Mesut Özil - 10

Archívum
Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. szeptember 2., hétfő 14:17

Kerlon írta:Ott látszik, hogy tőlük mindenáron szabadulni akart Perez, hogy olcsón, áron alul adta el őket. Özilért meg szerintem tényleg kaptunk egy olyan ajánlatot(50millió), ami visszautasíthatatlan a mostani körülmények között, mivel nagyon mély a keretünk. Akkor viszont becummantjuk szerintem, ha Isco megsérül és nem marad vérbeli tkpnk. Illetve Özil klasszisa, a váratlan passzai, a precíz megoldások még nagyon hiányozni fognak nekünk. Az Arsenalnak viszont tökéletes megoldás Arteta és Wilshere elé. Cazorla meg Walcott tökéletesen segítheti majd a szélekről.
Még jó hogy DM marad. Meg Modric is tudja pótolni Iscot. Meg még kis millió variáció van, nem kell aggódni...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 2., hétfő 14:16

Ott látszik, hogy tőlük mindenáron szabadulni akart Perez, hogy olcsón, áron alul adta el őket. Özilért meg szerintem tényleg kaptunk egy olyan ajánlatot(50millió), ami visszautasíthatatlan a mostani körülmények között, mivel nagyon mély a keretünk. Akkor viszont becummantjuk szerintem, ha Isco megsérül és nem marad vérbeli tkpnk. Illetve Özil klasszisa, a váratlan passzai, a precíz megoldások még nagyon hiányozni fognak nekünk. Az Arsenalnak viszont tökéletes megoldás Arteta és Wilshere elé. Cazorla meg Walcott tökéletesen segítheti majd a szélekről.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. szeptember 2., hétfő 14:15

már régóta tudni lehetett hogy Bale is jönni fog, és hogy harcolnia kell a helyért, mégis többször is lenyilatkozta h maradni akar. De ti tudjátok, biztos meggondolta magát...

szerintem meg kell nagyon a pénz, azért 100 millió mégiscsak 100 millió. Abból a fele most vissza is jön.

Egy átlagos játékosér meg nem szokás 50 milliókat kicsengetni, főleg nem az Arsenálnál :lol: Szerintem jó kis helye lesz ott, az Arsenal is fejlődésnek indulhat.


its hehe day :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 2., hétfő 14:10

madridronie írta:
ráadásul Sneijder menni akart. Robben volt az, aki végül belátta, hogy Ronaldo és Kaká mellett nem fog sokat játszani.
Én máshogy emlékszem; arról nem beszélve, hogy Pellegrini is megtartotta volna mind2-t. :roll:
Ő is picit gyáva volt anno, mint most Özil.
Hidd el nekem; ha a történet vége csak erről fog szólni, akkor én sem fogom kímélni egy hangyaf@sznyit sem és óriásit esik a szemeben majd a renoméja! B-) Én csak annyit mondok, mint de.-t is; előbb szeretném hallani a sztorit mind3 fél előadásában és csak aztán ítélkeznék ....... :agree:
Én sem véletlenül használom a feltételes módot, hogy ha így történ, ha valóban így van, stb.
Pellegrini meg ha jól emlékszem, csak Robbenhez ragaszkodott... mivel rajta kívül csak egy szélső volt a csapatban, Ronaldo. Ott is Robben túl hirtelen fogadta el a Bayern ajánlatát, nem igazán cikkeztek már akkor a váltásról.
Ez a megfutamodott duma is csak arra jó, hogy ezzel is lehúzzátok. Semmi értelme nem lett volna a maradásának.
Semmi értelme? Max azért, mert belátta, nincs benne több. Csakis akkor van értelme a távozásának. Ha érzett volna magában annyit, akkor maradt volna, mivel a szerződés a Realt is köti, ráadásul a spanyolok és a média szeretik őt.
A Real pedig nem feltétlen akarja őt eladni, de egy 50 milliós ajánlat nagyon is csábító. Ha másra nem, arra jó, hgoy elteszteljék a játékos elhivatottságát, mert a Real hiába fogadja el az ajánlatot, ha Mesut amradni akart volna. És még alakulhat így, ahogy madridronie mondja.
Merci Zizou!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. szeptember 2., hétfő 14:05

ericco írta:Ha komolyan is gondolta a pár nappal ezelőtti nyilatkozatát, túl könnyen meggyőzhető volt. Simán adhatott volna magának egy évet, ha annyira maradni szeretett volna.
És minek maradt volna? Hogy felváltva rotálják Balet di Maríaval? :coffee:
Isco helyén nem jó, Ő nem kkp.
Ez a megfutamodott duma is csak arra jó, hogy ezzel is lehúzzátok. Semmi értelme nem lett volna a maradásának. :(

Legalább az Arsenalt választotta, őket csipázom, jó helyen lesz :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 2., hétfő 14:03

Lehet ez sokaknak nem lesz vicces, de én mosolyogtam egyet rajta. :)

https://twitter.com/paddypower/status/3 ... 40/photo/1
But he is a good boy...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 2., hétfő 14:03

ráadásul Sneijder menni akart. Robben volt az, aki végül belátta, hogy Ronaldo és Kaká mellett nem fog sokat játszani.
Én máshogy emlékszem; arról nem beszélve, hogy Pellegrini is megtartotta volna mind2-t. :roll:
Ő is picit gyáva volt anno, mint most Özil.
Hidd el nekem; ha a történet vége csak erről fog szólni, akkor én sem fogom kímélni egy hangyaf@sznyit sem és óriásit esik a szemeben majd a renoméja! B-) Én csak annyit mondok, mint de.-t is; előbb szeretném hallani a sztorit mind3 fél előadásában és csak aztán ítélkeznék ....... :agree:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. szeptember 2., hétfő 14:03-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 2., hétfő 14:01

Legkisebbtobi írta:
Remy írta:Én nem neheztelek rá. Az ő döntése. Ha úgy érzi, hogy nem tud a csapatba kerülni küzdéssel, akkor ő legalább lelép, nem úgy mint Kaká, aki csak azért is maradt a seggén, holott jól tudta, hogy neki befellegzett már jó ideje.
csak hat kaka mar palyafutasa vegen van.... ozil meg... na mind1... ha ennyire gyava akkor ez van...
A lényegen változtat? Kaká semmit nem csinált, tudta, hogy nem kap lehetőséget, de nem állt tovább, csak most. Özil inkább lelép. Én az utóbbit szimpatikusabb tettnek gondolom, mint előbbit.

Ráadásul a brazilért nem is összeget fizettünk, úgyhogy neki duplán kellett volna bizonyítania. Mégsem tette. Hagyjuk is.

Amúgy úgyis mindegy. Ha marad, akkor az a baj, ha megy, akkor meg gyáva. Ki kellett volna lőnie magát az űrbe, akkor talán a fórum is megbékélne vele.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. szeptember 2., hétfő 13:59

Remy írta:Én nem neheztelek rá. Az ő döntése. Ha úgy érzi, hogy nem tud a csapatba kerülni küzdéssel, akkor ő legalább lelép, nem úgy mint Kaká, aki csak azért is maradt a seggén, holott jól tudta, hogy neki befellegzett már jó ideje.
csak hat kaka mar palyafutasa vegen van.... ozil meg... na mind1... ha ennyire gyava akkor ez van...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 2., hétfő 13:57

Én nem neheztelek rá. Az ő döntése. Ha úgy érzi, hogy nem tud a csapatba kerülni küzdéssel, akkor ő legalább lelép, nem úgy mint Kaká, aki csak azért is maradt a seggén, holott jól tudta, hogy neki befellegzett már jó ideje.

Mindenképpen pozitívum, hogy az Arsenalba megy, mert legalább egy olyan csapat mezében láthatom, akiket bírok. Ezért is szerettem volna, ha Higu is odamegy, de hát ez van.

Még nem hivatalos, de 99,9%, hogy megy, úgyhogy Sok sikert! :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 2., hétfő 13:55

madridronie írta:
Mondjuk azt nem tudhatjuk, hogy ő akart-e menni, vagy küldték.
Nekem egyelőre Sneijder, Robben buli feelingem van; végső konklúziót azonban csak a nap végén és az első nyilatkozatok után mondanék a játékosról és erről a transzferről is (természetesen a Real Madrid, Arsenal oldalát is érintve --> elvégre ez egy 3 szereplős játszma, színdarab)!
Szerintem is kifúrták... Nagyon jól néz ki az az 50 millió elvileg egy középszerű, egy lábas dupla nulla megye 3-as játékosért. Persze tényleges haszontalan emberek maradnak.
Ők akkor egy letűnt kor képviselői voltak, ráadásul Sneijder menni akart. Robben volt az, aki végül belátta, hogy Ronaldo és Kaká mellett nem fog sokat játszani. Ő is picit gyáva volt anno, mint most Özil. Simán mondhatta volna, hogy maradok, és megmutatom, hogy mit érek az új edzőnek is.
A nagy lószart. Nem fértek bele a hollandok Perez elképzeléseibe és kifúrta őket is. Egyik se akart menni, hanem elüldözték őket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kerlon 2013. szeptember 2., hétfő 13:57-kor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 2., hétfő 13:53

Mythos90 írta:
Casso írta:Korábban nem azt nyilatkozta, hogy őt nem érdekli a konkurencia és megfog küzdeni a pozíciójáért?

Szerintem tele lett nála a gatya. :lol:
Mondjuk azt nem tudhatjuk, hogy ő akart-e menni, vagy küldték.
Ha nem akarna menni, nem menne. A klubot is köti a szerződés.
Ha komolyan is gondolta a pár nappal ezelőtti nyilatkozatát, túl könnyen meggyőzhető volt. Simán adhatott volna magának egy évet, ha annyira maradni szeretett volna.
madridronie írta:Nekem egyelőre Sneijder, Robben buli feelingem van
Ők akkor egy letűnt kor képviselői voltak, ráadásul Sneijder menni akart. Robben volt az, aki végül belátta, hogy Ronaldo és Kaká mellett nem fog sokat játszani. Ő is picit gyáva volt anno, mint most Özil. Simán mondhatta volna, hogy maradok, és megmutatom, hogy mit érek az új edzőnek is.
Merci Zizou!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 2., hétfő 13:45

Megfutamodott! Csalódtam benne. Azért sok sikert neki!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 2., hétfő 13:42

Mondjuk azt nem tudhatjuk, hogy ő akart-e menni, vagy küldték.
Nekem egyelőre Sneijder, Robben buli feelingem van; végső konklúziót azonban csak a nap végén és az első nyilatkozatok után mondanék a játékosról és erről a transzferről is (természetesen a Real Madrid, Arsenal oldalát is érintve --> elvégre ez egy 3 szereplős játszma, színdarab)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 2., hétfő 13:40

Állítólag 42 milliót fontért érkezik és 115 ezer font lesz a fizetése!

Aztán megszolgálni, Mesut! :agree: :mrgreen:

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. szeptember 2., hétfő 13:37

Casso írta:Korábban nem azt nyilatkozta, hogy őt nem érdekli a konkurencia és megfog küzdeni a pozíciójáért?

Szerintem tele lett nála a gatya. :lol:
Mondjuk azt nem tudhatjuk, hogy ő akart-e menni, vagy küldték.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 2., hétfő 13:35

futamodj meg, takarodj el, nevetséges kis fickó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mint mindig is mondottam. kevés vagy. kevés voltál.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. szeptember 2., hétfő 13:22

én valahogy így festek most :D

de továbbra is azt mondom, hogy akkor lenne tökéletes lezárása ennek az átigazolási időszaknak, ha éjjel fél 12kor bejelentenék, hogy khedirát sikerült eladni, lehetőleg a barcának ( :D ), bármennyi euróért :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 2., hétfő 13:22

Van egy kocka söröm itthon, asszem lassan kezdem rakosgatni a hűtőbe. :mrgreen:



istenem sírnék az örömtől ha elmenne végre.
Love football, hate antifa.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. szeptember 2., hétfő 13:20

Korábban nem azt nyilatkozta, hogy őt nem érdekli a konkurencia és megfog küzdeni a pozíciójáért?

Szerintem tele lett nála a gatya. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 129 regisztrált és 0 vendég