voltam végignézni, unalmas, sablonos gagyi focit játszatva nyertek - ha nyertek. játékosok meglennének (Puskástól is visszahoztak párat már a nyáron, aztán a kispadra sem férnek oda, az NB3as vidi B-ben játszanak), pedig van köztük pár ígéretes külföldi akik jobbak az épp vidinél lévőeknél. mindenesetre remélem, hogy a Vidi, DVSC, FTC trió megy nemzetközi kupába és asszem még van egy 4.hely, de remélem nem a honvéd kaparintja azt meg.
A Vidinél a helyezés továbbra is másodlagos dolog. Ott a profittermelés a cél. Minden más csak bónusz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 15., szerda 15:02

BBarni írta:Mit akarsz még oda?
egy jó edző akinél létezik valami koncepció nem lenne rossz. ősszel láttam több vidi meccset, de volt egy pár amit egyszerűen képtelen voltam végignézni, unalmas, sablonos gagyi focit játszatva nyertek - ha nyertek. játékosok meglennének (Puskástól is visszahoztak párat már a nyáron, aztán a kispadra sem férnek oda, az NB3as vidi B-ben játszanak), pedig van köztük pár ígéretes külföldi akik jobbak az épp vidinél lévőeknél. mindenesetre remélem, hogy a Vidi, DVSC, FTC trió megy nemzetközi kupába és asszem még van egy 4.hely, de remélem nem a honvéd kaparintja azt meg.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 15., szerda 15:01

MorataMartin írta:Látom még mindig az FTC a legnépszerűbb :D
Ezért ilyen szegény az állam mert nem győzik tömni lóvéval :lol: :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 15., szerda 14:42

Látom még mindig az FTC a legnépszerűbb :D
Ez mindig így volt és mindig így lesz! :)
:zoldsalas:
Haj anyám bárcsak történne valami csoda a Videotonnál is... :/
Mit akarsz még oda? :mrgreen:

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. január 15., szerda 14:29

Látom még mindig az FTC a legnépszerűbb :D Haj anyám bárcsak történne valami csoda a Videotonnál is... :/


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 189 regisztrált és 0 vendég