VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%
 
Szavazatok száma: 98

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Jester » 2018. június 22., péntek 12:54

Geci hát ilyennel elő állni...
Irónia az az ország, ahol az irónok laknak :roll:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 22., péntek 12:49

Jester írta: szerintem ilyenkor a spanyol állampolgárság lehetőségének elszúrására gondol :lol:
Akkor még nagyobb pöcs lenne mint azt gondolom. Ez csak arra lenne jó ,hogy huzogathassátok messire,hogy ő a goat. Az ember argentín, argentínával kell vb-t nyerjen és minden egészséges ember így gondolkozik, szerintem ő is. 2005ben argentína 2szeres világbajnok volt, spanyolország nulla.Így még azt sem tudod mondani,hogy mekkora hazafi,hogy a csúcsspanyol válogatott helyett inkább hazáját képviselte.

Geci hát ilyennel elő állni... Egy játékos pályafutása durván 20 év, ez a világ egyik legnagyobb futballnemzetében 4 vb.A világ legjobb játékosa a világ egyik nagy múltú válogatottjában nem nyer semmit úgy,hogy játszott 3 döntőt. Minden adott volt neki a válogatott sikerekhez. Akármennyire forgatjátok.Ott volt elbaszta ennyi.

Gyakorlatilag azt szeretnétek,hogy egy argentín játékos legyen spanyol csak azért,hogy ti elégedettek lehessetek.Mert messi rohadtul nem lenne elégedett egy vb címmel ha azt nem a hazájának szerzi.Mint ahogy az argentínok sem. És nem hiszem ,hogy van olyan argentín aki úgy szeretné leélni az életét,hogy nem mehet haza mert meglincselik.

Az egy másik téma,hogy végül lehet ugyanez lesz a sorsa, de ezt köszönheti saját hozzáállásának meg a bolond szurkolóinak meg a médiának akik olyan szintre emelték ahol egyértelműen nincs az ember.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 22., péntek 12:38

Amióta Messi válogatott 7 edzőt rúgtak ki, Sampi lesz a 8.
Ez mondjuk 20 milliójába kerülne a szövetségnek, mert csak 2019ben lehetne kirúgni büntetés nélkül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. június 22., péntek 12:38

Van az az ember tipus, aki a legnagyobb boldogsagok kozepen is kepes a hibakat keresni es belekotni mindenbe, mert egyszeruen nem tanitottak meg orulni, eppen ezert nem is tudja hogy kell es ossze-vissza keresi a kifogasokat hogy miert nincs ok az oromre. Es ezt mindenfele szemelyeskedes nelkul irom hehe, egyszeruen csak ezt latom rajtad. Nem baj, ha neha leulsz es orulsz kicsit a dolgoknak es nem gerjeszted a konfliktust.

Na de offbol ki. Engem sosem erdekelt hogy a legnagyobb nevek jatszanak, mert ha egyszeruen nem erdemlik meg akkor minek legyenek ott? Csak azert mert elotte letettek valamit az asztalra?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 22., péntek 12:36

Anthony írta:
Kerlon írta:stop topik törvénycsomag!!!!!!
Most Messi a Soros :lol:
Messit már megállították :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 22., péntek 12:36

H.E.H.E. írta:
Itt az egész abból adódik drága barátom, hogy egy horvát válogatottat például a szarba se nézel, pedig lefocizták az általad legnagyobbak között emlegetett Messiéket.
nem nézem szarba se, mert beton a kp, csak nem egy horvátországot akarok látni egy vébé negyeddöntőben vagy elődöntőben.
Próbálod úgy beállítani, mintha vakok között játszott volna Messi, holott elég jó képességű társak voltak mellette a pályán.
ne már :lol: :lol: :lol:

sztem most csak trollkodsz :)

ha van időd nézd végig az 1. félidőt monnyuk, akkor még papíron volt tartásuk, de csak a balhátvéd fickót nézd pl :lol:
a harmadik gólt végignézte VIP helyről.
te fityejjmán, hol volt ott a védelem? télleg messi a bűnös ott is? :lol:
Akinek van öt Aranylabdája, az találja fel magát bármilyen helyzetben.
lehet egyedül kéne kimennie, mint amikor a fifában vagy pesben gyakorlod a cseleket full csapattal egy db kapus vagy védő ellen, és még ott is le lehetne baszni, hogy hátdeköcsög 5szörös aranylabdás vagy mé nem csinálsz semmit :lol:
Hogy idézzek egy legendát:
a többire nem válaszolok, mert faszság.

Niembro arg journalist: “Messi, you’ve already retired from the NT once, it won’t hurt if you think about it again. Messi took over the team, he’s the coach, he decided to put on his friends and the result was a skinny and diminished team. A team without heart.” [marca] oh shit!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 22., péntek 12:34

Itt az egész abból adódik drága barátom, hogy egy horvát válogatottat például a szarba se nézel, pedig lefocizták az általad legnagyobbak között emlegetett Messiéket.
nem nézem szarba se, mert beton a kp, csak nem egy horvátországot akarok látni egy vébé negyeddöntőben vagy elődöntőben.
Próbálod úgy beállítani, mintha vakok között játszott volna Messi, holott elég jó képességű társak voltak mellette a pályán.
ne már :lol: :lol: :lol:

sztem most csak trollkodsz :)

ha van időd nézd végig az 1. félidőt monnyuk, akkor még papíron volt tartásuk, de csak a balhátvéd fickót nézd pl :lol:
a harmadik gólt végignézte VIP helyről.
te fityejjmán, hol volt ott a védelem? télleg messi a bűnös ott is? :lol:
Akinek van öt Aranylabdája, az találja fel magát bármilyen helyzetben.
lehet egyedül kéne kimennie, mint amikor a fifában vagy pesben gyakorlod a cseleket full csapattal egy db kapus vagy védő ellen, és még ott is le lehetne baszni, hogy hátdeköcsög 5szörös aranylabdás vagy mé nem csinálsz semmit :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Jester » 2018. június 22., péntek 12:33

Nem értelek hehe, ott megy a 4-szeres BL győztes, Real Madrid játékos, egy jó csapatban, a törpét végre megalázták (végre egy izgalmas meccsen), te meg itt vergődsz, meg Zidaneba kötsz bele.
Elgurult a gyógyi?
Zidane-t ÉN hoztam fel, hogy szemléltessem azt, hogy neki mindig is megvolt az a környezet, hogy maximálisan ki tudjon teljesedni.Természetesen Messi is hozzájárult a válogatott siekrtelenségeihez a kihagyott tizeneggyeseivel, meg az általában lagymatag mezőnyjátékával. Nem is értem...szerintem ilyenkor a spanyol állampolgárság lehetőségének elszúrására gondol :lol:

De, amikor egy irányító középpályásra "klasszikus 10-esre" építed fel a csapatodat, akkor mindig is az volt a tuti recept, hogy be kell tenni mögé néhány szürke eminanciást, akik elvégzik helyette a piszkos munkát. Ez taktikai tény, nem pedig "Messimosdatás"

98-ban remekül aládolgozott a Deschamps-Karembeu-Petit hármas, 2006-ban meg az akkori világ 2 legjobb verőembere, Viera, és Makelelé. Működött is a dolog. Na már most: Messinek ez soha se volt meg a válogatottban. Talán csak klubszinten.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 22., péntek 12:30

Kerlon írta:stop topik törvénycsomag!!!!!!
Most Messi a Soros :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 22., péntek 12:28

H.E.H.E. írta:oké.

grande higuain, most kimutattam a fogam fehérjét :lol:

de én rohadjak meg, mert a brazilokért drukkolok, amiben ott van több barcás is.

a spanyol vagy frnacia válogatottról nem is beszélve, ami tele van barcásokkal, de mégis azt akarom hogy sokáig jussanak és egymás ellen játsszanak.

igy kell azaz :lol: :lol: :lol: :taps: :taps: :taps: :iszunk:
Itt az egész abból adódik drága barátom, hogy egy horvát válogatottat például a szarba se nézel, pedig lefocizták az általad legnagyobbak között emlegetett Messiéket.

Próbálod úgy beállítani, mintha vakok között játszott volna Messi, holott elég jó képességű társak voltak mellette a pályán. 90 perc alatt 40-45 labdaérintése volt, egy sprintet nem lehetett tőle látni, a harmadik gólt végignézte VIP helyről. De biztos csak a körülmények áldozata.

Akinek van öt Aranylabdája, az találja fel magát bármilyen helyzetben. Mert nem ez az első eset, hogy felsült, nem kell messze visszamenni, elég csak Izlandig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 22., péntek 12:27

stop topik törvénycsomag!!!!!!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 22., péntek 12:27

H.E.H.E. írta:nem, egyszerűen nem találom a helyem itt a csapatok közt a vébén, szar az egész :lol:

általánosságban az összes csapat szar és nézhetetlen, van 1-2 ahol csak 1-2 játékos vagy 1 csapatrész emelkedik ki.
a játékosok minősége full az egész vébén kritikán aluli, tényleg 1 kézen meg lehet számolni, hogy ez igen bazmeg, ez focista (kb a realjátékosok jobbik fele meg még pár ember).
Jó, ebbe egyetértek, a spanyolportugál óta ez volt az elős meccs, ami érdekelt, ahol téptem a fotel karfáját, és kutyapicsáztam a játékosokat, végre megfogott a vb :lol:

De ez van, fel van higítva a mezőny, jönnek egyesek azzal, hogy jó meccsek vannak, egy Marokkó-Irán meccs pont nem is érdekel, be sem kapcsoltam a tv-t rá.
Írtam is, mindenki biztonsági játékot tol, semmi átütőerő nincsen a csapatokban, támadó pontenciál semmi.
De ahogy nő a tét a csoportban, meg ahogy jönnek majd az egyenes kieséses meccsek, akkor hátha látunk valamit.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Jester » 2018. június 22., péntek 12:24

Amúgy érdekes az, hogy az elmúlt években a különböző futballkultúráknak hogyan kellett átalakítani a futballról alkotott általános felfogásukat. A brazilok a 7-1 után kénytelenek voltak belátni azt maguk is, hogy az atletikus, "mindenkinek védekeznie, és mindenkinek támadnia kell" felfogásé a jövő, a joga bonitot hozzá kell szabni a XXI. századhoz.

Az argentínoknak is el kellene feledni végre ezt a "ráadunk a srácra egy 10-es mezt, felhúzunk köré egy ilyen erőltetett népgyermeke imázst, és nyerje meg nekünk egyedül a VB-t" című felfogást. Ezt sokáig a Maradona utáni kétségbeesett nosztaligának gondoltam, de valójában ez a futballhoz való általános hozzáállás. Csak az argentínok esetében az volt még az idegesítő, hogy ők már 2010-ben is tanulhattak volna. Amikor Maradona otthon hagyta az abban az évben top formában BL-t nyerő Cambiasso, Zanetti párost, kiderült hamar, hogy semmit se tud a modern labdarúgásról, és amint találkozni fognak egy szervezettebb gárdával, nagyon nagy pofont fognak kapni. Ez meg is történt, de nem tanultak belőle semmit se.

Én nem is tudom, hogy az évek során hány szerencsétlent neveztek ki "új Maradona-nak". Ortega, Saviola, Riquelme, Aimar és most Messi volt a soros. Azt meg közben észre se vették, hogy a foci egy "kicsit" megváltozott? És csodálkoznak amiért 25 éve nem nyertek semmit se. Vagy javítsatok ki ha tévedek, de úgy tudom, hogy az argentínok legutóbbi nemzetközi sikere egy '93-as Copa America győzelem.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 22., péntek 12:24

oké.

grande higuain, most kimutattam a fogam fehérjét :lol:

de én rohadjak meg, mert a brazilokért drukkolok, amiben ott van több barcás is.

a spanyol vagy frnacia válogatottról nem is beszélve, ami tele van barcásokkal, de mégis azt akarom hogy sokáig jussanak és egymás ellen játsszanak.

igy kell azaz :lol: :lol: :lol: :taps: :taps: :taps: :iszunk:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 22., péntek 12:23

H.E.H.E. írta:
ha látod barátom bárhol, hogy én higuainért lobbizok és őt raknám be a csapatba, akkor kérlek szólj, valszeg skizofrén vagyok. vagy csak te ferdítesz.

a többire nem válaszolok, mert faszság.
Te szeretnéd Messiéket a döntőben látni, abban a csapatban pedig ott van Higuaín, őket tartod a legnagyobbaknak, nem az ilyen suttyó Modricokat, akik egy gyenge képességű válogatottban szerénykednek.
Így igen, Higuaínért is lobbizol, sajnálatodra, nincs 11 Messije a gauchóknak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 22., péntek 12:20

Anthony írta:Nem értelek hehe, ott megy a 4-szeres BL győztes, Real Madrid játékos, egy jó csapatban, a törpét végre megalázták (végre egy izgalmas meccsen), te meg itt vergődsz, meg Zidaneba kötsz bele.
Elgurult a gyógyi?
nem, egyszerűen nem találom a helyem itt a csapatok közt a vébén, szar az egész :lol:

általánosságban az összes csapat szar és nézhetetlen, van 1-2 ahol csak 1-2 játékos vagy 1 csapatrész emelkedik ki.
a játékosok minősége full az egész vébén kritikán aluli, tényleg 1 kézen meg lehet számolni, hogy ez igen bazmeg, ez focista (kb a realjátékosok jobbik fele meg még pár ember).

törpét már végre ennyi év után barcelona meccsen látnám már megalázva általunk, nem egy olyan tornán, ahol én pont annak drukkolok, hogy legyenek epic meccsek a legnagyobb sztárok között.

zidanet nem én hoztam fel.

gyógyi már sok éve elgurult, nincs itt semmi látnivaló.
Most elképzeltem ahogy 2002-ben földhöz vágod a Ronaldo-s bögrédet Mert a Franciák kiestek a csoportból, vagy mert délkorea meg törökország volt az elődöntőben. :mrgreen:
pontosan. igy ahogy mondod.
sosem voltam idegesebb a kibaszott délkorea miatt egy vébén, mert olaszok, spanyolok mindet elcsalták miattuk.

ha látod barátom bárhol, hogy én higuainért lobbizok és őt raknám be a csapatba, akkor kérlek szólj, valszeg skizofrén vagyok. vagy csak te ferdítesz.

a többire nem válaszolok, mert faszság.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 22., péntek 12:16

H.E.H.E. írta:
mehettek kárörvendeni tovább, hogy messi hogy beszopja és mennyire fgy meg akaratgyenge, én viszont sajnálom, hogy nem a legnagyobbak játszanak egymással az egyenes kiesésben.
Most elképzeltem ahogy 2002-ben földhöz vágod a Ronaldo-s bögrédet Mert a Franciák kiestek a csoportból, vagy mert délkorea meg törökország volt az elődöntőben. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 22., péntek 12:15

H.E.H.E. írta:felesleges magyarázni, minden ott van feketén fehéren.

mehettek kárörvendeni tovább, hogy messi hogy beszopja és mennyire fgy meg akaratgyenge, én viszont sajnálom, hogy nem a legnagyobbak játszanak egymással az egyenes kiesésben.
hol lennének jelenleg ők a legjobbak? :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 22., péntek 12:15

Anthony írta:Nem értelek hehe, ott megy a 4-szeres BL győztes, Real Madrid játékos, egy jó csapatban, a törpét végre megalázták (végre egy izgalmas meccsen), te meg itt vergődsz, meg Zidaneba kötsz bele.
Elgurult a gyógyi?
Az hagyján, ősbrazilosként argentínáért lobbizik, meg Messiért, meg Higuaínért :lol: :lol: közben meg Modricot küldi el a jó k.anyjába és Zidane-t kóstolgatja :lol:

Tényleg feketén-fehéren ott van minden.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 22., péntek 12:14

H.E.H.E. írta:felesleges magyarázni, minden ott van feketén fehéren.

mehettek kárörvendeni tovább, hogy messi hogy beszopja és mennyire fgy meg akaratgyenge, én viszont sajnálom, hogy nem a legnagyobbak játszanak egymással az egyenes kiesésben.
Milyen felfogással, ne fárasszál már. Argentina mindig a gaucho stílust nyomta, mikor Maradonával nyertek akkor is volt ő, meg 8 másik favágó.
Köszönöm, nem kérek belőle.
ezek még favágók se voltak tegnap.

Leírod hogy fgy az argentín csapat, majd hogy sajnálod hogy nem a legnagyobbak játszanak egymással. Most akkor melyik? Mert ez csapatsport.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 114 regisztrált és 0 vendég