Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 9., szombat 14:56

Akkor hol játszik Gündogan?

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 9., szombat 14:53

- Pogbáról nekem az a véleményem, ő, mint leghátsó ember a kp-n, alkalmatlan. Box to box posztot nagyon jól ellátja, 1-2 éven belül a legjobb is lehet, de ha jön Gündögan, akkor nem Pogbát kell megvennünk. Pogba akor kell, ha Illarával számolunk, mint hátsó irányító, és előtte a Pogba-Modric kettős rendezi a dolgokat.
pedig nagyon úgy néz ki, hogy illarrával tervezzük a kp-t hosszú évekig, ami szerintem egyáltalán nem probléma
ideje lenne most már olyan játékost beépíteni, aki itt tanulja ki a szakmát leginkább, nem pedig készen vesszük
ugye a szurkolók már imádják, spanyol, fiatal, valszeg odaér a felnőtt válogatott szintig is, ettől már csak az lenne nagyobb orgazmus a spanyolok számára, ha még saját nevelés is lenne, szóval szerintem vele türelmesek lesznek a "helyiek"
azt viszont adom, hogy pogba nem megfelelő, mint mélységi ember
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. november 9., szombat 14:47

Wertz írta: Az sem volt normális aki ezt a hülyeséget kitalálta. Kagava és Sahin nem azért nem tudtak új csapataikban villogni, mert csak a BVBben megy nekik. Egyszerűen Klopp kitudta használni a képességeiket, be tudta őket rakni a csapat játékrendszerébe, míg Mourinho és Ferguson nem
Most nekem ez picit fura :D ... tehát nem azért nem tudtak uj csapataikban villogni, mert csak a BVB-ben megy nekik ... viszont azért, mert Klopp kitudta használni a képességeiket ... hát de Klopp a BVB edzoje, tulajdonképpen akkor úgy is lelehetett volna írni, hogy Klopp kezei alatt megy mindegyikojuknek ... most akkor ennyi erovel Ferguson es Jose is alkalmatlan + még akkor idevehetjuk Rogerst is a Liverpoolnál (Sahin esete), ezek a játékosok meg csak Klopp kezei alatt tudnak megfeleloen jatszani :D :D :D
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 9., szombat 14:39

Gündogan leigazolását az apja már cáfolta is
schranzer írta:lehet Gundogan is olyan, hogy a Dortmundi megszokott rendszerben villog, aztán egy másik csapatban kb. félszer annyit ér a játéka
Az sem volt normális aki ezt a hülyeséget kitalálta. Kagava és Sahin nem azért nem tudtak új csapataikban villogni, mert csak a BVBben megy nekik. Egyszerűen Klopp kitudta használni a képességeiket, be tudta őket rakni a csapat játékrendszerébe, míg Mourinho és Ferguson nem
Bale eddig 9 mérkőzésen szerepelt a Real Madridban, melyeken összesen 4 gólt és 3 gólpasszt adott, vagyis egy góllal többet és egy gólpasszal kevesebbet, mint Özil aki a nyáron az Arsenal csapatához igazolt és 11 mérkőzésen érte el ezt. A két játékos közötti különbség, hogy Bale mindössze két hete kezdte meg érdemben a szezont míg a német a kezdetektől fogva bevethető volt. Isco, akinek a feladata Mesut pótlása a középpályán pedig 5 gólnál és két utolsó passznál jár annak ellenére, hogy meglehetősen mellőzve van mostanában.
Ennyit számít, hogy ki milyen csapatba, honnan igazol el. Ha Bale ment volna el innen az Arsenalba és Özilt vettük volna meg 50ért, akkor fordított lenne az emberek véleménye

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 9., szombat 14:37

Néhány dolog:

- Gündogannak örülök. Személy szerint jobbnak tartom Illaránál, Modric mellett a kp-n jobban mutatna, főleg, ha lenne mellettük egy feka vkp.

- Nálam Illara kevés. Nem értek egyet azokkal, akik szerint a gyerek tudja azt, amit Xabi. Majd tudni fogja 4-5 év múlva, ha addig játszik eleget. Itt nem lesz arra idő, hogy megtanulja a szakmát. Védekezésben sem sok, támadásban nem elég agresszív. Az, hogy jól passzol, dicséretre méltó, de jól passzoló kkp-st nem olyan nehéz találni.

- Pogbáról nekem az a véleményem, ő, mint leghátsó ember a kp-n, alkalmatlan. Box to box posztot nagyon jól ellátja, 1-2 éven belül a legjobb is lehet, de ha jön Gündögan, akkor nem Pogbát kell megvennünk. Pogba akor kell, ha Illarával számolunk, mint hátsó irányító, és előtte a Pogba-Modric kettős rendezi a dolgokat.

- Khediráért a 40 millió nem rossz ár. Azt viszont látni kell, hogy ez nem túlzó ár, hanem valójában ennyit ér. Real alapember, szinte minden meccsen játszott, ha nem volt ott, katasztrófális volt a kp-s védekezés, emellett kevés nála jobb ember van a posztján. Mozdítható, meg szinte 1 sem, aki jobb (max Pogba). Szóval a 40 millió nem a tudásának szól, hanem a körülötte kialakult helyzetnek.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. november 9., szombat 14:13

wZoLee7 írta: A Juve vezérei...de hol a Juve a BL-ben? Az olasz bajnokságot meg ne hozzátok fel, mert ott Pipita, akit innen a nagy többség rég elakart küldeni vagdossa a gólokat, Callejon aki itt csak csere volt, szintén gól erős játékosa a Napolinak...Elméletben, az itt olvasottak alapján a többség erősebbnek tartsa a juva kp-t, Pirlo-Pogba-Vidal...viszont az eredményeik nem ezt mutassák. Illara ennél csak jobb lehet, és Khedira likvidálásával sokat fog fejlődni a dolog...nah jöhet hogy mekkora hülyeség amit írtam :mrgreen:
Hát pedig sokkal de erosebb az a kozéppálya, sot .... megis lehet nezni, mennyivel jobbak voltak nalunk. Csak amikor bekapták a golt, akkor estek picit ossze, akkor tudtunk dominálni ... azt a periodust kiveve, sokkal osszetettebb volt a jatekuk, mint nekunk ... nem a kozéppálya miatt vannak ott a BL-ben, ahol ... a Koppenhágaval is lehoztak egy X-et úgy, hogy elpuskáztak vagy 20 tiszta helyzetet ... a helyzet megvolt, tehát nem ak ozeppalyaval van a gond, hanem a tamadoreszleggel, hogy elbalfaszkodjak a helyzeteiket ... lemerem fogadni ha olyan tamado triojuk lenne, mint nekunk, tarolnának a BL-ben ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. november 9., szombat 14:05

wZoLee7 írta:a hírek alapján Gündogan szinte biztosra jön, még pedig szerintem Khedira helyére...én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy november eleje van, Illarának sok idő kell, de tudjuk róla, hogy képes arra amire Xabi is képes. Ha Xabi nem lesz, akkor egy Illara-Casemiro kettőssel oldanám meg a dolgot. Sem Pogba, sem pedig Vidal nem fog jönni. Nem is igazán értem miért van mindenki oda értük. A Juve vezérei...de hol a Juve a BL-ben? Az olasz bajnokságot meg ne hozzátok fel, mert ott Pipita, akit innen a nagy többség rég elakart küldeni vagdossa a gólokat, Callejon aki itt csak csere volt, szintén gól erős játékosa a Napolinak...Elméletben, az itt olvasottak alapján a többség erősebbnek tartsa a juva kp-t, Pirlo-Pogba-Vidal...viszont az eredményeik nem ezt mutassák. Illara ennél csak jobb lehet, és Khedira likvidálásával sokat fog fejlődni a dolog...nah jöhet hogy mekkora hülyeség amit írtam :mrgreen:
mekkora hülyeség amit írtál :mrgreen:

egyébként adom minden szavad.
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 9., szombat 13:55

a hírek alapján Gündogan szinte biztosra jön, még pedig szerintem Khedira helyére...én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy november eleje van, Illarának sok idő kell, de tudjuk róla, hogy képes arra amire Xabi is képes. Ha Xabi nem lesz, akkor egy Illara-Casemiro kettőssel oldanám meg a dolgot. Sem Pogba, sem pedig Vidal nem fog jönni. Nem is igazán értem miért van mindenki oda értük. A Juve vezérei...de hol a Juve a BL-ben? Az olasz bajnokságot meg ne hozzátok fel, mert ott Pipita, akit innen a nagy többség rég elakart küldeni vagdossa a gólokat, Callejon aki itt csak csere volt, szintén gól erős játékosa a Napolinak...Elméletben, az itt olvasottak alapján a többség erősebbnek tartsa a juva kp-t, Pirlo-Pogba-Vidal...viszont az eredményeik nem ezt mutassák. Illara ennél csak jobb lehet, és Khedira likvidálásával sokat fog fejlődni a dolog...nah jöhet hogy mekkora hülyeség amit írtam :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 9., szombat 13:36

___Samy___ írta:igen, ez szerintem is nagyon érdekes dolog lenne
mert ugye létszámban pont megfelelő lenne egy 4-3-3-hoz, meg a variációs lehetőségek is meglennének ezerrel, viszont a kaliberek alapján kezdőbe való játékos az összes, itt már nem lenne olyan, hogy öreg, vagy gyenge és stb.

bár ez biztos nem lesz egy népszerű gondolat, de nekem nem kéne gündogan, helyette pogbára hajtanék, és megtartanám casemirot
Mondjuk az az előnye meglenne, hogy lehetne rotálni, mint az állat, így tavasszal is viszonylag frissek lennének Modricék.

Ettől eltekintve szerintem nem lenne értelme öt ilyen szintű playát egy csapatban tartani.
(Esetleg Modricot visszaadhatjátok nekünk, ha nem tartotok rá igényt, amennyiben Gündogan Madridba igazol. :mrgreen: )

Ezt pedig meg tudom érteni, pont ma írtam a túloldalon a Barça-Real topikba, hogy Pérezék helyében én is Pogbát tenném a kívánságlista élére. Egy ilyen típusú középpályásra szerintem nagyobb szükségetek lenne, mint Gündoganra.

Pogba-Illarra-Modric-Isco, melléjük esetleg még Xabi, illetve Kázmér fiú, akit mondjuk nem ártana játszatni is ahhoz, hogy meg lehessen tudni, elég-e a Madridba. (Az ő szituációja egyébként engem kicsit Sergi Robertóéra emlékeztet, fiatal, tehetséges, játszhatna is kisebb csapatok ellen bőven, de az edző valamiért hanyagolja.)

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. november 9., szombat 13:35

___Samy___ írta: egy a lényeg, hogy pogba is jöjjön, mert a modric-illarra-isco-gündogan sor védekezésben nem valami ütős
Pontosan ezt mondom én is. Ha jon is Gundogan, o azért nem oldaná meg annyira a vedekezést, amennyire kellene.
Ezért írtam én is, hogy Pogba is kellene mellé, így lehetne egy brutál Pogba-Gundogan-Modric kozéppálya. Idovel pedig Modric helyét átvehetné Isco. De ismet azt kerdezem, hogy mi lesz akkor Illarrával? Hova? Mert én csak azon a poszton tudom elképzelni ebben a KP-ban, amit felvázoltam, ahol pont Gundogan van ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 9., szombat 13:15

Viszont az szerintem igen nagy luxus lenne, hogy a Modric-Illarra-Gündogan-Pogba-Isco sorból két játékos - gondolom - mindig padozna.
igen, ez szerintem is nagyon érdekes dolog lenne
mert ugye létszámban pont megfelelő lenne egy 4-3-3-hoz, meg a variációs lehetőségek is meglennének ezerrel, viszont a kaliberek alapján kezdőbe való játékos az összes, itt már nem lenne olyan, hogy öreg, vagy gyenge és stb.

bár ez biztos nem lesz egy népszerű gondolat, de nekem nem kéne gündogan, helyette pogbára hajtanék, és megtartanám casemirot
szerintem a két juve játékost esélytelen hogy egyhamar idejöjjön, főleg pogba.
??
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 9., szombat 13:12

GT37 írta: Modric-Illarra-Gündogan-Pogba-Isco
szerintem a két juve játékost esélytelen hogy egyhamar idejöjjön, főleg pogba. Illarra pedig egy pár évig simán padra tehető pár alkalommal. Modric-Gündogan-Isco triót kezdetném ha ők lennének itt és Illarra-Case (ha marad) pad.

Viszont nyáron én egy védőt is hoznék illetve eladnék.
(Ramos, Varane maradnak az tuti, Carvajal most jött, Marci marad, Nacho padra elég. Ez az ötös helye stabil. Sztem még Pepe is marad. Viszont Coentrao [számomra sajnos, bírtam amikor formában volt és stabil kezdő volt] távozhatna és ha arbe nem lenne saját nevelésű spanyol ő távozása sem lenne lehetetlen, de így sajnos maradni fog). Szóval a balosra kéne egy normális védő.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 9., szombat 12:55

___Samy___ írta:viszont ha ennyi távozó lesz a kpról, akkor megint nem haladunk előre semmit, tulajdonképpen kezdhetjük megint az elejéről
bár ha azt nézem, hogy "messzebbre" juthatunk ezáltal, akkor legyen
egy a lényeg, hogy pogba is jöjjön, mert a modric-illarra-isco-gündogan sor védekezésben nem valami ütős
Én is azon gondolkodtam, hogy mennyire éri meg nektek, hogy Ancelotti ezt az évet a csapatépítésre, a legmegfelelőbb szerkezet megtalálására szánja, aztán mire kialakul a legütősebb formáció, megkavarodik az egész azáltal, hogy beindul a játékosmozgás, aztán megint lehet próbálgatni a 65736262-féle felállást a középpályán. (Mondjuk nekem nem baj, ha nem áll össze a dolog még egy jó ideig. :mrgreen: )

Viszont az szerintem igen nagy luxus lenne, hogy a Modric-Illarra-Gündogan-Pogba-Isco sorból két játékos - gondolom - mindig padozna. :hmmm: (Hacsak Isco nem tolná fals kilencesként, de ez már egy másik történet.)

Ráadásul Gündoganra szerintem mi is rá fogunk hajtani, előszerződés ide vagy oda.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 9., szombat 12:47

arról nem is beszélve h Khedira 40 millió, és 30ért hozhatnánk a töröknémetet?
Mekkora üzlet :lilasalas: :lol:
már csak ezért megérné :mrgreen:
viszont ha ennyi távozó lesz a kpról, akkor megint nem haladunk előre semmit, tulajdonképpen kezdhetjük megint az elejéről
bár ha azt nézem, hogy "messzebbre" juthatunk ezáltal, akkor legyen
egy a lényeg, hogy pogba is jöjjön, mert a modric-illarra-isco-gündogan sor védekezésben nem valami ütős
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 9., szombat 12:34

xabival már hosszútávon nem lehet számolni, talán még aláír egy évet, aztán ugyis annyi lenne. nem érdemes vele kezdeni a középpályát, padon pöpet lenne ő, de nyílván nem ott akar lenni az utolsó éveiben.
Meg persze,Xabival kapcsolatban meg kell várni,akar e egyáltalán hosszabbítani,vagy sem,és akkor januártól szabadon tárgyalhat.Nyilvàn nem lenne meglepő,ha a Real Madrid csak 1 évet kínálna még neki,(vagy 1+1-et max),ami a baszk középpályásnak nem biztos hogy elég.Ha januárba nem lép,akkor nem biztos hogy 2015-be annyira kellene még Mounak,vagy Contenak.
Ramirest szivesen elnézegetném Khedira helyén,de nemhiszem hogy Mou elengedné....vehemens a portugál,de egyáltalán nem hülye.... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1774
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. november 9., szombat 12:30

Mike írta: És én látok rá esélyt hogy a Pogba-Vidal párosból az egyiket elhozza Perez, vagy akár ha feltűnik vki a vb-n.
Inkább Pogba. Khedira is a vb-n tűnt fel, azért ezzel óvatosan... :D

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 9., szombat 12:21

arról nem is beszélve h Khedira 40 millió, és 30ért hozhatnánk a töröknémetet?
Mekkora üzlet :lilasalas: :lol:
Ajándék az élettől. Nem is kérdés. Remélem Perezéknek is egyértelmű.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. november 9., szombat 12:11

Xabi és Khedira valószínűleg out, és Casemiro is jelen állás szerint. Akkor marad nézzükcsak...
Illarra, Modric, és... ennyi. Esetleg még Iscot ide lehet venni, de őt még "be kéne tanítani" arra a posztra. Úgyhogy Gündogan mindenképp kellene. És én látok rá esélyt hogy a Pogba-Vidal párosból az egyiket elhozza Perez, vagy akár ha feltűnik vki a vb-n.

Modirc, Illarra, Gündogan, Pogba, (Isco) akármilyen összeállításban
a világ legjobb kp-ja lehetne :roll:


arról nem is beszélve h Khedira 40 millió, és 30ért hozhatnánk a töröknémetet?
Mekkora üzlet :lilasalas: :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. november 9., szombat 11:16

Gundogan tehetséges jatekos ... Viszont nehogy úgy járjunk vele is, mint Sahinnal ... Sahin is hatalmas tehetseg, aztán láttuk milett belole ... lehet Gundogan is olyan, hogy a Dortmundi megszokott rendszerben villog, aztán egy másik csapatban kb. félszer annyit ér a játéka ... Meg Sahin is serult volt, lattuk mi lett a vége ... És tudjuk mennyire peches az utobbi idoben a Real ilyen sérult jatekosokkal (Kaká...)

De fo az optimizmus ... Hozzuk el Gundogant, adjuk el Khedirát 40ért ... Mellé kell még egy Pogba .... es hatalmas változásnak kéne tortennie a kozeppalyankon .... egy Pogba-Gundogan-Modric :shifty: KP azert eleg magas kvalitásu KP ... Modric idovel kioregedik, majd helyette fokozatosan beépiteni Iscot ... Pogba-Gundogan-Isco :shifty: .... támadás és védekezés egyaránt biztositva lenne ... más kérdés, hogy mi lenne Illarrával ???
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. november 9., szombat 9:01

Nagyon örülök hogy a vezetőség Gündogant is meg akarja szerezni, mert hihetetlen tehetséges. Én szoktam nézni dortmund meccseket és nagyon jól forgat jobbal-ballal odatekeri. VISZONT idén az első meccsen játszott csak és azóta SÉRÜLT.
Ráadásul az orvosok azt sem tudják hogy miért fáj a háta.
A csapat szempontjából nézve pedig....
Nagyon jó és imádnám ha idejönne de először egy védekezőbb típusú kp kellene: Vidal, Pogba stb.
Az egy dolog h nálunk lenne a labda és nem kényszerülnénk védekezésre de ez teljesen lehetetlen.
Szóval sokkal inkább szükségét érezném egy igazi "feka" vkp(aki nem ügyetlen labdával pl.:Pogba) megszerzésének mint Gündoganénak, ettől függetlenül nagyon örülök neki mert az egyik kedvenc játékosom.
A sérülésével pedig én nagyon vigyáznék, tört már a bicskánk sérült játékos leigazolásába(Kaká,Sahin)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 337 regisztrált és 0 vendég