Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. szeptember 3., csütörtök 8:55

illgner írta: Kroos 2 év múlva miért vonulna vissza? Akkor lesz 32 éves, Xabi Alonso ennél idősebb volt, amikor a Bayernbe igazolt pont Toni helyére. Nem szoktam Kroos interjúkat olvasni, lehet, hogy mondott olyat, hogy ő 32 évesen vissza akar vonulni, de egyáltalán nem jellemző, hogy ezek a játékosok ilyen életkorban már befejeznék az aktív pályafutásukat.
szvsz egy Lahm féle befejezést látok reálisnak nála.
lehet nem 2 év, de 33-34nél tovább ő se fog játszani.


Terry azért rászolgált, hogy ne legyen szerethető. :kalapos:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 3., csütörtök 4:11

KovaLlos írta:
:lol: :lol: :lol: mutatja a bajnokok ligája,OK A LIVERPOOLNAK ÖSSZEJÖTT :D :D ha bárkit más...előtte kiejtettek pár csapatot a bárki másból.Előtte évben meg ha a Relon kívül bárki más jön akkor meg lehet megnyerik :roll: ...olaj city...de az Abras Chelsea milyen szimpatikus volt :roll:
Mindegy kit ejtettek ki előtte, én azt mondom a döntőben az a hígfos barsza is verte volna őket annyira befosva és szarul játszottak. Borzalmas volt.Az anfield nélkül fogatlan óriások. Plusz ha mi nyerünk blt egy olyan tizivel az internet felrobbant volna.

Pont leszarom az olaj pénzt de a chelsea egy nagy generáció volt ami végül túl a prime korszakukon tudta behúzni a bl győzelmet egy parádés meneteléssel. A city meg egy összevásárolt lelketlen csapat évek óta. Gvardiola hibryd barszás olajos frankenstein csapata.Még a psg is előbb tanult meg csapatként küzdeni mint ők. De akinek szimpatikusak az nézze őket.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 3., csütörtök 3:59

DinhoL írta: Anelka, Terry meg Bosingwa és egyéb állatfajták. Most minden egyebet félretéve, próbálok objektíven visszagondolni..de nem, ezek sehogyse voltak szimpatikusak. :D focizni mondjuk tudtak, vagy inkább kontrázni.
Szerintem meg vigyázz a szarra, főleg Anelkaval. Bár a Barcás a legkulonlegesebb allatfajta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4420
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. szeptember 3., csütörtök 1:53

El tudna persze, de minden eddigi jel arra mutat hogy 23ig lesz velünk. Tudom hogy az 3 év nem 2, csak azért írtam mert azt mondtad nem szoktál Kroos interjúkat olvasni, nem az eredeti állítást védem :)

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. szeptember 3., csütörtök 1:42

Igen, de 2023-ig van szerződése, az alap, hogy kitölti, aztán meglátjuk, hogy mi lesz. Mivel sosem a gyorsaságából élt meg, szerintem vígan el tud ő játszani ezen a szinten 34-35 éves koráig, ahogy Lampard, Pirlo, Gerrard, Modric, és még sorolhatnám a neveket.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4420
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. szeptember 3., csütörtök 1:39

Lenyilatkozta az újításnál hogy valszeg utolsó szerződése top szinten, nem akarja sokáig húzni.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. szeptember 3., csütörtök 1:37

Kercsó írta:

Elbírta volna a csapat a Kroos, Valverde, Odegaard, Casemiro, VdB vonalat. Modric nyomott egy restartot, de ő se lesz már fiatalabb. Kroos is max.2 év és visszavonul.
Iscoból meg lehetne pénzt csinálni.

ez az én Fifám :mrgreen:
offból ki.

sehogy se lesz szimpatikus a MU, akkor inkább a Chelsea. (főleg a 12-es BL döntő miatt :lol: )
Kroos 2 év múlva miért vonulna vissza? Akkor lesz 32 éves, Xabi Alonso ennél idősebb volt, amikor a Bayernbe igazolt pont Toni helyére. Nem szoktam Kroos interjúkat olvasni, lehet, hogy mondott olyat, hogy ő 32 évesen vissza akar vonulni, de egyáltalán nem jellemző, hogy ezek a játékosok ilyen életkorban már befejeznék az aktív pályafutásukat.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. szeptember 3., csütörtök 1:11

Steve írta:
DinhoL írta: Anelka, Terry meg Bosingwa és egyéb állatfajták. Most minden egyebet félretéve, próbálok objektíven visszagondolni..de nem, ezek sehogyse voltak szimpatikusak. :D focizni mondjuk tudtak, vagy inkább kontrázni.
:ozil: :ozil: :ozil:

Őszintén Terryt sem értem, de Anelka mégis mitől volt “állatfajta”???! :ozil: :kivagyhe:

Most inkább nem neveznék meg a csapatod és annak múltjából nem igazán szimpatikus figurákat. :kalapos:

Anelka állatfaj..megyek aludni :D :coffee:
Jogos, Wayne Bridge az állatfaj jelzőt lehet, hogy konkretizálná mondjuk féregre. Egyébként Anelkának is több balhéja volt, mint jó szezonja.

dzsi: Azért 2 BL-döntő egymás után, abból 1 győzelem nem olyan xar. Bár mondom, nekem inkább az teszi őket (és a Cityt is) elviselhetőbbé, hogy élvezetes támadó focival érték el, amit elértek. Ez sem a Unitedre, sem a Chelseare nem volt anno jellemző. Bár magát a korszakot én is jobban szerettem, mert akkoriban kezdtem el követni a focit gyerekfejjel, és mi is sokkal jobb csapat voltunk, mint mostanság, pedig akkoriban már nem nagyon szóltunk bele a komoly dolgokba, tán egyszer-kétszer voltunk ott tűz közelben, de volt egy karaktere a csapatnak, és teli voltunk szerethető, pengés játékosokkal. Ugye a Fabregas féle brigádról beszélek most, aztán mára meg eljutottunk oda, hogy egy normális támadó középpályás sincs a csapatba, vagy egy faxa belső középpályás... Bár úgy érzem Artetával elindult valami, és szép fokozatosan legalább azt a szintet el fogjuk érni, amit ekkortájt képviseltünk.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: füst » 2020. szeptember 3., csütörtök 0:43

Hehh, jó vicc. Tartom a szintet.
Ugyanis megértem, objektívan nézve nekem se voltak szimpatikusak akkoriból az Eto'o, Abidal, Piké féle félresikerült sejthalmazok. Vagymi.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 3., csütörtök 0:41

DinhoL írta: Anelka, Terry meg Bosingwa és egyéb állatfajták. Most minden egyebet félretéve, próbálok objektíven visszagondolni..de nem, ezek sehogyse voltak szimpatikusak. :D focizni mondjuk tudtak, vagy inkább kontrázni.
:ozil: :ozil: :ozil:

Őszintén Terryt sem értem, de Anelka mégis mitől volt “állatfajta”???! :ozil: :kivagyhe:

Most inkább nem neveznék meg a csapatod és annak múltjából nem igazán szimpatikus figurákat. :kalapos:

Anelka állatfaj..megyek aludni :D :coffee:

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. szeptember 2., szerda 23:58

Anelka, Terry meg Bosingwa és egyéb állatfajták. Most minden egyebet félretéve, próbálok objektíven visszagondolni..de nem, ezek sehogyse voltak szimpatikusak. :D focizni mondjuk tudtak, vagy inkább kontrázni.
Som i Serem!
6oat

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2020. szeptember 2., szerda 23:38

dzsi91 írta:
alexoxladjackoxi írta:

De miért? Ha tegyük fel egyik csapathoz sem kötődsz érzelmileg, akkor a City vagy a Pool sokkal jobb, szórakoztatóbb focit tol, mint anno a MU meg a Chelsea. Én úgy vagyok vele, ha már az Arsenal nincs tűz közelben, egyértelműen inkább nyerjenek azok, akik fociznak meg 100-ával lövik a gólokat, nem ilyen 95. perces kiizzadott Fergie-timesos győzelmek. :vivo:

Egyébként szerintem idén megint behúzza a City, Poolon azt érzem nem tudnak már úgy felpörögni, mint tavaly vagy előtte, és a keretet sem nagyon frissítik. Lassan befásulnak.
A Drogba féle Chelsea és a Céronaldo féle United is jobb csapat volt szerintem mint a mostani pool meg city. Meghát nekem szimpatikusabbak is voltak mint az ilyen salah féle arcok.City meg a pool erősségét meg mutatja a bajnokok ligája.ok a liverpoolnak összejött, de szerintem ha bárki más van ott a spurson kívül a döntőben megint elbukják.Mindkét csapat fennakad általában az első valamire való ellenfélen.
:lol: :lol: :lol: mutatja a bajnokok ligája,OK A LIVERPOOLNAK ÖSSZEJÖTT :D :D ha bárkit más...előtte kiejtettek pár csapatot a bárki másból.Előtte évben meg ha a Relon kívül bárki más jön akkor meg lehet megnyerik :roll: ...olaj city...de az Abras Chelsea milyen szimpatikus volt :roll:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 2., szerda 22:58

alexoxladjackoxi írta:
dzsi91 írta:

Hát nembánnám ha a united hekyrejönne. Not better just arrogant meg mibden de azért 100szor jobb volt amikor ők voltak az elsőszámú angol csapat mint az ilyen City meg liverpool félék.

A chelsea/united érát nagyon bírtam. Mindkét klub kedvelhetőbb szerintem mint a mostani bajnokesélyesek.
De miért? Ha tegyük fel egyik csapathoz sem kötődsz érzelmileg, akkor a City vagy a Pool sokkal jobb, szórakoztatóbb focit tol, mint anno a MU meg a Chelsea. Én úgy vagyok vele, ha már az Arsenal nincs tűz közelben, egyértelműen inkább nyerjenek azok, akik fociznak meg 100-ával lövik a gólokat, nem ilyen 95. perces kiizzadott Fergie-timesos győzelmek. :vivo:

Egyébként szerintem idén megint behúzza a City, Poolon azt érzem nem tudnak már úgy felpörögni, mint tavaly vagy előtte, és a keretet sem nagyon frissítik. Lassan befásulnak.
A Drogba féle Chelsea és a Céronaldo féle United is jobb csapat volt szerintem mint a mostani pool meg city. Meghát nekem szimpatikusabbak is voltak mint az ilyen salah féle arcok.City meg a pool erősségét meg mutatja a bajnokok ligája.ok a liverpoolnak összejött, de szerintem ha bárki más van ott a spurson kívül a döntőben megint elbukják.Mindkét csapat fennakad általában az első valamire való ellenfélen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: füst » 2020. szeptember 2., szerda 22:44

míg szinte mindenki más tud költekezni.
Mindenki más klubja (kivéve Barca és Bilbao) olyan struktúrával rendelkezik, hogy van egy tulajdonos, kézzel fogható tőkével. Nekünk ehelyett socióink vannak, meg egy elnökünk.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. szeptember 2., szerda 22:42

dzsi91 írta:
Csabi írta: nálunk nem lett volna helye, de manchesterben végre két idegesítő csapat is fog kupákért küzdeni. :lol:
Hát nembánnám ha a united hekyrejönne. Not better just arrogant meg mibden de azért 100szor jobb volt amikor ők voltak az elsőszámú angol csapat mint az ilyen City meg liverpool félék.

A chelsea/united érát nagyon bírtam. Mindkét klub kedvelhetőbb szerintem mint a mostani bajnokesélyesek.
nem volt jobb. legalább is nekem biztos nem. keciidegesítőek. nincs még egy ilyen szurkolótábor.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. szeptember 2., szerda 22:42

dzsi91 írta:
Csabi írta: nálunk nem lett volna helye, de manchesterben végre két idegesítő csapat is fog kupákért küzdeni. :lol:
Hát nembánnám ha a united hekyrejönne. Not better just arrogant meg mibden de azért 100szor jobb volt amikor ők voltak az elsőszámú angol csapat mint az ilyen City meg liverpool félék.

A chelsea/united érát nagyon bírtam. Mindkét klub kedvelhetőbb szerintem mint a mostani bajnokesélyesek.
De miért? Ha tegyük fel egyik csapathoz sem kötődsz érzelmileg, akkor a City vagy a Pool sokkal jobb, szórakoztatóbb focit tol, mint anno a MU meg a Chelsea. Én úgy vagyok vele, ha már az Arsenal nincs tűz közelben, egyértelműen inkább nyerjenek azok, akik fociznak meg 100-ával lövik a gólokat, nem ilyen 95. perces kiizzadott Fergie-timesos győzelmek. :vivo:

Egyébként szerintem idén megint behúzza a City, Poolon azt érzem nem tudnak már úgy felpörögni, mint tavaly vagy előtte, és a keretet sem nagyon frissítik. Lassan befásulnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára alexoxladjackoxi 2020. szeptember 2., szerda 22:43-kor.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. szeptember 2., szerda 22:34

Amúgy akik azt mondják stadionozunk, azért nem igazolunk, én úgy emlékszem, csak 2022 vagy 23ban kell elkezdeni törleszteni és akkor is "csak" év 30 milliót, szóval ez nem lehet érv a pénzügyi helyzetünkre. Én nem mondom, hogy igazoljunk, de azt nem értem miért vagyunk rászorulva ennyire az eladásból befolyt összegre, míg szinte mindenki más tud költekezni.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. szeptember 2., szerda 22:21

Kera írta: Nem rossz játékos, de éppen ki helyett láttad volna szívesen, Valverde vagy Ödegaard?
Elbírta volna a csapat a Kroos, Valverde, Odegaard, Casemiro, VdB vonalat. Modric nyomott egy restartot, de ő se lesz már fiatalabb. Kroos is max.2 év és visszavonul.
Iscoból meg lehetne pénzt csinálni.

ez az én Fifám :mrgreen:
offból ki.

sehogy se lesz szimpatikus a MU, akkor inkább a Chelsea. (főleg a 12-es BL döntő miatt :lol: )
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 2., szerda 22:16

Chelseatől én idén sokat várok. Fekete lovak lehetnek.

Lampardban eddig is láttam angol földön fantáziát, és kimondottan jól is igazoltak (hogy beválnak-e, az más kérdés).

Citynek kéne a levesbe mennie, aztán egy jól megszokott Pool, MU, Chelsea, Arsenal négyes mehetne a címért.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 2., szerda 22:12

Csabi írta: nálunk nem lett volna helye, de manchesterben végre két idegesítő csapat is fog kupákért küzdeni. :lol:
Hát nembánnám ha a united hekyrejönne. Not better just arrogant meg mibden de azért 100szor jobb volt amikor ők voltak az elsőszámú angol csapat mint az ilyen City meg liverpool félék.

A chelsea/united érát nagyon bírtam. Mindkét klub kedvelhetőbb szerintem mint a mostani bajnokesélyesek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 193 regisztrált és 0 vendég