Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. augusztus 23., szombat 12:16

Ferencváros írta:Eto'o átesett az orvosin, és megegyezett a Poollal, de még Balotellire várnak.
Csak egyvalaki érkezhet? :hmmm:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. augusztus 23., szombat 12:09

Eto'o átesett az orvosin, és megegyezett a Poollal, de még Balotellire várnak.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. augusztus 22., péntek 13:43

Nekem van olyan erzesem, h Milan pezsgot fog bontani a transzfer utan...
Mert elmegy a legjobb játékosuk? Ez a Milan jelenleg nevetségesen gyenge, Balotelli egyértelműen a húzóemberük volt, és a mai árakat figyelembe véve ez egyáltalán nem sok pénz érte.

Egyébként szerintem sem lesz olyan meghatározó a 'Poolnál, de biztos vagyok benne, hogy párszor jól fog jönni. Azért a képességeivel nincsennek gondok. :)

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. augusztus 22., péntek 13:27

Az ugye megvan, hogy 17 millió ojróért eladta Hávi Dzít a City. Hatalmas karriert futott be a szigeteken :mrgreen:


Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. augusztus 21., csütörtök 20:27

Nekem van olyan erzesem, h Milan pezsgot fog bontani a transzfer utan....aztan a Pool is majd gyozi kivarni amire a szerzodese lejar...
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 21., csütörtök 18:09

szerintem meg amíg ott van a mindignyerő steven addig kár is beszélni bármiről.

annyira látom magam előtt hogy ahogy visszavonul/elmegy a következő szezonba a pool nyeri a bajnokságot. :lol: mint raúl meg a cdr, vagy mou meg az itteni bl...

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. augusztus 21., csütörtök 16:52

José szerintem isten igazából el sem kezdte fegyelmezni, sokkal rövidebb távú céljai voltak olaszban...
Nem követem az olaszokat, de nem rémlik hogy valami hatalmas birkaságot csinált volna már egy ideje, szal ki tudja... Akár be is válhat (100%-os közhely).

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 21., csütörtök 15:44

Drake írta:A mundo szerint 40 millát+Zsirut adnánk Cavaniért. :lol: Szerintem a mundónál is azt a játékot játsszák,mint mi pár napja az off témában. :mrgreen:
Ha ez igaz...az olyan szrt-szr-ért...és még Wenger kidobna 40 milliot az ablakon.Giroud nem rosszabb mint Cavani,(de nem is jobb).

Balotelli meg...ha padra igazolják,és nem fogja bomlasztani a csapatot,akkor még jó is lehet.Csak hogy ő nem gondol abba bele,hogy miket tesz,csinál vagy mond...és így potenciális időzített bomba.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. augusztus 21., csütörtök 15:31

Az ára még bele is fér. De nem értem hogy miért kell egy ilyen személyiségű ember a Poolba. Inkább egy kpst vettetek volna szerintem azon a pénzen :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 21., csütörtök 15:07

bár annyira nem vagyok otthon a poolt illetően, de nekem egy jó szellemiségű, lendületes, felszabadult csapatnak tűnnek, amely még Gerrardot amolyan mentorként elviseli, de balotellit ide beilleszteni..az már kényes és szerintem többet árt, mint használ
Nem illik.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 21., csütörtök 14:57

BR-ék előtt hatalmas feladat áll, de Sturridge-al is tudtak valamit kezdeni, Suarezből is klasszist faragtak. Ha Balo egy kicsit alázatosabb lesz, simán lő 15-20 gólt egy szezonban.
Nem csípem Mout, de egyvalamit mindig is megkövetelt a játékosoktól az pedig a hajtás, na a félhülye Balotellibe neki is beletört a bicskája. A statjai egy dolog, ebből a gyenge Milanból kilógott felfelé, de lőtt tiziket is dögivel, másrészt amit mindennél jobban szeretett az az, hogy futni inkább ne kelljen és amikor lehet akkor dobálja fel magát. Az Anfielden csípázni fogják ezt. Az áráról szólva, tényleg reális ennél egy centtel nem ér többet!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 21., csütörtök 14:53

régebben úgy gondoltam csak mancini miatt ilyen Balo amilyen, de az az ember egyszerűen agyilag nulla...és kétlem hogy pont most változna meg

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. augusztus 21., csütörtök 14:33

A mundo szerint 40 millát+Zsirut adnánk Cavaniért. :lol: Szerintem a mundónál is azt a játékot játsszák,mint mi pár napja az off témában. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 21., csütörtök 14:27

a góljainak nem kis hányada volt tizenegyes amúgy, vagy rosszul tudom?

olaszban azért ilyen 15 körüli szezont elég sokan lehoznak, akik aztán máshol csődöt mondanak, de ha még a teljesítményét félre is tesszük, a személyisége szerintem káros lesz a csapatra nézve
Nem illik.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2014. augusztus 21., csütörtök 14:18

Hát a Milanban azért már nem a balhéiról volt híres, meg csak összeszedett 54 meccsen 30+ gólt olaszban.
Nem álmaim igazolása, sőt... Viszont ár-érték arányban megéri, 16 millió font (20 euróban). Pl. Shane Long volt a Sotonnak 12 millió font, vagy Borini 14 millió font (ennyit fogadtunk el a Sunderland-tól).
BR-ék előtt hatalmas feladat áll, de Sturridge-al is tudtak valamit kezdeni, Suarezből is klasszist faragtak. Ha Balo egy kicsit alázatosabb lesz, simán lő 15-20 gólt egy szezonban.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 21., csütörtök 14:03

Azért a Poolnál is vannak agysebészek, márha igaz a Balotelli transzfer. Suarez után szintlépés lesz. :lol:

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. augusztus 21., csütörtök 14:00

Az Ipswich vezetői mikor küldik a fontmilliókat a Trollfocinak az ingyen reklámért? :lol:
Kerlon írta:Semmi gond nincs vele, azt a 15 gólt pl cska 24 meccsen hozta össze, ami simán elfogadható. Ráadásul tudjuk, hogy milyen hulladék csapatban hozta ezt össze. Lehet, hogy retardált szegény, de focizni tud.

Arról nem is beszélve, hogy csak 22 millió eurós összegekről szólnak a hírek, annyit meg megér.
Az addig oké, hogy focizni tud, de amíg ilyen beképzelt és kretén módon áll hozzá a dolgokhoz, nem sokra megy vele... Fogalmam sincs miért vállalja be Rodgers, ha eddig nem tudták megnevelni, akkor aligha fog pont neki sikerülni. Szóval előzetesen nem jósolok neki hosszú jövőt. Aztán lehet, hogy durván benézem :mrgreen:

A mostani Milánban meg kiskirály lehetett, senkit sem zavart, ha éppen sétálgatott 90 percet. Talán Boban meg is jegyezte, szégyen, hogy ilyen emberek viselik az AC Milan mezét... A Liverpoolnak meg elvileg komolyabb céljai lennének, amihez Marionak vagy lesz kedve, vagy nem :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 21., csütörtök 13:52

realistahuni írta:
mert a tehetsége megvan.
A kreténségre biztos. :lol:
Akkor már tartottátok volna meg Origit, sokkal jobban jártatok volna. Balo szintje pont egy ilyen olasz középcsapat mint amilyen a Milan most. Lő évente 15 gólt és ő a helyi isten.
Semmi gond nincs vele, azt a 15 gólt pl cska 24 meccsen hozta össze, ami simán elfogadható. Ráadásul tudjuk, hogy milyen hulladék csapatban hozta ezt össze. Lehet, hogy retardált szegény, de focizni tud.

Arról nem is beszélve, hogy csak 22 millió eurós összegekről szólnak a hírek, annyit meg megér.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. augusztus 21., csütörtök 13:45

nem szűnt meg, csak a magyarokat (IP, fb lokáció, én nem tudom mi alapján) tiltották le.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 196 regisztrált és 0 vendég