Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 15., csütörtök 23:53

h3x0r írta: Nem hiszem, hogy Ancelotti olyan buta ember, hogy ne tudna azt, hogy a madridi szurkolok es a media is a kezdoben akarja latni a kapitanyt
meg is bas...a, ha a sajtó meg a publikum állítja össze a kezdpcsapatot.. :ike:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 15., csütörtök 23:39

morientes írta:
Iker sem hülye. Tudja, hogy új edző van nyilván szeretné meggyőzni Ancelottit, de nekem olyan érzésem v h Diego Lopez előnnyel indul:/
Nekem meg olyan érzésem van,hogy pont hogy nem...de majd meglátjuk.
Szerintem sincs semmi elonye Lopez-nek Ikerrel szemben. Sott... Lopeznek csak akkor van eselye a kezdobe kerulni ha Casillas tobb meccsen keresztul hatalmas hibakat vet, amik bekapott golokban es pontokban is megmutatkoznak. Nem hiszem, hogy Ancelotti olyan buta ember, hogy ne tudna azt, hogy a madridi szurkolok es a media is a kezdoben akarja latni a kapitanyt. A szurkolokkal es legfobbkent a mediaval nem erdemes rosszba lenni, mert amig jonnek az eredmenyek, addig be tudod fogni a szajukat, de amint jon 1-2 gyengebb honap, azonnal kikezdenek.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 15., csütörtök 23:26

a beadásoknál továbbra is a gólvonalon táncol, nem tud kilépni mint super marió a képernyőből. Ezen már nem lehet változtatni.

Mou alatt valamennyire fejlődött a lábjátéka. Legalább már bevállalja, még ha nem is tökéletes.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 15., csütörtök 17:19

Iker sem hülye. Tudja, hogy új edző van nyilván szeretné meggyőzni Ancelottit, de nekem olyan érzésem v h Diego Lopez előnnyel indul:/
Nekem meg olyan érzésem van,hogy pont hogy nem...de majd meglátjuk.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 8., csütörtök 5:31

mivel sokat szidtam az elmúlt időszakban (legtöbbször sztem jogosan) most megérdemli a gratulációt Casillas, végre láthattunk valamit a régi Ikerből :)
még kell neki pár meccs, aztán a szezonrajtra már igazán formában lesz, onnan meg már csak rajta múlik mit kezd a játéklehetőségeivel.

MorataMartin
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 18., csütörtök 12:02

Iker sem hülye. Tudja, hogy új edző van nyilván szeretné meggyőzni Ancelottit, de nekem olyan érzésem v h Diego Lopez előnnyel indul:/

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 3., szerda 12:14

Lehet szidni Mourinhot egyes dolgai miatt, de volt pár dolog az ittléte alatt amit kb csak ő mert meghúzni egy ekkora klubnál és már edző nem. Legjobb példa erre Iker esete. Sajnos pont ősszel jöttek az első jelek, amikor egy nullkilóméteres Adán volt a padon és egy sohanemvédő Jesus. Betette Adánt, tett egy próbát, sajnos nem jött be. Míg pl ott a másik eset, a Chelseaben amikor Cech és Cudicini egyazon meccsen szenvedtek sérülést és utána jött a MU elleni meccs és Hilárió a 3. számú kapus akkorákat védett hogy sokan csak néztek, hogy ez az ember honnan jött?

Most viszont itt van egy D.Lopez akiről már Capello is megmondta, hogy nagyon is jó kapus és egyetlen pechje, hogy Iker itt van (sajnos vannak ilyenek, hogy egy korszakban sok jó kapus és a többiek nem juthatnak szerephez). Lopez jobb a kijöveteleknél, szögletek és ívelések lehúzásában. több mint 10 centivel magasabb. Van der Sar is többek között ezért is élt meg még 40 évesen is a PL-ben. magasságával tud kompenzálni.

De ahogy írták előttem is, Ikernek a reflexei már erősen kopnak, Lopez meg bőven jobb jelenleg.
Előszezonban védjen mind a kettő kb azonos mennyiséget és ott is kiderülhet.

És csatlakozom, hogy a 12-13as idényben én is nagyot csalódtam Ikerben minden szempontból.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 2., kedd 22:14

Csabi írta:sajnos ő fog védeni, mert ha nem ancelottit megeszik. pedig semmi nem jogosítja fel ikert h ő álljon a kapuba. az elmúlt szezonban hatalmasat csalódtam benne emberileg is, és mint profi úgy is.

ez így van....és vallom,hogy ha nincsen az iker vs jm vita....akkor a szezon nem így alakul,nem így alakulnak a meccsek a ligában,már szeptemberben is félgázon mentek,a kicsit ellen nem volt elég motiváció,akkor még JM integetett,verte a víz,akarta a sikert,tett is érte......majd ha megfigyeltük,egy idő után feladta......már nem volt olyan heves,nem ugrált,nem ment neki a bírónak......csak ült a padon és nézte a meccset,nem önmaga volt.
Ráment a szezon erre,a dortumundi meccset nem is említem mert távol voltunk a valós tudásunktól dortmundban......ha ott tudunk akarni.....akkor most bl döntősek vagyunk,ott meg bármi lehet.

A baj pedig tovább tetézik,mert látjuk hogy VDB nyomatja,meg azt a bohóc valdest is......holott lopez akkor is jobban védene a katalánnál ha gumicsizmában állna a kapuban.
Neki kellene jelenleg a válogotatt kapuját védenie,ha VDB KORREKT lenne,ha SZAKMAI alapokon válogatna.....de látjuk másokon is hogy nem ezt teszi.
A válogatott meg már régóta mondom,csak kinevettek,csúszik lefelé......igen,mert szar a szerkezet,szar a kezdő......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 2., kedd 16:36

sajnos ő fog védeni, mert ha nem ancelottit megeszik. pedig semmi nem jogosítja fel ikert h ő álljon a kapuba. az elmúlt szezonban hatalmasat csalódtam benne emberileg is, és mint profi úgy is.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 2., kedd 14:59

R.M.C.F írta:Ha nem védeti carlo.....akkor ő is bajban lehet mint José. csak szólok......forma ide vagy oda.....iker egy ikon. Mint raul volt.

Azt bírtam Mourinhonál, ki merte tenni a gyenge teljesítmény miatt és merte nem visszatenni miután felépült. Mondjuk részben ebbe bukott bele. Gyanítom amúgy, hogy ha Pepe év végén nem sérül le, Ramos is lecsüccsent volna Iker mellé...Sergio megúszta. De visszatérve Casillashoz, védeni fog. Mert Ő Casillas.Carlo nem fog szembemenni a népakarattal,látta hogy járt JM, hiába jobb opció jelenleg Lopez. Ez van.Reménykedjünk, hogy visszanyeri a formáját.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. július 2., kedd 14:56

Ha nem védeti carlo.....akkor ő is bajban lehet mint José. csak szólok......forma ide vagy oda.....iker egy ikon. Mint raul volt.
Sajnos így van, elég szégyen is egyébként...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 2., kedd 14:47

Ha nem védeti carlo.....akkor ő is bajban lehet mint José. csak szólok......forma ide vagy oda.....iker egy ikon. Mint raul volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 2., kedd 14:40

egy kicsit off, de én jövőre 'elvenném' tőle a szalagot és ronaldonak adnám, vagy ramosnak. iker meg maradhatna harmadik számú kapitány.
Ha nem védetik,akkor úgysem ő lesz a kapitány.Ha meg igen,akkor miér tne lehetne...még mindig neki van a legnagyobb tekintélye úgy a játékosok,mint a bírók felé.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 2., kedd 11:35

egy kicsit off, de én jövőre 'elvenném' tőle a szalagot és ronaldonak adnám, vagy ramosnak. iker meg maradhatna harmadik számú kapitány.
most nem szabad tőle elvenni,vagy úgy nincs értelme esélyt adni neki..a kettő kizárja egymást szerintem.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: accel » 2013. július 2., kedd 11:30

ziro4vr írta:nagyon nem jó egy kapustól, pláne egy csk-tól látni.
egy kicsit off, de én jövőre 'elvenném' tőle a szalagot és ronaldonak adnám, vagy ramosnak. iker meg maradhatna harmadik számú kapitány.

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. július 1., hétfő 22:40

Szerintem Ikernek most nagyon kell egy nyugodt pár hetes pihenő, és utána újra fel kell építenie magát mind fizikálisan mind mentálisan, csak úgy lehet esélye, hogy kiszorítsa Lopezt a kapuból. Ha nem sikerül neki akkor Bench.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 1., hétfő 22:08

Meg kell őket versenyeztetni, aztán a jobb kezdhet. Bár érzésem szerint Lopeztől 130% kell kb hogy kezdjen, Ancelotti alap esetben Ikert fogja tolni, főképp külső okokból.

Amit tegnap láttam tőle, hát..egyrészt oké, a kihagyás nagyon látszik. De mikor mutatták közelről, egy megszeppent kisfiú, aki legszivesebben Ramos mögé bújt volna. Ezt nagyon nem jó egy kapustól, pláne egy csk-tól látni. Versenyhelyzet, bizonyítás, önbizalom, ezek kellenek. De ha ma kezdődik a szezon nálam Lopez.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 1., hétfő 21:57

istimester írta:Elször talán 2011 környékén írtam le még a régi fórumon, hogy a 2014-es év vizválasztó lesz számára és középtávon komolyan el kell gondolkozni a pótlásán. Akkor sokan lehurrogtak(ma már nem mernék :mrgreen: ), de már ott is lehetett látni, hogy Iker sajnos nem tudott profitálni az élfutballban eltöltött évekből. Miközben a reflexei folyamatosan kopnak és néha olyan érzésem van, hogy úgy dől el, mint egy málhás zsák, a kijövetelei és a lábjátéka egy fikarcnyit sem fejlődött!!!!
Fred gólja előtt konkrétan csak néztem, hogy mit (nem) művel, az a beadott labda olyan lassan és a kapusok számára olyan ideális helyre érkezett, hogy akár Roy Eric Caroll is leszedte volna, miközben felhajt egy csésze igazi angol teát.

2-3 évre a mostani kapusduóval is jók lehetünk, de igazából az egyik sem hosszú távú megoldás.

Iker teljesen formán kívül lehet.....azért a 11eseknél is eléggé látszott,úgy dőlt el mintha leragasztották volna a csukáját. Lehet összeszedi magát.......de mondjuk is vicc,hogy VDB nem lopezt vitte és védette,a legjobb kapus jelenleg formára,megbízhatóságra.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. július 1., hétfő 20:51

istimester írta:2-3 évre a mostani kapusduóval is jók lehetünk, de igazából az egyik sem hosszú távú megoldás.
Majd jön Adán és megoldja. :mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. július 1., hétfő 20:43

Elször talán 2011 környékén írtam le még a régi fórumon, hogy a 2014-es év vizválasztó lesz számára és középtávon komolyan el kell gondolkozni a pótlásán. Akkor sokan lehurrogtak(ma már nem mernék :mrgreen: ), de már ott is lehetett látni, hogy Iker sajnos nem tudott profitálni az élfutballban eltöltött évekből. Miközben a reflexei folyamatosan kopnak és néha olyan érzésem van, hogy úgy dől el, mint egy málhás zsák, a kijövetelei és a lábjátéka egy fikarcnyit sem fejlődött!!!!
Fred gólja előtt konkrétan csak néztem, hogy mit (nem) művel, az a beadott labda olyan lassan és a kapusok számára olyan ideális helyre érkezett, hogy akár Roy Eric Caroll is leszedte volna, miközben felhajt egy csésze igazi angol teát.

2-3 évre a mostani kapusduóval is jók lehetünk, de igazából az egyik sem hosszú távú megoldás.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég