Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 3., hétfő 18:02

#duponout
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 3., hétfő 17:50

Sok mindenkinél kijön az eröltetett menet, alig volt idő pihenni két szezon között, zéró érdemi pre-season, sok hétközi meccs, most nyáron eb, egyeseknek olimpia..covid..nem kell ezt magyarázni.

Az biztos hogy ősztől nagyobb keret kell és jobb load management, ebben ZZ remélem észhez tér. Tőlem úgy alakítja a keretet ahogy akarja, de ez a szezon közben adogatunk kölcsön embereket nem adja.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. május 3., hétfő 17:27

wZoLee7 írta: Tenyleg elso? Mondjuk a pool ellen covid miatt hianyzott
5 meccset hagyott ki covid miatt, elotte mind a 8 BL meccsen jatszott, bajnoksagban 28-bol 1 meccsen volt padon, az egyeten kupameccset kihagyta, szuperkupaban felidoben lecsereltek. Ha o porcelan, akkor mi Carvajal vagy Hazard?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 3., hétfő 17:18

Tenyleg elso? Mondjuk a pool ellen covid miatt hianyzott

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 3., hétfő 17:07

_Bushido_ írta:
Nika91127 írta: Nem tudom volt-e... Varane out:
https://www.google.hu/amp/s/theathletic ... PX%3famp=1
sajnos rohadt sérülékeny lett a tag, így ha valaki tényleg le akarja igazolni és nem látja ezt a dolgot hogy porcelánná kezd válni, akkor el kell adni így.
Elso serulese a szezonban, es 3500 perce van.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2006
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. május 3., hétfő 16:34

Nika91127 írta: Nem tudom volt-e... Varane out:
https://www.google.hu/amp/s/theathletic ... PX%3famp=1
sajnos rohadt sérülékeny lett a tag, így ha valaki tényleg le akarja igazolni és nem látja ezt a dolgot hogy porcelánná kezd válni, akkor el kell adni így.

Azért azzal a Nacho, Militao, Alaba, Chust 4essel nekivágni egy idénynek rohadt merész dolog lenne, merészebb, mint most a jelenlegi 4essel. :hmmm:

kíváncsi leszek a Castilla megveszi-e végleg a csapat házi gólkirályát, Hugo Durot. Kölcsönben van egyelőre a Gatefetől, s elég jól termel eddig. Papíron csatár, de a két szélen is tud játszani.

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. május 3., hétfő 16:22

Nem tudom volt-e... Varane out:
https://www.google.hu/amp/s/theathletic ... PX%3famp=1

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. május 3., hétfő 15:52

Mickey írta:
Pipita írta:

Pár hete arról mentek a hírek hogy 50-ért viheti az Arsenal. Annyiért hozzuk inkább mi.
Én még ott tartok, hogy az Inter nem tudta kifizetni...lemaradtam.
( bár ez is gondolom csak pletyka volt, fene tudja már )
Elvileg 4 reszletben kell kifizessek, de az elso 10 millios reszletre nem volt penzuk. Azota vettek fel egy 250 millios hitelt, gondolom mi is kaptunk belole.

Meg valamikor osszel Conte is elmondta Hakimirol, hogy tamadasban nagyon jo, viszont meg kell tanuljon vedekezni, mert jelenleg nem tud. Pont ezert jo szamara az Inter jatekrendszere, mert szarnyvedokent kevesbe jonnek ki a hianyossagai, mintha beraknak jobbhatved posztra. Odriozolanal elorebb lennenk vele, de meg lehet jobb oldali tamadokent is ott lenne a kezdoben, viszont ha hosszu tavon marad a 4 vedos rendszer, akkor o nem jo Carvajal utodnak.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 3., hétfő 13:17

Pipita írta:
Csabi írta: tökmindegy hogy elől vagy hátul, hakimi idén is kapott volna rohadt sok percet.

de hogy hozzuk vissza ha 40ert eladtuk, és bevált? mennyit kérnek majd érte? 80at?
Pár hete arról mentek a hírek hogy 50-ért viheti az Arsenal. Annyiért hozzuk inkább mi.
Én még ott tartok, hogy az Inter nem tudta kifizetni...lemaradtam.
( bár ez is gondolom csak pletyka volt, fene tudja már )

Jim

Nem sztm sem érkezik jobbos védő, LV megkapja a papírt aztán ZZ nyomatja tovább. Carvajal meg zsákbamacska. Esetleg Nacho vagy Militao kikerülhet ha kell. ( Odrival már nem számolok)
Védelemben csak Alabat gondolom érkezőnek, aztán mellette max távozók lesznek ( Ramos Varane Odri ) esetleg valami utánpótlás saját nevelést bevesz a keretbe ZZ.
Szerintme ez a max
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. május 3., hétfő 13:16

Pad'em írta: Pláne idén végig Vazquez volt a jobbhátvédünk, aki meg papíron támadó.
jövőre is ő lesz, ha marad, azért ajánlanak neki elvileg már magasabb fizetést a hosszabításra
nem hiszem, hogy igazolnánk jobbhátvédet a nyáron

kár, hogy csak jó balhátvéd van a Castillában, inkább jobbvédő kellene :hmmm:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. május 3., hétfő 13:12

Csabi írta: tökmindegy hogy elől vagy hátul, hakimi idén is kapott volna rohadt sok percet.

de hogy hozzuk vissza ha 40ert eladtuk, és bevált? mennyit kérnek majd érte? 80at?
Pár hete arról mentek a hírek hogy 50-ért viheti az Arsenal. Annyiért hozzuk inkább mi.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7314
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 3., hétfő 12:50

Swineherd írta:
ateeemadrid írta:
Éveken át az volt a posztja
Hmm, nekem meg úgy rémlik, hogy felnőtt karrierje során játszott ott vagy 10-15 meccset.

3-5-2-ben bal- és jobbfutót játszott a Dortmundban is és az Internél is.
Azért nem áll távol az a poszt a szélsőhátvédtől, nálunk a nagycsapatba ZZ jobbhátvédbe dobta be többször is - emlékszem BL meccsre Tottenham ellen ahol ott játszott, vagy ligában Sevilla ellen, gólt is lőtt, stb. Pláne idén végig Vazquez volt a jobbhátvédünk, aki meg papíron támadó. Idén bazi sok perce lett volna, ő maradt volna, Zidane is játszatta volna - a klubnak viszont kellett a pénz, ez van.

Nyilván jobb lett volna helyette inkább eladni Balet, Iscót, Marianót, Jovicot, Asensiót, Odriozolát, Jamest etcetc de az ismert okokból értük nem volt és nem is nagyon lesz kereslet. Buktunk egy bazi nagy tehetséget, pech, de a covid miatt nem igazán hibáztatható a vezetőség.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. május 3., hétfő 12:46

Swineherd írta:
ateeemadrid írta:
Éveken át az volt a posztja
Hmm, nekem meg úgy rémlik, hogy felnőtt karrierje során játszott ott vagy 10-15 meccset.

3-5-2-ben bal- és jobbfutót játszott a Dortmundban is és az Internél is.
Az utánpótlásban és nálunk is 442 jobb vagy balhátvédben nyomta.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. május 3., hétfő 12:29

ateeemadrid írta:
Swineherd írta: Nem értem, Hakimi mitől lenne jobbhátvéd.
Éveken át az volt a posztja
Hmm, nekem meg úgy rémlik, hogy felnőtt karrierje során játszott ott vagy 10-15 meccset.

3-5-2-ben bal- és jobbfutót játszott a Dortmundban is és az Internél is.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. május 3., hétfő 9:54

Donát írta:
___Samy___ írta: Nevetseges, hogy egy mindent megnyert, rutinos, legjobb korban levo Varanert 80 milliot varunk, mikozben egy semmit nem bizonyitott Kounde ara, aki meg felnott valogatott sem volt, 90 millio, vagy 60+jatekos. Megint bagoert akarunk eladni egy jatekost, aki top3 a posztjan.
De ben akar hosszabbítani, egy év van vissza a szerződéséből, nekünk meg kell a pénz. Koundéval nem tudom mi a helyzet, de elengedni nem nagyon akarják. Meg az se biztos, h minden igaz, ami a sajtóban megjelenik.

Szerk.: Kounde 22 éves, és 3 év van vissza a szerződéséből.
Azt is bele kell szamolni az arakba, hogy Koundet meg egyszer tovabb lehet adni magas osszegert, mig aki Varane-t megveszi, az mar nem fog belole penzt latni.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1774
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. május 3., hétfő 9:28

___Samy___ írta: Nevetseges, hogy egy mindent megnyert, rutinos, legjobb korban levo Varanert 80 milliot varunk, mikozben egy semmit nem bizonyitott Kounde ara, aki meg felnott valogatott sem volt, 90 millio, vagy 60+jatekos. Megint bagoert akarunk eladni egy jatekost, aki top3 a posztjan.
De ben akar hosszabbítani, egy év van vissza a szerződéséből, nekünk meg kell a pénz. Koundéval nem tudom mi a helyzet, de elengedni nem nagyon akarják. Meg az se biztos, h minden igaz, ami a sajtóban megjelenik.

Szerk.: Kounde 22 éves, és 3 év van vissza a szerződéséből.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. május 3., hétfő 9:22

tökmindegy hogy elől vagy hátul, hakimi idén is kapott volna rohadt sok percet.

de hogy hozzuk vissza ha 40ert eladtuk, és bevált? mennyit kérnek majd érte? 80at?

kiserik
Hozzászólások: 5840
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 3., hétfő 9:17

Kercsó írta:
Pad'em írta: Achraf Hakimi: "Real Madrid was my home, I would've loved to stay there and fight for my place, but the club decided otherwise."
a piacon nem sok jhv van, aki nála többet tudna nyújtani. vissza kell majd hozni.
Nem majd. Most a nyáron. Nincs jobbhátvédünk. Vicc lesz így a következő szezon. Az Internek mutogatni kell socis videókat Odriról, Hakimi árának maradékát meg elengedni, vagy még rá is fizetni kicsit.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. május 3., hétfő 9:12

Pad'em írta: Achraf Hakimi: "Real Madrid was my home, I would've loved to stay there and fight for my place, but the club decided otherwise."
a piacon nem sok jhv van, aki nála többet tudna nyújtani. vissza kell majd hozni.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. május 3., hétfő 9:06

Swineherd írta: Nem értem, Hakimi mitől lenne jobbhátvéd.
Éveken át az volt a posztja, használható ott bőven. Persze elől is simán kezdő lett volna Asensio meg Rodrygo féle vetélytársakkal.

Viszont kiderült, hogy hiába gondolták sokan, hogy fix kezdő pozíciót akart és ezért lépett le. Meg mondjuk az is hogy nem ZZ hülyesége volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég